Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Flexy90 válasza fuze (#40249) üzenetére


Flexy90
senior tag

ICS vagy GB?

Xiaomi Fan

(#40252) fuze válasza Hangyoca (#40250) üzenetére


fuze
őstag

Igen wiui-t tettem fel :). A felület tetszett meg nagyon. Hallottam még, hogy gyors és jó az akkuidő. A GTA3 meg fut vele szépen (bár még nem próbáltam). A gyári rom nem igazán jött be. Tele volt fölösleges appokkal és nem akartam vesződni a törlésükkel (őszintén szólva több merszem volt egy főzött romot feltenni, mint a gyári programokat törölgetni).

Flexy90

ICS (nem nagyon tudom mi a különbség. Ezt láttam a legfrissebbnek és mondták, hogy stabil. Eddig tényleg az :) )

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#40253) Flexy90 válasza fuze (#40252) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az ICS a legújabb android (4) a GB pedig 2.3!
Működik minden? Wifi, kamera, gps? Én is fontolom h feltegyem, csak mondták többen h pl wifi nem megy nekik... Majd ha nyomkodtad kicsit, leírhatnád ha találtál benne hibát :D

Xiaomi Fan

(#40254) fuze válasza Flexy90 (#40253) üzenetére


fuze
őstag

Hűafrancba :D Eddig csak az iránytű nem működött(lehet csak kalibrálni kell). De éjfélig nyomkodni fogom úgyis. A wifi nálam rendben van. (Dlink dir600 wireless n) Szerk.: gps is rendben van. A másodperc töredéke alatt bemérte hol vagyok.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#40255) Lacopapi válasza Flexy90 (#40253) üzenetére


Lacopapi
addikt

Wifit nem tudom,de kamera szélesben vesz fel,gps villámgyors,hibát én nem találtam.Nem fc-zik,nincs bug....mégis visszaléptem a SEA-ra :DD Kirándulásnak ,ismerkedésnek jó volt. Jó kis rom a WIUI.Ja az akksihasználata kiemelkedően jó.

[ Szerkesztve ]

(#40256) Flexy90 válasza Lacopapi (#40255) üzenetére


Flexy90
senior tag

Akkor miért raktál vissza egy stock romot?:)
Azt h szélesben vesz fel h érted? a kijelző felbontásával?(480x854)

Xiaomi Fan

(#40257) fuze válasza Flexy90 (#40256) üzenetére


fuze
őstag

Most próbáltam ki :) Én úgy látom, hogy fotózni is jobban tud mint a gyári CEE gyári kameraszoftverével. Szerintem a kijelző felbontásával vesz fel.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#40258) Lacopapi válasza Flexy90 (#40256) üzenetére


Lacopapi
addikt

Wide felvétel,teljes képernyős....nem számolgattam a pixeleket :D Miért léptem vissza? Mert annyival nem gyorsabb és nem jobb,amennyire bízom a SEA-ban. No meg nekem van mobiltv-m a T-nél,hamár van ,használnám is, és nálam megy az SPB TV is....azaz minden működik.
Sajnos a főzöttekben ezek nem mennek valamiért,egyikben sem.
Nem nagy dolgok ezek,apróságok,tudom.
De eddig a SEA az egyetlen,amiben csakugyan bombabiztosan minden működik nálam.

[ Szerkesztve ]

(#40259) domerator válasza Lacopapi (#40258) üzenetére


domerator
veterán

SEA-ból nem létezik flashelhető zip?

Vagy nem lehet valahogy kinyerni az sbf fájlból?

Megritkítanám... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40260) Lacopapi válasza domerator (#40259) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem tudom,nem hiszem,de ami nekem nem kell,azt kiszedtem a root uninstallerrel..
ITT a hely,nézz körül...

Más: a szomszédban van egy zseni....vagy én hülyültem meg.

[ Szerkesztve ]

(#40261) Flexy90 válasza Lacopapi (#40258) üzenetére


Flexy90
senior tag

Értem, köszi az infókat:)
Végül is nekem is megfelel a gyári FR rom, ezért is nem cseréltem le eddig, meg már úgy be van lakva, és nem sok kedvem van az újra telepítgetésekhez....

Xiaomi Fan

(#40262) domerator válasza Lacopapi (#40260) üzenetére


domerator
veterán

Láttam...

OFF:

A Fancy Widgets MIUI Weather skinjében a magyar nyelvet kiválasztva felhős időre nem felhőset ír, hanem a fejlesztők véletlenül bennehagyták szó szerint hogy szar :DDD :DDD

Szerk:
Csak ezért töltöttem le most, de tényleg benne van!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40263) Lacopapi válasza domerator (#40262) üzenetére


Lacopapi
addikt

:DD :)) :C eszméletlen...

