Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) XDAnonymus válasza Sundala (#2050) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

5 perc után biztosan nem állítja le még úgy sem hogy közben kis ablakban végig megy a YouTube, és nem is írja hogy x idő van hátra (pl. 4K 120fpsnél írja hogy 5 perc van). Bár tény hogy melegszik felvétel közben.
A széleslátó tényleg kiemelkedően jó a telefonban. Nem próbáltam az Iphone 13at, de tesztek alapján szerintem abból a szériából inkább a pro esetén lehet érdemes kamerás képességek miatt inkább azt venni

[ Szerkesztve ]

(#2052) mrThomi válasza Sundala (#2050) üzenetére


mrThomi
addikt

Az ultraszélest szerintem felejsd el az iphonnál. Haver 13 pro maxjával néztük össze és olyan az iphonnál mintha egy bizonyos körön belül nem is lenne széleslátó aztán azon kívül meg úgy betorzít hogy borzalom, de lehet valakinek az jön be. Melegedést én nem tudom, mert sose videóztam, ha igen max 1-2 perc. Másban a többiek kiegészítenek

(#2053) rono


rono
csendes tag

Megérkezett a hivatalos oneplus c47 frissítés!

(#2054) metal01 válasza rono (#2053) üzenetére


metal01
őstag

Referálj plz, ha feltetted :)

(#2055) novinyul válasza rono (#2053) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam is feldobta OTA-n, most van a dilemma. Fel merjem rakni, vagy hagyjam a 11-t :F Kétszer már újra húztam a telefont. Na majd holnap meglátom, addig belakom a 9Pro Plus-t :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2056) Algotis válasza novinyul (#2055) üzenetére


Algotis
addikt

Én még várom :D

Androidos Outlookból küldve

(#2057) szkorhetz válasza novinyul (#2055) üzenetére


szkorhetz
őstag

Friss OP9p tulaj vagyok, egyből ment fel rá a legújabb, amíg azt töltötte, telepítette voltam csak valódi OOS-en, meg persze előtte a 8T-n. Hát, viszonylag használható szerintem a C47, pár bug van, pl a dpi beállításokat folyamatosan újra kell írnom, a kamera UI hányás, az egész rendszeren belül semmi egységesség nincs. Ez viszonylag szarul néz ki, de attól még használható. :DDD

Maga a telefon egyelőre tetszik, a kamera brutál a 8T-hez képest, még külsőt tekintve ég és föld a két telefon, de rendes árakon biztos maradnék a 8T-n. Nagyon olcsón jutottam hozzá egy zöld 12/256 os EU modellhez, így valsz a feleségemhez kerül a 8T, de bárcsak ne sajnálnám a P6Pro-ra a pénzt. A 9P-t kevesebb, mint a 6P árának feléért tudtam beszerezni, once in a lifetime volt.

[ Szerkesztve ]

(#2058) ghiottone válasza szkorhetz (#2057) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixel 6 nekem nem hiányzik az OP 9 után.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2059) novinyul válasza szkorhetz (#2057) üzenetére


novinyul
veterán

Felraktam a C47-t ha már hivatalosan is megérkezett. A Realme telefonok miatt a kinézet már ismerős, csak így az egyediség szűnt meg a Oneplus telefonokon. Eddig úgy néz ki hogy rendben lesz a telefon(C44 szoft. rendesen hazavágta). Ja és a Pixel 6 szériát annyira ne akard, ahogy ghiottone írta. :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2060) tothl


tothl
addikt

Mióta fent van a C47, elég jól működik a teló. Úgy vélem megszűnt egy fura csíkozódás, ami időnként egyik másik appnál előjött a képernyőn, ezenkívül jól működik az érintéses fizetés, az ébresztőóra és nem altatja el magát a honeywell app sem, magyarul a geokerítéses módnál sem kell manuálisan erőltetnem, hogy észrevegye mikor értem haza illetve mentem el otthonról. :D Ezt még az A11 sem tudta ilyen stabilan.

