Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) hedgehog


hedgehog
senior tag

Alapvetően nekem sincs bajom az új OS-sel, de van pár idegesítő dolog... pl. az értesítések dizájnja egyelőre elég kiforratlan (van ahol duplán bekerül a feladó, emiatt a tartalom alig látszik, a gombok nem gombok csak simán szövegek stb.).
Reméljük rendberakják a dizájnt előbb-utóbb.

-- aka p3d3str1an

(#1102) Atish19


Atish19
őstag

Van aki próbálta már az Android Autot 12-es rendszerrel? Működik továbbra is?

(#1103) asddsa válasza Atish19 (#1102) üzenetére


asddsa
tag

Működik, és megszűntek a fagyások is. (fekete AA screen)

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#1104) Atish19 válasza asddsa (#1103) üzenetére


Atish19
őstag

Ez igazán jó hír :R Lehet a végén még rá veszem magam és frissítek én is.

(#1105) asddsa válasza Atish19 (#1104) üzenetére


asddsa
tag

AAWireless nem érdekel? :C

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#1106) Atish19 válasza asddsa (#1105) üzenetére


Atish19
őstag

Maradok a vezetékesnél, de köszönöm :C Így legalább közben töltődik is :DDD

(#1107) tomp válasza hedgehog (#1090) üzenetére


tomp
félisten

Ez? :)
Sajnos a tácsázóból le lett tiltva de elő lehet hozni.
Szedd le ezt az appot majd állítsd be így
Ez után a felülről lehúzható gyorsmenübe kirakható az ikonja. :)

(az app korábban elérhető volt a Play Áruházban azaz ez az én telefonomról van ráadásul megvásárolt)

(#1108) htaos válasza sixtybi (#1089) üzenetére


htaos
tag

Szia! Nekem ez a verzió tette rendbe az értesítéseket :) :)

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#1109) unicumnext válasza htaos (#1108) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nekem nagyon hiányzik, pl hogy a tárcsázó nem rakja magát be a Google bubbles, csak az értesítési sávba. erről vettem már fel nekik hibát.

(#1110) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Sziasztok

Kérdésem, hogy EUban vásárolt készüléknél a gariztatásnál szükség van a számlára ? Állitolag Oneplus oldalon IMEI szám alapján is lehet érvényesíteni számla nélkül is. Igaz ez ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#1111) sixtybi válasza htaos (#1108) üzenetére


sixtybi
tag

Köszi. Ez érdekes. Lehet megpróbálom újra rakni local upgrade-ként, hátha megjavul.

(#1112) sixtybi válasza CartmanLand0 (#1110) üzenetére


sixtybi
tag

Nekem is ezt mondták, direkt utána érdeklődtem a Oneplus-nál, mert cégesre vettem külföldről. Az eladó is ezt mondta, meg a oneplus is. Remélem így is van.
Viszont az érdekes, hogy magyar kis GSM boltok meg azt mondták, többet is kérdeztem, hogy rajtuk keresztül kell intézni, és ha cégesre veszem, akkor nincs gari, vagy csak 6/12 hónap, cég függően.

(#1113) CartmanLand0 válasza sixtybi (#1112) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#1114) #40047616 válasza sixtybi (#1112) üzenetére


#40047616
törölt tag

A magyar kis gsm-boltok nem a hivatalos oneplus szervízben javítattják szerintem mivel nem hivatalos forgalmazók. Ezért is adnak ott bolti garanciát csak. Ha hülyeséget írtam akkor majd kijavít valaki de én így tudom.

(#1115) hedgehog válasza tomp (#1107) üzenetére


hedgehog
senior tag

Köszi, kiválóan működik!

-- aka p3d3str1an

(#1116) hedgehog


hedgehog
senior tag

új észrevétel: a GCam nem látja rendesen a kamerákat. Korábban lehetett váltani a három között, de most csak 1x és 2x opció van (korábban 0.6x 1x 3x volt asszem)
Fotózni továbbra is lehet vele, gondolom a default kamerát használja csak.

-- aka p3d3str1an

(#1117) tomp válasza hedgehog (#1116) üzenetére


tomp
félisten

Android 12-n megváltozott a kamerák elérési módszere.
FiLMic Pro-n is működött mind3 hátsó kamera android 11-el. 12-n csak a fő kamera működik de majd lesz rá javítás.

(#1118) sixtybi válasza #40047616 (#1114) üzenetére


sixtybi
tag

OK, de ha magyar kisboltban veszed, ennyi erővel akkor is viheted közvetlen a oneplus-hoz, nem?

