Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) hedgehog válasza unicumnext (#1450) üzenetére


hedgehog
senior tag

Hát, én ezzel telepítettem a c44-et.

dl650: töröld le a nevének a végéről a .zip-et.

-- aka p3d3str1an

(#1452) unicumnext válasza hedgehog (#1451) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ott van a gyökérben a C44 frissítés

[ Szerkesztve ]

(#1453) hedgehog válasza unicumnext (#1452) üzenetére


hedgehog
senior tag

érdekes... nálam működik:



-- aka p3d3str1an

(#1454) unicumnext válasza hedgehog (#1453) üzenetére


unicumnext
aktív tag

hmmm a tiéd az full zip, nekem a sima inkrementális nem ismeri fel, C40-ről C44-re, mindjárt megnézem full zip-el megy-e

Update: jogos, szóval mindkettőnknek igaza van/volt. Fullzip-el nekem is megy a local frissítés, inkrementálist viszont nem.

Gondolom ez a visszalépés azért lett mert sokan mindenféle zip-et pakoltak fel amivel aztán téglásították a telefont, full rom-al viszont ezt sokkal nehezebb. De jó tudni.

[ Szerkesztve ]

(#1455) hedgehog válasza unicumnext (#1454) üzenetére


hedgehog
senior tag

Az az érdekes, hogy ahogy látod, nekem is incremental van bejelölve, és akkor úgy látszik, az mégis fullos romot tölt.
Mindenesetre nem volt wipe így se, úgyhogy nekem jó ez így :D

-- aka p3d3str1an

(#1456) unicumnext válasza hedgehog (#1455) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Android váltásnál, általában minden gyártánál full rom van :) (csak mert az a tuti)

(#1457) Macika66


Macika66
addikt

Már csak az lenne a jó, ha meglenne 12-esre is az Oneplus Dialer és a Contacts, hogy menjen a hívásrögzítés, mert addig nem merem lefrissíteni a rendszert.

Egy Telegrammos helyen kiraktak már linket, de nem jó a link.

Remélem, hamarosan lesz másik forrás...

(#1458) novinyul


novinyul
veterán

Na felraktam a C44 szoftvert. Most van két Realme telefonom, egy az egyben a Realme köszön vissza az új felülettel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1459) Linkin1994 válasza novinyul (#1458) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Igen mivel Color OS alapokon fut.A 10 pro-nál lesz ebben változás az Op fórumon leírtak alapján.UI változást és egyébb variációkat fog tartalmazni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1460) Tamas25 válasza tomp (#1376) üzenetére


Tamas25
csendes tag

Van jelentősége, hogy az USB-C mennyit van használva?
Azaz el tud kopni, akár annyira hogy tölteni sem lehet?
Csak következtetni próbálok abból amit írtál,
mert ilyennel még nem találkoztam.

(#1461) bloggiold válasza Macika66 (#1457) üzenetére


bloggiold
aktív tag

A Oneplus Dialer és a Contacts-ra várok én is, hogy menjen a hívásrögzítés. Ettől függetlenül nem vágyok a 12-es droidra, mert minden évben csak sz..abb és korlátozottabb lesz.

https://fontecone.blog.hu/

(#1462) tomp válasza Tamas25 (#1460) üzenetére


tomp
félisten

A sok használattól meg tud sérülni úgy, hogy a kábelt nem tartja meg kiesik.
Hasonló mikor a sok koszt belepréseljük a csatlakozóba.

(#1463) Macika66 válasza tomp (#1462) üzenetére


Macika66
addikt

Én sokkal több kosszal keményre sajtolt C-csatit láttam, mint kikopottat.
Igaz, már 3 éve nem szervizelek...

(#1464) Macika66 válasza bloggiold (#1461) üzenetére


Macika66
addikt

A 12-esre én sem vágyok. A Mi11Ultrában megtapasztaltam, nem is tetszett.

De úgy tűnik, vannak javítások is, uj feature-k az Oxygen12-ben.
Árukapcsolás.....

