Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) taletale


taletale
tag

Oneplus oldalon több dolog is félre ment. Mert pl nekem a hívásrögzítés nem működik pedig leírás alapján csinálom. Friss ropogós C47 frissítéssel telefon alap állapotba állítva és úgyse működik :/

Kell még nagy update míg "egységesítik" és nem lesz ennyire különbözően viselkedve a készülék.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2102) dl650 válasza barcaforca (#2100) üzenetére


dl650
tag

Igen. C47 global verzió.

(#2103) hedgehog válasza barcaforca (#2100) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam A12-vel rendesen működik az Android Auto. Csatlakozáskor sem kell engedélyezni (ugyan kiteszi a kérdést hogy milyen üzemmódban legyen az usb, de nem kell átállítanom úgy is megy) (2018-as Renault)

Viszont: egy éves a teló, de a folyamatos zsebbenhordástól lett a töltőcsatlakozóban pont annyi porfelhalmozódás, hogy bár minden töltő rendesen működött, az AAutoval nagyon küzdöttem. Nem volt mindegy melyik kábel, melyik irányban stb. Kitakarítottam a csatlakozót, kipiszkáltam és kifújkáltam belőle a port, azóta stabil a kapcsolat újra. Próbáld meg hátha nálad is csak ez a gond.

-- aka p3d3str1an

(#2104) barcaforca válasza hedgehog (#2103) üzenetére


barcaforca
tag

A kábelt néztem. Ugyanaz a kábel. 1 hónapja voltunk Ausztriában (még Android 11el) akkor minden ok volt. Tegnap előtt (már Android 12-vel) ért a meglepetés hogy kábelre dugva meg sem jelenik a felület.
Minden próbáltam azóta: Google segéd, Google play szolgáltatás, Android Auto gyorsítótár törlés,de semmi. Kínomban már ráfrissítettem a legfrissebbet az apkmirrorról. Most a főoldalról eltünt az Android Auto ikon,csak a beállítások-alkalmazásokban látom.
Persze van a telefonomon mágneses tartó,de még is csak jobb lenne az autó kijelzőjén wazzézni. :W

[ Szerkesztve ]

(#2105) Algotis


Algotis
addikt

2 dolog:
A C47-tel megjelent az intelligens 5G kapcsoló az EU verzión is.
A másik meg, hogy hiába választom ki az LHDC legjobb minőséget, az a legközelebbi bluetooth csatlakozásra már visszaáll adaptívra. Erre van valami fix? @tomp

Androidos Outlookból küldve

(#2106) tomp válasza Algotis (#2105) üzenetére


tomp
félisten

Intelligens 5G-t tessék kikapcsolva hagyni!
Az csúnya szolgáltatás! :DD

Nincs fix mivel a bt beállítás csak arra az adott munkamenetre érvényes.
Sajnos az LHDC-nél nagyon kell a fix 900kbps, nem jó az adaptív!
LDAC esetében teljesen rendben van az adaptív! Ha esetleg lejjebb vált, nem lehet hallani. Nem hiába hát na Sony fejlesztés. :C
LHDC adaptív beállítással eléggé csúnya Sokol rádió minőséget tud produkálni mikor visszavált...

(#2107) Linkin1994 válasza tomp (#2106) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Igaz ez 10 Pro de én így lőttem be. Mivel Miskolcon nincs 5g ne is fárassza magát a telefon. :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2108) hedgehog válasza barcaforca (#2104) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ne a kábelt nézd, hanem a telefonon az aljzatot.
Persze valószínűleg nem az a baj, de passz mi lehet.
A beállításokon belül a "Previously connected cars"-nál ott a Kia?

-- aka p3d3str1an

(#2109) barcaforca válasza hedgehog (#2108) üzenetére


barcaforca
tag

Nincs.Viszont az új autó csatlakozására sem csinál semmit. :((

(#2110) vlesi69


vlesi69
senior tag

Sziasztok! A fiam Nord 12/256 telefonján Android 12 van és a virtuális ramot lehet pluszba állítani akár 8 gb-ig, a 9 Prom frissült Androd 12-re de azon nem elérhető. Későbbi frissítéssel lesz vagy marad így?

(#2111) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!

Feltelepítettem a Joneplus alkalmazást, ADB-vel engedélyeztem, majd a felvételt beállítottam rajt és teljesen random módon vesz fel. Eddig OP8-am volt, azon teljesen jól és hibátlanul működött, ugyanazt csináltam vele, mint ezzel.
Mi lehet a probléma? A kis ikon mindig ott van bal oldalt fenn, de nem működik rendesen.

Köszönöm

(#2112) tomp válasza Linkin1994 (#2107) üzenetére


tomp
félisten

Nekem így van:
:DD

(#2113) adamfriday


adamfriday
senior tag

Kínából rendelt, (konkrétan TS-ről), de Oxygen OS-es OnePlus telóknak van valami hátránya (pl hazai hálózatok kezelése)? Szemezek egy 10 Proval.

