Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33601) semetka


semetka
őstag

Köszi az ötleteket.
Térkép nem törlődött, tudok rajta nézelődni. Bármilyen városnevet beírok akkor szinte csak az érdekes helyeket dobja ki. Kipróbáltam azt is hogy először a térképeket indítom és ott keresek, de ugyanaz a helyzet.
Sehogy sem talál utcát. Így csak úgy tudok utcár beütni ha megtalálom a térképen, ami pl Pesten kicsit necces. :D
Így semmire nem megyek vele. Én wifivel szoktam leszedni a térképet. Lehet hgy suite-vel jobb lenne?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33602) semetka


semetka
őstag

Ezaz rájöttem. Suite-tal felrakva a térképet tökéletesen keres. Többet se frissítek wifin. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33603) baradi válasza semetka (#33602) üzenetére


baradi
senior tag

Nahh ez szuper, nekem pont forditva volt, amikor suit-al frissitettem, akkor nem volt jo. Ugy tunik veletlenszeruen csinalja...

(#33604) semetka válasza baradi (#33603) üzenetére


semetka
őstag

Akkor tényleg random. Mind1 a lényeg h műxik végre.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33605) tomee007007 válasza semetka (#33604) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem is volt, hogy így megbolondult, de most helyreállt valahogyan.....

(#33606) kalmancsaba


kalmancsaba
tag

kollégák a segítségetekre lenne szükségem az N8am az éjjel lemerült reggel felraktam tölteni rendben bejött a belle-s nokia felirat aztán elintult a töltés és pedig bekapcsoltam elkezdett tölteni a belle és aztán ahelyett h bekapcsolt volna kikapcsolt aztán pedig se kép se hang töltést veszi mert oldalt világit a kis fény géppel nem kommunikál...... segitségeteket előre is köszönöm én lapra gyanakszom :(

Üdv Kálmán

(#33607) akos3 válasza Pikkolo^^ (#33600) üzenetére


akos3
addikt

ok, ne haragudj, félre néztem, h mire válaszoltál. Azt hittem az én kérdésemre írtad, azért nem értettem :)

(#33608) Energie X válasza Anulu79 (#33568) üzenetére


Energie X
őstag

Cutebox, DropML, Dropian. Áruházban ezek ingyenesek de van belőle fizetős is

kalmancsaba: hagyjad tölteni egy fél órát, ha utána sem megy 2 megoldás van: szerviz vagy éppen tudok egy eladó n8-ast :)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33609) Freeman007


Freeman007
aktív tag

sziasztok újra online... végre

abban szeretném a segítségeteket kérni hogy nokia suitról hogy lehet visszaszinkronizálni az sms-eket a telefonra?
rányomok hogy szinkronizálás de a telefonra nem kerül fel egy sms sem.

másik: régebben is írtam egy wifi problémát, most annyiban változott a dolog hogy pro v9 van fent, adott a jelszavas router, jelszót tudom, csatlakozik de az opera és a gyári böngésző sem tölt be semillyen oldalt. előre is köszönöm a segítséget :R

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33610) Elims


Elims
veterán

Megválok egy kis időre a telefonomtól,aki használni fogja úgy rajong a facebook-ért mint szinte mki más viszont nem tudom,hogy melyik facebook programot kellene rátelepíteni.
Aki használj kérem írja meg,hogy melyik a jó.

(#33611) Freeman007 válasza Elims (#33610) üzenetére


Freeman007
aktív tag

szegény telót beszennyezik fészbukkal :O

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33612) akos3 válasza Elims (#33610) üzenetére


akos3
addikt

hát én nem használok szutyok appot. a sima m.facebook.com jött be a legjobban nekem.

(#33613) Silverr válasza Elims (#33610) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha facebook rajongó akkor egyiket sem, mert nem működnek jól, ocsmány mind. Többet ér ha böngészővel tolja.

[ Szerkesztve ]

(#33614) kpal


kpal
veterán

Quake -et valai próbálta már ? Onnan lehet letölteni ? you tube -on láttam jó videókat hangulatos nagyon :)

(#33615) akos3


akos3
addikt

ha törlöm a (gyári) böngésző előzményeit, akkor a google keresési előzmények miért nem törlődnek? Azokat, h lehet eltüntetni?

(#33616) Elims válasza Freeman007 (#33611) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanígy vagyok. Ez most egy átmeneti állapot. :-/

Akos,Silverr: melyik böngészőt ajánljátok?
Gyári,opera vagy opera mini?

