Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Macika66 válasza Csocsesz75 (#1599) üzenetére


Macika66
addikt

Persze, ott még volt nekem is....

(#1602) Algotis


Algotis
addikt

Ja amúgy ma random elkezdett jól működni az ébresztőóra :D

Androidos Outlookból küldve

(#1603) bajaki válasza tomp (#1577) üzenetére


bajaki
őstag

bocsánat, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#1604) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

C44-ről downgradeltem 11-es droidra. Rollback package-nak a "Europe" verziót szedtem le, így "BA" végű lett a build. Ez így oké, ezzel a verzióval jönni fog az OTA rendesen, illetve az 5G is menni fog?

:R

(#1605) greyslay


greyslay
aktív tag

Üdv. Cn version - global rommal az gondolom ugyanaz mint a hivatalos oldalon forgalmazott telefonok?!
Szemezek egy ilyennel Alin, most 580 dodo körül mozognak. P40 prot google hiánya miatt lehet kényszerulok leváltani. :((

"embertelen ember munka"

(#1606) Linkin1994 válasza greyslay (#1605) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az 5g kérdéses bár szerintem annak is mennie kell tradingshenzen szerint megy. Amúgy nincs különbség

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1607) metal01


metal01
őstag

Üdv Fórumtársak!

Az mitől lehet, hogy pár napja feldobta OTA-n a rendszer az Android 12 C.44 frissítést, amit épp akkor nem tettem fel, mert nem volt időm. Majd pár nap múlva eltűnt a lehetőség. Ha rákeresek a frissítésre, a legutolsó 11-et mutatja legfrissebbként. Visszavonhatták, vagy mi lehet? :F Az Oxygen Updater viszont feldobja a C.44-et.

(#1608) tomp válasza greyslay (#1605) üzenetére


tomp
félisten

Ha nem fontos az 5G akkor megveheted.

(#1609) dl650 válasza metal01 (#1607) üzenetére


dl650
tag

Lehet, hogy megint visszavonták. Vannak még kisebb bugok, talán azért.

(#1610) metal01 válasza dl650 (#1609) üzenetére


metal01
őstag

Hát... Anno azért jobb volt a szoftveres support (is) a OP háza táján. Reméljük valamikor összekalapálják ezt is bugmentesre.

(#1611) darál0w válasza metal01 (#1607) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jó jel...legalább látják, hogy szar lett ez is :DDD

szerintem ne frissítsd...várd meg a következőt ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1612) ghiottone


ghiottone
nagyúr

kb. 1 hét után nálam is megjelent az ébresztőóra bugja a 9-es 44-es EU buildjén. Feloldás után az értesítési sávot lehúzva a sorban lévő mini elvetés parancsra állt csak le. Nekem még fura a telefon app is, mert ha fel van oldva a telefon és bejön egy hívás, akkor a kis sávban megjelenik, de ha nyomok egy bekapcsológombot, akkor hiába sötétül el a kijelző nem dobja fel a teljes alkalmazást ahol ugye ki lehetne választani a gyors válaszokat - ha nyomok még egy bekapcs gombot akkor meg elutasítja a hívást. Szóval a 11-es megbízhatóbb volt ennél.

Szerk.: pont most 1 hívásnál rájöttem, hogy ha rábökök a kis értesítésre akkor feldobja a teljes ablakot - mea culpa, ezt nem tudtam ;]

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1613) novinyul válasza ghiottone (#1612) üzenetére


novinyul
veterán

Mindig tanul az ember :D Tegnap felraktam végre a Realme GT 5G-re az Android 12-t, na most lett teljesen egyforma a menü.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1614) metal01 válasza darál0w (#1611) üzenetére


metal01
őstag

Szerencse, hogy nem volt időm rá amikor feldobta a rendszer :) Én főverzió váltáskor szeretek mindent menteni, full wipe és utána újra "belakni" a telót. Az meg nem két perc...

(#1615) sixtybi válasza metal01 (#1607) üzenetére


sixtybi
tag

Nekem is eltűnt a C44-es upgrade notification.
Pedig már nagyon várom, hogy valamitől megoldódjon a gmail értesítések hiánya.

(#1616) metal01 válasza sixtybi (#1615) üzenetére


metal01
őstag

Akkor ezek szerint tényleg visszavonták. Kezd kicsit kaotikus lenni a support a kezdetekhez képest :/ Mindegy, kivárjuk a "javított" verziót :)

(#1617) Linkin1994 válasza metal01 (#1616) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Világtalanok csak ennyi.
Két telefonra képtelenek normálisan megcsinálni az updatet a Samsung ez idő alatt rengeteg telefonra kiadta.Most már erőforrás is van szimplán ennyire balfaszok.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1618) xhege válasza Linkin1994 (#1617) üzenetére


xhege
addikt

Azért nyugodtan nézz be az S21 Ultra topikba. Ott is megy rendesen az anyázás. Azt hiszem ez a droid 12 váltás sehol nem megy zökkenőmentesen.