(#2114) novinyul válasza adamfriday (#2113) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább venném a 9Pro-t, már csak a jobb ultra széles kamera miatt is. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2115) ghiottone válasza novinyul (#2114) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 és az aksi is jobban bírja, ahogy a GSMArena battery tesztjét nézem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2116) dl650 válasza adamfriday (#2113) üzenetére


dl650
tag

Nekem kínai 9pro van. Eddig hibátlanul működik. Állítólag az 5Gg-t nem tudja, de eddig még nincs is rá szükség

(#2117) anti1966


anti1966
tag

Hali
A 12-es tárcsázónál hívás előtt egy kis szövegbuborék megjelenik a következő írással: A közeli eszközökre vonatkozó engedélyek le vannak tiltva.
Hol a bánatba kell ezt kikapcsolni, mert a beállításokban sehol nem találok rá utaló valamit?
Idegesítő, hogy mindig előbukkan
Köszönöm

Közben meglett... :)

[ Szerkesztve ]

(#2118) adamfriday


adamfriday
senior tag

Köszi szépen a válaszokat!

(#2119) Linkin1994 válasza adamfriday (#2113) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem 10 Pro van igaz 7 pro-ról váltottam de nálam az üzemidő nagy felüdülés.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2120) szkorhetz válasza Linkin1994 (#2119) üzenetére


szkorhetz
őstag

8T után a 9 Pro meg visszalépés. :D

(#2121) ghiottone válasza szkorhetz (#2120) üzenetére


ghiottone
nagyúr

8T után a 9 viszont kellemes csalódás. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2122) Linkin1994 válasza szkorhetz (#2120) üzenetére


Linkin1994
senior tag

a 30w-os töltés sem volt rossz de a 80 rátesz még egy lapáttal :DDD + van wireless töltés is.Nekem a kamerákkal sincsen bajom.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2123) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Vásárolt közületek valaki ilyen készüléket nem hivatalos forgalmazótól? Bravo Mobilnál és a B-Telnél van most jó áron. Bravo Mobilnál konkrétan ötvenezerrel olcsóbb. Tudom, hogy szürkeimport, nincs gyári garancia. Inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy volt-e bármi más probléma a vásárlással vagy a készülékkel? Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#2124) ghiottone válasza piocasember (#2123) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Inkább B-Tel. Régóta jelen vannak Magyarországon. A Bravomobil újabb cég és érdekes módon a nevük kísértetiesen hasonlít a Bravophone-ra, ami az egyik legnagyobb Magyarországi disztribútor. Lehet csak véletlen, ki tudja.
Amúgy több telefont is vettünk már a B-Teltől. A céges 7T-m is onnan van és 2,5 éves, hibátlan.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2125) natë válasza piocasember (#2123) üzenetére


natë
nagyúr

Amazonon húsvéti akcióban most jó áron van. 1 nap alatt ideér.

(#2126) realist válasza piocasember (#2123) üzenetére


realist
őstag

A 8/128 ma még 699 eur + posta az amazon.de-n ott fix a hivatalos garancia

(#2127) adamfriday válasza realist (#2126) üzenetére


adamfriday
senior tag

Erre lehet le is csapok. Ez gondolom teljesen EU kompatibilis, támogatja az itthoni 5G sávokat is.

(#2128) piocasember


piocasember
tag

Mindenkinek köszönöm a választ, aki írt! Mennyivel érdemesebb az Amazonról rendelni mai árfolyamon számítva 270 ezerért, mint itthonról 260-ért? Az Amazon itthon is elfogdott gyári garanciát ad?

(#2129) piocasember


piocasember
tag

Ja bocs, elkerülte a figyelmemet, hogy hivatalos garanciát írtatok. Tehát akkor érdemesebb Amazonról. Megnézem a postaköltséget és ha nem dobja meg nagyon az árat, akkor onnan rendelek.

(#2130) natë válasza piocasember (#2129) üzenetére


natë
nagyúr

Minimális a pk.

(#2131) Csocsesz75 válasza ghiottone (#2124) üzenetére


Csocsesz75
őstag

B-Tellel azért nem árt vigyázni, kaptam tőlük újként eladott pixelhibás (nem 1 pixel), karcos képernyőjű és karcos hátlapos Note 10 + Samsungot.

(#2132) realist válasza piocasember (#2129) üzenetére


realist
őstag

A posta különbség minimális, az áfa különbözet viszont rájön. Persze magyarosan ezzel is lehet okoskodni. Mailboxde.com, ha ismered. Ha azon keresztül érkezik akkor a német cím miatt nincs áfa különbözet és amazon országon belül ingyen postáz. Csak ott kell egy alacsony díjat fizetned plusz a posta költséget.

(#2133) piocasember válasza realist (#2132) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen, ez is fontos infó!