(#1119) #40047616 válasza sixtybi (#1118) üzenetére


#40047616
törölt tag

Meg kell kérdezni a oneplus support-ot. Nem véletlenül adnak csak bolti garanciát a gyártói helyett a gsm boltok, és nem véletlenül mondják azt hogy a garanciális dolgokat rajtuk keresztül kell intézni. Nem tudom hogy a oneplus mennyire rugalmas ebben de a gyártók többsége az ilyeneket nem szervízeli garanciában ingyen. Biztos van aki jártas ebben és leírja hogy pontosan hogy is van a oneplus-nál.

(#1120) taletale válasza #40047616 (#1119) üzenetére


taletale
tag

Szerintem az is közre játszik, hogy a kisbolt beregisztrálja a saját email címe alá az imei számot és onnantól ő az elsődleges tulaj. Te meg csak másod vásárló/lopott személy (valójában ugye mint vásárló-másodtulaj) ezért elsődlegesen az első személy kérheti az ingyenes garit...

Én ezt tapasztaltam a németben vásárolt de magyarba kéz alatt eladott Dell laptopnál , garancia macera volt. Még úgy is , hogy onsite 0-24 volt a laptopra véve.

De ezt a kérdést a gyártónak kell feltenni, mert ő tuti meg tudja válaszolni a kérdést.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1121) sixtybi válasza taletale (#1120) üzenetére


sixtybi
tag

Én a oneplus-t kérdeztem, azt mondták, hogy ha EU-s verzió, akkor mindegy hol veszem, náluk lehet intézni a garit. Ebbe szerintem a kis magyar GSM-es boltok is benne vannak. De nincs tapasztalatom.

(#1122) Varszegig válasza sixtybi (#1121) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem tudhatod, hogy a kis gsm bolt eu-s verziót ad-e el.

(#1123) sixtybi válasza Varszegig (#1122) üzenetére


sixtybi
tag

Ez igaz. Romániából vettem majdnem egyet, már meg is rendeltem, de fizetés előtt rákérdeztem, hogy ez milyen verzió. Kiderült, hogy indiai vagy mi.
Aztán szerencsére amazonon black friday volt, inkább megvettem onnan az európait még olcsóbban.

(#1124) adamfriday


adamfriday
senior tag

Üdv! Mi 9-ről jönnék át 9 Pro-ra. A 3T-t még anno a közvetlen a OnePlus-tól rendeltem, de a 9 Pro már egy ideje out of stock. Emag-ról meg szabad venni? Melyik verziót árulják?

(#1125) PeteePeti válasza adamfriday (#1124) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szerintem EMAG rendben van ilyen szempontból! Én most rendeltem egyet! Garancialevél 36 hónapos a jelen jogszabályoknak megfelelően! Elvileg holnap, vagy holnapután kapom meg! Majd írok, ha nálam lesz! De remélem EU-s, különben megy vissza nekik! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1126) taletale


taletale
tag

Na én mai napig bírtam az Android 12őt...

Napi nagyobb bugok sora új és újabbak alakultak ki. Így mentem vissza "adatvesztésesen" Android 11-re.

Volt vagy 20-30 olyan kardinális hiba ami miatt meglèptem. Persze stabil verzióról stabilra mentem oneplus frissítés segítségével.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1127) Linkin1994 válasza taletale (#1126) üzenetére


Linkin1994
senior tag

vissza is vonták a 12-est jó pár napja most reszelgetik.
Mondjuk nem csodálkozom ez az ára a rohanásnak.Samsung és a Google is küzd.Google most adta ki a decemberi updatet a 6-os szériára aztán ott is elszált a térerő se net se semmi.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1128) Varszegig válasza Linkin1994 (#1127) üzenetére


Varszegig
veterán

Én már megtanultam, soha nem rohanunk a nagy upgradeknél. Win11 is megvár, a gépeim munkára vannak, nem tudok velük bétatesztelni. A Synology DSM 7 is talán a 2 ünnep között felkerül, mostanra már elég kiforrott. A telefonomat sem rohanok upgradelni, majd ha már elég sok pozitív tapasztalat van.