(#2061) Linkin1994 válasza novinyul (#2059) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A 13-as is ezt fogja visszahozni

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2062) darkmann


darkmann
őstag

Nálam az üzemidő nem az igazi, C47-tel is csak 4, max 5 óra kijelzőidő egy nap alatt, vagy másfél nap és 3-3,5 óra. Ilyen szempontból is elkényeztetett a P30 Pro. Más gondom nincs vele, de amit nem értek, hogy a térkép a legnagyobb fogyasztó, ha nem használom a telót. Mindig lekell manuálisan állítani, miután használtam, mert különben a háttérben eszi az akksit.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2063) szkorhetz válasza darkmann (#2062) üzenetére


szkorhetz
őstag

Az még ehhez képest egész emberes.

Ez normális? 120hz, QHD.

Merül, mint a Titanic.

[ Szerkesztve ]

(#2064) darkmann válasza szkorhetz (#2063) üzenetére


darkmann
őstag

Nálam csak FHD-ra van állítva.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2065) dl650


dl650
tag

Az, hogy mennyire merül az aksi nyilván függ a felhasználási szokásoktól is és a használt Appoktól is. Nálam például nincs Facebook és többségében WiFi-n használom. Jelenleg egy Sim kártya van benne. Két Sim-mel sokkal jobban merült. Mostanában ritkán indítom újra a telót, mert a 6T-nél azt vettem észre, hogy újra indítás után mindig jobban merült és kellett hozzá pár feltöltés mire ismét észhez tért.

(#2066) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Ez egy tök jó videó arról hogy mi is történt az OP-vel meg majd mifog a nothing-al [link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2067) dl650


dl650
tag

Hali! Már másodszor fagyott le a telefonom egy nap alatt! Vagyis igazából nem lefagyott hanem nem ébredt fel a képernyő. Hiába nyomtam a gombokat semmire sem reagált. Töltőre dugtam és semmi. A némító kapcsolóra rezgett. Egyszer egy kis időre a kijelző közepén megjelent egy szürkés négyzet és ennyi. Aztán rádugtam a laptopra és egyből életre kelt a teló! Más is járt már így?

[ Szerkesztve ]

(#2068) novinyul válasza dl650 (#2067) üzenetére


novinyul
veterán

Melyik szoftver van rajta? Nálam a C44 alatt naponta egyszer tuti megszivatott így, két gombos újra indítás segített akkor csak. Android 11 és a C47 alatt hála istennek nem jelentkezett ez a hiba.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2069) darál0w válasza dl650 (#2067) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nálam van mindenféle bug, de ezzel nem találkoztam még :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2070) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Most volt a 10 pro bemutató [link]
Elég erős utalásokat tettek a Nothingra illetve az Oppo-s összeborulást kritikákait is belerakták :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2071) dl650 válasza novinyul (#2068) üzenetére


dl650
tag

C47 global. Szóval valószínű, hogy "csak" szoftver hiba? Eddig minden szuper volt a C47 alatt. Ezek szerint még mindig vannak hibák! Nálam a két gombos sem segített. Nyomtam én már mindent :). A laptopra dugva egyből jó lett. Ma a melóhelyen szivatott meg. Még jó, hogy sz.gépen dolgoztam.

(#2072) dl650 válasza darál0w (#2069) üzenetére


dl650
tag

Majd fogsz! :DD

(#2073) Algotis válasza novinyul (#2055) üzenetére


Algotis
addikt

Na végre nekem is feldobta, fel is ment rögtön.

Ha a dimmeléskori csíkozódást, illetve a néhány naponta eltűnő ujjlemyomatolvasós bugot fixálták, én már boldog ember leszek.

Androidos Outlookból küldve

(#2074) ghiottone válasza Algotis (#2073) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most a sima 9-esen a Night Owl nevű appal probálkozok 10%-os fényerő visszahúzással és mintha elviselhetőbb lenne így a történet - bár lehet csak placebo. Itt szerintem az lesz, hogy átvették ugyan az OPPO alapot, de a szoftveres dc dimming az valahol elszállt, mert érezhető a különbség a 11-es és a 12-es android között.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2075) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

LE2123_11_C.47-es szoftvernél Digi volte/vowifi-re van valami megoldás?

Ami pedig biztosan hiba:
1-es sim voda, csak akkor működik a volte ha ez a kártya van beállítva mobiladathoz.
2-es sim digi, se volte se vowifi, ha ez van beállítva mobiladathoz és érkezik az 1-es sim-re hívás akkor már ott sem megy a volte.

