Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#603) -Bandi- válasza Diák66 (#601) üzenetére


-Bandi-
tag

Én is nagyon szemezek ezzel a telefonnal( vagy az S20 FE 5G ), emagon amúgy a zöld most 209ezer ft, és ahogy írják visszább elméletileg az is hivatalos.
De még az Ali ról rendeltet is be lehet regisztálni, ott meg 180ezer( 12 gigás 200 ). De ott sincs szürke 12 gigás.
Nekem jelenleg egy p30 pro van csak sajnos a kijelző megrepedt, és 100ezret nem fizetek javíttatásra. Az oneplus oldalán az tetszik, hogy ott van allianz 1 vagy 2 év biztosítás 59 vagy 99 dollárért, amit pl edigital majdnem 55ezerért ad( 12 gigásra meg majdnem 65 ).
Vigyázok a telefonomra, akkor is csak egy szerencsétlen leesés járólapra a zsebből, nem volt fél méter, csak pont úgy esett, hiába volt tokban... ( kiszakadt a zseb ), de ebből kiindulva tök fölösleges hogy 2 vagy 3 év sztem, addigra már úgy se ér sokat, akkura meg gondolom ugyanúgy nem lenne garancia 2 vagy 3 év múlva, bár nem böngésztem át, hogy most mi az új módi.
12 gigás Oneplus 8T 265ért... Akkor már 300ért ott a 8 Pro jobb kamerával meg IP védelemmel. ( Igaz állítólag ez is elég jó, de mégse kapta meg ). Könnyen el lehet menni az árakkal. Én már azon gondolkodom megrendelem az ezüstöt ali ról 180ért, jelenleg a 6 gigával is elvagyok, 1 év tuti van garanciára és az értéke addigra már úgy se lesz olyan ára, oszt mégis 50ezerrel olcsóbban venném most( igaz a zöldest csak 30al ha az emagot nézzük ).

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.