Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32601) Szab24 válasza Silverr (#32598) üzenetére


Szab24
tag

Netezés alatt a hírek meg egyéb oldalalak olvasását értettem.
Tudom, hogy nem sok app található symbianra de őszintén szólva eddig sem sokat használtam (opera, endomodo, sport tracker, nokia map meg valami e-könyv olvasó) nem is nagyon hiányzik ezen kívül semmi

(#32602) Elims válasza zorzy4 (#32600) üzenetére


Elims
veterán

Én azt gondolom,hogy jó n8 egy Taylor v9-cel verhetetlen.
Persze mondom ezt úgy,hogy még csak nem is fogtam 808-at.. Nekem formára mindenképp n8.

De ha ilyen a win telefon,azt semmiképp.Alap,hogy kikapcsolt állapotban ébresszen. Az nem telefon,amelyik nem tudja... Vmint még a nagy amatőr hiba,töltés közben híváskor rezeg a telefon?? 'hát milyen dummy gagyi telefon az??

De nem off-olok tovább,ha te azt mondod,808 én vakon elhiszem! :-)

Szerk.:
Szab: rengeteg app található rá!

[ Szerkesztve ]

(#32603) Silverr válasza Szab24 (#32601) üzenetére


Silverr
aktív tag

Te tudod, én csak próbáltam segiteni ;) Én Nokián nőttem fel, több mint egy évig volt N8-am de ha választani kellene már nem választanám pedig imádtam, egyszerűen kipróbáltam mást és jó.

(#32604) KurtCobain válasza Silverr (#32603) üzenetére


KurtCobain
őstag

Most én is rá vagyok "kényszerülve" az N8-ra. Android után én hatalmas visszaesésnek érzem. Alig várom, hogy megjöjjön az új telóm.
Jó ez az N8, de én már elavultnak tartom, de a kamerája az üt. :)

Mmm'kay?

(#32605) Silverr válasza KurtCobain (#32604) üzenetére


Silverr
aktív tag

Erről beszélek ;) Nekem főleg hardver terén elavult sajnos. Egy komplex weboldalnál vagy esetleg egy filmnél mindjárt észre vehető. (Nem szeretem az opera minit és még azzal sem jó szerintem)
És igen az android is egy más világ :)

(#32606) zorzy4 válasza Szab24 (#32601) üzenetére


zorzy4
őstag

Na hát arra meg bőven elegendő az n8. És egyéb téren sokkal jobb a symbi, mint a wp, vagy az android. Még mindig a sybinél az előny abban, hogy kell egy telefont telefonként vezérelni. Bár az andro szépen jön fel. Egy mtk processzoros telefonnal már én is elfogadnám (azok tudják az automata be-kikapcsolást).

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32607) KurtCobain válasza zorzy4 (#32606) üzenetére


KurtCobain
őstag

Volt egy pár symbian-es telóm. Sok azt hittem, hogy sokkal jobb, mint az android és csak nokiám lesz.. aztán vettem egy android-os telót és rájöttem, hogy 1000x jobb az android, gyakorlatilag semmi előnyt nem tudok felhozni a symbian mellett.
És igen, az MTK SoC előtt hatalmas jövő áll. :) ThL W100-at rendeltem, az 4 magos MTK procis.

Mmm'kay?

(#32608) Elims válasza Silverr (#32603) üzenetére


Elims
veterán

Nekem is volt már legalább 40-50 telefonom -lehet,hogy 70-80-,ezekben volt sok symbianos is és azt mondom,nem potyára symbian a rendszer neve.
Lehet,hogy már "elavult" és van tőle nagyobb kijelzőjű,de ennyire összerakott nem igen.. Esetleg n95,6310i,de ez már más téma.

Azalatt a pár év alatt,összeraktak rá annyi alkalmazást,hogy nehéz lenne megunni.

Szab: ha sikerül választanod és ha n8-at veszel,írj be ide pár nap után légyszives..

Szerk.:
az opera mini-vel szerintem simán lehet olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

(#32609) Polarstar válasza KurtCobain (#32607) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha nekem jobb internet és chat kellene, akkor nem droid-ájfont vennék, hanem egyértelműen Blackberry-t!

A legfaszántosabb, villámgyors böngészővel és kiváló biztonsági opciókkal. Tényleg nagyon jó az új oprendszer és a Z10.

