Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) FearTomi válasza BobChemistry (#23092) üzenetére


FearTomi
őstag

Nekem hivatalos Froyom van, szoval melyikre gondoltál?

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#23102) koveradam


koveradam
tag

Kérdezném a tulajokat a következőkről!
Töltő kis ajtaja hogy bírja a strapát? Valaki szokta használni huzamosan fürdőszobában párában és ha igen hogy bírja? Már láttam beázott példányt neten!

Köszi előre is

(#23103) Senkyke


Senkyke
csendes tag

Sziasztok!
Már régebben is kérdeztem, de választ azóta sem kaptam. Szerintetek gyári, vagy bolti garanciás kütyüt érdemesebb vásárolni. Jó lenne tudni, mert ha minden jól megy már a héten meglesz a kis "drágaszág"! :DD

(#23104) DaDa válasza Senkyke (#23103) üzenetére


DaDa
senior tag

Szerintem egyértelmű, hogy a gyári garanciást érdemes....

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23105) pengemetal válasza koveradam (#23102) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Nekem januári és jól bírja. Kádban netezés alap és hétvégén megvolt az első szörfözése :D (szilikontokban és karra tépőzározható neoprén tartóban volt)
De ilyeneket mindenkinek csak saját felelősségre csináljon, mert lehetnek/vannak beázós példányok a fórumban olvasottak alapján!!!

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#23106) koveradam válasza pengemetal (#23105) üzenetére


koveradam
tag

Szerintetek esélyes még hangszóróhibásat kifogni? Fehér színben akarom majd

(#23107) honeker válasza bexxter (#23063) üzenetére


honeker
őstag

kösz :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23108) honeker válasza Juliuska (#23064) üzenetére


honeker
őstag

csá... tovább bírja 1 töltéssel ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23109) Senkyke válasza DaDa (#23104) üzenetére


Senkyke
csendes tag

Köszi!Akkor már csak "bótot" kell kiválasztani! VIP-Phone-ról valakinek valami tapasztalata?

(#23110) Speed limit válasza Looserke (#23044) üzenetére


Speed limit
tag

Itt vannak az ígért beállításaim

Video settings:

1280 x 720
MPEG4
MPEG4
1 Mbit
Auto

Audio settings:

Default
AAC
8000
12800

Ha jól emlékszek még Atomcity linkelte hogy ő így használja, Próbáltam sokat de nekem is ez vált be a leginkább.

(#23111) Edge


Edge
veterán

Meg is csinálta a Cordon a Defymet, most hoztam el :) 1 nap alatt kész lettek vele. Az új hangszóró tökéletesen működik, ugyanis cserélték, viszont egy usa froyot rátoltak... gondolom csak ki akarják zárni ezzel hátha a romban cseszett el vmit a user. De mondjuk ezt csak utólag tudja meg az ember :) mind1 előtte mindent mentettem csak a ROM-ot nem...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23112) Land válasza Edge (#23111) üzenetére


Land
veterán

Csütörtökön lesz 2 hete, hogy náluk van a Defy-m:/ Idegesítő..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23113) koveradam válasza Edge (#23111) üzenetére


koveradam
tag

Mi volt a baja a Defynek?

(#23114) Tomi_Sci válasza koveradam (#23113) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Írta, hogy hangszórócsere volt.

Jeni: "ezt a Motorola is tudja és az ő belső utasításai alapján teszi,hisz vele van szerződésben mint magyarországi megbízott vele szerződött javító cég."

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Mellesleg a hangszórórecsegés is lehet (sőt) beszerelési hibából. Amin ugye a Cordonnál meg sem lepődünk.

btw sokan írjátok, hogy a Cordon miatt nem vesztek többet Motorolát. Több más nagy telefongyártónak is ők a hazai szervíze. Akkor mostantól nuku Sony?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#23115) zsirfecske válasza Edge (#23111) üzenetére


zsirfecske
addikt

usa froyo? basszus ezek hülyék. én már ezért reklamálnék. amúgy honnan tudod, hogy cserélték a hangszórót? sztem simán lehet szoftveres az egész gebasz, volt már sokminden a fórumban korábban ami erre utalt...

(#23116) Fatrai válasza beers (#23076) üzenetére


Fatrai
csendes tag

RSD-vel feltettem a Nordic froyot-t, majd rum-cajsz leírása szerint feltettem a cm7-et. Hangszóró közben befuccsolt, szervizbe kéne vinni, de sehol a hivatalos 2.2. Lehet e innen vissza, vagy várjak türelemmel?

[ Szerkesztve ]

(#23117) Land


Land
veterán

Azt lehet tudni, hogy hangszóró mely Defy-knél léphet fel? XY dátum előttieket, zöld lencséseket vagy nem lehet így meghatározni? Elvileg az enyémet 5 napig használták telefonlására és nem döglött be. Nem tudom, hogy tartsak-e a jövőben meghibásodástól. Amúgy áprilisi gyártmány.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23118) Prien válasza koveradam (#23102) üzenetére


Prien
addikt

Nekem fél-év használat után egész jól bírja a kis töltőajtó. Igaz, vigyázok is rá. (Te jó ég,már fél-éves a Defym??? :) )

A kevés is több a semminél.