(#2134) ghiottone válasza Csocsesz75 (#2131) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ú, az szép.

piocasember - inkább amazon.de akkor. A legmegbizhatóbbak, csak arra kell figyelni, hogy az amazon.eu.s.r.l legyen az eladó.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2135) natë válasza ghiottone (#2134) üzenetére


natë
nagyúr

Most vettem tőlük épp egy Pro-t, 1 nap alatt itt volt.

(#2136) Csocsesz75 válasza ghiottone (#2134) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Most utánanéztem pontosan hogyan is volt. Rendeltem tőlük egy dual simes változatot, küldtek egy single simest az említett pixelhibával. Kértem a cserét és ekkor küldtek egy láthatóan felbontott majd újra leragasztott dobozos, elöl-hátul karcos dual simest. Elálltam a vásárlástól.

(#2137) piocasember válasza Csocsesz75 (#2136) üzenetére


piocasember
tag

Igen, az Árukeresőn is voltak hasonló hozzászólások. Olyan helyen nem is venném meg itthon, ahol nincs személyes átvétel. Továbbra is köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásokat!

(#2138) Csocsesz75 válasza piocasember (#2137) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Oda nem írtam, rendelés előtt ott el sem olvastam a hozzászólásokat. Én is azért rendeltem tőlük mert nagyon sok topikban láttam, hogy sokan ajánlják őket, aztán lám mi lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2139) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ha már itt vagyok kérdeznék is. Igaz nekem 8 Pro-m van de Instagram appban 9 Pro-n is van alul az 5 ikon alatt egy fehér üres sáv ? S21-nél ez az 5 ikon teljesen a képernyő alján van.

(#2140) XDAnonymus válasza dl650 (#2116) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Hogyhogy nem tudja az 5G-t? Azért kérdezem, mert nekem is kínai van, és simán van 5G.
Azt hittem hardveresen csak a 9nél vannak különbségek régió szerint, a pronál nincsenek. De akkor ezt rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

(#2141) dl650 válasza XDAnonymus (#2140) üzenetére


dl650
tag

Majd Tomp kolléga megírja, hogy miért. Én nem értek hozzá. A hálózati beállításoknal az 5Gg-t ki lehet választani, de állítólag a hazai rendszert nem ismeri fel (vagy mi?) De felénk nincs is nagyon 5g, így hát nem is tudok tapasztalatot megosztani.

(#2142) adamfriday válasza XDAnonymus (#2140) üzenetére


adamfriday
senior tag

Elvikeg ugyanaz lesz velük a gond, mint 4G esetén a B20-szal. Városon kívül valószínűleg nem fog menni az 5G, mert ott olyan sávokat használnak majd, amit a kínai verzió nem kezel.

(#2143) tomp


tomp
félisten

Korábban volt limitáció a kínai verziónál azaz csak kínai kártyával engedte az 5G-t. Ezt már feloldották így már megy a hazai 5G is DE!
Itt jön a DE!
Csak N78-at kezel a kínai modell!
Azaz 5G DSS N1, N3, N7, N28 nincs!
Sőt 4G-nél B28 sincs!
Azaz itthon a kínai modell egy erősen kiherélt telefon.

(#2144) milasinz válasza piocasember (#2123) üzenetére


milasinz
csendes tag

Hello! Nekem a B-tel-től vett Samsung S10 -emet egyik reggelre tiltotta az angol vodafone, nagy harcok árán sikerült egy kis pénzt kicsikarni tőlük, de nem volt egyszerű menet, sitten a helyük!

(#2145) Boli77


Boli77
tag

Van C48 India frissítés. Valaki valamit tud róla ? Bár az elmúlt pár hétben nekem pozitív lett a véleményem a C47 ről.

(#2146) tomp válasza Boli77 (#2145) üzenetére


tomp
félisten

C48 még nem az android 12.1. Nagy változásokat nem tartalmaz a 48-as update. Látszatra csak egy gyors frissítés a 12.1 előtt.

(#2147) Boli77 válasza tomp (#2146) üzenetére


Boli77
tag

Köszönöm akkor ha nem kell ki hagyom.

(#2148) tomp válasza Boli77 (#2147) üzenetére


tomp
félisten

Az indiait hagyd is ki!
Az EU/Global verziót szabad csak felrakni.

(#2149) Boli77 válasza tomp (#2148) üzenetére


Boli77
tag

Nekem végig indiai van mióta nálam van a telefon . Nem éreztem hátrányt. Mi a baj vele ?

(#2150) tomp válasza Boli77 (#2149) üzenetére


tomp
félisten

Telekom és Vodafone kártyával van hátránya!
Az 5G DSS hiánya! Gondolom nem csak a rendszer indiai hanem konkrétan indiai modell.
4G-nél pedig csak 1200/150Mbitet tud az EU/Global 2000/200Mbitjével szemben.
Gondolom a CA kezelése ebből adódóan is korlátos.
Pl Yettelnél van olyan 4G bázis ami 600Mbitet tud 4frekivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.