Ha kamera - akkor N8 még mindig és 808. Naná! :K
A többi csak parasztvakítás.

Ha lenne játékpénzem rá, akkor egy 808 mellé egy Z10-est vennék. De csak játszásiból, mert nagyon klafák! :DDD

Ha pedig csóresz lennék - ami most beütött - akkor egy használt BB Boldot és egy kompakt kamerát.

Ha meg nagyon nagyon gazdag lennék... Akkor lesz.rnám az egész világot és vennék egy Pentax K-5 II szettet és elmennék innen a "svéd hómezőkre" sielni - telefon nélkül. :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32610) Szab24


Szab24
tag

Köszönöm a sok-sok észrevételt, mindenképpen írok ha sikerül dönteni.
Igazából az N8-tól azért félek mert 2 év után után minden telefonom el kezdett rakoncátlankodni és használtan kb ilyen idős telefont tudnék venni gondolom. Ha tudom h kitartani még +2 évet könnyebb lenne dönteni de így kicsit félek h megveszem aztán 2 hónap múlva elromlik

(#32611) Silverr válasza Polarstar (#32609) üzenetére


Silverr
aktív tag

Látod te is csak a kamera miatt vennél N8-808 párost, minden másra valami más :D

(#32612) Polarstar válasza Szab24 (#32610) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A gyerekhibák már rég kijöttek volna.

Sztem nyugodtan vedd meg. Max kari után veszel mellé egy tablettát. :K Na azon már megy a wifis net és az olvasó + társai.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32613) Elims válasza Szab24 (#32610) üzenetére


Elims
veterán

Jól írja Hagel.Ha gubanc lett volna vele,már előjött volna.
Ne lestrapált állapotban és ne vmi ócska simlistől vedd. Inkább kerüljön +5e-be.

(#32614) Polarstar válasza Silverr (#32611) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen egyértelmű mint látható.

A telefon telefon marad.
A multimédia meg multimédia.

Akinek a net kell, az netképesebb gépet vegyen.
Aki döntően a képet,videót használja az vegyen kamerás mobilt. Sajnos még nincs igazán jó ötvözet.

Ami várható erre az a legjobb összettet gép talán az új EOS lesz.
A Blackberry is készül még idén az A10 Aristoval. Jobb kamerás és élből vakus mobil lesz. És nem fut rajta windows! :C
Sem a jolla, sem a Firefox mobil nem készült még ilyen készülékkel.
Várható, hogy a Sony még bedob valami öszvért.
A számszong pedig a végleteket hajszolja. A végeredmény még kicsit kusza...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32615) akos3


akos3
addikt

Elég OFF és hülye kérdés :D

A NFS shiftben hogyan lehet driftelni? Értem h vmit röviden kell nyomni, de olyankor csak sima fékez..
Megköszönném, ha vki tudná és leírná :)
:))

(#32616) TommyX_ válasza akos3 (#32615) üzenetére


TommyX_
őstag

Válasz a kérdésedre.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32617) tomee007007 válasza Szab24 (#32596) üzenetére


tomee007007
őstag

Egyik ismerősömnek van 520-a, a múltkor én is nyomogattam egy kicsit...a netezés élménye valóban egy kicsit jobb, de - ahogy előttem a többség is írta - minden másban jóval jobb az N8. Nekem személy szerint pl. a win csempés rendszere nem tetszik, de hát ez ízlés dolga. Ja, és az 520 kamerája pocsék (az N8-hoz képest pláne), valami borzalmas a fehéregyensúly kezelése....

[ Szerkesztve ]

(#32618) gyurmau válasza KurtCobain (#32607) üzenetére


gyurmau
tag

Számomra az ingyenes offline navigáció, a szótárak, a jegyzet widget, az aktív standby, a hosszú akkumulátoridő, adatvédelem/biztonság és a jó kamera egy készülékben a legfontosabbak. Erre nincs droidos alternatíva, és nem is lesz, mert más a megközelítéssel írják, értékesítik. Ezért pl. céges telefonnak sem a droidos a legjobb választás, sőt. Volt az is, úgyhogy tudom.

Játékra, tartalomfogyasztásra, közösségizésre meg még a pc-met is csak ritkán használom, de ezekre valóban sokkal alkalmasabb a droid a symbiannál, hogy 1000x-e, azt nem tudom, soha nem mértem.