(#33617) Freeman007 válasza Freeman007 (#33609) üzenetére


Freeman007
aktív tag

kis kiegészítés: a wifi jelszó 5 karakter, ha többet vagy kevesebbet írok be akkor azt írja a wep kulcs érvénytelen, deviszont akármilyen 5 karaktert beírhatok, mindet elfogadja és kiírja hogy csatlakoztatva, de az opera nem tölt be semmiylen oldalt

szerk.
milyen progikat tudtok ajánlani amik hasznosak lehetnek? pl lejárt tanúsítvány hibák kikerülése stb

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33618) Energie X válasza Elims (#33616) üzenetére


Energie X
őstag

Én személyszerint az opera mobilet használom ha jól emlékszem innen közvetlen a telóra le is töltheted: m.opera.com

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33619) akos3 válasza Elims (#33616) üzenetére


akos3
addikt

Én a gyárit használom, az a legegyszerűbb. De fenn vanaz opera mobile is, de nagyon ritkán használom, nekem vhogy olyan nehézkes a dolog..

(#33620) Silverr válasza Elims (#33616) üzenetére


Silverr
aktív tag

Gyári vagy mini, ezekkel még valamenyire megküzd a vas.

(#33621) this is life válasza Freeman007 (#33617) üzenetére


this is life
Ármester

Erre nezz ra [link] nalam mukodott/dik .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33622) Elims


Elims
veterán

Köszi!

(#33623) Freeman007 válasza this is life (#33621) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszönöm szépen :) :R amint tudok netet varázsolni a telóra kipróbálom, ... esetleg létezhet az hogy a teló nem támogat bizonyos wifi titkosítást?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33624) this is life válasza Freeman007 (#33623) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem nem n8 van hanem a c7 utod, de semmi gond nincs a wifivel se belle-n ,se fp1, fp2-n nincs illetve nem volt gond. Itthon wpa2 titkositasu wifire lazan felugrik...szerintem nalad se kene hogy gondot jelentsen . Esetleg egy hard reset, es az sw ujra huzasa phoenixel? Csak arra vigyazz ne downgradelj, alacsonyabb verzio szamu nem mehet a telefonra mint a mostani.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33625) Freeman007 válasza this is life (#33624) üzenetére


Freeman007
aktív tag

belle refreshről pro v9-re phoenixeztem és egy elrontás miatt volt downgrade is, de mostmár v9, azért gondoltam a titkosításra mert a telo "wep-kulcs érvénytelen" -t ír a rossz jelszóra, nem tudom hogy a telo kezeli-e az újabb titkosítást, már ha van ilyen... arra gondoltam hogy a router magasabb titkosítási szinten van mint amit a telo tud kezelni...
szerk: ma próbáltam máshol újabb tipusú routerrel és jelszóval működött.. még néhány próba és az itteni routernak HR lesz

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33626) Elims válasza Freeman007 (#33623) üzenetére


Elims
veterán

Van egy féle titkosítás,amiben nem vagyok biztos...
Van ugye a wep/wpa és wpa2 vmint van mégegy vmilyen.
Ha vmilyen wifikeresővel rákeresel,nincs mellette lakat,viszont kb.ugyanolyan nehéz rácsatlakozni jelszó nélkül (...) mint a wpa2-re.
Nem tudom milyen titkosítás,nem nagyon vagyok otthon a témában.

This is life: a skandi rom-ot ne feljtsd el..

(#33627) this is life válasza Elims (#33626) üzenetére


this is life
Ármester

A skandi romot nem felejtettem, csak nem tudom milyen gyakorlott a forum tarsunk igy arra nem tertem ki :) . A wpa2 psk titkositasra gondolsz, ssid szorasa nelkul ?

Freeman

Valoszinu hogy nem uszod meg a router hr-t esetleg router fw frissites, vagy csere. Nalam a cisco routert se a telwfonom se a tabom nem szerette, de miota tp link van no problem :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33628) Freeman007 válasza this is life (#33627) üzenetére


Freeman007
aktív tag

volt szerencsém a skandi romhoz is :)
először némi vacakolás után sikerült feltenni a v9-et, de utána észrevettem egy hibát amivel vissza kellett vinni szervízbe, így vissza kellett varázsolni a belle refresh-t, na ehhez kellett a skandi downgrade, visszajött szervízből most újra v9 hasít rajta :)

itt is tp link router van, de egyre inkább az a gyanúm hogy a jelszó nem okés amit mondtak hogy az, de az illető erősködik hogy márpedig annak kell lennie

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33629) Elims válasza this is life (#33627) üzenetére


Elims
veterán

Őszinte leszek,nem tudom,hogy az-e. Ssid szórása nélkül. Passz.
Pár hónapja kellett egy nagyon kicsit belemerülnöm,egy ismerősöm vett egy "wifi vadászt",hozzáértés nélkül.Akkor muszáj voltam tényleg kicsit utánanézni,hogy mi merre.

