Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32551) T. I. válasza Elims (#32548) üzenetére


T. I.
senior tag

Mire váltasz, ha szabad érdeklődni?

(#32552) Firka30


Firka30
tag

Van olyan facebook apps amiben hangértesítések is vannak,ha van valami "esemény"?
Androidot használtam már egy ideje aztán most fura,hogy nem találok ilyet :D
,

(#32553) Polarstar válasza Firka30 (#32552) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kétlem, hogy szerencsétlen öregecske, de annál megbízhatóbb készülékre lenne még jelentős új fejlesztés...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32554) Firka30 válasza Polarstar (#32553) üzenetére


Firka30
tag

Köszi,kezdek rájönni én is :D

Más:
Azt hol tudom beállítani,hogy a wifi az ismert hálózatokhoz automatán kapcsolódjon + maradjon is kapcsolodva ?

(#32555) Freeman007


Freeman007
aktív tag

vkinek van vmi ötlete arra hogy kb 1 hónapja jelszóval védett wifihez simán csatlakozott és ment is a net, mostanában, csak csatlakozik, de nem megy a net...

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32556) tomee007007 válasza dj79 (#32546) üzenetére


tomee007007
őstag

Navigáció elég jó, egy PDA/PNA-s Sirf III / 2. gennel vetekszik szerintem. Pontos, erősen tartja a jelet, netkapcsolat nélkül is. A térkép kb 3-4 havonta frissül...

[ Szerkesztve ]

(#32557) Vasy09 válasza Polarstar (#32547) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! Jó is lenne, de sajna előbb akkor elkéne passzolnom a két bibisemet!:)

Gamertag: Vasy09

(#32558) TommyX_


TommyX_
őstag

Nekem T-s N8-am van, de nem zavar hogy rajta van a T-s felirat.
Eltakarja úgyis az Angry Birds-ös hátlap. ;]

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32560) TommyX_ válasza RigoJancsi (#32559) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt láthatod a képeken, igaz itt csak a tartót akartam megmutatni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32561) T. I. válasza TommyX_ (#32558) üzenetére


T. I.
senior tag

Szerintem alapból senkit nem zavar(na) a T-s felirat. Az viszont annál inkább, hogy eladás esetén a potenciális vevőköröd kb. 50%-kal szűkebb (ezért az ára is alacsonyabb).

[ Szerkesztve ]

(#32562) Elims válasza T. I. (#32561) üzenetére


Elims
veterán

Egy szarra fogom lecserélni. Abban az egy-két dologban jó,amiben a n8 gyengébb kicsit. Iphone 4.

Engem nagyon zavarna,ha logós lenne,akkor főleg,ha vmi újabb széria lenne és lehetne kapni hűséggel..akkor a félsz is bennem lenne.

Bár nem tudom melyik zavarna jobban,az a kislányos hátlap vagy a T-mobile logó. ;-)
Bocs,egy része csak vicc volt. :-)

(#32563) TommyX_ válasza T. I. (#32561) üzenetére


TommyX_
őstag

Igazad van, csak most megnézve az árakat, kb 2-3000ft van a független és pl mondjuk T-s N8 eladási ára között.
Ha magamból indulok ki, aki 2002 óta T-s(Westel), akkor jobban megéri Nekem és így spóroltam a telefonon 20-30k-t amikor vettem. . :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32564) T. I. válasza TommyX_ (#32563) üzenetére


T. I.
senior tag

Én 2001 óta vagyok T-s, de egyébként dettó így gondolkodom, ja, és a hátlapom kék. :)

(#32565) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Freeman7..

A felvetésed érdekes...

Egy helyen nálam is ezt csinálja az N8. Nem értem miért. azt gondoltam, hogy MAC szűrés van a wifin.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32566) kpal


kpal
veterán

Emberek én nem találom a frissítést ? onnan lehet beszerezni ?

(#32567) Elims válasza Freeman007 (#32555) üzenetére


Elims
veterán

Nézd meg a prioritásoknál,hogy hányadik a wifi. Esetleg feletesd el és kapcsoltasd/ismertesd meg újra.
De lehet,hogy az alkalmazással van gond -amivel használmád a wifi-t-.

Mit nem csinál?Melyik programmal?
Fent az a sugár jel megvan folyamatosan?