Ergo, ha neked az jön be, akkor valószínűleg arra van/volt szükséged. Nem mindenki rendelkezik azonos felhasználói igényekkel, és ez így van jól.

(#32619) kpal válasza Szab24 (#32610) üzenetére


kpal
veterán

Én majdnem 2 évesen vettem itt a PH!-n szerencsére helyi illetőtől tavaly decemberbe és azóta hibátlanul mükszik :K

#32615) akos3: én 1hétig szenvedtem utána kérdeztem rá itt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32620) KurtCobain válasza gyurmau (#32618) üzenetére


KurtCobain
őstag

Offline navit droid-on is meg lehet oldani, és itt most az ingyenességről ne beszéljünk. Szerintem nem sok olyan nokia tulaj van, aki ne használta volna a nokiaprogramok letöltési részét. ;) De ezt aláírom, pozitívum, ámde nem minden nokiára van ingyen!
Szótár programot ugyanúgy tudsz rakni rá. Az aktív standby alatt nem tudom mit értesz. Jegyzetelni nem szoktam, nem tudom, hogy droid-nál hogy van. Az akkumulátor idő meg szvsz sok dologtól függ. Főleg, hogy milyen vas van a rendszer alatt.. N8-as is elmegy 4-5 napot, ha nem nyomkodom, ha rendesen használom, akkor 1-1,5. Ugyanezt tudta a Galaxy Ace-m is, pedig az alatt erősebb vas volt.
Adatvédelem és biztonságra nem tudok mit írni. Nem sok tapasztalatom van vírusokkal és adatlopással... :)
A kamera is olyan dolog.. Ace-mben csak 5mpx-es kamera volt, de meglepően jó képet csinált. Nokiából meg nem sok jobb kamerás van. Samsungéknál is jönnek az egyre jobb kamerás telók, a kínaiakról meg ne is beszéljünk.

Persze, ez teljesen user függő. Csak azt akartam leírni vele, hogy én is symbian függő voltam és ódzkodtam az androidtól, de kipróbáltam és bejött. Symbian-nel se lenne semmi bajom, ha nem nyírják ki... Tudtak volna még mit fejleszteni rajta.

Mmm'kay?

(#32621) gyurmau válasza KurtCobain (#32620) üzenetére


gyurmau
tag

Nem kardoskodom a sym mellett, tisztában vagyok a képességeivel, bármennyire szomorú, mindenképp csereérett volt, de legalább alternatívaként megmaradhatott volna. Én spec jobban örültem volna valamilyen qt-s linuxnak, mint wp-nek de még az is jobb, mint az ios. Azonban halálához nagyban hozzájárultak azok a pletykaszintű szakértések, melyek már akkor „ósdi, elavult, őskövületnek” tartották, amikor gyerekcipőben járó alternatívái még képtelenek voltak mappakezelésre, vagy utópisztikus vágyálom volt számukra a vágólap stb., de ugye az UI, mindennél fontosabb.

Mindössze néhány előnyt „igyekeztem” felhozni a sym mellet („gyakorlatilag semmi előnyt nem tudok felhozni a symbian mellett”). 2010 óta minden symbianra ingyenes a térképszolgáltatás, és minden nokiára (sym, wp) a hangos navigáció. Ha pénzt kér (2010 előtti előfizetett telepítés), meg kell változtatni a licenckulcsot, vagy leginkább újra kell telepíteni/frissíteni (user error). Tudom, hogy droidra is van „ingyen”, de számomra a „megoldható” nem üti a teljes körű szolgáltatást. Amúgy a fináncoknak sem. A szótárprogramok az angolt leszámítva még mindig elég gyengék droidra. Az mondjuk akár user error is lehet, hogy droidra nem találtam olyan jegyzet widgetet, ami a pc-vel frissíti magát, de az aktív standby (gyári sleeping screen) nem csak nekem lehet fontos, ha bekerül a wp8-ba is. Sok apró egyéb megalkuvás, mint pl. hogy nem lehet a híváslistát egyenként törölni stb.

A kamera ugye a vas része, itt nem a rendszer mellé hozom fel azt az érvet, hogy ugyan van már jobb kamerás mobil a piacon, de amiért meg említettem az az, hogy ez a kamera egyben van az előbbiekben felsoroltakkal.

