Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) taletale


taletale
tag

Nekem kijött LE-re a C62 update. Eddig nincs gebasz de kiderül hány nap után kezd majd magába fordulni 🫤🙂

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2602) goncziht


goncziht
csendes tag

Én most töltöm le a C62 frissítést. Ha lesz valami gond akkor jelentkezem.

(#2603) gretzky77 válasza goncziht (#2602) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam is megtörtént már a frissítés.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2604) novinyul


novinyul
veterán

Nálam is gond nélkül frissült, eddig nem találkoztam hibával(koppkoppkopp :) )

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2605) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Nálam valami gebasz lett... Hotspottól felmelegszik a telefon.. ránézek a kijelzőre és kiírja túlmelegedés miatt kifogja kapcsolni a hotspotot. Újra indítottak a telefont.. úgyan úgy felforrósodott..

Dr.NX: javítottam.. csak vezetés közben írtam és nem néztem át..:D csak olyan idegesítő most ez a hiba hogy reméltem itt valaki ír rá megoldást.. mert a hotspot elég fontos a napi használat során.

[ Szerkesztve ]

(#2606) Dr.NX válasza Fail3D! (#2605) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem is gondolná az ember, hogy a túlnépesedés ilyen problémákat is tud okozni! :Y

Elfogadom a sütiket.

(#2607) pepepapadk21


pepepapadk21
csendes tag

Sziasztok, a telefonomon jelenleg 11.2.10.10 van, fent, az Oxygen Updeterrel a LE2123_11_C.62 verziót leszedtem. Simán engedjem az Updaternek a frissítést? Vagy van más javasolt módja az updatenek. Elnézést, ha láma a kérdés Oneplus 5-ön csak OTA frissítéssel foglalkoztam.

(#2608) dl650 válasza pepepapadk21 (#2607) üzenetére


dl650
tag

Elméletileg már kint van az OTA is. Ha bizonytalan vagy, akkor várd meg amíg jelzi a teló.

(#2609) ghiottone válasza dl650 (#2608) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem is először az oxygen updater jelezte, de leakarta húzni a teljes 4gb-os pakkot. Megnéztem manuálisan az eszközinfóknál és ott megtalálta rögtön a normál méretű frissítést, így inkább ez utóbbit választottam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2610) pepepapadk21 válasza dl650 (#2608) üzenetére


pepepapadk21
csendes tag

Az a baj, hogy OTA-n nekem a tavaszi LE2123_11.C.47_1470_202203102117 verziót kínálgatja vadul telepítésre.

(#2611) gretzky77 válasza pepepapadk21 (#2610) üzenetére


gretzky77
veterán

Lehet, hogyha azt felteszed akkor szépen sorban jelzi a többit is nem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2612) pepepapadk21 válasza gretzky77 (#2611) üzenetére


pepepapadk21
csendes tag

Ok, akkor megpróbálom úgy.... Gondoltam spórolok időt, de ha így biztosabb...

(#2613) gretzky77 válasza pepepapadk21 (#2612) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez csak egy ötlet ám, nem biztos,hogy így működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2614) dl650 válasza gretzky77 (#2613) üzenetére


dl650
tag

Elképzelhető, hogy kell hozzá a C47 és utána jön a többi. :K

(#2615) pepepapadk21


pepepapadk21
csendes tag

A C47 OTA-ból felment a C61-et is megtalálja, de letöltés szünetel... Nem tudom, hogy miként vehető rá a telepítésre... Újraindítás több is volt már... :(((

(#2616) gretzky77 válasza darkmann (#2599) üzenetére


gretzky77
veterán

Elképzelhető,hogy ez nem OP bug, mert van nálam egy Nothing Phone is jelenleg és ott is a töltés óta eltelt idő nem valós!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2617) darkmann válasza gretzky77 (#2616) üzenetére


darkmann
őstag

Elképzelhető, de kb. 1 napra rá, hogy írtam, megjelent a C62, amiben a log szerint ezt is javították:
-[Fixed] the issue that examining result of battery remaining capacity displayed abnormally

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2618) sixtybi


sixtybi
tag

Sziasztok,
C62-n nekem Yettel VoLTE nem működik. Van rá valami trükk?
Logkit és engineermode-ot nem tudok telepíteni, így PDC se megy, illetve a function switch-et se tudom kapcsolni. Van valami Volte calls beállítás a sim menüpontban, de az hatástalan.
Köszi.

(#2619) tomp válasza sixtybi (#2618) üzenetére


tomp
félisten

Az előfizetéseden aktív a VoLTE szolgáltatás?
Amúgy honnan tudod, hogy nem megy? Hívásnál visszavált 3G-re vagy 2G-re? Mivel nincs VoLTE jelzés a felső sorban de attól még megy.