(#1129) tothl


tothl
addikt

Jött egy új build pedig. C.39

(#1130) Linkin1994 válasza tothl (#1129) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Igen ez a javított cucc és ami fontosabb hogy a Gcam is fog majd működni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1131) tothl válasza Linkin1994 (#1130) üzenetére


tothl
addikt

Nálam már fönt van. A gcamot következő buildekbe ígérik

(#1132) tomp válasza tothl (#1129) üzenetére


tomp
félisten

Bétára is kijött. Gyakorlatilag OTA frissítésként átálltunk bétáról stabilra.

(#1133) tothl válasza tomp (#1132) üzenetére


tothl
addikt

Én még a betán voltam.

(#1134) unicumnext válasza tomp (#1132) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nálam semmi, de ahogy olvasom, ismét késik az EU csomag.

(#1135) tomp


tomp
félisten

Én is bétán voltam. Jött az értesítés, hogy a C39-es build elérhető. Méretes bugfix! Majdnem 1giga!

(#1136) taletale válasza tomp (#1135) üzenetére


taletale
tag

Én várok 1-2 hetet még, hogy kiderüljön mennyire jó ez a "hotfix". Mert nem annyira akarok két hét alatt 5-6. telefon belakást megcsinálni.

(Eddig 2 hét alatt 4-szer kellet belakni, mentésekből visszaállva)

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#1137) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, karácsonykor fogom libontani a telót, és olvasva itt a sok updatt gondot felmerült a kérdés. Ha felajánlja dobozbol a livéve az updatet érdemes? Neü akarok betazni vagy ilyesmi csak egy tökéletes telelefont

(#1138) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Jesszus most olvasom mit írtam este, sorry érte :DD szóval érdemes updatelni dobozból kivéve?

(#1139) tomp válasza Kiskopika (#1138) üzenetére


tomp
félisten

Most olvasva simán megértem mit írtál. :DD
Nem érdemes hanem ajánlott.

(#1140) Atish19 válasza Kiskopika (#1138) üzenetére


Atish19
őstag

Ember feletti türelmed van. Tuti nem tudnék karácsonyig várni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1141) Kiskopika válasza Atish19 (#1140) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Hát mrs Kiskopika is részvényes az ajándék terén, szóval ahogy hozta a futár már csomagolta is :W

(#1142) darál0w válasza Kiskopika (#1141) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát, ha a Jézuska hozza.... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1143) Algotis válasza tomp (#1139) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem az OOS12 updatere gondolt, de nem hinném, hogy arra felajánlaná a frissítést. Ha meg véletlen mégis, akkor meg arra szerintem nem kimondottan ajánlott, vagy nincs igazam?

Androidos Outlookból küldve

(#1144) tlala válasza Kiskopika (#1141) üzenetére


tlala
addikt

Szép ajándék lesz! :)

(#1145) dl650


dl650
tag

Már az enyém is be van csomagolva! Türelmetlenül várom, hogy hozza a Jézuska! :C

(#1146) Kiskopika válasza tlala (#1144) üzenetére


Kiskopika
senior tag

A 4 éves htcu11 et fogja váltani, amit imádok de sajna az aksi és usb csati már halottak

(#1147) tomp válasza Algotis (#1143) üzenetére


tomp
félisten

Fő verzió váltásnál soha nem csináltam eddig factory resetet de most erősen ajánlott mert a ColorOS kódbázis összeakadhat a régi OxygenOS kóddal. Este nekiestem és full wipe-ot toltam a telefonra a legfrissebb C39-re. Nos hát ég és föld a különbség! :Y

(#1148) unicumnext válasza tomp (#1147) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Továbbra is csak a bétások kapták meg a C39 :((

Nekem ami hiányzik még hogy nincs wipe cash

(#1149) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, hogyan szuperál a OP9 Pro beltérben, mondjuk mozgó "célpontoknál"? Kisgyermekre gondolok pl. Köszi!

(#1150) Algotis válasza tomp (#1147) üzenetére


Algotis
addikt

Na akkor majd ha megérkezik egyszer a 12, az update után tolok is egy factory resetet.
Mióta újra elkezdtem használni az okosórát a telefonnal és folyamatosan bluetoothon össze vannak kötve, max. 3 óra képernyőidőt tud produkálni a készülék, ami szerintem gyászos.

Reddit fórumon sokaknak a factory reset csodákat produkált, de én már túlzottan belaktam, meg alig van időm arra, hogy most újból felhúzzam a telefont.

Van itt is olyasmi backup lehetőség, mint iPhone-on, hogy gyakorlatilag percek alatt visszaállítható a telefon ugyanolyanra egy factory reset után, mint amilyen volt előtte?

Androidos Outlookból küldve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.