Amikor az N8-amt vettem, már akkor is hasonlókat mondtak az eladók „1000x jobb az android, gyakorlatilag semmi előnyt nem tudok felhozni a symbian mellett”. Ennek bővebb kifejtése aztán mindig egy hosszú ő volt, de arra már senki nem volt kíváncsi. El is vesztette a nokia az eladások nagy részét.

Az androidot azért vette meg a google, hogy kihasítson egy nagy szeletet a smartphone piacról az apple elől. Sok pénzt pumpálnak bele, és van is jövője, de nem lehet mindenben mindenki számára 1000x jobb egy másik lehetőségnél. Persze mindent egybevéve (különösen a tartalomfogyasztási szempontokat) az Android a legtöbb felhasználó számára valóban sokkal jobb választás, mint a Symbian.

Nem kell ódzkodni, sem függeni. Végig kell gondolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#32622) deka10 válasza gyurmau (#32621) üzenetére


deka10
senior tag

Én is próbáltam korábban androidot és nem is értettem mit esznek rajta azon kívül, hogy rengeteg program volt rá ezért inkább lecseréltük C7-re és N8-ra, most ismét droidon vagyok a 4.1.2 már elfogedható de nagyon hiányzik a hangtárcsázás, a térkép, a kamera. A droidra is vannak alternatívák de meg sem közelítik a nokia megoldásait és akkor ott van még a sleeping screen ami nincs és ezt bátran ki jelentem (ha valaki tud ilyen programot ne tartsa magában) egyéb másban nincs bajom.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#32623) TommyX_


TommyX_
őstag

Azért "érdekes" volt olvasni itt, hogy elavult az N8. (Még ha van is benne igazság)
Az mind rendben van, hogy hardverileg jobb telefonok vannak és sokaknak felér egy "kínzással", ha újra ezt használni a dupla magos, vagy 4 magos androidos telefon után.
De ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy a nagy fejlődésben a kamera hiánya nem volt gond?
Előre is tisztázom, felesleges itt azzal jönni, hogyha fényképezni akarok, akkor veszek fényképező gépet és stb kifogások.
Én akkor váltok telefont, ha úgy látom összességében történt előre lépés. :K

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32624) akos3 válasza TommyX_ (#32616) üzenetére


akos3
addikt

óh köszönöm! :) De akkor megynyugodtam, h nem csak nekem nem volt egyértelmű :) Már szereztem is egy csillagot.

Más: Nem találtam flasplayert rá. Egyátalán van. vagy mit lehet csinálni, h egyes oldalaknál mikor videó van beágyazva ne a bal sarokba kis "F"-et mutassa, hanem lejátsza?

(#32625) KurtCobain válasza gyurmau (#32621) üzenetére


KurtCobain
őstag

:R Jogos érvek. Erre bővebben nem szeretnék reagálni, sem vitát szítani a topic-ban. :R

(#32623) Dj Tommy:
Írtam, hogy a symbian-t kifogásolom, nem magát az N8-at és a kameráját. Az N8 kamera-ügyileg még mindig a toppon van, és alázza a legtöbb telefont.
Ha nem lenne szükségem a pénzre, meg is tartanám, hiszen ha játékra és netezésre, vagy egyéb multimédiára nem veheti fel a versenyt az android-os telefonokkal, a kamerája tökéletes, felér egy átlagos fényképezőgéppel. És kérdem én, hogy hol lehet találni 25-30k körüli fényképezőt, ami 12mpx-es, HD-ban vesz fel, belül 16GB-os, microsd-vel bővíthető, 3,5"-os amoled érintőképernyős, és egyből feltölthető a kép róla dropboxba, FB-ra, stb.. ja és nem mellesleg telefonálni is lehet vele. :))

Lehet keresek majd egy letiltott készüléket, csak az előbb felsoroltak miatt..

Mmm'kay?

(#32626) mrgold válasza TommyX_ (#32623) üzenetére


mrgold
tag

Teljesen igazad van Dj Tommy, és akkor még az akkuidőről nem is beszéltünk.

