Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39949) mave13


mave13
őstag

Sziasztok!

Ki látott már ilyet:
Adott egy Defy, egy 4 GB-os SD benne (8 GB-os Silicon Powert nem kezelte normálisan). Felmásoltam rá két új .mp3 albumot, és letöröltem 3 régit.
Eredmény: az új albumokat nem látja se a rock player, se a stock 2.2 CEE Froyo médialejátszója. Ellenben a régieket még mindig mutatja, rájuk bökve egy "empty playlist" üzenet fogad. Applications/clear data megvolt. Manuálisan letöröltem az SD-ről a Rock Player Media infokat. Eredmény: Rock Player Forced close, stock player halál lassú, és kifagy. Ezután Froyo, wipe data. Eredmény: változatlan, zenelejátszók fagynak, régi albumok látszanak, újak nem, stock player szerint nincs zene az SD-n... Filekezlőből a zenék egyesével megnyithatók, lejátszhatók. SD unmount/mount, semmi változás.
Rock Player le, Power Amp fel, kis keresgélés, zene mappa teljesen rendben, lejátszás megy.

Laza 20 perc alatt sikerült elindítanom az épp kívánt zene lejátszását... Kiváló, Android. Hihetetlen...

Mennyit adnátok egy egy éves, zöld lencsés Defyért aktuális hangszóróhibával, de még egy év Speed Shopos garanciával?

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.