Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) unicumnext válasza Pityu99 (#2700) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nem tudja az összes sávot kezelni, amit a magyar szolgáltatók használnak.

(#2702) tomp válasza Pityu99 (#2700) üzenetére


tomp
félisten

Lehet azóta változtattak a politikán.
De attól, hogy 5G-t ír ki még nem biztos az 5G kapcsolat!
App nélkül is kideríthető, hogy valóban van e 5G kapcsolat vagy nem!
Beállítások->Információ az eszközről->Állapot->SIM kártya állapota: Jelerősség!
Ha van 5G kapcsolat akkor:
4G: -xy dBm
NR: -xy dBm
lesz olvasható.
Ha nincs 5G kapcsolat, csak látja akkor:
4G: -xy dBm
NR: -
lesz olvasható.

Utóbbi esetnél a PhoneInfo-ban "NR állapot: Not Restricted" és nem "NR állapot: Connected"
Azaz látni látja de nem kapcsolódik egyéb okok miatt.
Pl. telefon tiltja, előfizetés tiltja, hálózat tiltja, a 4G és 5G freki eltérő bázison van.

(#2703) Pityu99 válasza tomp (#2702) üzenetére


Pityu99
tag

Ezt mutatja a 2-es Telekomos sim-en, illetve ha átrakom az 1-es Telenoros simre az adatforgalmat akkor pedig a másik képen lévő.

(#2704) tomp válasza Pityu99 (#2703) üzenetére


tomp
félisten

Szóval látni látja de nem kapcsolódik!

Ha kapcsolódik az ilyen:

(#2705) Pityu99 válasza tomp (#2704) üzenetére


Pityu99
tag

Mondjuk ez céges kártya, valami 8 giga net van rajta, de azt se tudom, hogy engedélyezve van-e az 5g a csomagban vagy sincs.
A Telenor-os az flottás, ott mennie kéne, de gondolom nincs antenna a környéken.

(#2706) XDAnonymus válasza samgar (#2699) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Igen. Gyors, stabil, és gyakrabban jön rá a frissítés (mondhatni "előrébb jár", általában OOS is megkapja idővel ugyanazokat az újdonságokat), illetve ha kínai modellt használsz akkor azt hiszem jobban kezeli a hálózatokat.
Viszont ha wearOS-es órát használsz mellé, vagy ha nincs rootod, akkor én nem ajánlom a kínai szoftverek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2707) Atish19


Atish19
őstag

Megérkezett a C64. Fura mód csak EU-ra ahogy nézem. C63 körből jól kimaradtunk :DDD

(#2708) ghiottone válasza Atish19 (#2707) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. 9-re is most jelzett az Oxygen updater.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2709) taletale válasza Atish19 (#2707) üzenetére


taletale
tag

Igen meglepő. Egyhamar úgyse jön majd a A13 a telefonra.
Akkor át állok Globalra és akkor csak menni fog a call record funkció.
Minden más funkció eddig simán megy.

Valamiért nálam nem sikerült életre kelteni, pedig 5T alatt simán ment. ( Többször is linkelt leírás alapján stepbystep csináltam)

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2710) ghiottone válasza taletale (#2709) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem decemberben kint lesz a 13.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2711) tomp válasza Atish19 (#2707) üzenetére


tomp
félisten

Igazából az EU-s C64 az valójában a Global és az Indiai C63.

(#2712) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Sikerült nekem is egy 9 Pro-t beújítani, aki esetleg használ autóban Qi töltést, tud erre ajánlott tartót mutatni?

