Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) NemMo válasza Linkin1994 (#1950) üzenetére


NemMo
őstag

Köszi :)

(#1952) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A 9-es EU-ra most jelzett az Oxygen Updater, hogy elérhető a c47-es build.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1953) taletale


taletale
tag

Na valami új eresztès lehet?

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1954) stomi83


stomi83
csendes tag

Ki meri elsőnek frissíteni? :DDD

(#1955) ghiottone válasza stomi83 (#1954) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most felrakom, bátor vagyok :D - igazából idegesít a gmail értesítések csúszása és remélem most már nem lesznek meg a korábbi bugok a 12-ben.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1956) stomi83 válasza ghiottone (#1955) üzenetére


stomi83
csendes tag

Hehe, én is felrakom. Most épp van időm, úgyhogy belefér az is, ha egyből vissza akarom majd rakni a 11-et. :D
Én abban bízom, hogy: a betűtípus nem lesz olyan elb*szott, mint a C44-ben volt, lesznek kör alakú ikonok és igen, a Gmail jelezni fog rendesen.

(#1957) taletale


taletale
tag

Én mindjárt szedem aztán mondom ha baj van

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1958) Land


Land
veterán

A12 C44-re hogyan telepíthető fel? LEtöltöttem, de nem találom a fogaskeret, amit ír az Updater leírása.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1959) ghiottone válasza Land (#1958) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Korábban a 11-esen a Beállítások - Rendszer - Rendszerfrissítések alatt volt a fogaskerék majd ott a Helyi frissítés. 12-n kell a local update app: [link] és akkor megtalálható lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1960) Land válasza ghiottone (#1959) üzenetére


Land
veterán

Letöltöttem a zip-et, amit linkeltél. Mi vele a teendő. Ha rábökök Total Commanderen belül, akkor csak megnyitja a zipet.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1961) taletale válasza Land (#1960) üzenetére


taletale
tag

Zip kiterjesztést töröld ki a végéről és csak .apk legyen a végén. Akkor már feltudod telepíteni.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1962) novinyul válasza taletale (#1957) üzenetére


novinyul
veterán

Na kíváncsi leszek hogy milyen. Nem szeretném megszívni megint, azt rakhatom újra az egészet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1963) Land válasza taletale (#1961) üzenetére


Land
veterán

Köszönöm, valóban. Berozsdásodtam az évek alatt. Már rég nem mókolom a droidot.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1964) ghiottone válasza novinyul (#1962) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Első meglepi - se root, se mókolás nem volt rajta, csak a 12-es c47-es frissítés felrakása 11-ről:

+9-esen - , ami eddig jól működött és ezért vettem a 9 pro helyett megint csak fura - a pwm-el valamit elcsesztek és érzem, hogy zavarja a szemem. A c44-esen is észrevettem anno és itt is sántit valami érték.

Szerk: a teló visszarakta élénkre a képernyőszín módot, de ha ennek ellenére is marad a rosszabb pwm, akkor megy apróra.

Google Pay-t frissítettem a Play Storeból, majd töröltem az adatokat és már nem vonyít. Úgy érzem erősen ajánlott továbbra is 11-ről 12-re frissítés után a teljes gyalú (amit én is javaslok, de ez most megint hosszú lesz.)

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1965) Land válasza ghiottone (#1964) üzenetére


Land
veterán

Nekem nem írja, mondjuk én A12-re raktam fel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1966) tothl


tothl
addikt

Jöhet már 2125 -re is. :D 44 óra nem kaptam SEMMIT. :D

(#1967) tomp


tomp
félisten

C47 már lesz Global kiadásban is.
Várom! :)

(#1968) taletale válasza ghiottone (#1964) üzenetére


taletale
tag

Nekem felment simán. Meglepően gyorsan újra is indult eddig kardinális hiba nincs.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1969) ghiottone válasza taletale (#1968) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Délután csinálok egy factory resetet és utána remélem teljesen rendben lesz. Amúgy ez a frissítés már a márciusi biztonsági packot tartalmazza. A jegyzék még a 46-osé lehet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1970) stomi83