Freeman: nem olvastam el az előzményeket,de ha tudod,nézd meg esetleg cseréld a titkosítást és jelszót.
Ha t-home-os vagy tudok segíteni.

(#33630) Freeman007 válasza Elims (#33629) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszi a segítséget, de vidéki vagyok és helyi kábeltv + net van

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#33631) Elims válasza Freeman007 (#33630) üzenetére


Elims
veterán

O.K.

(#33632) tomee007007


tomee007007
őstag

Az ovi-s Skype-ban elképzelhető hogy nincs videótelefonálás?

(#33633) this is life válasza tomee007007 (#33632) üzenetére


this is life
Ármester

Igen jo a meglatasod, csak hang hivas , uzenet es file kuldes van. :F

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33634) tomee007007 válasza this is life (#33633) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszi!
Végül is több mint a semmi:)
Párom N8-ra most raktam fel, de bejelentkezésénél lefagy, vagy kilép....van ötletetek?
Az én N8-on simán megy, bár én már régebben felraktam...

[ Szerkesztve ]

(#33635) Elims válasza tomee007007 (#33634) üzenetére


Elims
veterán

Próbáld meg ugyanazt a verziószámút. (Nem tudom,hogy mennyi van)

(#33636) tomee007007 válasza Elims (#33635) üzenetére


tomee007007
őstag

ugyan az van fent mind két telón...

(#33637) mrgold


mrgold
tag

Én is agyalok a cserén... a Huawei Ascend P6 -ra gondoltam, de félek, hogy megbánom...

(#33638) this is life válasza tomee007007 (#33636) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg parod telojan egy soft reset, esetleg hard reset? A telefonok sw verzioja is ugyan az , esetleg nezz itt korul [link] hatha van mukodo skype az overe , es akkor nem kell bantani.

Mrgold

Ha mar csere akkor ne huvelyre, a supportjuk még nem teljesen forta ki magat, a hw-ben amugy sokat nyernel, de kameraban nem.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33639) gretzky77 válasza tomee007007 (#33634) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia próbáld meg a párod telóján,hogy másik témát állitasz be régebben volt ilyen bug skype esetén!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33640) lbence válasza gretzky77 (#33639) üzenetére


lbence
aktív tag

+1 a téma váltásra, nekem is amitt nem ment. :)

(#33641) deka10 válasza tomee007007 (#33636) üzenetére


deka10
senior tag

Video hívásra a Fring a megoldás, minden rendszerre van.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#33642) tomee007007


tomee007007
őstag

Köszönöm mindenkinek!
Egyébként a témától kezdve a sw-ig minden ugyan az a két telón, ezért sem értem:(

(#33643) gretzky77 válasza tomee007007 (#33642) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért én a témacserének adnék egy lehetőséget,2 perc és hátha!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33644) tomee007007 válasza gretzky77 (#33643) üzenetére


tomee007007
őstag

A gyári evolve van fent mindkettőn...

(#33645) Energie X válasza tomee007007 (#33644) üzenetére


Energie X
őstag

Kipróbálhatnátok a Nimbuzzt sima hívásokra mi is azt használjuk a skype nagyon szívja az akksit... A fring sem lehet rossz megoldás de még azt nem használtam nem tudom milyen :s

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33646) gretzky77 válasza tomee007007 (#33644) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok nem eröltetem,de sztem pont azzal volt anno a gond,és ha jól emlékszem átállitod másik témára skype indít utána talán visszaállítható a gyári is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33647) tomee007007 válasza gretzky77 (#33646) üzenetére


tomee007007
őstag

köszi, este kipróbálom! :)

(#33648) Elims válasza tomee007007 (#33642) üzenetére


Elims
veterán

Erre viszont én azt mondom -ha a témás téma nem jön be- vmilyen program akad a bnőd telefonján a skype-pal. 90%
Írd le légyszives,hogy neki milyen programok vannak fönt,amik neked nincsenek.

(#33649) kpal


kpal
veterán

mivel lehetne a telefon wifi-jét erősíteni ?

(#33650) akos3 válasza kpal (#33649) üzenetére


akos3
addikt

közeledéssel ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.