Továbbá a telefon Android 11-gyel érkezett. Emlékszem, hogy sok volt a nyűg a 12-vel, ez azóta elhárult és nyugodtan telepíthető, vagy maradjak inkább 11-en?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2713) dl650 válasza Mosqu!to (#2712) üzenetére


dl650
tag

Én global 12-őn vagyok és meg vagyok elégedve vele. Persze biztos lesz aki a 11-re esküszik mert nem tetszik neki az új dizájn :)

(#2714) ghiottone válasza Mosqu!to (#2712) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igazából már rendben van a 12-es is.
Én mostanában vaciláltam, hogy a leendő 13-as rendszer kinézete miatt inkább visszamegyek stock vonalra és a Pixelekre, de akárhogy nézem az OP számomra teljesen megbízható és jóval kevesebb a bug, mint a Pixel 6-os szérián - bár ott se mindenkinél hibás a rendszer, csak pár embernél, de pl. a legutóbb nálam lévő 6a-t váratlanul utolérte a BT bug és semmi BT-s eszközt nem ismer fel már 2 hete - na ilyen hiba köszönöm, de nekem nem kell.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2715) arni1 válasza Macika66 (#2697) üzenetére


arni1
aktív tag

Köszi a választ! Annyit sem tud egyébként, ha SIM1-ről megy a mobilnet, és hívást indítok a SIM2-ről, akkor átvált a SIM2 mobilnetjére, hogy ne szakadjon meg az aktív kapcsolat? mert az említett esetben nincs mobilnetem amíg a hívás tart.

(#2716) Algotis válasza ghiottone (#2714) üzenetére


Algotis
addikt

Mondjuk az ertesiteseket a zarkepernyon meg mindig nem sikerult kijavitani, lassan 9 honap alatt :U

Androidos Outlookból küldve

(#2717) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom a telefonom vásárlásán, vásárolt valaki innét direktben a OnePlus oldaláról?

Azért kérdezem, mert ha 410-es EUR-val számolok, akkor kb. 254.000 Ftkörül jönne ki (649 EUR - 30 Kupon), amire itthon már 3 év jótállást vállalnak, de erről nem találtam információt OP oldalán.

Ennyi pénzért csak kamugsm boltoktól tudnám megvenni, de annál, még a 2 év hivatalos garancia is jobb.

Sajnos vegyes információk vannak fórumokon arról, hogy előre felrakott fóliával érkezik a készülék, nálatok, hogy érkezett?

Sejtem, hogy egy teljesen alap fólia lehet rajta, amennyiben van, de a jelenlegi 7T telefonomon még mindig a gyári fólia van, számomra teljesen megfelel.

Amitől kicsit tartok az a kamerakivágás. Jelenleg Oxygen OS 11-en 7T esetében teljesen ki lehet kapcsolni a kivágást, így a rendszer lejjebb tolja a kijelzőt, van erre lehetőség 9 Pro esetében is?

Aki esetleg nem hajlított kijelzős telefonról váltott erre, és gesztusvezérlést használ, mennyire kényelmetlen, vagy nehéz volt átállni?

Legutoljára egy S9+ volt huzamosabb ideig, de ott csak a Samsung saját gesztusvezérlése működött még, valamint a kijelző miatt eléggé romlottak a színek, itt mennyire zavaró (ha egyáltalán van) a hajlat miatti színtorzulás / betekintési szög?

Köszi előre is :R !

(#2718) tomp válasza qltsar (#2717) üzenetére


tomp
félisten

Szia!

A tulajok 98%-a a OnePlus oldalról rendelte a telefont. Én is.

A telefonra 3év gyártói garancia van. A OnePlus oldalán is fent van.
6.8-as bekezdés:
"For goods costing more than HUF 250,000 (EUR 750): The mandatory consumer guarantee lasts for three years."

Nálam gyári fóliával érkezett(anno előrendeléses példányként) és még mindig rajta van igaz már nagyon megviselt szegény...
Lassan le kellene cserélnem...

Én 7T Pro-ról váltottam ahol ugye semmilyen kamera kivágás nem volt. Én 1nap alatt megszoktam, hogy ott a lyuk de ha zavar akkor természetesen el lehet rejteni itt is ugyan úgy mint a 7T-nél.

Én gesztus vezérléssel használom azaz nincs alul 3 "gomb".
Betekintési szöggel és színtorzulással nincs gond mivel AMOLED.

(#2719) qltsar válasza tomp (#2718) üzenetére


qltsar
addikt

Köszönöm!

Ezt benéztem, viszont így írnom kell a supportnak, mivel sajnos 250.000 Ft nem 750 EUR.

