Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22051) lugosi válasza eventus (#22050) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem. Megtévesztett az "is" a hozzászólásodban.

Pár évvel ezelőtti androidos telefonomban volt 3. 2014-ben. Az android 4-valahány volt, most 7 valahány van. Kijött azóta pár főverzió.

(#22052) eventus válasza lugosi (#22051) üzenetére


eventus
veterán

Nem minden a vas. Droid is talán már elég fejlett, hogy ne zabáljon ramot. De a szeder droid nincs is tele szeméttel, mint a többi gyártó szoftvere.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22053) l.skywalker válasza eventus (#22052) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tetszik a márkahűséged, és tetszik az eltökéltséged is. Sőt, tetszik a telefon is. De nekem az Androidtól kedzve ez a márka is csak "egy a sok közül" se több, se kevesebb. Most egy jó formaterv és egy DTEK nem fogja kiemelni a többi közül. Ja, de. Egyvalami igen. Az ára. :Y :Y :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22054) lugosi válasza eventus (#22052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Várjunk csak egy pillanatra.
Az OS10-es időkben ment folyamatosan ez a mantra, hogy nem minden a vas, és ment a leborulás a rendszer előtt, illetve az android folyamatosan olyan összefüggésben került emlegetésre, mint amibe a sáros lábatokat nem töröltétek volna bele, és annak aztán kell feleslegesen a hardver, mert optimalizálatlan. Most meg mit olvasok? Talán fejlett lett? A BB androidja alá nem kell vas ezek szerint?
Furcsa ám ez, mert ilyen összehasonlításban a vélemény nem tűnik hitelesnek. Az a képlet látszik kirajzolódni, hogy minden ami BB=ász, minden más=gyík. Ha a korábbi gyík BB-vé válik, akkor az is ász mostantól. Leegyszerűsítve. :F

(#22055) Phülöp válasza lugosi (#22054) üzenetére


Phülöp
addikt

3 hónapja használok androidot, és azt mondom, maga az oprendszer ( mostanra a nougat) még mindig fényévekre van a BB10-től a napi használat során.
Számomra egyetlen előnye van (és emiatt is váltottam): BB10-re nem jelentek meg azok az app-ok, amikre jelenleg szükségem van.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22056) l.skywalker válasza Phülöp (#22055) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22057) consono válasza l.skywalker (#22053) üzenetére


consono
nagyúr

Még egy kiemeli: a hardveres billentyűzet. Ha azt akarod, akkor nem nagyon van választásod...
Én megvárom a nyár végi árát a Telekomnál (ha bekerül), majd akkor kitalálom kell e :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#22058) Koczó93


Koczó93
őstag

(#22059) l.skywalker válasza consono (#22057) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tény, az nagyon fog hiányozni, ha egyszer a Classic megy a levesbe. De megér +150ezer forintot?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22060) eventus válasza lugosi (#22054) üzenetére


eventus
veterán

BB szűz, droidot használ, nem tojik bele minden csilli-villi alkalmazassal. Nexus telefonok is ezért mennek jol.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22061) eventus válasza Koczó93 (#22058) üzenetére


eventus
veterán

(18) ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22062) consono válasza l.skywalker (#22059) üzenetére


consono
nagyúr

+150-et nekem biztosan nem, én arra játszok, hogy bekerüljön a céges flottába :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#22063) l.skywalker válasza consono (#22062) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálunk most cserélik a BB-ket. És sem a Priv, sem a DTEK sorozat nem kerültek be helyettük. Iphone SE van, meg Samsung A széria ill. feljebb a Samsung Galaxy és az iPhone 7.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22064) consono válasza l.skywalker (#22063) üzenetére


consono
nagyúr

Nálunk a DTEK 50 most is választható, igazából nincs megkötés, csak értékhatár van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#22065) l.skywalker válasza consono (#22064) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sokunknak egyébként biztos más lenne a hozzáállása, ha kézbe is vehetne egy Droidos BB-t, de még inkább ha lenne alkalmunk 1 hétig használni. Nem vagyok én Droid ellen. Csak a BB10 az BB10...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22066) consono válasza l.skywalker (#22065) üzenetére


consono
nagyúr

Ez mondjuk így van :) Szerintem is az egyik legjobb mobil OS volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22067) Koczó93 válasza eventus (#22061) üzenetére


Koczó93
őstag

;]



(#22068) l.skywalker válasza Koczó93 (#22067) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindet sorba szépen elfogadom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22069) Koczó93 válasza l.skywalker (#22068) üzenetére


Koczó93
őstag

A PP nekem megvan, már "csak" a Priv, Q10,Porcshe edition kell és a Merci kulcs :DDD :DD