stomi83
csendes tag

Megvolt az update és a factory reset. Sajnos kör alakú ikonok továbbra sincsenek (amúgy érdekes, hogy a frissítés után, de még a factory reset előtt voltak kör alakú ikonok, de ezek a FR után eltűntek).
A betűtípus is tök más, kb. mindenhol igaz, hogy félkövér, ahol eddig sima volt, és sima, ahol eddig félkövér volt.
Hogy a francba tudom kikapcsolni, hogy a főmenüből balra ne jöjjön be a google oldal? :((( Ez a 11-ben kikapcsolható volt.
Apróság, és majd a használat során kiderül, hogy van-e jelentősége: én eddig mindig 2x vettem fel a hüvelykujjaimat, mert azt tapasztaltam, hogy megbízhatóbban működik az ujjnyom olvasás. Itt sajnos nem lehet ezt megcsinálni, mert amint azt érzékeli, hogy ez az ujjnyom egyszer már regisztrálve lett, azonnal visszaugrik a legelejére, és lehet előlről kezdeni a regisztrációt. Meglátom, hogy 1x felvéve is működik-e olyan gyorsan/megbízhatóan az olvasás.
Más észrevétel egyelőre nincs, kíváncsi vagyok, hogy a Gmail értesítések megjavultak-e, az üzemidő változik-e, a kamera javult-e, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1971) hedgehog válasza ghiottone (#1964) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam sajna a GPay frissítés, adattörlés, mágikus ráolvasás, feketekakas áldozás sem segített, device uncertified és nincs GPay NFC fizetés.

-- aka p3d3str1an

(#1972) novinyul válasza ghiottone (#1964) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor marad a 11 :) Nincs kedvem szívni, azt egyszer majd csak rendbe rakják. Azt most úgy is jönnek az új Realme telefonok, jövő héten megyek is egy 9Pro+ telóért tesztre.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1973) Linkin1994 válasza hedgehog (#1971) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Már a fórumon is jelezte a staff hogy nézik a logokat,hogy mi a helyzet

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1974) hedgehog válasza Linkin1994 (#1973) üzenetére


hedgehog
senior tag

Jaja, 5percenként frissítem azt a fórumot, hátha ír valaki megoldást :D

Viszont látszólag a GránitPay működik, úgyhogy átmenetileg az lesz a megoldás :)
(vagy megkeresem a kártyámat és azzal fizetek mint az állatok :DDD )

-- aka p3d3str1an

(#1975) hedgehog válasza hedgehog (#1974) üzenetére


hedgehog
senior tag

Sokadik appdata+cache (play store, play services, pay) törlés és kártyák újraregisztrálás-próbálkozása után most talán mégis működik.
Két variációt tudok elképzelni:
1 verzió: a play services és play store appdata törlése után a play store-ben megjelent egy "private compute service" nevű app frissítése. Frissítettem, restart, play store appdata törlés újra, és akkor már Certifiednek mutatta a play store a telót (lehet hogy kellett még ehhez egy Safety net attestation app futtatása is).
2 lehetőség: csak várni kellett míg a Google végre certifikálta a c.47 buildet. Ez utóbbit az fogja igazolni, ha valaki majd idekommenteli, hogy most frissített és minden rendben volt nála appdata törlés nélkül is :D

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#1976) tomp válasza hedgehog (#1975) üzenetére


tomp
félisten

A 2. lehetőség lett a befutó! Lassan őröltek a Google szerverei. :))

(#1977) darál0w válasza darál0w (#1578) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

c47 nem oldotta meg a hibáimat :W

megvárom a következőt, hátha...ha mégsem, akkor ráprobálok a globalra... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1978) unicumnext válasza tomp (#1976) üzenetére


unicumnext
aktív tag

így viszont jöhetne a global verzió :)

(#1979) natë


natë
nagyúr

Milyen sot-okat tapasztaltok mostanság?

(#1980) taletale válasza natë (#1979) üzenetére


taletale
tag

Nekem olyan 4-6 óra jó esetben. AOD - 120hz - BL - GPS - Wifi Mobilnet mindig bekapcsolva.

Néha nem nyirja ki az Android pár alkalmazást aztán az megeszi az aksit.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1981) XDAnonymus válasza natë (#1979) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

4ésfél óránál még nem volt kevesebb, szerintem az átlag ilyen 5 óra körül lehet.
Most nézem C.47-es update óta a Google appok a háttérkép színének megfelelő színeket vesznek fel, nekem ez eddig nem volt. (Mondjuk rendszerszinten még mindig nincs, csak a Google appoknál)

(#1982) tomp


tomp
félisten

Már fent is van a Global C47. Eddig minden okés. GPay sem reklamál mert van már tanúsítvány. :DD

(#1983) natë válasza tomp (#1982) üzenetére


natë
nagyúr

Ikonok tényleg négyzetesek lettek?