(#32568) Freeman007 válasza Elims (#32567) üzenetére


Freeman007
aktív tag

a wifit alapból ismeretlennek jelzi pedig többször csatlakoztam hozzá, gyári wifi csatlakozó progit használok, momentán de ha az lenne a gond szívfájdalom nélkül váltok az általotok tanácsoltra. a prioritásos listánál nem találom azt a wifit amiről szó van... csatlakozik, ki is írja hogy okés, operával nem tudok semmit betölteni, qooweathert nem frissíti le. a sugár jel megvan amig az opera/qooweather akar csatlakozni, hosszabb ideig nem próbáltam, amikor nem ment, hagytam a csudába..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32569) Polarstar válasza Elims (#32567) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nálam a hiba erre a következő:

Ismeri, látja és gyorsan csatlakozik. Az opera mini meg semmit nem hív le, hanem áll - és ennyi.
Eddig használtam ott, az egyik nap meg "Paff-nem ment többé"... :F
A droidosak/ájfonosak, laptoposak vidáman használják továbbra is.
Szerintük változás nem volt sehol.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32570) Elims


Elims
veterán

Más wifi-t próbáltatok már?Esetleg Mcdonald's vagy más szabadot? Ha az sem működik akkor szervíz. :-/

(#32571) Polarstar válasza Elims (#32570) üzenetére


Polarstar
nagyúr

KFC - lazán, simán és gördülékeny.
ÖMW - lazán, simán és gördülékeny.
MekDönci ugyszintén...

Tehát a fősulin van valami gáz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32572) Elims válasza Polarstar (#32571) üzenetére


Elims
veterán

Ez jó! :-) Akkor a telefon biztos jó.

Lehet,hogy olyan vmit telepítettetek,ami bezavart neki kicsit.. Ez csak egy ócska tipp.

Ha legközelebb a bajos wifi közelében lesztek:
beállítások--kapcsolatok--beállítások--hálózati célok itt nézzétek meg,hogy látjátok-e vmelyik résznél a wifit (nem besorolt,internet). Persze a wifi legyen bekapcsolva.
Ha megvan és azt írja,hogy ismert nyomjatok a nevén hosszan és törlés,ha nincs sehol akkor új hozzáférési pont megadása.
Menjetek végig a hozzáadáson és állítsátok a prioritást 1-re.
Apropó...prioritás..ha több minden van ott,5-6-tól több dolog,töröljetek ki,ne legyen annyi,zavarhat. Nekem egyszer 10volt és ez volt a gond..
Most 2 van,pannon internet és a wifi-m neve.

Szerintem megoldja a problémát.

(#32573) Polarstar válasza Elims (#32572) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megnézem és törlöm. Lehet, hogy ez is lehet ok pl.
A másik telefonom volt vagy 40 ismert wifi háló, de azzal egyszer sem fordult elő. És még nem is töröltem egyet sem!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32574) Elims válasza Polarstar (#32573) üzenetére


Elims
veterán

Az lehet,de azzal a "másik" telefonnal soha nem készítesz olyan fotót mint ezzel. ;-)

(#32575) T. I. válasza Elims (#32574) üzenetére


T. I.
senior tag

Ezzel óvatosan, lehet, hogy hagel az előző N8-asára gondolt. Egyébként sok örömet az iphone-hoz! Úgy veszem észre, sokan arra váltanak N8-ról.

(#32576) kpal


kpal
veterán

Emberek az mitől , mikor megosztom a netet egy USB-s Wifi-vel (amivel egyben fogom a ruter jelét ) és mikor N8 csatlakozok kb. 1 perc után +fagy az egész gép , mi lehet a bibi :F :F pedig egy snasz B/G -s kütyü az USB cucc...

(#32577) Polarstar válasza Elims (#32574) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért vannak kis gonosz titkaim fényképező ügyben. :DDD

A filmeset még mindig imádom, de sajna anyagilag már képtelenség finanszírozni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32578) Silverr válasza kpal (#32576) üzenetére


Silverr
aktív tag

Lehet, hogy félreértem de fogni és osztani is akarsz egyszerre egy eszközzel? Mert az nemigen fog menni.