(#2620) sixtybi válasza tomp (#2619) üzenetére


sixtybi
tag

Igen, aktív. És régebben ment is.
És igen, visszavált 2G/3G-re hívásnál, abból látom, hogy nem megy.
De amúgy nem is tudtam, hogy nincs már VoLTE icon, mint még 11-esen volt.

(#2621) sixtybi válasza tomp (#2619) üzenetére


sixtybi
tag

Most újra megnéztem, és most úgy tűnik jó, mégis megy a VoLTE.
Köszi.

(#2622) darkmann


darkmann
őstag

Nekem C62-vel határozottan jobb lett az üzemidő. Igaz, csak FHD 60Hz-en, de az előzőekkel összehasonlítva érezhetően kisebb a fogyasztás az egyes alkalmazásoknál, és mintha a készenléti fogyasztás is kevesebb lenne.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2623) samgar


samgar
őstag

Sziasztok!

A rendszer-navigációhoz kézmozdulatokat használok (bár közben rájöttem, gomboknál is ugyanez a gond) és nagyon zavaró, hogy ha vissza szeretnék lépni az előző oldalra akkor kilép a programból. Pl. Feedly hírolvasóban vagy a google híreknél. De ez korábban nem így működött. Tud valaki rá megoldást, vagy találkozott vele?

Oppo Find X5 PRO

(#2624) mókuska


mókuska
tag

Sziasztok!

Kollégámnak sikerült kivernie a kezemből a telefont. Szerencsére volt rajta egy Nilkin kijelzővédő üveg. Ami el is repedt. Viszont itthon már nem lehet ilyet kapni. Esetleg ki, mit ajánlana helyette? Kinek mi vált be?

Köszi a segítséget!

(#2625) XDAnonymus válasza mókuska (#2624) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Én Aliexpressen láttam nemrég ilyen 21-22 dollár körüli áron a Nilkint.

(#2626) Macika66 válasza mókuska (#2624) üzenetére


Macika66
addikt

Egy új Nillkint. Nem nagyon van jobb védelem annál...

(#2627) -=Vacsek=- válasza Macika66 (#2626) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Hali. A carbon bumper case jó a 9-es és a 9 pro-ra is?

(#2628) ghiottone válasza -=Vacsek=- (#2627) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mármint a 9 pro tokja jó-e a 9-esre, vagy fordítva? - az nem fog menni: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2629) -=Vacsek=- válasza ghiottone (#2628) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Köszi :R

(#2630) ghiottone válasza -=Vacsek=- (#2629) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még a sima 9-esnél is nézni kell, hogy EU vagy NA/Globál-e a telefon az qi töltés hiánya miatti méreteltérésnek köszönhetően. ;]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2631) mókuska válasza XDAnonymus (#2625) üzenetére


mókuska
tag

Köszönöm a válaszokat :DD
Azért érdekes, hogy Ali-n 21-22 dodo körül van, míg a gyártó hivatalos oldalán majd a dupláján lehet rendelni :W

(#2632) mldigital


mldigital
tag

Sziasztok. Az érdekelne, hogy CN változatot meg szabad venne használtan belföldön garancia nélkül? Jelent hátrányt a CN változat.?

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#2633) bloggiold válasza mldigital (#2632) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ha van 5G az előfizetésedben, akkor jelenthet hátrányt. Ha nincs 5G opció az előfizetésedben és nincs minden sarkon 5G lefedettség ott, ahol használod akkor nem

https://fontecone.blog.hu/

(#2634) mldigital válasza bloggiold (#2633) üzenetére


mldigital
tag

Nem tervezek 5g - t használni meg nincs is.
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#2635) bloggiold válasza mldigital (#2634) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Szívesen. Gyakorlatilag a megjelenése óta használom, aláírásom találsz teszt is róla

https://fontecone.blog.hu/

(#2636) dl650 válasza mldigital (#2632) üzenetére


dl650
tag

Én újonnan vettem. Most lesz egy éves és eddig hibátlan. Nyilván haladni fejlődni kell a korral de én nem érzem az 5G hiányát.

(#2637) TheodoriK


TheodoriK
csendes tag

Srácok kérnék egy kis segítséget

Vissza mennék 11-es androidra... valaki le tudná irni , röviden de annál érthetőbbben, hogy tudom megtenni? :)

(#2638) mókuska válasza TheodoriK (#2637) üzenetére


mókuska
tag

Én az Msm tool-t használtam legutóbb egy ilyen müvelethez. Igaz ez teljesen töröl mindent

(#2639) TheodoriK válasza mókuska (#2638) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Azzal nincs semmi gond, sőt...