(#1465) tomp válasza Macika66 (#1463) üzenetére


tomp
félisten

Én a 7 Pro-mat lehúztam a szekrényről töltés közben és reccsent a csati. :DDD
Na igen a brutál mennyiségű kosz. Nekem annyi kosz van benne, hogy megfújom szimplán és már tiszta is.

(#1466) dl650


dl650
tag

A 12-esen felül az óránál a másodpercet már nem lehet előcsalogatni?

(#1467) bloggiold válasza dl650 (#1466) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nem, ismét egy ok a 12-es droid elkerülésére. Minden főverzió váltással csak rontanak az Androidon

https://fontecone.blog.hu/

(#1468) hedgehog válasza tomp (#1465) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nekem a 6-oson már csak néhány kábel tudja tölteni, annyira ki van kopva a csati :D
A 9pro-nál emiatt én is jobban preferálom a vezeték nélküli töltést

-- aka p3d3str1an

(#1469) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Lehet lesz 10 ultra. Ez megmagyarázza miért csak a 10 pro lett bemutatva.Így lehet a 10 pro ára nem lesz elszálva.
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1470) novinyul válasza Linkin1994 (#1469) üzenetére


novinyul
veterán

10 Pro-ra nincs értelme nagyon váltani.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1471) Linkin1994 válasza novinyul (#1470) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Gondolom én a 10 ultra megkapja a csúcs kamera szettet még gyorsabb töltést stb
Nekem 7 Pro-ról van de lehet 9 pro lesz az ára miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1472) Algotis


Algotis
addikt

Na nálam is tölthető a C44 OTA, Telenor 5G lesz már benne? :)

Androidos Outlookból küldve

(#1473) novinyul válasza Linkin1994 (#1471) üzenetére


novinyul
veterán

Kamera marad, az ultraszéles lesz csere, kap egy 150 fokos halszemet. Én ezért vettem a 9 Pro-t, ráadásul kifogtam egy jó árat rá.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1474) Linkin1994 válasza novinyul (#1473) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Én most a lehetséges Ultráról beszéltem Oppo-nak van jó periszkópos kamerája sanszosan ez fogja megkapni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1475) tomp válasza Algotis (#1472) üzenetére


tomp
félisten

Igen lesz, tökéletesen megy! C40-el már stabil volt.
Pár napja keresett meg a OnePlus, hogy na milyen a Telenor 5G. :DD

(#1476) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Akik használják már a C44-et: milyen, maradtak még benne hibák, vagy érdemes már frissíteni rá? A külföldi fórumokon még mindig elég sok negatív vélemény van róla, de lehet ezek többsége inkább a felhasználó miatt van (factory reset, wipe hiánya, stb.). Köszi! :)

(#1477) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nálatok az otp simple app nfc-s fizetés után feldobja a "nyugtázós" visszajelzést? 11-esen jó volt, de most megint nem jelez + nova launchernél megy a Google feed? Ja az automata fényerő is agresszívabb lett. - eddig 3 nap alatt csak ennyit vettem észre a sima 9-es c44-es eu verzión. a másik topickba alig vagyunk + szerintem sok eltérés nem lehet a # rom között.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1478) tomp válasza stomi83 (#1476) üzenetére


tomp
félisten

Már a C40 is nagyon jó volt! 99%-ban stabil volt.
C44 hiányossága számomra az az LHDC V2 hiánya mivel csak LHDC V3-at tud a rendszer és hát visszafelé nem kompatibilis a kodek de már a fejlesztési listán van a megoldás.

ghiottone
Szerintem kukázd a Simple-t ha már eleve nem képesek normálisan megcsinálni. 11-en is csak azért volt jó mert a OnePlus csinálta meg a fixet a Simple helyett...