(#23119) Edge válasza zsirfecske (#23115) üzenetére


Edge
veterán

Szoftveres gebasz kizárt ugyanis hivatalos fr froyo volt rajta motoupdaterrel és direkt kipróbáltam hogy nyomtam factory resetet is és úgy se volt hang.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23120) akos727 válasza akos727 (#23067) üzenetére


akos727
senior tag

és tényleg :DDD

(#23121) morfondőr válasza Land (#23117) üzenetére


morfondőr
őstag

2010 novemberi-decemberi gyártástól kezdve javították a hibás konstrukciót, de ennek ellenére a jóval későbbieknél is számoltak be a hangszóró elhalálozásáról.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#23122) zsirfecske válasza Edge (#23119) üzenetére


zsirfecske
addikt

ezt jó tudni, köszi. nem spekulálok többet :)

(#23123) sheep válasza BobChemistry (#23092) üzenetére


sheep
addikt

attól függ...én már kb 2 hete a hivatalos fhoyo-t használom, ugyanis az én telefonom alapból Fhanszia piacos, és a Fhanszia fhoyo már megjelent
szvsz hamarosan megjelenik az összes országra/régióra

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#23124) szabof1 válasza koveradam (#23106) üzenetére


szabof1
őstag

Az enyém QG-s és 2011. áprilisi, de vasárnap 2-3 másodpercig a hívót nem hallottam csak egy furcsa folyamatos recsegést, majd elmúlt és azóta sem volt. Ja és nem a vállammal tartottam.
Úgyhogy lehet, hogy ez is hangszóróhibás lesz? :O

(#23125) Qbász válasza Speed limit (#23110) üzenetére


Qbász
aktív tag

Helló! Ahhoz hogy ilyen felbontásban vegyen fel videót mit kell módosítani a telóban mert nekem simán kiírja hogy video record failed. Még valami, én akármilyenre állítottam a felvételt pl 640*480-ra akkor a felvétel mikor vissza nézed megáll 5 másodperc után és csak a hang megy tovább.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#23126) Tomi_Sci válasza Qbász (#23125) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Hát mondjuk ki kell cserélni a kamerát :P

720p egyelőre csak vörös lencsés Defy-jal megy.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#23127) Speed limit válasza Qbász (#23125) üzenetére


Speed limit
tag

Nekem simán sikerült beállítani még amikor AtomCity ebben a hsz-ben leírta ezeket a beállításokat és ezt az oldalt linkelte. Ezzel tökéletesen megy nekem.

(#23128) Qbász válasza Tomi_Sci (#23126) üzenetére


Qbász
aktív tag

Vörös a lencse. :U

Speed limit kösz megcsekkolom.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#23129) Prien válasza szabof1 (#23124) üzenetére


Prien
addikt

No para, ez lehetett hálózati vagy szoftveres összeakadás is. Nekem olyan volt 1x, hogy engem nem hallottak,csak újrahívás után. Azóta se volt ilyen.

A kevés is több a semminél.

(#23130) kalandlovesz válasza DaDa (#23099) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Köszönöm, így már sokkal jobb :-)

www.kalandloveszet.hu

(#23131) szuzo01 válasza leonel (#9391) üzenetére


szuzo01
csendes tag

Szia

Tudsz nekem abban segíteni,hogy a vcf névjegyeket hogyan tudtad egymásba fűzni a gmail acc.feltöltéshez?

Köszi

(#23132) pivi.l válasza szuzo01 (#23131) üzenetére


pivi.l
tag

Én Total commanderrel csináltam.
Fájl Menü>Fájlegyesítés...

(#23133) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sziasztok vééégre valahára 95%-osan eldöntöttem hogy döfit veszek a T-nél majd júliusban de aztán beállt valami amitől csak én tévelyedtem el (nyugodtan köpjetek le nem vagyok profi :)) ) naszóval az van hogy nézem a T-neten és azt írta , hogy képernyő az 16m szín... nézem az akciós katalógust/prospektust és ott meg 262ezer szín van. Akkor most melyik az igaz? :F :F

Ui:a T-nél csak fehér szegélyű van? mert nekem nagyon nem jön be...

Válaszotok előre is köszönöm :D

Finn the human

(#23134) CoolBoy323 válasza Matada2.3 (#23133) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

miért nem nézed meg a moto honlapján?? a T hülye!!

csak fekete van!!

(#23135) Matada2.3 válasza CoolBoy323 (#23134) üzenetére


Matada2.3
veterán

A T-az tényleg hülye!!!

BOCS a most következő hülye megjegyzésemért: De a T-netes képen fehér van csak mármint fehér hátszegélyű :D

Finn the human

(#23136) Obi Wan


Obi Wan
tag

ezeket honnantudnám beszerezni defyre??? (sajnos rootután kigyomláltam...)
LiveWallpapersPicker.apk
LiveWallpapers.apk
CMWallpapers.apk
117 es 2.2 UK romhoz kéne! vagy mindegyik romban ugyanazok dolgoznak?