(#2076) ghiottone válasza ghiottone (#2074) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kipróbáltam még a pwmfree appot is, de most már meguntam, visszarakom a 11-est.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2077) bloggiold válasza ghiottone (#2076) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Már egy párszor megjártad ezt a visszarakom a 11-est kört. Hogy szoktad visszarakni?

https://fontecone.blog.hu/

(#2078) ghiottone válasza bloggiold (#2077) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Meg sajna. Itt a leírásom: [link] - arra kell figyelni csak, hogy a megfelelő downgrade csomagot szedje le az ember.

Használnám ezt a telót az új rendszerrel, de a szemem nem bírja a 12-esben lévő pwm szabályozást. Más bajom nem igazán van vele, legalábbis nem voltak olyan bugok, mint a c44-ben. Bajba is vagyok, hogy mire váltsak, vagy maradjon 11-el az android 13-ig.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2079) metal01 válasza ghiottone (#2076) üzenetére


metal01
őstag

Tegnap én is feltettem a c.47-et. Factory reset is megvolt. Hát... Nekem nem nyerte el a tetszésemet ez az új ROM. Sokkal kevésbé testreszabható, még mindig vannak bugok. Kár, hogy nem az OOS vonalat viszik tovább. Ma én is visszarakom a 11-et. Azzal nem volt semmi gond...

(#2080) realist


realist
őstag

Oneplus 8 telefont cserélnek frissebb darabra és elég sok a lehetséges alternatíva. A 9 pro ára jelentősen lejjebb ment a megjelenés óta, így ez is alternatíva. Tavaly használtam Zenfone 8-at egy ideig ami szintén snap 888 volt és tragikus volt az üzemidő.
Akku teszteket - a 9 pro kapcsán - csak megjelenés koriakat találok. Mi a tapasztalat, az időközben érkezett frissítések javítottak érdemben az üzemidőt?

(#2081) novinyul válasza realist (#2080) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam 5 óra SOT ami meg van 4G hálózaton.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2082) erwin89


erwin89
csendes tag

Sziasztok!

Ha kb 300 ezer forintig kellene telefont venni, akkor újra megvennétek a 9 pro-t? :)
Ezen és a Realme GT2 PRO között is vacilálok. Privátban is írhat akárki.
Köszi!

(#2083) ghiottone válasza erwin89 (#2082) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem inkább a 9 Pro. sd888 kevésbé melegszik, jobb a készenléti idő is. Teljesítményben nem igazán jön ki az a különbség, amit a szintetikus tesztek mutatnak. Most a 2 telefon rendszere is ugyanaz.

OP mellett:
- a széleslátó is imx766, ami jobb, mint a GT 2 Pro ilyen feladatokra szánt lencséje,
- a telefonnál készített videóknál én azt ettem észre, hogy a Realme-k esetében nem az igazi a hang (és még akkor finom voltam)
- type c 3.1 - azaz tud az usb-c-n keresztül videó jelet is kiadni,
- hivatalos ip védettség,
- qi töltés

Realme mellett:
- nagyobb aksi - bár ezt szerintem a proci megeszi.
- újabb, jobb kijelző,
- mivel 12-vel jött és 3 főverziót vállalnak, így tovább lesz támogatva 1 évvel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2084) realist válasza ghiottone (#2083) üzenetére


realist
őstag

Gsmarena battery tesztet érdemes megnézni. Video lejátszásban több mint 7 órányival hozott jobb időt a gt2 pro.
9 pro előnye a telephoto, vezetékmentes töltés és az ip68 tanúsítvány.

(#2085) ghiottone válasza realist (#2084) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igazából abból szoktam kiindulni, de például az OP 8T-nek jobb üzemidőt adott, mint a 9- esre. A valóságban, nálam, ugyanolyan felhasználással viszont a 9-es jobbat tud, mint a 8T. Mostanában inkább a phonearena tesztjeiben lévő eredményeket szoktam összehasonlítani, de ott nem látok még gt2 pro tesztet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2086) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

Van olyan Android12 alapú rom a gyárin kívül ahol van gyári kamera app?

(#2087) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen készüléket, 8-ról váltottam. Telepítettem volna a Joneplus hangrögzítőt, ami a 8-on ment tökéletesen, még a 12-es szoftverrel is. Erre pedig a play árúházból fel sem engedi telepíteni. Van rá megoldás?
Köszönöm

(#2088) dl650 válasza realist (#2080) üzenetére


dl650
tag

Ahogy novunyul is írta, nálam is 5 óra Sot van. Ez általában két nap alatt jön össze. Nálam egyértelműen javított az akku időn a 12-es droid.