(#32627) mrgold válasza gyurmau (#32421) üzenetére


mrgold
tag

Én is így vagyok vele:
- vagy a kamera rosszabb
- vagy az akkuidő
- vagy nem bővíthető memória kártyával
- vagy óriási
- stb

(#32628) Silverr válasza mrgold (#32626) üzenetére


Silverr
aktív tag

De már beszéltek róla csak nem vetted figyelembe :D 1, 5-2 nap N8 és droid is ugyan olyan igénybevétel mellett. Nekem pl. nem hiányzik a kamera, soha nem használtam ki N8-nál sem. Nem az miatt vettem.

(#32629) TommyX_


TommyX_
őstag

Egy dolog zavar az N8-ban, vagyis inkább a Belle-ben az pedig a videolejátszó. Anna szoftvernél csomó filmet megnéztem telefonon és simán bele lehetett pörgetni a filmekbe, nem úgy mind Belle alatt, ahol nem folytatja a lejátszását egyes filmeknél. :((

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32630) Polarstar válasza TommyX_ (#32629) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt tudjuk, bár sztem nem annyira kardinális.

Döntően a támogatás hiánya miatt bukik a dolog - illetve a netkezelés betegségei játszanak még erre.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32631) TommyX_ válasza Polarstar (#32630) üzenetére


TommyX_
őstag

Számomra fontos dolog, mivel én csomó filmet nézek telefonon és eléggé rossz, hogy ezért offline módba kell mindig rakni a telefont, hogy ne legyen gond a bejövő hívás végeztével. :(

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32632) Polarstar válasza TommyX_ (#32631) üzenetére


Polarstar
nagyúr

hogyhogy?? Baj van a bejővő hívással is?? :F

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32633) TommyX_ válasza Polarstar (#32632) üzenetére


TommyX_
őstag

Annyi a "történet", hogy ugye vannak olyan kódolású filmek, amikbe ha belepörgetsz, vagy háttérbe rakod a lejátszót, vagy fogadsz bejövő hívást, akkor a film lejátszás egyszerűen megáll és nem fogja folytatni onnét ahol abba lett hagyva + lehetőség sincs rá, hogy belepörgess, ezért lehet kezdeni a filmnézést előröl.
Persze a 700mb-s filmekkel nincs gond, inkább a bdrippeknél jellemző. És ez Anna alatt nem volt gond.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32634) Polarstar válasza TommyX_ (#32633) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja. Ezt hallottam a béla alatt. De nekem akkor még annácska volt. Egy filmet néztem meg a gépen /-a másikon persze/ James Bondot.

Aztán rájöttem, hogy sok értelme nincs ennek - így ment a TVre... :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32635) gyurmau válasza TommyX_ (#32623) üzenetére


gyurmau
tag

"Én akkor váltok telefont, ha úgy látom összességében történt előre lépés. :K"

ott a pont :K

De azért idéznék a tesztből (2010-10-13 15:55), melynek topikjába irogatunk.

"Csak éppen mostanra már elég masszívan van konkurencia is, hozzájuk képest pedig ódivatúnak, régivágásúnak (de gyönyörű szavakat találtam arra, hogy dohos, kőkori, oldschool unalomhegy) látszik a felület, amin nem segít néhány toldozás-foldozás a a kezdőképernyőn."

Ezeket pedig a 808 kapcsán írta Bog:

"Belle (...) amivel a Symbian legalább kinézetében próbált felnőni az Androidhoz"

"illetve HDMI kijárat, s persze kellenek is ezek, hogy rá lehessen írni a dobozra"

Persze a DLNA sokkal kényelmesebb, ezért van minden háztartásban ;]

stb.

stb.

....

(#32636) baradi válasza TommyX_ (#32623) üzenetére


baradi
senior tag

Kollegak,

Meg azert arrol se feletkezzunk meg, hogy ha valoban testre akarsz szabni egy android telot, akkor egy jopar progit be kell szerezned, amik allandoan futnak. Na ekkor mar nem olyan gordulekeny a rendszer, meg tobb mag alatt se.

(#32637) TommyX_ válasza gyurmau (#32635) üzenetére


TommyX_
őstag

Én őszintén megmondom Neked, elolvastam a tesztet, de nem volt semmi értelme abból a szempontból, hogy figyelembe vettem volna a leírtakat, mert akkor nem N8-am lenne, hanem egy Galaxy S-em, ami ugyanannyiba került mikor az N8-t vettem.
Szóval ebből következik, hogy a 808 pw-s teszt sem mérvadó Nekem, mert tudom, hogy mire kell Nekem a telefon, arra meg jó lesz. ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32638) Polarstar válasza gyurmau (#32635) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Újságírok. hangulat keltés, szövegládák sok esetben pánikkeltés és rizshántolás.