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#23137) Mazsika


Mazsika
őstag

aki felrakta pays 6.0 romját semmi hibába nem ütközött? nekem az istennek nem akar felmenni... :( nem nagyon értem ezt a 2nd init használatát sem, aki felrakta pontosan hogy csinálta? köszi szépen a segítségeket!

Dáccsika

(#23138) scapegt


scapegt
senior tag

Az én Defy-m márciusi, mégis hangszóró hibás, az előtte lévő Defy-mnek is ugyanilyen baja volt + kamera cmos szenzor hiba.

Holnap viszem másodszor szervizbe :( hadd csinálják a semmit vele újabb 12 vagy ki tudja hány napig, aztán csapkodni fogom az asztalt, hogy adjon újat a Vodafone, vagy befejeztem a Defy-vel való pályafutásomat. (Most is erősen gondolkozok a 60e Ft-os Trophy-n...).

Ma 84%-on volt az akku reggel amikor bekapcsoltam (éjszakára most először kikapcsoltam, hogy addig se merüljön) és most 32%-on van. Ebben volt kb 10 percnyi gps, kb 10 perc telefonálás, megeresztettem 2 smst és neteztem rajta kb 20 percet...ez 50%-ot jelent az én faszántos akkumnak...

Írtam a hibával kapcsolatban a Motorolának angolul, ma jött válasz, csináljak FR-t, meg amúgy is, csak hogy okosabb legyek, leírták, hogy lehet az akkuidőt meghosszabbítani...pl fényerőt vegyem le, stb...banyek :W aki ilyen telefont vesz, arról azt hiszik, hogy ilyeneket nem tud???!!! Na ennyit a Motorola hozzáállásáról...ők is azt tanácsolták, vigyem vissza megint szervizbe :((( Holnap megteszem, felsorolom az összes eddig kijött hibáját és ha újra úgy kapom vissza, hogy nem javítottak ki akár csak egyet is belőle, megyek a Vodába ordítozni cseréért. Szívesen írnék csupa jót a telóról, de nekem 2 hibás jutott, ráadásul mindkettő halmozza a hibákat :( Ettől függetlenül ismét hangsúlyoznám, hogy jó telefonnak tartom, szeretem, tetszik, de ez a példány...gáz :O :((( :W

(#23139) honeker válasza Mazsika (#23137) üzenetére


honeker
őstag

csá... fel raktam 1 hete minden ok nincs szaggatás........2nd init 1.4-2 verzióval ment fel a 1.7 nem jó

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23140) Speed limit válasza Obi Wan (#23136) üzenetére


Speed limit
tag

Innen betudod szerezni [link]. Ebben biztosan benne van cm7-110530-1933-NIGHTLY-Jordan.zip.

(#23141) Trabby


Trabby
aktív tag

Sziasztok!

Megkaptam ma a tokokat. Ide külön nem töltök fel képeket, de adok egy linket! :)
[link]

Szerintem nagyon korrekt. A benne lévő műanyag "keret" elég erős anyagnak tűnik. Olyasmi mint a védőtokok anyaga.

(#23142) Mazsika válasza honeker (#23139) üzenetére


Mazsika
őstag

szuper, 1.4-el megy nekem is, 1.7 volt a hiba! köszi szépen!

Dáccsika

(#23143) honeker válasza Mazsika (#23142) üzenetére


honeker
őstag

ezért vagyunk.... :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23144) Prien válasza Trabby (#23141) üzenetére


Prien
addikt

Már éppen rojtolódik a réi tokom, gondolkozom egy ilyenen...

A kevés is több a semminél.

(#23145) honeker válasza Mazsika (#23142) üzenetére


honeker
őstag

csináltál faktory reset-tet ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23146) Mazsika válasza honeker (#23145) üzenetére


Mazsika
őstag

hát elvileg minden megvolt, de valami ígysem az igazi, most szerintem újra rakom a original romot rsd-vel, meg a pays romot is, mert nem az igazi! már mikor az 5.1-et raktam akkor is gáz volt vele... :S

Dáccsika

(#23147) JeffDebr válasza forintuser (#23098) üzenetére


JeffDebr
tag

hiába próbáltam programokkal átkonvertálni, sem sub, sem srt, nem működik. lehet az a baj,h nem nyúltam bele az OS-be! még csak a Rockplayer van feltelepítve! :O

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#23148) honeker válasza Mazsika (#23146) üzenetére


honeker
őstag

rds fel raktam a fr 2.2 --root--.2nd init 1.4-------wipe csaste-------v6 jó

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23149) honeker válasza JeffDebr (#23147) üzenetére


honeker
őstag

próbáld a vpayer advanced :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#23150) martillo


martillo
tag

Sziasztok!

Ma jött meg nekem a telefon így már én is a defy-sek táborába tartozom... Épp most készülök az összerakásra és első indítására. Remélem jó párost alkotunk majd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.