Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33651) tomee007007 válasza kpal (#33649) üzenetére


tomee007007
őstag

az ovi áruházban mintha láttam volna pár szoftvert erre a célra...bár nekem pl az N8-ban van az eddigi legerősebb wifi amim volt mobil eszközben

(#33652) Silverr válasza tomee007007 (#33651) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem létezik szoftver ilyen célra...

(#33653) tomee007007 válasza Silverr (#33652) üzenetére


tomee007007
őstag

Létezni létezik, csak nem biztos hogy hatásos is ;)

(#33654) Silverr válasza tomee007007 (#33653) üzenetére


Silverr
aktív tag

Igazad van, de én akkor úgy mondom, hogy biztosan nem hatásos :)

(#33655) akos3 válasza Silverr (#33654) üzenetére


akos3
addikt

+1 ;)

(#33656) tomee007007 válasza Silverr (#33654) üzenetére


tomee007007
őstag

Ok, ebben kiegyezhetünk:)

(#33657) tomee007007


tomee007007
őstag

Kaptunk egy új szoftverfrissítést: közösségi hálózatok - twitter...akit érdekel...

(#33658) Elims válasza kpal (#33649) üzenetére


Elims
veterán

Van benne egy energitakarékos mód -a wifi-nél-,azt kikapcsolhatod.Akkor gyakrabban frissít és talán egy picivel erősebb is.

Tomee: "N8-ban van az eddigi legerősebb wifi amim volt mobil eszközben"
Csatlakozom. A legerősebb.

(#33659) Neszójábe


Neszójábe
senior tag

Sziasztok!

Van egy svájci eredetű N8-am. Adtak hozzá egy vezetékes, távirányítós, sztereó headset-et. Kezdetektől fogva megfigyeltem, hogy ha nem dugom be elég gyorsan, akkor csak fülesként érzékeli, se a mikrofon, se a gombok nem működnek.

Eddig persze semmi probléma, gyorsan dugtam... :DDD

De ma villamoson egyszer csak elhallgatott a zene, mondom mi a ge*i?
Gombokat nem érzékeli, elindítom telón, elkezd a saját hangszóróján üvölteni a Carcass, tiszta égő volt... :DDD

Szóval azóta ha gyorsan dugok nem érzékeli, ha lassan, akkor mint füles igen. A jack bemenet mellett meg van repedve a takaró lemez, de ahogy olvastam ez típus hiba, különösebb sérülést nem látok. Szét is kaptam a telót, amúgy is ki akartam már takarítani de nem látok hardveres problémát, persze a jack aljzatba nem látok bele. Újratelepítéssel is próbálkoztam, hátha szoftveres probléma, de nem oldódott meg.

Szóval találkoztatok már ilyennel? Mibe kerülhet egy ilyen jack javítás? Ha sokba, kell-e valakinek egy ilyen headset, illetve a teló, ami csak fülessel használható, külön-külön... :DDD

Peace

(#33660) tomee007007 válasza Neszójábe (#33659) üzenetére


tomee007007
őstag

Másik headsetet próbáltál esetleg?

(#33661) Energie X válasza Neszójábe (#33659) üzenetére


Energie X
őstag

WH-701-es véletlenül?

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33662) Neszójábe válasza Energie X (#33661) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Igen, ez az.

Tomee: nem, vezetékeset nem próbáltam.

Egyébként tegnap annyira nem szedtem szét, a jack dugo forrasztással, vagy csatlakozóval van az alaplapon? Mert ha az utóbbi, akkor azt én is ki tudom cserélni.

Peace

(#33663) Energie X válasza Neszójábe (#33662) üzenetére


Energie X
őstag

Akkor nem a jackel van baj. Nekem 6 db WH-701-esem volt. Az a füles kaki, ne vegyél olyat. Amelyik a legtovább bírta az 7 hónap ment pedig nagyon nagyon vigyáztam mindegyikre... általábvan nekem 4-5 hónap körül romlottak el a "legújabb" 2 hónapot bírt ki. Azóta leszoktam a telefonon a zenehallgatásról :(

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33664) Neszójábe válasza Energie X (#33663) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:Y
Hát ezt nem gondoltam volna. Nagyon fa**a cuccnak tűnik pedig... Januárban lett vona 2 éve, hogy használom... Láttam a hajszálrepedést a jack mellett, egyből arra gyanakodtam.
De most, hogy mondod ezt, meg hogy a repedés még annak is előjön, aki nem is használja a dugaljt... Valószínűleg igazad van... :((
Mi romolhat el egy ilyen headset-ben? :(
Garanciát nem kaptál rá, amit érvényesíthetnél?

Ha már itt tartunk, mi most a bluetooth stereo best buy, ami kompatibilis ezzel a telóval?