(#32579) kpal válasza Silverr (#32578) üzenetére


kpal
veterán

igen! ..de működik mert más mobillal jó ill. laptoppal jó ,csak az N8 csinálja ki. :( Win 7 64 bit

[ Szerkesztve ]

(#32580) Polarstar válasza kpal (#32579) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na, ebből is látszik, hogy a Nokia eredetileg nem is kedveli a picipuhát! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32581) Elims válasza T. I. (#32575) üzenetére


Elims
veterán

T.I.: hogy-hogy?? :-o Egy n8-at lecserélt egy n8-ra? :-)

Köszi!
Ingyen lesz a telefon,semmibe nem kerül,ezért lesz a csere.Egyébként nem tenném..és nem pénz miatt nem.
Vannak hatalmas amatőr hibái,de összességében jó kényelmes telefon és az androidtól 100x jobb. (symbiantól meg 100x szarabb)
Tavaly volt pár hónapig 3gs-em,amit lecseréltem erre -kb.1éve-. (a 3gs előtt is volt már n8-am,amit nagyon sajnáltam eladni)
Gps és fotó terén nyomába' sincs a n8-nak.

KPal: én sajnos passzolom a kérdést,de hozzá is tennék vmit.
Nekem t-home internet van,egy fekete speedtouch router-rel,többször van az,hogy a telefonon internetezek -fórumokat olvasok,mint most is- és "leveri" a telefon ezt a fekete dobozt.A zöld led-ek elalszanak majd elkezdenek újra világítani.Olyan,mintha kihúznám a konnektorból és vissza. Évek óta ezt csinálja.
N95 szintén (ha jól emlékszem az kezdte el) és a mai napig is. Furcsa módon az e60 nem.
Ez akkor bosszantó,amikor be van állítva vmi felvételre vagy megvan állítva mondjuk a híradó,az a 2perc amíg újra fel áll a router rendszere+a szürke dobozé kiesik a műsorból.

Hagel: Ezt nem tudtam.. :-)

(#32582) Polarstar válasza Elims (#32581) üzenetére


Polarstar
nagyúr

na, akkor a nagy titok az N8-al kapcsolatban...

A lakást kirámolták és az N8-at is ellopták. De mivel az én hatásomra a családban 4 db N8-at vettek közben - egy ui fekete N8-ast visszakaptam a családtól, hogy a sportoktatást tudjam folytatni.

El fogom adni a gépet természetsen, mert kinöttem. Gondolkodtam egy 808-on - de egy végzetes fogászati baleset következtében nem fog kijönni. Egy kis ultrazoom lesz ebből. A telefon pedig úgy néz ki marad a jelenlegi Ericsson t68...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32583) Silverr válasza kpal (#32579) üzenetére


Silverr
aktív tag

Erre én nagyon kiváncsi vagok, hogy tudod elérni. A kettõ üti egymàst.

(#32584) harley


harley
senior tag

üdv

hogyan lehet az alsó részt kicserélni?
két csavart kell csak kicsavarni?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#32585) Elims válasza Polarstar (#32582) üzenetére


Elims
veterán

Az elég gáz. A rendőrség nem talált semmit? Hogy vitték el a telefont??Te aludtál este?Vagy nközben volt,de akkor miért nem volt nálad?
...végülis semmi közöm hozzá,de sajnálom.

Sajnos nem teljesen értem..miért akarod eladni?Pénz miatt?A családtagod akitől kaptad,"engedi"?
Most t68-at használsz a n8 mellett? Sajnos nincs egyetlen egyetemi diplomám,lehet ezért nem értem..

Szerk.: a c-n fogyó helyre..lehet,hogy a microsoft alkalmazások frissítik né-néha magukat,rátesznek pár mb-okat.
Office,word,stb.
Érdemes lenne megnézni a beállításait a frissítés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#32586) KurtCobain válasza harley (#32584) üzenetére


KurtCobain
őstag

Igen. Oldalt a két kis csavart kicsavarod és le is jön. Azt hiszem T5-ös.

Mmm'kay?

(#32587) kpal válasza Silverr (#32583) üzenetére


kpal
veterán

passz nem tom valamit nem csipáznak egymáson ... de bátyám öreg Nokia N80 hibátlanul csatlakozik és semmi gond nincs.