[ Szerkesztve ]

(#1479) ghiottone válasza tomp (#1478) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Írtam nekik, de nem hiszem, hogy lesz érdemi válasz, neadjisten eredménye.
Az a fura számomra, hogy a 7T-n 11-es rendszerrel sose volt visszajelzése az appnak, 8T/9 jó volt 11-el, erre most megint nem megy.
Megszoktam a simple-t, már 2017 óta ezzel fizetek, bár pár hónapja, hogy a wear os-en mókolás nélkül megy nálunk az nfc fizetés, curve alá bevittem az otps kártyát, így jó gplay-el is - csak nehezen váltok :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1480) tomp válasza ghiottone (#1479) üzenetére


tomp
félisten

Mármint a Simple-nek írtál? Azzal nem érsz semmit! Android 10 óta tudják a hibát de nem foglalkoznak vele. Maga a Simple app utoljára az android 9-el volt 100%-ban kompatibilis...
Igazi csöves banda még a bankfiókokban sem ajánlják a Simple-t.
Én Wise-al használom a GPay-t. Hó elején átmegy rá a havi pénz és kész. :)

(#1481) ghiottone válasza tomp (#1480) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tudom sajnos, anno 2019-ben voltunk egy T-Systems Symposium rendezvényen ahol ott volt egy standjuk és rákérdeztem az akkor még android 10-es 7T-vel, de már akkor is láttam, hogy nem megyek semmire se velük :DDD

Még valami! Repülőgép módba átrakva a telót nálatok se kapcsolja le a Bluetooth-ot? Nincs aktív eszköz a közelben sehol, de így is bekapcsolva marad.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1482) Algotis válasza tomp (#1478) üzenetére


Algotis
addikt

A Buds Prohoz egyelőre akkor még a C44 sem nyújt LHDC támogatást?

Androidos Outlookból küldve

(#1483) Macika66


Macika66
addikt

Tehát akkor gyakorlatilag az ismert problémákból (Telenor 5G, VoLTE, hívásrögzítés lehetősége) csak a legutóbbi maradt meg a C44-ben (nekem még a 11.2.10.10.LE15BA van fent)?

Arra meg csak lesz megoldás....

Mert feldobta pár perce nálam is a frissítést a teló...

[ Szerkesztve ]

(#1484) tomp válasza Algotis (#1482) üzenetére


tomp
félisten

De! A legelső bétától kezdve van LHDC!
A Buds Pro LHDC V3-at tud ami meg is van. Van egy Edifier NeoBuds Pro-m is ami LDAC és LHDC V2-t tud. Na itt csak LDAC megy de az fixen. Hiába állítom át LHDC-re a telefon visszautasítja mivel az LHDC V3 nem kompatibilis visszafelé a V2-vel.

Amúgy az LHDC dinamikus bitrátával nagyon rossz! Sokol rádió minőségig lerontja a hangot így ott kötelező a fix 900kbps. Az Edifiert LDAC dinamikus bitrátával használom és semmi minőség romlás nincs. Nyilván olykor lejjebb veszi a bitrátát mert fix 990kbps-en olykor beakad a vételi zavarok miatt(mint ahogyan a Buds Pro is!) de dinamikusan 1x sem akad meg de minőségben sem hallható változás. :)

Macika66
Pontosan! Van Telenor VoLTE és 5G is. Mindkettő stabilan, tökéletesen működik. Fejlesztői beállításokban pedig van VoNR kapcsoló is de ahhoz majd 5G SA kell ami még nincs itthon senkinél.

(#1485) Algotis válasza tomp (#1484) üzenetére


Algotis
addikt

Hmm, pedig most hozzácsaptam a Buds Promat, de az LHDC-t sehol sem tudtam kiválasztani, csak SBC és AAC között tudtam cserélgetni. (C44)

Androidos Outlookból küldve

(#1486) tomp válasza Algotis (#1485) üzenetére


tomp
félisten

Legelső kapcsolódásnál még nem fogja engedni az LHDC-t. Rakd vissza a tokba, csukd be. Várd meg, hogy lekapcsolódjon aztán csatlakoztasd újra. Ez után már LHDC-re áll.

(#1487) Algotis válasza tomp (#1486) üzenetére


Algotis
addikt

Micsoda magic trick :D köszönöm!
Még egy kérdés: átraktam a SIM2-be a Telenor kártyát, ezek után kell még valami magic trick, vagy majd ha holnap járom a várost, jó eséllyel látok majd 5G-t fent az állapotsorban? :)

Androidos Outlookból küldve

(#1488) tomp válasza Algotis (#1487) üzenetére


tomp
félisten

Attól függ melyik városban vagy! :DDD
De amúgy igen. Ha 5G mód van beállítva akkor ha lát a telefon N78-at, rá fog állni. Intelligens 5G-t pedig kapcsold ki!
Így is zavaró az 5G kijelzés(van amikor 5G-t ír de valójában 4G-n van aminek meg van az oka) hát még intelligens módban...