Mennyire bonyolult azzal a programmal?

(#2640) mókuska válasza TheodoriK (#2639) üzenetére


mókuska
tag

Nem olyan bonyolult. A programot kell letölteni és a készüléket megfelelő állapotban felcsatlakoztatni és utána pár perc alatt megcsinálja a program.
[XDA link a programhoz]
[Itt pedig leírás hozzá]

(#2641) Macika66 válasza mókuska (#2631) üzenetére


Macika66
addikt

Nem a telefonkból, a tartozékokból kíván inkább hasznot húzni az 1+.

Bár, az sem 100%, hogy eredeti a 22 dodós cucc...
Töltőkábelekből full gyári(nak kinéző) úgy volt szar, ahogy volt....féláron...

(#2642) Macika66 válasza bloggiold (#2633) üzenetére


Macika66
addikt

A CN verzió tudja a B20-at? Biztosan?
Mert Kínában tiltott freki a 800 MHz, azt tudom, voltam kint 14x eddig...

(#2643) bloggiold válasza Macika66 (#2642) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Természetesen tudja. Nagyon kevés telefon van kínai fronton, amelyik nem tudja. Utoljára nálam 2018-ban a Xiaomi Mi 5X volt, most meg a Xiaomi 12 Ultra, ami nem tudja

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#2644) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Egy 9 Proval léptem be a klubba én is egy Samu S10+ után, de van pár furcsa tapasztalatom eddig a készülékekkel, de lehet én tudom rosszul. Sajnos az adaptív fényerő állítás nem igazán akar mindig működni rajta, legalábbis egy darabig működik csak. Nekem automatikus fénnyerőn van, de az adaptív skálán mindig húzok még kicsit rajta, mert kevésnek érzem. Ez egy par percig vagy óraig megy, aztán megint újra középre áll be, vagyis nem követi az automatika az plusz fényerő igényt, hanem az alapértelmezett automatikus fényerőre áll vissza. Ez normális vagy vmi nálam nem stimmel? A legújabb szoftver van rajta. :U

[ Szerkesztve ]

(#2645) Macika66 válasza bloggiold (#2643) üzenetére


Macika66
addikt

Jó, nem akarok vitatkozni, az utóbbi években alábbhagyott már a nagy lelkesedésem a mobilok iránt (56 éves korára komolyodjon már meg az ember ;) ), Kínában is csak 2019-20 évfordulóján voltam utoljára, tehát változhatott sok minden 2,5 év alatt.

Egy biztos, 2019-ben a kínai belpiacra(!) szánt készülékekben NEM volt B20, illetve ha HW-sen jelen is volt, akkor valami módon (pl. szoftveresen) tiltották azt.

Mára ez változhatott.

(#2646) XDAnonymus válasza KisBundi (#2644) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Kapcsold ki meg be. A funkciót is meg a telefont is.
De újabban "okos" az automatikus fényerő, kell egy kis idő mire megtanulja hogy milyen fényviszonoknál milyen fényerőn használnád. Plusz az is fontos hogy ha olyan üvegfóliát használsz amin van keret, akkor a kerete ne lógjon a fényérzékelő szenzor elé a telefon tetején

(#2647) adamfriday


adamfriday
senior tag

Nem találtam 10 Pro topikot, de hátha tudtok segíteni. A mobilnetem teljesen random, akár egy órán belül többször is megszakad, ezt felkiáltójellel jelzi is a térerő ikon mellett. Aztán előfordul, hogy napokig teljesen stabil.Egy mobiladat ki/be minden esetben megoljda, de baromi idegesítő. Yettel hálózat, korábban Mi 9-ben volt a kártya, ott nem volt hiba. Intelligens 5G kikapcsolva. Találkozott valaki hasonlóval esetleg?

(#2648) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hali. nincs valakinek karbon tokja? Op oldalán már nem elérhető. Ebay Ali is out of stockot ír. :(

(#2649) Boli77


Boli77
tag

Sziasztok! Jött C 63 India számára de nem tudom telepíteni. 😭. Oxygen updaterrel és beállítással sem tudom. Ha írja,hogy telepítés vissza dob ha rá bökök. [kép] . Mit nem csinálok jól ?

(#2650) patrik1993


patrik1993
csendes tag

Sziasztok,

A telenor 5G-hez kell valamit telefonon állítani vagy alapból kéne mennie? Illetve a VoLTE esetén kellett szólni hogy aktiválják, ilyet esetleg kell csinálni?

"The quieter you become, the more you're able to hear."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.