S9+ is (S)AMOLED volt, de ott eléggé rondák voltak a színek a hajlatnál, erre értettem a betekintési szöget is, mert ezek is torzultak, de sajnos más hajlított kijelzős telefonnal nincs tapasztalatom.

A kijelzővel kapcsolatban a kezdeti hibákat kijavították? Elvileg nem volt képes lemenni 1Hz-re.

(#2720) xcsabo válasza qltsar (#2717) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ha appon keresztül veszed ott 10% kupon van most.

(#2721) zso79


zso79
őstag

Aki P30Pro -ról jött hogy vélekedne a low light fotók minőségét tekintve az elődhöz képest?

(#2722) novinyul válasza zso79 (#2721) üzenetére


novinyul
veterán

Volt P30pro-m, azt a szintet simán hozza.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2723) qltsar válasza xcsabo (#2720) üzenetére


qltsar
addikt

Köszönöm :R!

@tomp: xcsabo tippje után ~230.000 Ft-ra mérséklődik a telefon ára, így sajnos nem esik bele a 3 év garancia sávjába, persze elgondolkodtató, hogy 20.000 Ft megér e egy évet.

7T-t egyszer kellett szervizbe küldenem, nemcsak, hogy gyorsak voltak, de az áraik is korrektek, így egy fizetős szerviz sem a legvészesebb OnePlusnál

Nyitottam tegnap chatet az ár-sávokkal kapcsolatban, mert eléggé elavult a táblázat, 2 napot kértek, hogy válaszoljanak.

Így 230.000 Ft-ért eléggé bestbuynak tűnik (itthoni, hivatalos garanciával megvásárolható készülékek közül). Konkurenciaként talán S21 FE-t tudnám mellé rakni, viszont azzal volt szerencsém, visszaküldés lett belőle. Realme GT2 Pro jóval drágább, valamint helyenként kompromisszumosabb (pl. IP 68, kamerák, Software Support, USB 2.0, így azt gondolom, hogy nem igazán éri meg az újabb SD, "jobb" selfie-kamera és a GG Victus miatti többletköltséget), az alapmodell pedig egyértelműen rosszabb választás, így itthon újan talán ki is merült ezen az áron a kínálat.

Általánosságban az Android 12-vel milyen a megelégedettség? Olvastam, hogy ismert bug, hogy néha az AOD kikapcsol, vagy, hogy 100%-ra felnyomja a fényerőt.

Az LTPO 2.0 kijelzővel kapcsolatban: vált már szépen content alapján? Feltételezem a bereklámozott 1Hz-re AOD esetében megy le a kijelző, ott meg, még ha a dev optionsben be van kapcsolva a frissítési frekvencia kijelzése sem látszik. Állítólag Kindle alkalmazással is lemegy 1Hz-re.

Sajnos túl sok tesztet (frisset, Android 12-vel) nem találtam a kamerát illetően. Javítottak valamit a low-light fotózáson, valamint a selfie kamerán (színegyensúly, felbontás), vagy maradt kb. minden az első Android 11 verziók szintjén?

5G támogatottsággal kapcsolatban mi a helyzet itthon? Erről is elég vegyesek az információk amiket olvastam (már, hogy milyen típusú 5G hálózatokat támogat), de a hivatalos leírása alapján nem szabadna, hogy problémája legyen itthon.

Köszönöm :R!

[ Szerkesztve ]

(#2724) tomp válasza qltsar (#2723) üzenetére


tomp
félisten

1Hz AOD esetében fix, hogy megvan mivel olykor látszik is, hogy vibrál. :)
Nálam a színek rendben vannak oldalt is.
Én android 12-vel megvagyok. Igaz az A11 jobb volt de nem vészes. Várom a 13-at mivel az már tiszta kód lesz, nem ilyen vegyes vágott mint a 12.
Nekem a kamera bőven jó. Most a C63/64-es frissítéssel jöttek kamera jóságok.
Napközbeni hosszú záridő kézből: kép
Illetve az eddigi LiveHDR videó mellé kaptunk HLG típusú HDR felvételt egy teljesen különálló "Film" módban full manuális beállíthatósággal.