[ Szerkesztve ]

(#1489) Macika66 válasza tomp (#1484) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm szépen, fel is raktam.

Egy hetes a teló, nem terveztem full resetet rajta, végre belaktam.
De elkövettem egy hibát, a hívásrögzítés miatt a 11-esen le volt tiltva a Google tárcsázó és a Google névjegyzék.
Erre ment fel a frissítés, így aztán most szépen nincs sem tárcsázóm sehol, sem a névjegyek.

Vajon van lehetőség ezeket visszahozni rejtettségükből full reset nélkül?

(#1490) tomp válasza Macika66 (#1489) üzenetére


tomp
félisten

Erősen ajánlott a full reset mivel teljesen más programkóddal rendelkezik az OxygenOS 12! A hivatalos fórumon is a panaszok 99%-a azért van mert nem csináltak full resetet.

Az alkalmazások listában a letiltott appok között ott kell lenniük. Vagy egyszerűen keress rá Play Áruházban és ott is megjelenik az "Engedélyezés" gomb.

(#1491) Macika66 válasza tomp (#1490) üzenetére


Macika66
addikt

Köszönöm, életet mentettél a google play-es ötlettel!!!! :R

(#1492) darál0w


darál0w
Jómunkásember

az mitől lehet, hogy ébresztésnél van jelzés, de a képernyő teljesen sötét marad, majd csak feloldás és az ébresztés szalagra kattintva jön elő az adott kép, ami huzásra szundi illetve kikapcsolást mutat? egyszerűen nem tudok rájönni...ezt a 12 hozta nekem magával...AOD aktív, minden más értesítés megjelenik, képernyő felébresztés felemelésre kikapcsolva központilag, de adott alkalmazásokban külön engedélyezve...vmi engedély hiányzik? :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1493) Algotis válasza tomp (#1488) üzenetére


Algotis
addikt

BP11, majd mostantól odafigyelek. A Bartók Béla mentén is elvileg van, de egyelőre még nem láttam felkapcsolódni rá. (OOS 12 alatt már nem látok Smart 5G opciót)

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1494) Atish19 válasza darál0w (#1492) üzenetére


Atish19
őstag

Nekem is ilyen. Pedig FR-el indítottam a friss rendszert. Így mire megtalálom a szundi gombot inkább felkelek :DD Ahogy láttam op forumon is többen panaszkodtak erre.

[ Szerkesztve ]

(#1495) darál0w válasza Atish19 (#1494) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de jo :W

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1496) darál0w válasza darál0w (#1495) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kinyomtam, elvileg így működik... próbáld ki :K

nem használt alkalmazásnak kezelne a rendszer? :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1497) dl650 válasza darál0w (#1492) üzenetére


dl650
tag

Nálam is ilyen, pedig először jól működött.

(#1498) tothl válasza darál0w (#1492) üzenetére


tothl
addikt

Néha működik. néha nem. Ugyanez van más előugró appokkal is, mint pl. a RaiPay. Csipog a teló, működik a fizetés amikor működik, de az app képe nem jön elő magától.

(#1499) Algotis


Algotis
addikt

Hát kövezzetek meg, de nekem ez a ColorOS beütésű OOS12 baromira bejön. Mindenféle wipe nélkül rátoltam a 11-re az updatet, az ébresztőórás bug ugyan nálam is jelen van, de ettől eltekintve szerintem nagyon smooth az egész. Aztán ki tudja, pár nap múlva mit fogok gondolni, de nekem egyelőre nagyon bejön.

Androidos Outlookból küldve

(#1500) tothl válasza darál0w (#1496) üzenetére


tothl
addikt

Beállítottam ugyanezt az órra és a Raipayra is. Kiváncsian várom a hatást.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.