Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32251) semetka


semetka
őstag

Tud valaki jó akku monitorozó progit. Asszem meghalt az akksim . 1 nap alatt 60%-ot merült úgy hogy hozzá sem értem. Hétvégén volt újraindítva és app stop sem mutat olyan futó appot ami enné. Ki kéne deríteni hogy akku-e a szar.
App stop ezeket mutatja.
időjárás
qtappbooster
névjegyz.
Üzenetek
All wrt widgets
óra
Battery monitor 3

Ezek akkor is ott voltak amikor az teló 10 napot elment.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32252) akos3 válasza semetka (#32251) üzenetére


akos3
addikt

lődd ki ezeket első körbe és nézd meg változik e valami..

(#32253) semetka válasza akos3 (#32252) üzenetére


semetka
őstag

Megpróbálom.
Akinek fent van a qoo battery widget az meg tudná nézni hány mA-t ír fogyasztásnak ha szimplán világít a kijelző?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32254) akos3 válasza semetka (#32253) üzenetére


akos3
addikt

Azt hol irja h mennyit fogyaszt? Én csak az akksi kapacitását látom mAh-ben

(#32255) semetka válasza akos3 (#32254) üzenetére


semetka
őstag

Alatta írja mindig hogy mennyi a fogyasztás. Kb 1 percenként frissít, zölddel grafikont is rajzol

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32256) akos3 válasza semetka (#32255) üzenetére


akos3
addikt

hát nekem alatta azt irja ki h hány napig/óráig bírja még. grafikon sincs.
V2.1-es verzó nem tom neked melyik..

(#32257) semetka válasza akos3 (#32256) üzenetére


semetka
őstag

nekem 2.3 van

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32258) Freeman007 válasza semetka (#32253) üzenetére


Freeman007
aktív tag

eleinte 0 mA-t írt, aztán elkezdtem a képernyők között váltogatni, 27 majd 51 mA, bill.zár bekapcs, 3 perc múlva felold és 12 mA-t írt, 5 perc múlva 18 mA .. sztem ez a 18-20 mA a reális mert régebben is ezt írta ki (belle refresh, ha bill zár van csak az óra és dátum látszik) ja.. qoobatt 2.3 van

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32259) semetka válasza Freeman007 (#32258) üzenetére


semetka
őstag

Nekem jóval többet mutat, 80 körül volt. Felrakom a Taylor V9-et és megnézem mit csinál.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32260) weiss


weiss
addikt

64 bites Win 7-em van és a Phoenix valami DP1.0 DP2.0 hibát ír ki, mikor a FW update-ra megyek. Ezzel lehet valamit kezdeni? Próbáltam könyvtárakat beállítani, de nem segített.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#32261) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nekem V8 van fenn és spb shell 3d 10.7 volt

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#32262) Freeman007


Freeman007
aktív tag

valakinek van tapasztalata, hogy fülhallgatóhoz képest mennyivel jobban szívja az akksit a fejhallgató? ki milyen fejhallgatóval használja? kicsi off: milyen fejhallgatót ajánlotok n8-hoz?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32263) Polarstar válasza Freeman007 (#32262) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kis fülessel nem lesz gond. De ha az impedancia nem előnyös, akkor a meghajtás extra energiát igényelhet.

A pici panasonic füles nem eszik sokat, de a nagy Goldring audiophil fejhallgató is elmegy vele. Na akkor már szükséges további hangosítás.
Nem vészes! Hallás után menj!

Ja! Apropó! Mivel a füles használata nem egész napos szórakozás - gondolom van szüneted és nincs rádgyógyúlva teljesen.
Ha rád van gyógyúlva - akkor illendő a felkeresni a hallásgondozót jó gyorsan! Ezzel most nem viccelek! Van már 28 éves hallókészülékes ismerősöm.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32264) zorzy4 válasza donceleger8 (#32077) üzenetére


zorzy4
őstag

Grat az új telóhoz, de egy 808 jobb választás lett volna.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32265) Freeman007 válasza Polarstar (#32263) üzenetére


Freeman007
aktív tag

köszönöm a választ....
azt hiszem a napi kb 3 óra (hétköznap, melóba menet, jövet) nem jelenti a rágyógyulást :)
mennyi az az előnyös impedancia? pontosan melyik panasonicra gondoltál?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32266) Polarstar válasza Freeman007 (#32265) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én még azt a jó öre analóg fülesre vagyok ráizgulva, amit az utolsó szériás hip-per-szup-per kazettás walkmanhoz adtak. :D
sztem 32 ohm-os... ha jó tudom.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32267) madstunt válasza Polarstar (#32266) üzenetére


madstunt
addikt

analóg füles, da fuq ?
amíg valami nem nem BT-s, addig nem tudom hogy lehetne nem analóg bármi is amit az n8ra dugsz

(#32268) Polarstar válasza madstunt (#32267) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De sokat agyalsz ezen?!