Ha már low-light: kép
Ülve, kézből lőtt fotó!

5G támogatással nincs gond! Kivéve ha Digi kártyád van. De a 3 nagynak megy gond nélkül az 5G.

[ Szerkesztve ]

(#2725) qltsar


qltsar
addikt

Oxyge OS 13 Open Beta

Ettol a resztol jot nevettem :DDD:

Known Issues:
Incoming call notifications will not be displayed when an iPhone is calling.

[ Szerkesztve ]

(#2726) tomp


tomp
félisten

Éjszaka fel is raktam a 13-at.
Na ez aztán pörgős rendszer!
Nálam nincs semmi bug
Yettel 5G megy, VoLTE szintén és újra van ikonja.

(#2727) unicumnext válasza tomp (#2726) üzenetére


unicumnext
aktív tag

én még várok vele egy picit :)

(#2728) novinyul válasza tomp (#2726) üzenetére


novinyul
veterán

Gondolom neked nem eu-s a telefon?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2729) dl650 válasza tomp (#2726) üzenetére


dl650
tag

Tényleg, mik a hírek? A következő frissítés már a 13-as lesz, vagy lesz még pár kisebb frissítés?

(#2730) XDAnonymus


XDAnonymus
csendes tag

qltsar: Ez nem bug, ez feature :DD

[ Szerkesztve ]

(#2731) hedgehog válasza qltsar (#2725) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ez szerintem is vicces, de kíváncsi lennék technikailag mi a magyarázata, miben különbözik egy iPhone-s hívás egy bármimástól

-- aka p3d3str1an

(#2732) qltsar


qltsar
addikt

Kamera védő fóliát használ valaki? Nézegettem itthon, de elég szűkös a kínálat és nem is igazán jó, viszont mindenképp szeretnék venni rá egyet (nem csak a lencsékre, hanem az egész kamera szigetre).

Vezeték nélküli töltőket nézegettem, gyári 110 EUR (töltővel), ami azért kicsit húzósnak tűnik, még 20%-os kuponnal is kb. 36.000 Ft. Van esetleg jól bevált, lehetőleg álló, mérsékeltebb áron?

Köszönöm! :R

Elvileg ma érkezik a telefon, remélem, hogy nem fogok élni a 15 napos visszaküldés lehetőségével és bejön minden :U!

(#2733) tomp válasza novinyul (#2728) üzenetére


tomp
félisten

Maga a telefon EU-s.
De Global verzió volt rajta. Arról lehetett frissíteni Open Beta 1-re.

dl650
Mivel kijött az OB1 így a 12-es verzió ennyi volt. C63/64-el lezárult.

(#2734) qltsar válasza tomp (#2733) üzenetére


qltsar
addikt

Talán már nem kell sok idő a véglegesig. Ma kezdett rolloutolni a stable Android 13 OP 10 Pro-ra.

(#2735) Macika66 válasza qltsar (#2725) üzenetére


Macika66
addikt

Nagyon nem ezt írja a known issues:

"There is a possibility that missed call notifications can only be found in the call history if a VoLTE call from an iPhone isn't picked up."

[ Szerkesztve ]

(#2736) qltsar válasza Macika66 (#2735) üzenetére


qltsar
addikt

Kimásoltam a szövegből tegnap egy az egyben, de ma reggel 9:20-kor átírták úgy tűnik.

Itt még az eredeti leírással találod: [link]

Mielőtt még ez is átíródna :) :

[ Szerkesztve ]

(#2737) dl650 válasza tomp (#2733) üzenetére


dl650
tag

Kíváncsi leszek rá. Szeretem az újdonságokat :). Lehet, hogy hülyeséget :B kérdezek, de a Bétára jön rendes verzió (ota) vagy onnan nekem kell áttérni rendes verzióra?

(#2738) tomp válasza dl650 (#2737) üzenetére


tomp
félisten

Ha kijön a stabil verzió és nem lesz több Open Beta akkor OTA-n fog frissülni stabilra. Ha folytatódik az Open Beta vonal akkor értelem szerűen marad bétán.