(#22070) bigsee válasza Koczó93 (#22069) üzenetére


bigsee
addikt

Válogass kedvedre: Merci kulcs :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22071) Polarstar válasza bigsee (#22070) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22072) Koczó93 válasza bigsee (#22070) üzenetére


Koczó93
őstag

Tuti hogy valaki vesz ilyet villogni :DDD

Egy utolsó saját kép. A 2 legjobb billentyűzet :)

[ Szerkesztve ]

(#22073) Koczó93 válasza Koczó93 (#22072) üzenetére


Koczó93
őstag

(#22074) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Amikor kicsit besokkaltam azon, hogy a BB10-et nem folytatják elkezdtem keresni Passportot, hogy Androidot portoljak rá. És belefutottam egy olyan szériába, amit a kanadai dolgozók vehettek meg és "gyárilag" tehát a BB által raktak rá Androidot. Pár darab valami 2ezer kanadai dollárért fent volt 1-2 napig az ottani "jófogáson" aztán szépen eltűntek...

Nem vagyok Droid párti, de ha lenne egy droidos Passportom... :))

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22075) iMagic7 válasza l.skywalker (#22074) üzenetére


iMagic7
tag

Állítólag passporton elég használhatóan futnak a droidos aprok... ez igaz ??
Fontos lenne ,mert kell az a telefon ....egyszerűen piros feketében telitalálat :)

(#22076) l.skywalker válasza iMagic7 (#22075) üzenetére


l.skywalker
félisten

Android Runtime Environment már minden BB10-es készülékben van. Én Classicot használok, ezen helyel-közzel elvannak. Egy 4.0-ás (ICS) eszközként ismerik fel az Androidos appok, így pl. sok alkalmazásból a legújabb már nem megy fel, azok közül apk-kat kell telepíteni. Az Amazon alkalmazásboltja fent van rajta, azon keresztül azért jó pár ha nem is a legfelkapottabb, de egyéb alkalmazás futtatható.

A Passport ARE-t nem ismerem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22077) lugosi válasza iMagic7 (#22075) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem.
Mindig azt mondom, hogy hiba afféle androidos telefonként tekinteni a passportra, mert annak nagy csalódás lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#22078) Novics válasza lugosi (#22077) üzenetére


Novics
senior tag

Attól függ, hogy mik. Azért van pár, ami egész jól fut, de pl nekem az Erste Mobilbankja - vagy mi a rák - nem megy sem PP-on, sem Q5-ön. Ja, és a BKK Futár sem. Ez utóbbi jobban fáj, de megnézem böngészőből ha kell valami, nem dőlök a kardomba.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#22079) l.skywalker válasza Novics (#22078) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ez fontos érv, hogy azért a mobilalkalmazások zöme (föleg a hazai fejlesztések) igazából ugyanazt nyújtják mint a böngészős változat.

Facebook pl. én csak a Messengert használom, magát a Facebook alkalmazást nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22080) totron


totron
addikt

Van bármilyen lehetőség az APN távoli beállítására? A kijelző jobbfelső sarka nem veszi az érintést, így nem lehet elmenteni a kapcsolatot. :O Nem tudom hogy, s miért állt alapállapotba (blackberry.net), de ezzel így most eléggé meg vagyok lőve.

(#22081) lugosi válasza Novics (#22078) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem az a tapasztalatom, hogy ami működik, az is jó esetben is csak egy alsó-középkategóriás android telefon használhatóságát hozza.

(#22082) zedii


zedii
aktív tag

sziasztok!

véleményeteket kérném: innen passport silvert rendelnék és ezt a tájékoztatást kaptam:

Feladó: Luxoryshop Ügyfélszolgálat <ugyfelszolgalat@luxoryshop.com>
Tárgy: RE: Blackberry Passport Silver Edition - ERDEKLODES

Kedves Uram,

Köszönjük megkeresését.
A készülék egy év teljeskörű gyártói garanciával rendelkezik.
Európai piacra szánt verzió. Igen, minden eu mobilhálózatot felismer.

Üdvözlettel: Luxoryshop

Ez még éppen az ingerküszöb volna, amit kiadnék a passportra, a berry boltos 170e sajnos túl sok. köszi

[ Szerkesztve ]

(#22083) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Elvileg 3 új modell jön idén? [link]

Zedii: a silverért az szerintem nagyon jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#22084) iMagic7 válasza zedii (#22082) üzenetére


iMagic7
tag

A berrybolt sok esetben nagyon elrugaszkodott arazasokat használ :(

(#22085) l.skywalker válasza zedii (#22082) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem ne nagyon rendelj innen. Ahogy a Facebook oldalukon a kommentek megjellennk én tuti nem vennék:

https://www.facebook.com/Luxoryshop.Magyarorszag

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22086) zedii válasza lugosi (#22083) üzenetére


zedii
aktív tag

Igen. Csak épp a boltot nem tudom, hogy mennyire vállalható..

