Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) xcsabo válasza ghiottone (#3000) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ezt találtam és tökéletes lenne ha tudna magyarul.
[link]
[link]

(#3002) dl650 válasza xcsabo (#2997) üzenetére


dl650
tag

Szia! Én a Player Pro-t használom már évek óta. Igaz, fizetős App, akkoriban pár száz forint volt, max ezer. Jól beallitható equalizer, számomra jó hangzás. Persze lehet van jobb is.

(#3003) xcsabo válasza dl650 (#3002) üzenetére


xcsabo
senior tag

Köszi. Meglesem.

(#3004) xcsabo válasza dl650 (#3002) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ezt találtam: link
Egy a baj vele, hogy nem integrálódik a 13-as értesítésen lévő lejátszó panelba. Amúgy szög egyszerű.

(#3005) qltsar


qltsar
addikt

Megjott EU-ra is a C66.

Bedtime mode-ot hasznal valaki? Nalam nem igazan mukodik az AOD kikapcsolo resze, raadasul, ha duplakoppintok a kijelzore fekete-feher helyett szines a kijelzo.

Ha valaki 13-on van, ott is erdekelne, hogy ez javitva lett e.

Koszonom! :R

(#3006) Macika66 válasza qltsar (#3005) üzenetére


Macika66
addikt

Szokatlan módon ezúttal az elsők között kaptam meg.
Ez bizonyítja, hogy random megy a frissítés, máskor mindig a végén voltam...

A bedtime-nál jobbnak tartom a 'Mindig bekapcsolt kijelző'-nél az időzítést. Vagy a mozdulatlanság-érzékelést.

Nálam is színes amúgy duplakoppra. El is engedtem. Mondjuk nekem a F-F kijelző nem is jött be...

[ Szerkesztve ]

(#3007) qltsar válasza Macika66 (#3006) üzenetére


qltsar
addikt

Nálam nem opció az időzítés, így akkor marad az Assistant Routines a DND kikapcsolására ébresztő után és a telefon kijelzővel lefelé fordítása az este folyamán.

A power saving mode-nál is az a baj, hogy nincs rá hatással, ergó felvillan a kijelző, ha megmozdulsz, és a dupla kopp is működik.

Sajnálom, nagyon jónak tűnt ez a bedtime opció, de olyan, mintha nem kapna access-t, hogy AOD-t módoítson, hiszen DND beállítást, és kijelző színkezelést simán tud módosítani, tehát system access-t megkapja, de gondolom az "egyedi" OP AOD implementáció miatt ez nálunk sosem fog normálisan működni.

[ Szerkesztve ]

(#3008) Erdmis


Erdmis
tag

Jelenleg C62 Global-on vagyok, mivel itt "ragadtam".
Kérdésem, hogy felmenne minden probléma nélkül az EU C66 full zip-ből? Kellene reset, vagy rollback 11-re?
Mivel le2123 a hivatalos készülék infóm, pedig 2125 van fenn, ezért inkrementális frissítést nem enged, Global-ra meg C48 óta nincs full zip. Berágtam, ezért a későbbi frissíthetőség miatt visszamennék Eu-ra.
Ha járható az út, akkor a Global C62-re feltenném az Eu full zip frissítést és ejteném a global vonalat, mert ez így működésképtelen nekem...
:R

[ Szerkesztve ]

(#3009) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. a wifi és az ébresztő óra ikon között megjelenik valami kb 0.01 secig az értesítő sávban. felraktam én is a c66ot de nem oldotta meg. egyszer mintha a helymeghatározás ikonja lett volna az de gyorsan eltűnik. másnál nem volt ilyen? :F

(#3010) Atish19 válasza -=Vacsek=- (#3009) üzenetére


Atish19
őstag

Engedélykezelőt nézegesd át. Adatvédelmi irányítópultban tudod ellenőrizni melyik alkalmazások használták a helyadat funkciót vagy bármely másikat.

[ Szerkesztve ]

(#3011) xcsabo válasza -=Vacsek=- (#3009) üzenetére


xcsabo
senior tag

Időjárás?

(#3012) -=Vacsek=- válasza Atish19 (#3010) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

kiszedtem párat azóta nem csinálja :R

(#3013) tomp


tomp
félisten

Megjelent a stabil 13!