(#1619) Linkin1994 válasza xhege (#1618) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pixel reddit-en is megy az anyázás.Sok értelme nincsen ezeknek az updateknek többet vesz el mint amit ad.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1620) xhege válasza Linkin1994 (#1619) üzenetére


xhege
addikt

Az a baj, hogy úgy jönnek az új verziók, mintha muszáj lenne. Feleslegesen felgyorsított a folyamat. Ezért félkész verziók jönnek ki milliónyi buggal, amit aztán lehet pofozgatni. Simán elég lenne 2 évente főverziót váltani, de az amikor kijön legyen kész. Mire a droid 12-t rendberakják, már jön a félig kész 13 és lehet anyázni újra. :(

(#1621) dl650


dl650
tag

Igazad van! Azt hiszem ez volt az utolsó android amit az Updaterrel raktam fel. Pedig már a 6T-nél megfogadtam, hogy megvárom az OTÁt! Kicsit szívás, hogy pont a gyártók csúcsmodelljeivel kínlódunk. (tudom, ezekre jön ki először. Na de akkor is! :W )

(#1622) darál0w válasza dl650 (#1621) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dehát ez OTA is jött :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1623) dl650 válasza darál0w (#1622) üzenetére


dl650
tag

Csak én gyorsabb voltam! :) Bár mindegy. Ha azt töltöm le akkor meg azon mérgelődnék. :W

(#1624) Adamul


Adamul
tag

Sziasztok!
A 1+6-om után beújítottam egy ilyen modellt, az lenne a kérdésem, hogy a voLTE-t beaktiváltattam és elvileg az 5G-t is a Telekomnál, de ennek eddig sehol nem láttam a visszajelzését, pedig ha valahol, akkor úgy gondolom hogy itt Bp-en kellene. Van még hozzá vmi trükk?
Köszönöm előre is :R
(Illetve itt a fórumban még nem olvasgattam vissza nagyon, ha van vmi hasznos tipp-trükk, azokat is szívesen fogadom! :)

(#1625) unicumnext válasza Adamul (#1624) üzenetére


unicumnext
aktív tag

VoLTE felirat nem minden szolgáltató esetén van kint. Úgy tudod ellenőrizni hogy megy-e hogy telefonálás közben elkezdesz netezni, úgy hogy nem vagy wifin. 5G és Telenor ügyben tomp forumtarsunk lesz az illetékes :)
De igen Budapesten van 5G. Néhány dolog, ami így elsőre. 5G aktiválása után érdemes újra indítani a telefont, és kikapcsolni az intelligens 5G-t.

(#1626) Algotis válasza unicumnext (#1625) üzenetére


Algotis
addikt

OOS12-n már nincs intelligens 5G opció, vagy benézek valamit?

Androidos Outlookból küldve

(#1627) tomp válasza Algotis (#1626) üzenetére


tomp
félisten

(#1628) Algotis válasza tomp (#1627) üzenetére


Algotis
addikt


Hát oké... (Bár most külföldön vagyok, otthon is ilyen)

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1629) ghiottone válasza Algotis (#1628) üzenetére


ghiottone
nagyúr

9-esen nekem is csak ez van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1630) tomp válasza Algotis (#1628) üzenetére


tomp
félisten

Ezek szerint Telekomnál rejtve van a kapcsoló és attól félek, hogy default on...

(#1631) Algotis válasza tomp (#1630) üzenetére


Algotis
addikt

Telenoros vagyok, de szerintem már annyiszor kérdeztem a Telenor 5G-vel kapcsolatban, hogy azt hittem, hogy evidens :D

Androidos Outlookból küldve

(#1632) tomp válasza Algotis (#1631) üzenetére


tomp
félisten

Jaah lassan fel kell írnom ki melyik cégnél van. :DD
Telenorral C44-en pedig lennie kell.
SIM1-ben van a kártya?

(#1633) Algotis válasza tomp (#1632) üzenetére


Algotis
addikt

SIM2, valaki azt mondta, hogy valami bug miatt SIM2-be kell rakni az 5G kártyát, de majd megcserélem akkor. :)

Androidos Outlookból küldve

(#1634) tomp válasza Algotis (#1633) üzenetére


tomp
félisten

Az akkor kell ha mind2 slot használatban van.
Ha csak 1 akkor SIM1-be kell!