(#2739) Macika66


Macika66
addikt

Másnál is jelentkezik ez?

Lehetetlen frissíteni őket (a jOnePlus Tools rendben van, nem frissíthető, elfogadom, de a többi???)

(12/256, C64, itthoni beszerzés, EU ROM.)

[ Szerkesztve ]

(#2740) tomp válasza Macika66 (#2739) üzenetére


tomp
félisten

Igaz 13 OB1 de nálam a Play-rendszerfrissítések akad ki.
Megtalálja a frissítést, elkezdezé letölteni végül:

(#2741) qltsar válasza tomp (#2740) üzenetére


qltsar
addikt

&Macika66

A legjobbkor setupolom fel a telefont, már téptem a hajam, kb. 2 óra és 5 factory reset, plusz csak úgy sikerült az alkalmazásaimat vissza-syncelnem PlayStore-ból, hogy egy USB-C - Ethernet adapterrel vezetékkel végignyomtam az initial setupot, mert volt, hogy már a firstsetupwizard Google bejelentkezésnél kiírta, hogy "no internet connection", majd kaptam a felkiálltójeleket én is, és 30 perc alatt felrakott 4 alkalmazást a 144-ből, majd elkezdtem factory resetelni.

Valószínűleg Google hiba, szerencsémre pont a legjobbkor :).

@tomp: ha van időd megnézed kérlek, hogy a gesture navigation + third party launcher (Nova) még mindig megakad (lefagy) teljesen, a Home gesture után 2 másodpercre? Azthittem, hogy ez csak Samsung hiba... :W

Anndroid 11 alatt volt olyan opció, hogy AOD off, 1 tap to show Ambient display? Nem szeretnék AOD-t használni, viszont ez sajnos hiányzik OOS 12-ből, a lift2wake meg teljesen feléleszti a kijelzőt, és nem az Ambient displayre (AOD)-ra visz.

:R

[ Szerkesztve ]

(#2742) unicumnext válasza Macika66 (#2739) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nálam is ugyan ez a helyzet.

(#2743) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Arra van valami megoldás, hogy amikor lezárt telefont csak megérintesz, és fekete háttérrel kiírja az alap infókat, akkor ne remegve dimmeljen? Nem mindig csinálja, olyan mintha valami deep stateből felkelve csinálná, ha meg előtte volt iterakció, akkor nem.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2744) qltsar válasza Mosqu!to (#2743) üzenetére


qltsar
addikt

Ennek arra a részére lennék kíváncsi, hogy 12 alatt, hogy lehet az 1 érintést visszahozni. 11 alatt még ottvolt az opció.

A legközelebbi ehhez a battery save AOD, ahol, ha a mozgásérzékelő érzékel, akkor felvillan a fekete hátteres AOD, de igazából a Raise2Wake-hez tudnám hasonlítani, ami most teljesen felébreszti a telefont.

(#2745) tomp válasza qltsar (#2741) üzenetére


tomp
félisten

Nincs Nova-m így azt nem tudom megnézni.

Dupla koppos ébresztés van csak.
Én energiatakarékos módban használom az AoD-t így csak mozgásra jelenik meg. Már ha nincs letakarva a kijelző felső része mert akkor a zsebmód megakadályozza a bekapcsolást.

(#2746) qltsar válasza tomp (#2745) üzenetére


qltsar
addikt

Gyári launchert használsz?

Nehéz átmókolni a telefont NA / Global-ra, illetve vissza onnét?

Azt olvastam, hogy EU C64-ről elvileg simán át lehet menni NAC64-re, amire felmegye a 13 beta, de arról vissza nem tudom, hogy hogy lehet(ne) jönni.

Valamint az igaz, hogy az NA/Global buildek le vannak korlátozva 1 SIM-re? Mert akkor alapból ki van lőve ez nekem sajnos.