(#3014) dl650 válasza tomp (#3013) üzenetére


dl650
tag

Igen! Én is most kaptam meg. Global OTA. Majdnem 5giga. Sajnos most nincs időm telepíteni. Talán hétvégén, vagy pár hét múlva. Gondolom érdemes a teljes gyalu?

(#3015) xcsabo válasza tomp (#3013) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az EU is várható?

(#3016) qltsar válasza tomp (#3013) üzenetére


qltsar
addikt

Nem találok official threadet erre, létezik, hogy nincs?

Nem szeretnék fejjel a falnak futni, ha nem javították az NFC bugot, akkor nem raknám fel.

(#3017) tomp válasza qltsar (#3016) üzenetére


tomp
félisten

Még nagyon friss.
Gondolom majd napközben lesz.
Felraktam és annyi változást látni rögtön, hogy üresen a Music widget kapcsolója eltűnik. Csak akkor jelenik meg ha valami média megy.

Nyilván lesz EU-s is, gondolom a szokásos késéssel.

(#3018) -=Vacsek=- válasza -=Vacsek=- (#3012) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

még mindig csinálja..

(#3019) qltsar válasza -=Vacsek=- (#3018) üzenetére


qltsar
addikt

Csak véletlenül láttam meg, de hasonló issue, nálad is ez van? [link]

(#3020) ghiottone válasza qltsar (#3019) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rémlett nekem is, hogy valahol olvastam ugyanezt a problémát, de már nem emlékeztem, hogy hol.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3021) xcsabo válasza qltsar (#3019) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez nem ébresztő, vagy stopper?

(#3022) tomp


tomp
félisten

Gyári kamera Film módban most már működik a HDR felvétel! HLG-ben rögzít.

(#3023) Boli77 válasza tomp (#3013) üzenetére


Boli77
tag

Nekem Indiai telefon van erre LE2121 11 F16 jött akkor ez Stabil 13 ?? Persze 4.8 Gb

[ Szerkesztve ]

(#3024) tomp válasza Boli77 (#3023) üzenetére


tomp
félisten

Igen, az F16 a stabil.

(#3025) tibi020


tibi020
tag

Sziasztok!
Beszereztem én is egy ilyen készüléket.
Kérdésem lenne, hogy a bal oldalon lévő Discover illetve más Google alkalmazások betű mérete hogy állítható ? Mert a rendszer ezeket nem állítja.

(#3026) Boli77 válasza tomp (#3024) üzenetére


Boli77
tag

Köszönöm. Akkor teszem fel.

(#3027) qltsar válasza tomp (#3017) üzenetére


qltsar
addikt

EUs package pedig már létezik, csak gondolom OTA-n jön lassabban.

Próbáltam VPN-es trükközéssel, de nem találta még meg.

Ez szerint mondjuk javították az NFC hibát: [link]

"Q: Why doesn't NFC work properly after upgrading to OxygenOS 13?
A: The software team started troubleshooting immediately when we noticed the feedback in the Community. Rest assured that our team members are working hard to resolve this issue as soon as possible. The issue for the 10 Pro and 9 series is now fixed and expected to be released in the next version."

[ Szerkesztve ]

(#3028) Boli77 válasza tomp (#3024) üzenetére


Boli77
tag

Egyébként érdemes így az elején felrakni nincs nagyobb bug benne vagy jobb a békesség és várni pár napot ?

(#3029) taletale


taletale
tag

Kijött EUra is az Update.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#3030) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Egyenlőre lekopogom, szép pörgős lett az új rendszer, végre visszatértek a színek is a beállításokban. Ilyennek kellett volna lennie az első 12-esnek is.

(#3031) taletale


taletale
tag

Meglepő de gyorsnak hatnak az animációk 13 alatt.

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#3032) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Updater megjegyzései első pontja: Nem javasolt helyi csomag használata a rendszerfrissítéshez.

Ez eddig is ide volt írva, vagy csak most tűnt fel a lassú kitömörítés miatt? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3033) -=Vacsek=- válasza qltsar (#3019) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nem, nekem alig 0.1 mpig van ott egy ikon ami talán a helyzet és el is tűnik. néha van hogy 1 mpig is ott van és utána tűnik el.