A füled élből analóg.
Ez csupán arra vonatkozik, hogy ebben még nincs benne az agybaszó turbó basszus.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32269) madstunt válasza Polarstar (#32268) üzenetére


madstunt
addikt

az agybaszó turbóbasszus az digitális ?

(#32270) Polarstar válasza madstunt (#32269) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Annyira nem, de ez egy módosított kialakítás és már eleve manipulálja a hangot.
Tetszetősnek tünik, de valójában torz.

Kb mint a Dolby sorround rendszerek első pár generációja ami minősíthetetlenül szarul és idegesítően szólt számomra. Utáltam. /A süket nagybátyám meg imádta. Ja, mert süket volt./

N8-ra viszatérve: Igen, alapon is nagyon jól szól. A kimenet jele jó. Sok tekintetben jobb, mint akár egy mai telefon. És ez gáz! /Rájuk nézve./

Az N8 még mindig egy igen igen jó telefon! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32271) Freeman007 válasza Polarstar (#32270) üzenetére


Freeman007
aktív tag

nocsak-nocsak, egyre jobban tetszik ez az n8... zenehallgatás terén nem is néztem utána hogy mit tud, azt hiszem jó sokáig meglesz ez a telefonom (nem mintha a telefonjaimat sűrűn cserélgetném, 11 év alatt ez a 4.)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#32272) Polarstar válasza Freeman007 (#32271) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor most lépj, mert ebből is bizony végesek a készletek immár!

Szép, egyben lévő darabot nagyon nagy nagyítóval kell keresned a piacon.
/Az enyém pl elkelt... lábon, kb egy perc alatt! :K /

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32273) madstunt válasza Polarstar (#32270) üzenetére


madstunt
addikt

hangolás kérdése és ez mind analóg dolog. amíg nincs optikai kimenet az n8-on, addig mindegyik. fül illetve fejhallgató analóg lesz. szimplan a fizikai felepitesen nagyon sok mulik, hogy hogy szol.
Az hogy milyen hangolasu vagy minosegu mar nem ettol fugg. Peldanak okaert ott volt a HPX2000-es behringerem ami kevesebb kozep es magas tartomanyt szolaltatott meg, es nem azert mert barmi belenyulas lett volna, hanem mert olyan volt a hangolasa. Es okkal, hogy a lemezlovaszkodas kozben megkonnyitse a mixelest.
Szimplan csak megy a hulyeseg, nezz inkabb utana mit jelent a digitalis es az analog fogalom

[ Szerkesztve ]

(#32274) Just486 válasza madstunt (#32273) üzenetére


Just486
senior tag

Te pedig ne felejtsed ki, hogy digitális jelet nem csak optikai kimeneten lehet szállítani, hanem ugyan úgy rézkábelen is :P - Csak célozván ezzel arra, hogy az N9 jack kimenete is lehetne digitális, ha nagyon szeretne :)

That unconquered country we call the future.

(#32275) madstunt válasza Just486 (#32274) üzenetére


madstunt
addikt

nyilvan :D

(#32276) MC Pite


MC Pite
veterán

2-3 hete a másik topikban vki belinkelte, de azóta nem találom :B (1200hszt átolvastam) hogy az N8-asra honnan tudnám leszedni a fájlokat egy újrahúzáshoz (Még Anna, és ezer program van rajta, párom alig használ párat úgyhogy inkább full gyalut csinálnék rajta.)
Itt a négyes módszert megpróbálom, de bronz függetlenre jó lenne az elérhető legfrissebb sw, megköszönném ha tudnátok irányt mutatni. :R

szerk: Nem nagyon élnek a linkek :(

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#32277) TommyX_ válasza MC Pite (#32276) üzenetére