(#22087) zedii válasza l.skywalker (#22085) üzenetére


zedii
aktív tag

Aha. Köszi. Mondjuk a decemberi időszak legtöbb kis/nagy cégnél káosz volt.. igazából azt nem tudom, h a "gyártói garanciat" náluk miként lehet érvényesíteni. Vagy mi van ha véletlenül mégsem EU-s verziót kapok..

(#22088) Novics válasza lugosi (#22081) üzenetére


Novics
senior tag

Az lehet, én soha nem használtam droidot. :) Többek között azért lett BlackBerry meg most a PP, mert nem igazán érdekelnek az appok, stabil rendszer kell, oszt csók. Ezt eddig megkaptam.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#22089) iMagic7 válasza lugosi (#22077) üzenetére


iMagic7
tag

Viszont spotify és hasonlóan nagy appok sem érthetőek el, ami nagy csalódás nekem, mert elofizeto vagyok.... az androidos appok futtatását meg hagyjuk.... sajnos már valóban csak második keszulekkent lehet számítani egy bb10es készülékre, hiába az alapjaiban szinte tökéletes rendszer :(
Nagyon várom már az LG g6 bemutatását, mert iszonyat hibátlan készülék lett... bb meg örök, de nekem a droid az nagyon idegen a szedres gyártótól :(

(#22090) sasa134 válasza iMagic7 (#22089) üzenetére


sasa134
addikt

Spotify megy PP-n, gond nelkul, a 4.4.0.1008 sz. verzio van fent. Hogy honnan van,azt nem tudom mar, vagy Amazon appstore vagy Snap.

Avanti Roma

(#22091) lugosi válasza sasa134 (#22090) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A következő a véleményem, bajom ezzel. A múltkorában wipe után elkezdtem újra felépíteni a Passportot, és elkezdődött az apk vadászat.
És ezután elgondolkoztam azon, hogy a munkára használt, és fontos ügyféladatokat tartalmazó telefonra teszek-e ilyen mindenféle tárhelyekről összegereblyézett, valamilyen verziójú programokat, és úgy döntöttem hogy nem.
Szerintem az ilyen dolgokkal pont a rendszer megbízhatósága, védettsége sérül, és nem érdemes megkockáztatni.

(#22092) eventus válasza zedii (#22082) üzenetére


eventus
veterán

Még a Partnero is jobb.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22093) Pavlo válasza eventus (#22092) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nekem nem volt bajom velük. Gyorsak, és a graiztatás is simán ment: cserélték. Lehet, hogy azért mert épp volt nekik készleten ugyanolyan, nem tudom...

(#22094) Pavlo válasza zedii (#22082) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Engem csak az érdekelne, hogy miért a parfümök közé vannak eldugva az okostelefonok???

(#22095) eventus válasza Pavlo (#22094) üzenetére


eventus
veterán

Van Burberry parfüm. Jó az oda is :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22096) zedii válasza eventus (#22092) üzenetére


zedii
aktív tag

igen de nekik pl nincs készleten és nem is várható

(#22097) eventus válasza zedii (#22096) üzenetére


eventus
veterán

Helyes, nem jár rosszul senki.

Új 10.3.3 romban a gyári böngésző jobb, mint a Browsie Browser. Gyorsabb, simábban bír több megnyitott lapot.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22098) lovace válasza eventus (#22097) üzenetére


lovace
aktív tag

Szuper, mostanában pont kezdett kiakasztani, hogy videó teljes képernyős megnyitása után nem lépett ki rendesen, az egész böngészőt újra kellett indítani és ez sajnos többször előfordult. Már csak OTA kellene az a 10.3.3.

(#22099) lugosi válasza eventus (#22097) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A sebessége tényleg nagyon rendben van. Most hogy áttettem a kártyát a Lumia 1520-ba, a böngészés esetén úgy érzem, mintha több generációval öregebb telefonom lenne, mint a passport.

(#22100) sasa134 válasza lugosi (#22091) üzenetére


sasa134
addikt

Miben rosszabb ez, mint bármelyik más droidos telón, ne adj Isten rootolt telón csinálni mindezt, megspékelve mindenféle spyware meg adathalász kínai cuccokkal, sok esetben a gyártó által előre telepítve...Ha biztonság miatt aggódunk, sztem vannak sokkal aggasztóbb dolgok is, mint BB10-re apk-t telepíteni..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.