(#1635) dl650


dl650
tag


Nálam így vannak. A Vodás kártyát használom alapból de ott nem tudok Volte-t állítani, a Telenoros kártya céges, ott alapból volt Volte. A Vodást hogyan lehet aktiválni? Persze az én telóm kínais így gondolom 5g nem müxik,de egyelőre nem is izgat.

(#1636) dl650


dl650
tag

Most olvastam az Xda fórumon, hogy ha a mindig látható kijelző ki van kapcsolva akkor rendesen működik az ébresztő. Kipróbáltam és működött. Bár ki tudja, hogy meddig? :D
De ezt is olvastam: "Minden probléma megoldódott, és a telefon úgy működik, ahogy kell. Az ébresztő szépen működik, a telefon hangerő-gombjairól tudom szabályozni a hangerőt átküldésnél chromecastra,... A
megoldás nagyon egyszerű volt: visszaminősítettem 11-re:)" :C

[ Szerkesztve ]

(#1637) Macika66 válasza Algotis (#1628) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem is pont ilyen itthon a C44, L2123, EU-s verzió, Alza.hun vásároltam. Nincs intelligens 5G kapcsoló.

Valamiben NAGYON más tomp kolléga telója, mert neki az 5G is megy...

Nekem meg.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1638) Adamul válasza unicumnext (#1625) üzenetére


Adamul
tag

A volte-t beaktiválták és azt rendben visszajelzi. Elvileg az 5G-nek is kéne működnie, de ezt sehogyse sikerült tapasztalnom, pedig Bp belvárosában is lófráltam és soha nem írta ki, az az intelligens opció pedig alapból inaktív volt és így se ( de azzal egyébként mi a baj?)
Ja és nálam TeleKOMról van szó, sajnálom ha félreérthető lett.

(#1639) Algotis válasza Macika66 (#1637) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem is megy az 5G, de nekem a SIM2-ben van most, a SIM1 meg le van tiltva. Ha sikerül megcserélnem őket, valószínűleg nekem is bejön majd az intelligens 5G kapcsoló...

Androidos Outlookból küldve

(#1640) Macika66


Macika66
addikt

Tomp kollégán kívül valakinek működik Telenor SIM-mel a 5G-re feljelentkezés?

@Algotis

LE2123-as a Te készüléked is? EU-s ROM? 12-es?

Hogy lehet, hogy nálam nem megy az 5G? Rendesen kiírja jobb felül a térerőkijelzőnél, hogy 5G?

[ Szerkesztve ]

(#1641) darál0w válasza dl650 (#1636) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak éppen a horizont light nem működik,ha nem megy az AOD...van nálam néma értesítés is, és hogy lássam minden egyes értesítést, be kell állítanom, hogy ébressze a képernyőt...nekem az nem járható út...

11-nél nem kellett az AOD a horizon lighthoz...nem is értem :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1642) dl650 válasza darál0w (#1641) üzenetére


dl650
tag

Eddig tartott az öröm! Reggel már megint nem működött! Ez van. Remélem hamarosan javítják!

(#1643) darál0w válasza dl650 (#1642) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1644) Algotis válasza Macika66 (#1640) üzenetére


Algotis
addikt

Igen, EU LE2121, múlt hét óta a 12-essel.
[kép]

Androidos Outlookból küldve

(#1645) redst4r válasza Macika66 (#1640) üzenetére


redst4r
tag

Nekem LE2123 Eu rom 12-es. Telenor SIM, akár az 1, akár a 2 sim helyen 5G-t mutat a kijelző, intelligens kapcsoló viszont nincs egyik esetben sincs.

(#1646) xhege


xhege
addikt

Vodafone esetén hogy néz ki az 5G és a VoLTE ennél a telefonnál?

(#1647) Algotis válasza Algotis (#1644) üzenetére


Algotis
addikt

*LE2123

Androidos Outlookból küldve

(#1648) novinyul válasza dl650 (#1642) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem minden reggelre be van állítva ébresztés, plusz a melóm miatt van hogy délután is kell ébresztés. De eddig soha nem volt olyan hogy ne működött volna :F Igaz én az AOD-t nem használom, de nem hiszem hogy köze lenne hozzá.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1649) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok! Az extrém digitalban árusított One plus 9 pro-nak milyen garanciája van?Gyári? Bolti? Esetleg azt tudni hogy milyen szoftver van rajta?
Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#1650) Macika66 válasza Algotis (#1647) üzenetére


Macika66
addikt

Akkor egyszerűen nem értem, mit rontok el.
Az előző készülékkemmel (MI 11 Ultra) mindenütt működött az 5G ugyanezzel a SIM-mel.

Mintha a fogamat húznák, megcsináltam a hard resetet, belaktam újra a telót. És NEM MEGY így sem... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.