TommyX_
őstag

Szerintem én voltam, aki linkelte Neked ezt az oldalt múltkor.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32278) MC Pite válasza TommyX_ (#32277) üzenetére


MC Pite
veterán

Így van, köszi, közben be jött a halottnak tűnő link, és keresem a megfelelő fájlokat (akkor a szürkét akartam updatelni, de az marad ahogy van, most páromé lesz frissítve)
Firmware Version : 111.40.1511
Variant ID : 7087676154
Varian Name : Russian Bronze Hungary
Product Code : 059L036 (ez az)

Próbáltam a hsz-re keresni, pl fw verzióval, fpsxkiterjesztésre, linkre,quality pacthre, mindennel ami eszembe jutott, mert a szükséges fájlokat is leírtad, de nem találom hogy a fene essen belém :B

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#32279) TommyX_ válasza MC Pite (#32278) üzenetére


TommyX_
őstag

Közben megtaláltam a hszem :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#32280) MC Pite válasza TommyX_ (#32279) üzenetére


MC Pite
veterán

:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#32281) jose999 válasza MC Pite (#32280) üzenetére


jose999
senior tag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy itt is úgy van, mint a Windows Phone esetében, hogy ha a képernyőt lezárom, megszakítja a wifit? Vagy mint az androidban, hagyja? Lumia 800 esetében nagyon idegesítő volt, hogy lezártam a képernyőt, és nem jöttek a push üzenetek sem facebookról, sem sehonnan, mivel bontotta a net kapcsolatot.

Köszönöm szépen a választ!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#32282) Athoss9 válasza jose999 (#32281) üzenetére


Athoss9
csendes tag

Ez kizárólag WP7 "feauture", symbian-ben természetesen megtartja

(#32283) T. I. válasza Athoss9 (#32282) üzenetére


T. I.
senior tag

Aztaaa, ez tényleg így van? A WP tényleg egy f0splsztoly, legalábbis a symbian-hez képest. És még el mertem gondolkodni a váltáson.

Egyébként Hagel, veled mostanában mi van készülékügyileg? Nem tudok elmenni a hsz-eiden: volt egy N8, amit lenyúltak, aztán 808-ra gyűjtöttél, aztán lett megint egy N8, amit mára eladtál ?

(#32284) zorzy4 válasza T. I. (#32283) üzenetére


zorzy4
őstag

Igen ez a 808 topikban is rejtély.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#32285) lbence válasza jose999 (#32281) üzenetére


lbence
aktív tag

Facebook push üzenetek, értesítések nincsenek, mivel nincs hozzá program. :)

(#32286) Gr3GoRi


Gr3GoRi
tag

Hi!

Van aki már frissített Pro Edition V8-ról V9-re?
Nekem is olyan hibával száll el mint amit korábban Cool Hand kolléga is jelzett.

Erasing User Data Area...
FUR: ALGO reported error in Control Frame. Unable to continue.
ERROR: Programming error reported for asic CMT
-- Error Type 0x02
-- Error Specifier 0x12
-- Offending Addr 0xFFFFFFFF
-- Expected content 0x0000FFFF
-- Detected content 0xFFFFFFFF
User Data Area erasing failed
Unable to flash phone 0x8401F173
Starting to recover the phone
Recovering phone
Initializing
All operations completed
Product flashing aborted

Azt írja kapcsoljam ki majd be a mobilt újrapróbálkozik és ugyanezt dobja.
Próbáltam downgradelni is de azt sem engedi..
Storage módban leformáztam az E: meghajtót Win alól, ez sem segített..

Valami ötlet?

Köszönöm :R

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#32287) donceleger8 válasza T. I. (#32283) üzenetére


donceleger8
őstag

Azért pontosabban kéne ezt, a WP8-ban ugyanis lehetőség van beállítani azt, hogy a wifi kapcsolat maradjon-e aktív, ha lezárjuk a készüléket. De a háttérben futó eszközök továbbra is szinkronizálnak.
A wp7 lehet szarabb volt, de a wp8 esetében ezt nem jelentém ki egyértelműen.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#32288) sunsun2 válasza Gr3GoRi (#32286) üzenetére


sunsun2
tag

Hali!
Ezt próbáltad?Régebbi verzióval.
Sziasztok! akinek valamiért nem megy pl. mint edima10-nek az próbálja meg egy régebbi Phoenix-el. nekem is ugyan az a tünet volt mint edima10-nek, és így sikerült.