(#3034) xcsabo


xcsabo
senior tag

Egy bug már van. Ha letiltok egy alkalmazást akkor a kis letiltó ikon ugyanolyan marad. Szóval az engedélyezés is letiltás. :C

(#3035) xcsabo válasza xcsabo (#3034) üzenetére


xcsabo
senior tag

Megjavult.

(#3036) qltsar


qltsar
addikt

(#3037) xcsabo válasza xcsabo (#3034) üzenetére


xcsabo
senior tag

Még egy bug. Hiányzik a hang a gyorsbeállítási lehetőségek közül.

(#3038) tomp válasza xcsabo (#3037) üzenetére


tomp
félisten

Milyen hang?
Rezgő, csengés üzemmód kapcsoló? Arra ott a fizikai kapcsoló.

(#3039) xcsabo válasza tomp (#3038) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez igaz. De a béta verzióban ott volt még.

(#3040) Tomecho


Tomecho
csendes tag

1 nap aktív használat után eddig nekem nagyon pozitív élmény. Gyors, szép, még a C66-nál is stabilabb. Eddig két bug nekem: értesítési sáv lehúzása után, ha az óra utolsó perc mutatója 0, akkor nem mutatja (annyira nem idegesítő, csak viccesen furi) pl.: 21:20 helyett csak 21:2 mutat :). Másik az nem tudom mennyire bug, este direkt 100%-on lehúztam a töltőről, hogy megnézzem mennyire merül az éjszaka folyamán. Reggel 5-kor 66%-on állt, ami nagyon rossz, de lehet, hogy kell neki még pár nap a frissítés után, hogy ez beálljon.

C66-on a Gpay-es NFC fizetés csak sokadik odatartásra működött, mindig hibát írt ki (előző verziókban nem volt ilyen gond), de tegnap 5x használtam és egyből, gyorsabban működött!

(#3041) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Nekem ami meglepő, 38 GB foglaltság volt Android 12 mellett, telepítés után már 55 GB, van egy 17 GB egyéb kategória, amit nem tudok mi az.

(#3042) tomp válasza unicumnext (#3041) üzenetére


tomp
félisten

Pl a RAM bővítés is abba az Egyéb kategóriába tartozik bele.
Kapcsold ki és restart. Máris csökkenni fog.
Appok gyorsítótárait is töröld.

[ Szerkesztve ]

(#3043) darkmann


darkmann
őstag

Az új F16-ot mindenki teljes gyalulás után tette fel, vagy van itt olyan, aki nem törölte az adatokat és appokat? Mik a tapasztalatok?

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3044) Tomecho válasza darkmann (#3043) üzenetére


Tomecho
csendes tag

Én ráfrissítettem, nem törtöltem semmit.

(#3045) qltsar


qltsar
addikt

Vegigolvastam a forumot, NFC fizetes tovabbra sem megy cloned apps, vagy work profile eseten...ez vicc...:W

[ Szerkesztve ]

(#3046) XDAnonymus válasza darkmann (#3043) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Nekem béta után törlés nélkül teljesen jó. Igaz még friss, de eddig konkrétan semmi bugba nem futottam bele

(#3047) dl650 válasza darkmann (#3043) üzenetére


dl650
tag

Tegnap este én is frissítettem. Nem gyalultam mert nem volt rá időm, de ha lesz egy kis szabadidőm akkor gyalulok. Eddig jól működik minden, de egy kicsit jobban merül az akksi. De szerintem ez be fog állni. Eddig minden telepítés után gyorsan merült.

(#3048) tomp válasza qltsar (#3045) üzenetére


tomp
félisten

Tiszta appon tökéletesen megy.

(#3049) qltsar válasza tomp (#3048) üzenetére


qltsar
addikt

Igen, ez eddig is igy volt.

Nalam nem a klonozas az issue, nincsenek ilyen alkalmazasaim (meg).

[ Szerkesztve ]

(#3050) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Az új Android 13-as alatt megy a hívásrögzítés, ahogyan a 12-es illetve 11-es droid alatt?

https://fontecone.blog.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.