(#2747) tomp


tomp
félisten

A legnagyobb fájó pont nekem az OxygenOS 13-al: az új kiherélt Shelf... :O
Szinte semmi értelmes widgetet nem lehet kirakni mivel az appok widgetjei nem kompatibilisek vele...
Eddig kényelmes volt, hogy lehúztam és ott volt a naptáram, Edifier Connect widget és ha kapcsolódva volt a Buds Pro akkor annak is megjelent a widget. Most ezekből semmi.
Most külön Home képernyő kellett a naptárhoz és az Edifier widgethez. Buds Pro füleshez viszont nincs semmi...

qltsar
Igen gyárit. Nem nehéz. Letöltöd a megfelelő full zip-et majd felrakod. Ennyi.
OnePlus Community-n van rollback zip is ha az ember vissza akarna menni OxygenOS 12-re.
Nem tudom hol olvastad ezt az 1 SIM-es dolgot de nyugi, hülyeség. OOS12-n is megy a dual SIM és most OOS13-n is van dual SIM opció.
Ha felrakod a 13 bétát akkor majd ha kijön a stabil 13 akkor már Global-ra fog automatikusan frissíteni. Azaz magától nem fog EU-ra visszamenni.

(#2748) arni1


arni1
aktív tag

Android 13, csinalnek egy friss telepitest(resetet) mert merul mint a titanic, de a menuben talalhato backup and restore csak az appokat menti el, a szemelyes adatokat nem. Kepekre lenne szuksegem foleg.

Oneplus switch meg tudta a local backupot, megcsinaltam kimentettem. De ez az uj oneplus clone csak telora tud migralni... Tudtok ajanlani egy jo backup megoldast amit ha megcsinalok egy az egyben visszarak mindent a reset utan?

Mas:
Hangerogomb megnyomasanal eddig ki lehetett valasztani a kimenetet, de ez is eltunt(?) Vagy en nem talalom..

Bekapcsologomb hosszan nyomasanal eddig ott volt az okosotthon, ezt atraktak a zarkepernyore, valamilyen idiota indok miatt, ezt vissza lehet rakni?

Zarkepernyon az ertesitesek tartalma nem jelenik meg, 2 helyen is beallitottam, hogy mutassa akkor is ha zarolt a telefon. Arc es ujjlenyomat is be van allitva.

Ezekre tudtok megoldast? Szet lett barmolva az egesz, ha nem lesz megcsinalva akkor elengedem ezt az egesz telefont.

Koszi! :R

(#2749) XDAnonymus válasza arni1 (#2748) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

A hangkimenet állítást én sem találom ott, viszont ha médiát játszik le az eszköz akkor az értesítéseket lehúzva a médialejátszónál ott van egy ilyen állítási lehetőség hogy miről szóljon.
A merülés nekem is elég rossz volt első 2-3 feltöltésnél A13 alatt, de nekem valahogy mindig így ment új ROM-oknál, hogy kellett kis idő mire beállt. Mostmár valamennyivel jobb a helyzet.
Azért az animációk szerintem egészen jól néznek ki Android13 alatt, és én úgy hallottam hogy Android12 open beta sokkal bugosabb és instabilabb volt mint most ez a 13

[ Szerkesztve ]

(#2750) qltsar válasza tomp (#2747) üzenetére


qltsar
addikt

A Global (NA) átállással, még nem is lenne talán, gond, viszont jól gondolom, hogy 12 EU-ra csak úgy tudok visszamenni, hogy visszarakok egy Android 11 EU rollbackket a legvégén, és így jövök vissza 12 EU-ra? (Mivel ugye nincs 13-ról 12 EU rollback - jelenleg)

Ha jól gondolom, valahogy így nézne ki az egész cycle a jelenlegi EU 12-ről vissza EU 12-re való visszamenetel:

Link - Berat666 commentje alapján

1. Android 12 Global (NA) Rollback
2. Frissít C63, már Globalként
3. Android 13 OB 1 zip és package
4. (Ismét) Android 12 Global (NA) Rollback
5. Android 11 EU Rollback [link]

Ez így valid lehet?

Bár nem láttam még a beta fórumán aki megpróbált volna visszamenni, ezért tartok egy kicsit az egésztől, nem szeretnék globalon ragadni, főleg amíg még a 15 napos visszaküldésben bennevagyok :DDD...

Köszönöm :R !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.