(#32289) semetka válasza Gr3GoRi (#32286) üzenetére


semetka
őstag

Régebbi Phoenix-el próbáld.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#32290) Gr3GoRi válasza semetka (#32289) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Sikerült megoldanom. Csak simán Software Update-re nyomtam és így jó. (Régebbi Phoenixxel sem ment)

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#32291) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na akkor most a nagy leleplezés következik.

:D

A dolog egyszerűbb, mint hinné pl a Bors magazin bulvár firkászai.

- Igen, az eredetit tényleg ellopták.
- Igen, akartam volna felváltani egy 808-ra.
- Igen, jelenleg is van egy N8-am.
- Igen, elket lábon, és mégis nálam van még.

A 808 vétel nincs leállítva. Csak jelenleg más foglalkoztat. /Hétfőn 5 embert rúgnak ki tölünk - én is tartalékolok./ Másodsorban, amit meg akartam venni - eladták.
Kellett a munkám miatt egy N8 - amit családon belül kaptam meg.
Az N8 elkelt - és mégis itt van nálam. Kikötöttem az eladás során, hogy azt a hatodik hónapban kell kifizetni - és addig használom. A foglaló is nálam van persze.

É most az időjárás jelentés! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32292) Vasy09


Vasy09
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy javítható-e az a hiba, ha a kamera nem megy! Indításkor csak fekete képet ad, de semmi! A teló nem fagy le tőle! Esetleg egy kamera csere megoldaná a dolgot?

Gamertag: Vasy09

(#32293) baradi válasza Vasy09 (#32292) üzenetére


baradi
senior tag

nincs valami gyarin kivuli kamera progi fennt? Ha igen, probald leszedni, es restart

(#32294) Vasy09 válasza baradi (#32293) üzenetére


Vasy09
őstag

Nem, olyan mintha nem nyitna a második retesz! Nincs fenn más progi! :(

Gamertag: Vasy09

(#32295) kpal válasza Polarstar (#32291) üzenetére


kpal
veterán

Milyen ágazatban dolgozol ,hogy szórják ki az embereket ?

(#32296) Polarstar válasza kpal (#32295) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Önkormányzat....

Kell a régi funkciók müködtetése baráti off-shore cégeknek... :K
Momentán ciki volt meghallani, mikor egyik lakó tavaly is azzal jött felém, hogy "Tudom-e, hogy ki lesz szervezve az X tevékenység?"
Amit jósolt - 100% bejött.
Lehet, hogy most lépik meg a másik felét is.

A dolog onnantól gáz, hogy az idegen cégek "statisztikailag jól alátámasztot propaganda" során indokolják meg kiszervezős tevékenységüket ami alapján havi tízmilliókat húznak ki az önkorik kasszájából arra a már meglévő tevékenységre - amit a jelenlegi gárda is ugyan úgy csinál jelenleg.
Lopják a lakóközösség pénzét. Ez a jelenlegi mézesbödön. Tíz éves szerződéssel alapozzák meg a tutit és kormányváltás után sem lehet hozzányúlni az irtózatos szerződési alpontok miatt.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32297) imi290


imi290
aktív tag

Valaki tudna adni egy működő jelenlegi "hack" leírást ? Belle refresh van a telefonon,és a régi módszer nem működik.Köszi.

(#32298) Polarstar válasza imi290 (#32297) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Úúúúúúúúú!!!!

Ezt nem gondoltam volna!

Frissítettem a gépet, semmi gáz.
De!
Az után az Ovis frissítendő alkalmazások mindenegyike rendszerhiba üzenettel kilépett!

Orvoslási lehetőségek? Mit javasoltok?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32299) imi290 válasza Polarstar (#32298) üzenetére


imi290
aktív tag

Mármint azt hogy a gyári van rajta ? Én sem.Tegnap fel akartam tenni a v9-et de nem sikerült.Aztán hagytam a fenébe,így hát a gyárit kellett rá tennem.
Nem tudom mi lehet nálad a hiba,de nekem a gyári közösségek kliens sem megy,már elég rég óta,akármilyen rendszer is van a telefonon .Nem is hiányzik,de mégis.

(#32300) Polarstar válasza imi290 (#32299) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Belle Refresh.. :((( Mintha a rendes béla nem is lenne jó.. :(
De mind1! Így kaptam a jószágot.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.