[ Szerkesztve ]

(#40264) fuze


fuze
őstag

Gondolom egy battery calibration nem ártana :D Már most 50%-on van az akku. Igaz, hogy nyúzom, no de mégis...

adms.hu | UI Designer

(#40265) drtolo válasza Lacopapi (#40245) üzenetére


drtolo
csendes tag

Köszönöm válaszod.
YouTube telepítve van, az működik is rendesen. Böngésző cashe minden kilépésemnél töröl, ezt állítottam be rajta.
Egyéb ötletek?

(#40266) honeker


honeker
őstag

Csillagszóró szórja fényét, kíván melegséget, békét! Angyalka száll házadfelett, hogy átadjon 1 üzenetet: Kellemes, békés karácsonyt kívánok

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#40267) kezman válasza domerator (#40262) üzenetére


kezman
őstag

A Fancy widget-be van több érdekesség is :Y a havazás várható helyett "Havibaj várható" stb :))

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#40268) viralmind


viralmind
aktív tag

Boldog ,Bekes Karacsonyt Kivanok a forum lakoinak!

Off:
A fancy widget nalam is felhos ido helyett "szart" mutat :-),jo moka bar jobban el tudtam volna kepzelni mondjuk aprilis 1.-en mint karacsonykor :-)

(#40269) domerator válasza kezman (#40267) üzenetére


domerator
veterán

Igen?.... akkor le nem törlöm... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40270) Tel Chi


Tel Chi
tag

Szerbusztok mindenki!

Lenne egy olyan problémám, hogy a telóra töltöttem le témákat és nem találom azokat sehol.
Beállítások-> live liwepapper itt nincs és a menüben sem találom.
Az alkalmazáskezelőben megvan.

Hol keressem, hogy lehet aktiválni?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#40271) pomk válasza Hangyoca (#40250) üzenetére


pomk
őstag

Ez a MIUI Rom elrendezése hasonló, mint az Iphone-é? Ömlesztve vannak az appok ikonjai? Vagy ez inkább launcher függő?
Mi a különbség a CM7 és a MIUI között?

(#40272) fuze


fuze
őstag

Na de jó... szarakszik a wifi :( folyton megszakad. tegnap még teljesen jó volt.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#40273) Lacopapi válasza pomk (#40271) üzenetére


Lacopapi
addikt

A MIUI eredeti launchere működik ugyanúgy,mint az Iphone-é.MIUI jelen állapotában stabilabbnak tűnik,amúgy teljesen fej-fej mellett vannak.

(#40274) fuze válasza fuze (#40272) üzenetére


fuze
őstag

Megjavult. Bekapcsoltam a wifi beállításainál a statikus IP-t :)

adms.hu | UI Designer

(#40275) Cyrin válasza Lacopapi (#40273) üzenetére


Cyrin
addikt

Számomra a fórum esszenciája az utóbbi időben:
"felraktam az ilyen-olyan miui-t, szuper jó, stabil stb."
Pár nap múlva:
"megy vissza a cm7" :D

(#40276) fuze


fuze
őstag

Azt nem lehet beállítani a wiui-ban, hogy a lezárt képernyőn nagyobb legyen a dátum betűmérete? Elég nehezen olvasható.

adms.hu | UI Designer

(#40277) Pistakiss válasza Cyrin (#40275) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Vagy az eredeti, gyári rom
:C :R
Békés Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#40278) fuze válasza Pistakiss (#40277) üzenetére


fuze
őstag

Az miért van, hogy ez a mocsok facebook leszinkronizálja az összes ismerősömet a telefonra? Mikor én azt állítottam neki, hogy csak azokat a kontaktokat kell amelyek a telefonkönyvben vannak. Erre fogja és teleszemeteli. (A profilképek miatt lenne jó szinkronizálni :) )
Másrészt:

Kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket! :)

adms.hu | UI Designer

(#40279) pomk válasza Pistakiss (#40277) üzenetére


pomk
őstag

Akkor ne is vágjak neki MIUI-t feltenni? :D

(#40280) DEARevil


DEARevil
tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#40281) drtolo


drtolo
csendes tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek.

(#40282) fuze válasza pomk (#40279) üzenetére


fuze
őstag

Szerintem nyugodtan felteheted. Én imádom. (WajkIUI 1.12.16 ICS)

adms.hu | UI Designer

(#40283) Mazsika válasza fuze (#40282) üzenetére


Mazsika
őstag

én is ezt használom és nagyon király eddig!
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Dáccsika

(#40284) fuze válasza Mazsika (#40283) üzenetére


fuze
őstag

Amúgy most tettem fel a GTAIII-mat, simán elindult. Csak szaggat mint a szemét. Egy másik fórumban olvastam, hogy simán megy defy-n miui-val. Akkor nekem miért akad? :D CPU 1100-on van, mint wiui gyári érték.

adms.hu | UI Designer

(#40285) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

"Gyerkőcök" először is Bulldog Karajcsont mindenkiNET, másodszor CM7 alatt, hol a fenébe találom, hogy ha benyomom a kikapcs gombot, akkor ne csak standby-ba menjen, hanem lockolja is a képernyőt(mint a gyáriban).