Meg akarnak "abból" élni.

A béla annyira nem volt rosz, és a 808 kifejezetten prémium. Volt.
Az nem a 808 baja, hogy a platform el lett hagyva közben.
Az az Elop károkozása volt ebben a történetben. És a nokedli azért tart ahol tart, mert mint látszik nem jött be, ami "le volt zsírozva".
Még az eladást is elbaltázták! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32639) mrgold válasza TommyX_ (#32633) üzenetére


mrgold
tag

Én mindig átkonvertálom a filmeket 640x360 xvidre - akkor, ha nem ülök a gép előtt - így a fájl méret is jobb, a képernyőt is kitölti, meg is jegyzi és beletekerni is lehet.

(#32640) Polarstar válasza mrgold (#32639) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát igen - a profi! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32641) mrgold válasza Polarstar (#32640) üzenetére


mrgold
tag

:R

(#32642) TommyX_ válasza mrgold (#32639) üzenetére


TommyX_
őstag

Ez mind rendben is lenne, ha nem tudnám, hogy a telefon képes lejátszani konvertálás nélkül is.
Konvertáltam eleget N95,E90 és 6600-ra, itt meg elkényelmesedtem. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32643) T. I. válasza mrgold (#32639) üzenetére


T. I.
senior tag

Milyen konvertáló programot használsz? Nekem az a bajom, hogy hiába 640x360p egy film, ha kb. 1,3GB feletti méretű, akkor már nem lehet beletekerni. (A legtöbb netről tölthető film vagy a 700MB-os, vagy az előbbi kategóriába esik.)

(#32644) TommyX_ válasza T. I. (#32643) üzenetére


TommyX_
őstag

Én kezdtem egy listát írni, hogy melyik filmeknél lehet belepörgetni vagy nem.
Amúgy az mwt és ppp-s filmeknél nem jó a beletekerés általában, szóval ha meg lenne a használt codec pontos neve, akkor simán lehetne javítani a lejátszót is

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32645) T. I. válasza TommyX_ (#32644) üzenetére


T. I.
senior tag

Én sajnos nem értek ennyire ehhez, de valóban jó lenne, ha az, aki ért hozzá, készítene egy használható lejátszó alkalmazást (vagy mifenét). Inkább erre kellene még egy kicsit gyúrni az N8 fejlesztőknek a custom effects-ek, custom firmware-ek és sokszázadik témák helyett. (Ja, tudom hogy az utóbbi egyszerűbb.) Egy jó videolejátszóért viszont még valóban érdemes lenne fizetni is. Csak valaki csinálná meg.

(#32646) Elims válasza T. I. (#32645) üzenetére


Elims
veterán

Smartmovie-t próbáltátok már?Esetleg core player?

(#32647) attisx válasza Elims (#32646) üzenetére


attisx
addikt

Emlékeim szerint a CorePlayer nem megy Belle-en. Esetleg van még a qooPlayer...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#32648) mrgold válasza T. I. (#32643) üzenetére


mrgold
tag

Ingyenes Virtualdub ill. a Format Factory.
Sokszor azért is nagy a fájl méret, mert 5.1-es AC3-ba van a hang, azt feltétlenül stereo 128kb/s-ra kell tenni, ill. 640x360 felbontásnál a film tömörítés elég 8-900 kb/s-on.

(#32649) TommyX_ válasza T. I. (#32645) üzenetére


TommyX_
őstag

Igazából nem készíteni kéne egy lejátszót, hanem a Nokianak kéne javítani azt amit elrontott.
De mivel ez csak kis réteg számára fontos, ezért nem foglalkoznak vele. :((

Smartmovie jó lenne csak nem kezeli a ac3-as hangot, szóval felejtős, másik programok is, itt a gyári a legjobb szerintem filmnézésre, vagyis volt, most csak "nem rossz" kompromisszumokkal.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32650) Polarstar válasza TommyX_ (#32649) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ahogy mondod!

Vegyél BlackberryWindows mobilt!

Jájj! Fordítva! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.