(#2089) realist válasza ghiottone (#2085) üzenetére


realist
őstag

Egyre inkább arra jutok, hogy a gt2 ugyan jó ajánlat, de jelen áron kb 2 évre tervezve a 9 pro egyszerűen jobb. Egyedül az akku ami kérdéses lehet (oneplus 8 után).
Te mire cseréled a 9-est?

(#2090) hedgehog válasza anti1966 (#2087) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nálam úgy működik a hangrögzítés, hogy feltettem azt a két appot, ami ebben a hozzászólásban van linkelve: 1757
Itt van joneplus telepítésről is szó, meg adb parancsokról, de nekem azokat nem sikerült normálisan futtatni, se joneplust telepíteni.
Ettől függetlenül a hangfelvétel működik, úgy ahogy a hozzászólásban van az angol idézetben: hívás közben elindul az Oneplus féle InCallUI, és ott bekapcsolódik a felvétel. Visszahallgatni az Oneplus féle Phone appot elindítva lehet, a híváslistában jelzi kis play ikonnal ha van felvétel.

-- aka p3d3str1an

(#2091) ghiottone válasza realist (#2089) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nehezen jutottam el a 9-esig. Volt előtte Pixel 6 majd OP 8T és S20FE november-decemberben. A ColorOs 12 hozta azt a - pwmre érzékeny szememre nézve - kijelző szabályozási problémát, ami miatt cserélném csak, de nem tudom mire.
Volt nálam egy S21FE is 1 hete, de ott az sd888 nem igazán jól van szabályozva és érezhetően melegedett + a kijelző pwmje pont a határértékemen volt, de így is fárasztotta a szemem. Samsungok kiesnek mind. 2,5 évnyi OP után most lehet megint vissza megyek Motorolára, még nem tudom. Az is lehet, hogy megvárom a következő c61-es 12.1-es frissítést, hátha megoldóik a problémám.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2092) realist


realist
őstag

9 pro-hoz gyári karbon tokot belehet meg valahol szerezni? Nem találok rendelhetőt sehol :(

(#2093) unicumnext válasza realist (#2092) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nekem oneplus store feldobja, hogy van raktáron rendelhető.
Én egyébként imádom :)

(#2094) realist válasza unicumnext (#2093) üzenetére


realist
őstag

[link]
Out of stock ahogy én látom

(#2095) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Nekem 2 Sim 4g vel továbbra is maradt a 2 és fél óra SOT ha dolgozom és nem nyomkodom 24 óra alatt. Ha vasárnap tudom nyomkodni normálisan akkor kijön a 3 és fél 4 óra :)) Nem megyek falnak tőle

(#2096) barcaforca


barcaforca
tag

Aki android 12re frissített tudja használni az android autót?
A Kiánkon sehogy sem tudom összehozni hogy működjön. 11en minden ok volt. Most indultunk hosszabb útra és arculcsapásként ért hogy nem jelenik meg az infotainmenten. :W

(#2097) dl650 válasza barcaforca (#2096) üzenetére


dl650
tag

Nálam rendesen működik. Ami újdonság, hogy csatlakozáskor először a telefonon kell engedélyezni az android autót. Sokkal jobban működik mint a 11-en.

(#2098) barcaforca válasza dl650 (#2097) üzenetére


barcaforca
tag

Akkor nálam van hiba valahol. Fura hogy 11el ment rendesen. Most először lett kábelre dugva a 12re frissítés után és semmi.
Próbáltam bt kapcsolat törlését majd újra csatlakozását. Android Auto gyorsítótár törlését,de nem dobja fel az infotainmenten.
Természetesen kábel ugyanaz, kézifék behúzva,de nem működik. :W

(#2099) dl650 válasza barcaforca (#2098) üzenetére


dl650
tag

One plus 9 pro telóm van. Kínai kábelt használok és nem kell kézifék vagy egyéb trükk. Csak a csatlakoztatásakor kell a telefonon engedélyezni az android autót. Próbáld frissíteni az android autót.

(#2100) barcaforca válasza dl650 (#2099) üzenetére


barcaforca
tag

Android 12 van a telódon?
Mert akkor végképp nem értem nálam mi ment félre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.