[ Szerkesztve ]

Peace

(#33665) kpal válasza Elims (#33658) üzenetére


kpal
veterán

télleg azt kérdezni akartam mire van ,mióta megvan a telo azt sose állítottam :)

(#33666) TommyX_ válasza Neszójábe (#33664) üzenetére


TommyX_
őstag

Én használtam A2DP-s headsetet a telefonnal.
Plantronics Pulsar 590, Nokia BH-905, BH-905i és egy kínai csíptethetős headsetet, mindegyikkel jó volt.
De nem rossz még a Sony Ericsson MW600-as, vagy a Jabra BT3030-as.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33667) Neszójábe válasza TommyX_ (#33666) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Hát ezek drágák... ;)
Majd ilyet kérek karácsonyra... :DDD

Peace

(#33668) Energie X válasza Neszójábe (#33664) üzenetére


Energie X
őstag

A tartozékokra fél év garancia van sajna, ezért gyakori vendég voltam a Nokia Care-ben... De nézd meg aláírásomban a telómat, nekem is csak hajszálrepedésnek indult aztán mi lett belőle. Egyébként ismerősömnek van T-s N8-asa és tokban hordta de neki is kitört és ő pedig nemigazán használta a jack aljzatot. Természetesen neki is meghalt a WH-701-ese. Nem tudom mi romolhat el benn annyira gyenge gagy xar hogy az hihetetlen.... :@ A sonyericcson HMP77-esem a maga fos Fastportos csatival és úgy hogy nem kíméltem az bírta mindig másfél évig.. Ezt elég szomorúnak tartom :(
Bluetotth fülest nem tudok neked mondani sajons :(

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33669) Neszójábe válasza Energie X (#33668) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:(
Egyébként lehet érdemes lenne nézned egy felső takaró idomot és akkor jobban mutatna eladásra a készülék. Tegnap megtanultam, hogy lehet leszedni (duck tape-pel le lehet cibálni... :))

Szerk.: guglin az első találat 1067 HUF.

[ Szerkesztve ]

Peace

(#33670) TommyX_ válasza Neszójábe (#33667) üzenetére


TommyX_
őstag

Tudok valamelyest olcsóbbat is:
Nokia BH-111, Nokia BH-214
Vagy az ebayen van még olcsóbb is. Beírod: A2dp bluetooth headset.

@Energie X
Amúgy nálam is meg van repedve a jack melletti rész, de nem tört ki, pedig használtam én is a vezetékes fülhallgatót a vezeték nélküli mellett.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33671) Energie X válasza Neszójábe (#33669) üzenetére


Energie X
őstag

A cseréje Care-ben 4000 Ft Csak én már nem szeretnék rákölteni hanem másik irányba mennék el...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33672) Neszójábe válasza Energie X (#33671) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Simán ki tudod cserélni, 1k. Így ki lehetne húzni az alkudozók méregfogát. Nem vagyok benne biztos, hogy így elmegy 30k-ért.

Peace

(#33673) zorzy4 válasza Neszójábe (#33672) üzenetére


zorzy4
őstag

Valószínű, mivel már 25ért volt hibátlan állapotú.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#33674) gretzky77 válasza Neszójábe (#33664) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nekem van egy Nokia bh 610 bt fülesem ha érdekel keress meg! Nagyon jó füles nézz rá,sajnos a fülem nem bírja így fejesre váltottam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33675) Neszójábe válasza gretzky77 (#33674) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Miért ilyen drága ez?
Az előbb említet MW600 egy jó minőségű füles, kijelzővel, 10 900 újonnan ED-ben, ahol kapok 10%-ot, így 9 810. Nem hiszem, hogy egy árkategóriában gondolkodunk... :K

Peace

(#33676) gretzky77 válasza Neszójábe (#33675) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom mennyiért láttad,ez egy igen jó füles,rádió ugyan nincs benne viszont van egy igen jó zajszűrő benne valamint külö magas és mélyhankiemelés valamint Nfc,hirdetem amúgy az oldalon 11ért de ha egy N8 tulajt segíthetek vele akkor alkudhatunk!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33677) T. I. válasza gretzky77 (#33676) üzenetére


T. I.
senior tag

Szia Gretzky77!
Láttam, feldobtad a 808-at is, méghozzá nagyjából egy árban a Lumia820-akkal. Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt fog elkelni.
(Úgy tűnik, lassan minden neves fórumépítő vitorlát bont.)

(#33678) gretzky77 válasza T. I. (#33677) üzenetére


gretzky77
veterán

Feldobtam igen,de már le is vettem! 55ezres ajánlatot kaptam rá,annyiért nem adom! Ki akartam próbálni egy kínai 4 magost de aztán úgy jöttek össze a dolgok,hogy az eladása nélkül is meg tudtam venni így szerencsére marad a 808!