(#32588) harley válasza KurtCobain (#32586) üzenetére


harley
senior tag

ennyi?

simán lejön, semmi vezeték, akármi?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#32589) KurtCobain válasza harley (#32588) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ennyi. :) Sőt.. ki se kell venned a csavarokat.. csak fellazítod, hogy szabadon mozoghasson a kupak és le is húzhatod.

Mmm'kay?

(#32590) Silverr válasza kpal (#32587) üzenetére


Silverr
aktív tag

Jó, akkor kérdezek egy olyant is, hogy miért nem csatlakozol direkt a routerre? Miért a géppel osztod tovább?

(#32591) Freeman007 válasza Elims (#32572) üzenetére


Freeman007
aktív tag

free wifivel megy, csak azzal egy jelszavassal van gond.. más jelszavas wifit nem próbáltam (lehetőség hijján)
köszi a segítséget, ha legközelebb a jelszavas wifi felé járok kipróbálom, amúgy momentán 9 db van a prioritásoknál, de nem sokáig mert mindjárt takarítok..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32592) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Sziasztok!
Van arra valami mód hogy megosszam a mobil netet egy androidos telefon felé? Blue vpn-t probaltam, de nem akarja az igazsagot, szerintem ahhoz belle kéne, viszont én visszatettem az anna-t a telefonra.

(#32593) gretzky77 válasza ---Lasali--- (#32592) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nem tudom ez a BlueVpn mi nem ismerem,de a joikuspot nem jó mert a symbi vagy a nokia úgy tudom ad-hoc wifi jelet ad amit viszont az android nem lát! A blueVpn honnan szerezhetö megpróbálnám hátha bár nekem 808 van viszont belle!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#32594) ---Lasali--- válasza gretzky77 (#32593) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Privátba mutatom.

(#32595) gretzky77 válasza ---Lasali--- (#32594) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ment válasz is! Régóta keresem a megoldást,hogy tudjak netezni a tabomon a 808 által osztott neten,de sajna nem találtam eddig!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#32596) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok, tudom elég buta kérdés lesz, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre:

Jelenleg két telefon között vacillálok: 520 legyen vagy N8 Ha jön végre a T-mobile-nál akkor szerintem kb egy árban lesznek előfizetéssel

Nagyjából látom(vagy csak gondolom) az előnyöket hátrányokat: sokkal erősebb vas, garancia, új és élő rendszer vs jobb kamera, fm transmitter, korlátozás nélküli navi.

Mennyire ósdi rendszer az N8? Jelenleg egy E52 van meg vagyok vele elégedve (előtte egy 5800 volt azzal is)
Általában netezésre használom a telefont a többi nem olyan fontos de azért persze szeretem ha nem kell perceket várni hogy történjen valami.

(#32597) zorzy4 válasza Szab24 (#32596) üzenetére


zorzy4
őstag

Pont netezésre, az 520 jobb. De minden másban az n8 a nyerő, és az sem használhatatlan netezésre. Ráadásul a wp még most is gyermek betegségekkel küszködik. Nem ébreszt kikapcsolva nem rezeg és csörög egyszerre, nincsenek üzemmódok, és fm rádió.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32598) Silverr válasza Szab24 (#32596) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha netezésre használod akkor már ne gondolkodj az öreg rendszeren. Jó, jó de lasan már nem fogsz semmit találni rá. Hiába, eltemették... Tehát ha minden más nem érdekel amiben jobb az N8 akkor ne gondolkodj.

(#32599) Elims válasza Szab24 (#32596) üzenetére


Elims
veterán

Én azt mondom,hezitálás nélkül n8.
Internetre meg ott van az opera mini.
Egy profi szoftverrel rajta -amit igen egyszerű rátenni- nagyon gyors és megbízható telefonod lesz.
Ha az utóbbi két telefonod symbianos volt és bejön a téma,mindenképp n8.
Nem fogod megbánni!

Minolta: ez komoly?? :-o
És ezt ajnározzák ennyire?? Tiszta vicc! :-)

(#32600) zorzy4 válasza Elims (#32599) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem az e6ért cserébe, (amikor visszavittem egy bagatell hibával, hogy nem látszik át az elmulasztott esemény jelző fény a fekete billentyűn), egy 620ast akartak adni. Na erre mondtam én, hogy kösz nem, és így lett csereutalvány, és 808as. Én amúgy azt ajánlanám a kollégának és nem csak a kamera miatt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.