(#40286) Pistakiss válasza pomk (#40279) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ez egyéni vállalkozás, nem szólhat bele senki, csak azt említettük, hogy mik a következő kérdésföltevés.
Boldog Karácsonyt!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#40287) wPityuka válasza Tel Chi (#40270) üzenetére


wPityuka
tag

Van az ikonok között egy színes droid formájú, téma választónak hívják CM7-en! Ott tudsz témát váltani!

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#40288) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Most tojta meg a karácsony a telefont :) Szeretném a mobilnetet teljesen letiltani, ugyanis sima kártyás vagyok és nincs még mobilnet előfizetve. Bementem a settings, data manager-be, onnan a data delivery-be, és kivettem a pipát a data roaming és a data enabled mellől, ahogy azt az első hozzászólásban olvastam.
Viszont a wifin szeretnék mindent engedélyezni, és jelenleg az a helyzet, hogy böngészni tudok, de a google accountomat pl nem tudom aktiválni, a facebook app se működik kapcsolódási hibára panaszkodik. Mit kellene beállítanom hogy a wifin korlátlanul küldjön és fogadjon adatot? :R

Köszi és mindenkinek Kellemes Ünnepeket :R

(#40289) anonymus89


anonymus89
addikt

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :C

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#40290) Flexy90 válasza dave93 (#40288) üzenetére


Flexy90
senior tag

"böngészni tudok, de a google accountomat pl nem tudom aktiválni"
Nincs ilyen opció a telefonban, ami ilyesmit állítana... :/

Boldog Karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

Xiaomi Fan

(#40291) m@tthew


m@tthew
csendes tag

Hello!

Kéne egy kis segítség! Bocs, hogy ebbe a topikba írom, de ehhez a típushoz nem találtam.

Adott egy Droid 2 global, új rom lett rá telepítve, de valami nem oké és csak a recovery jön be, memkarit nem ismeri fel, factory reset volt utána sem. Indítást választva jön a Moto ikon és utána elsötétedik a képernyő és semmi reakció. :W

Ha valaki tud segíteni annak nagyon örülnék! :R

(#40292) #71562240 válasza dave93 (#40288) üzenetére


#71562240
törölt tag

A wifid jelenleg korlátlanul működik, az account bajnak nem valamiféle wifi korlát az oka, hanem valami más.

(#40293) #71562240 válasza m@tthew (#40291) üzenetére


#71562240
törölt tag

Defy-ra vannak jó leírások a ROM-cserékhez, a legrészletesebbek szabof1 útmutatói, neked most legfontosabb ezek közül ez: link. Találhatsz benne ötleteket a Droidhoz, hiszen amellett, hogy Android, a Defy eléggé hasonlít hozzá. A cikkben vannak linkek a ROMcserére való felkészülésről és bizonyos konkrét ROM-ok telepítéséről szóló cikkekhez, azokból is kaphatsz esetleg öteleteket.

(#40294) dave93 válasza #71562240 (#40292) üzenetére


dave93
őstag

Köszi srácok, a routerrel kell mókolnom, már jobb a helyzet átállítottam mixedről B/G-re így most tudtam aktiválni az accountomat, megy a facebook app is, szépen tudok letölteni is marketről, egyedül a speedtest.net app ír még néha connection problemet...

(#40295) m@tthew válasza #71562240 (#40293) üzenetére


m@tthew
csendes tag

Köszönöm, átnézem!

(#40296) Trabby


Trabby
aktív tag

Ma egy éve, hogy meg van a Defy-m.. gondolom ez senkit nem érdekel.. de azért durva, hogy hogy telik az idő. :)

(#40297) Lacopapi válasza Cyrin (#40275) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van az fordítva is,de tény,hogy hirtelen többen ugrottak rá a MIUI vonalra.Az más kérdés,hogy meg kell tanulni használni,de ez érvényes a CM-re is....amit szintén szidnak néhányan...mondom,fej-fej mellett haladnak.

(a SEA meg csak csendesen működik... :DDD )

(#40298) mézespálinka válasza dave93 (#40288) üzenetére


mézespálinka
senior tag

megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#40299) RootRulez válasza Trabby (#40296) üzenetére


RootRulez
félisten

nekem majd két hónap múlva, de én is gondolkodtam rajta, hogy defyvel eltelt az idő, jobban mint korábban a nokiával :)

═════════════════════════════════════════

(#40300) RootRulez válasza dave93 (#40288) üzenetére


RootRulez
félisten

engedd a background datát, hátha...

bakker ,bocs a dupláért :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.