Amúgy neves fórumépitő vagyok? Köszönöm a megtisztelő címet,régen volt N8-am de visszajárok ide,természetesen ha tudok segítek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33679) TommyX_ válasza gretzky77 (#33678) üzenetére


TommyX_
őstag

Az elmúlt 1-1.5 hónapban, amikor kerestem eladó 808-kat, akkor láttam néhány árat.
1-2 példa:
Vatera:
Nokia 808 pannonos (garival) repedt plexivel 35-40 000 ft-ért ment el.
Hardverapro:
Még 12 hónap Nokia garanciás telefonok 90k-ért keltek el.
December végéig Nokia garis 808 kelt el 75k-ért, ez vadi új swapos telefon volt.
Volt eset, hogy 65k-ért kelt el 808 nokia garival, de ez ritka és ez Június környékén volt.

De mondjuk igazad van, jobb megtartani a telefont. :K

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#33680) Elims válasza TommyX_ (#33679) üzenetére


Elims
veterán

A gusztustustalan microsoft/el_lop-tól annak is lemegy pikk-pakk az ára.
Jövő tavasszal már jó ha 40e-ért elmegy.
Pedig az értéke több mint a duplája.
Ugyanúgy n8. Hol kapsz 25e-ért olyat mint a n8??
Sokszor még 80e-ért sem..

Keményen megfektették. :-/ Igazi pancser brigád.

(#33681) Neszójábe válasza gretzky77 (#33676) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Köszönöm a lehetőséget, rendes Tőled, de nem élek vele! :R

Peace

(#33682) zorzy4 válasza TommyX_ (#33679) üzenetére


zorzy4
őstag

Persze hogy érdemes, igazi ritkaság lesz, minta pl a 7710. Mi gyűjtők, ölni fogunk érte. Már akinek nincs ;]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#33683) janek69


janek69
senior tag

(#33684) Pikkolo^^ válasza janek69 (#33683) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem kell kukadroid, jó irány a WP.

(#33685) Blackbird1.1


Blackbird1.1
újonc

Ha olvassa még valaki és tudna segíteni.....

Sziasztok.

Van egy T-mobile-os N8-asom 16G verzió és a következő bajom van vele....
Egyik nap csak úgy újraindult és pár óra múlva, mikor fényképeztem vele, láttam, hogy nincsenek elmentve az addigi képek. Aztán kiderült, hogy a beépített memória(E:) eltűnt. Amikor a fájlok menüben rákattintok, akkor azt írja, hogy a memória használatban van.
Na próbálkoztam mindennel. Memória kártya kivesz, ilyen reset, olyan reset, e formázása kóddal, formázás menüül aztán szoftverfrissítés itthon, aztán teljes frissítés mobilos boltban.
Annyit észrevettem, hogy ha este kikapcsolom, akkor reggel bekapcsolás után látszik az E: és használható is, úgy 10-15 percig. Aztán megint eltűnik.

Gondoltam le...om és majd csak a memóriakártyát használom. Igen ám, de ha valami alkalmazást akarok rátenni, akkor kiírja, hogy kevés a memória és töröljek valamit a telefonból. A C:-n van még 100mega a E:-t meg ugye nem látja. Vagyis látja, csak tartalmat nem lehet előhozni.

az már nekem nagy segítség lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy hogyan állíthatom be, hogy a memóriakártyára mentse az alkalmazást?
Jelzem, alkalmazás letöltés közben NEM ajánl fel semmit, csak kiírja, hogy kevés a hely. Kerestem azt a menüt is, hogy "telepítési jellemzők",

[link]

de nem találtam.
Légyszi segítsen valaki. Imádom ezt a telefont, de ez most így gáz.
Köszönöm

Üdv
Peti

(#33686) gretzky77 válasza Blackbird1.1 (#33685) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha bemész az áruházba a főoldal alján van egy olyan,hogy telepitési jellemzők azon belül tudsz állítani hova telepitsen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33687) Elims válasza Blackbird1.1 (#33685) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szerintem nem az a gáz,hogy nem tudod megváltoztatni a telepítés helyét,hanem az,hogy nincs meg a 16gb.
Leesett előtte vagy más történt?
Biztos,hogy hardveres gond van,hiába törölnél/reset-elnél bármit is.
Vidd be egy telefonos boltba,ha szerencséd van pár ezer Ft-ért megcsinálják (4e lenne a korrekt,szerintem).
Ebből gondolom: "...bekapcsolás után látszik az E: és használható is, úgy 10-15 percig."

(#33688) akos3 válasza Elims (#33658) üzenetére


akos3
addikt

ezt a wifi energiatakarékos módot csak a program tudja amiről irsz?

(#33689) Elims válasza akos3 (#33688) üzenetére


Elims
veterán

Nem. Ez gyárilag benne van.
A wifi résznél. Sajnos nem tudom megnézni,de ha vki megtalálta kérem írja ki.