(#1984) tomp válasza natë (#1983) üzenetére


tomp
félisten

Nekem nem változtak.
Amúgy meg lehet állítgatni:

(#1985) Atish19


Atish19
őstag

C47-ből jól látom, hogy csak full zip van? Láma kérdés, de c44-ről c47-re így nem törli az adatokat ugye?

(#1986) stomi83 válasza natë (#1983) üzenetére


stomi83
csendes tag

Nem, be lehet állítani, hogy kör alakú legyen. Az "Egyéni" típust válaszd, azon belül a négyzet alakút, és a "kerekebb sarkok" csúszkát állítsd jobb oldalra.

(#1987) dl650


dl650
tag

Már az OTA is megjött! Global c47! :)

(#1988) Algotis válasza dl650 (#1987) üzenetére


Algotis
addikt

EU-ra még sehol...

Androidos Outlookból küldve

(#1989) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok, tudna nekem valaki segíteni ?? :F

Mivel második teloként használok egy Vivot is(A12, Funtouch OS) egyszerűen nem találom azt a jól bevált opciot mint a Oneplus Oxygen OS-ében.

Nyelv és bevitelnél van a OnePlus/Oppó-kba (Samsungoknál találkoztam még ilyennel) olyan opció hogy a billentyűzetet meg lehet emelni hogy alul marad egy fél centis sáv. Ez baromi jó, mert magas telóknál nem kell gépelésnél nagyon alul fogni a telót és nem ütök pl space helyett "b"-t.

Ha a romba ez nincs benne akkor bukó a dolog ? Nagyon jó lenne pl a Vivonál is ha sikerülne valahogy megoldani mert így a gépelés egy rémálom nekem. Xiaomiknál se láttam ilyet egyébként és ott is mindent félre ütök. Gboard beállításoknál csak a karakterek magasságát lehet állítani, de olyat hogy följebb tolja magát a billenytűzetet eddig még nem találtam.

Van erre valami megoldás ? :F

Köszi

Nothing Phone (2a)

(#1990) nobiand


nobiand
aktív tag

Feltettem én is a c47 frissítést. Nekem idáig semmi negatív nincs. Sőt, mintha "simább" lenne minden.

(#1991) darál0w válasza Algotis (#1988) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oxygen updaterbe ott van...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1992) novinyul válasza darál0w (#1991) üzenetére


novinyul
veterán

Az feldobja csak OTA-n nem. Agyalok hogy felrakjam, de bennem van a C44. szívás, nem akarom gyalulni a telefont újra. Bár ha nem lesz semmi extra a C47-l akkor feldobom én is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1993) tomp


tomp
félisten

Most újra van voda kártyám(teszt jelleggel) és már nem "VDF HU" az operátor név hanem "vodafone HU" :DD

Amúgy a telefon nem nagyon bírja a Wifi hotspotot. Most a TV folyamatosan a telefonról megy és a Netflix, AppleTV app, Play Movies, HBO Max forgalma szépen melegíti szegényt.
Igaz mindjárt megvan a 400GB forgalom! :D

(#1994) darál0w válasza novinyul (#1992) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nálam maradtak a bugok, bár most nem nyomtam wipe-ot...

holnap megcsinálom, csak nem volt időm mentegetni a képeket, stb...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1995) novinyul válasza darál0w (#1994) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor te C44-re raktad fe? Én inkább vissza mentem 11-re, azóta nincs gondom.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1996) dl650


dl650
tag

Találtam egy hibát a c47 globalban. Ha "összecsippentem" a képernyőt akkor a beállításoknál a menü egy része magyar egy része angol szövegű! :( Nem csináltam gyári visszaállítást. Nincs hozzá kedvem. Csináltam már eleget. :) Másnál is ilyen?

(#1997) darál0w válasza novinyul (#1995) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Igen...

Most megvolt a wipe is...maradtak a bugok... :(((

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1998) Atish19


Atish19
őstag

[link] Erre valaki? Incrementalt töltöttem le, de 4.12gb szóval gondolom ez teljes rom. Ha C44-re telepítem törli az adataim? Nem szeretnék most teljes wipe-ot.

(#1999) darál0w válasza Atish19 (#1998) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem törli

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2000) Macika66 válasza Atish19 (#1998) üzenetére


Macika66
addikt

Most raktam fel. Semmi negatív változás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.