(#33690) attisx válasza akos3 (#33688) üzenetére


attisx
addikt

"Redőny" lehúz-> Wi-Fi -> Opciók -> Beállítások -> Energia takarékosság

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#33691) Blackbird1.1 válasza gretzky77 (#33686) üzenetére


Blackbird1.1
újonc

Köszönöm szépen. Közben hót álmosan reggel fél 5-kor megtaláltam tök véletlenül :))

(#33692) Blackbird1.1 válasza Elims (#33687) üzenetére


Blackbird1.1
újonc

Az a poén, hogy semmi nem történt. Benne volt a zsebemben és éppen feküdtem az ágyon. Kivettem a zsebemből és akkor láttam, hogy éppen újraindul....
Így történt....

(#33693) semetka


semetka
őstag

Egyre közelebb kerülök ahhoz hogy mi a fene eszi néha az akksit. Újraindítottam töltés előtt hogy minden oké legyen.1 nap alatt úgy csökkent 50%-ra hogy semmit nem csináltam, csak 3 nem fogadott hívásom volt. Miután megtörtént a nem fogadott hívás utánna kezdi enni valami az akksit.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33694) Elims válasza Blackbird1.1 (#33692) üzenetére


Elims
veterán

Lehet,hogy csak egy forrasztás engedett fel (másik nokiának volt az egyik szériahibája csak annál 32gb tűnt el..).
Vidd el egy gsm boltba,nézzenek rá.
Azt feltétlenül mond meg,hogy reggel bekapcsolás után 10percig hibátlan.

Semetka: nincs telepítve az a csillogó-villogó képernyővédő?
Vmi night volt a neve.
Azt írtátok,hogy az is nagyon meríti.
Meg persze a kettős mód (csak gsm legyen),meg a szenzorok!! (iphone-ban is megtaláltam a módját a kiiktatásnak),wifi-nél energiatakarékos mód és persze -Attisx tanácsa- a téma.A világos jobban merít. (Lehet,de nekem a sötét téma soha nem jött be)
Ezekre érdemes odafigyelni.

(#33695) Freeman007 válasza this is life (#33621) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszi szépen :R reseteltem a routert, van net a telón

adott egy progi, név szerint quasar mx
több verziót is próbáltam, de mindegyik azt dobja ki indítás után hogy vagy frissítsem (amit megtettem és ekkor azt írta hogy a teszt idő lejárt és a kilépéstre tudok nyomni) vagy kilépés

van valami ötletetek hogy ezt hogy tudom kikerülni?
áruházban is fentvan onnan is próbáltam telepíteni de nem települ fel, csak annyit ír hogy sikertelen volt

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33696) akos3 válasza attisx (#33690) üzenetére


akos3
addikt

redőny lehúz :D ez vicces így :))

És ez tényleg ér valamit? Ha nekem "be"-re van állítva akkor elvben most gyengébb?

(#33697) Cilinder001 válasza akos3 (#33696) üzenetére


Cilinder001
tag

Szerintem, nem feltétlenül gyengébb a wifid, csak ha nem használod folyamatosan a netet, akkor bontja a wifit, ezért újból be kell jelentkezni. Ez annyiból jó, hogyha bekapcsolva felejted, nincs folyamatosan rajta (nem keresi) a neten, ezért kíméli az aksit. Persze lehet, hogy tévedek, és ha ki-re kapcsolod akkor egy kicsit erősebb, de szerintem inkább a jó szó erre az, hogy stabilabb, csak nem szabad akkor elfelejteni, használat után, kikapcsolni a wifit.

(#33698) Cilinder001


Cilinder001
tag

Milyen idők járnak? Most meg a Blackberry húzta le a redőnyt! :(( :(

(#33699) Elims válasza Cilinder001 (#33698) üzenetére


Elims
veterán

Hogyhogy lehúzta a redőnyt?

Ha be-re van kapcsolva akkor is wifin marad.
A régi symbianos telefonok voltak olyanok,hogy x idő után lekapcsolódott a wifi-ről.
Vagy lehet,hogy nálam a whatsapp miatt ragadt fent..
De nem gond,bem fogyaszt sokkal többet.
Ha ki-re van kapcsolva akkor igen,vmivel többet fogyaszt.

(#33700) Cilinder001 válasza Elims (#33699) üzenetére


Cilinder001
tag

http://index.hu/tech/2013/09/25/igy_nyirta_ki_az_iphone_a_vilag_legjobb_telefonjat/

Ha be-re van kapcsolva, akkor a netkapcsolatot bontja nem a wifit, ha ki-re van kapcsolva akkor folyamatosan megvan a netkapcsolat. Talán e miatt van az energiatakarékosság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.