Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21701) Ijk válasza lugosi (#21700) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem az arany a lényeg hanem a szélesség.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21702) eventus válasza Ijk (#21701) üzenetére


eventus
veterán

Ezért szerettem a bbos telefonokat is, szelesebb kijelzo.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21703) Ijk


Ijk
nagyúr

Nézegettem ezt a Mercuryt, szerintem nagyon magas. Lehetetlen zsebre rakni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21704) sasa134 válasza Ijk (#21703) üzenetére


sasa134
addikt

olyan magas mint a dtek60

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#21705) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Sziasztok
10.3.3-ròl 10.3.2.-re van ugye visszatérés?? (mert az alá viszont ha jól sejtem nem)

És mitől lehet hogy nem tudok apk-t telepíteni??
Választ köszönöm

(#21706) Pavlo válasza elperroloco (#21705) üzenetére


Pavlo
aktív tag

"10.3.3-ròl 10.3.2.-re van ugye visszatérés??"
Sajnos nincs.

"És mitől lehet hogy nem tudok apk-t telepíteni??"
Hibás az Android futtatókörnyezet. Frissítsd!

(#21707) iMagic7


iMagic7
tag

Nagyon hiányzik a bb elegem lett a droid és ios és tömegből....javult az elmúlt cirka 1.5 évben a messengeres push és normálisan használható? Mert igazából csak ez hiányzott és a jobb akku a z10 idejében :(

(#21708) kenguru99 válasza iMagic7 (#21707) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Ha a facebook messengerre gondolsz akkor nincsenek jó híreim. Mert már egyáltalán nem lehet használni, a facebook letiltotta. Elvileg van még olyan androidios verzió ami működik.

(#21709) Cane


Cane
őstag

Hali!

A q5-ös folyamatosan szoftvert akar frissíteni, de a legújabb van fent a blackberry link szerint (is). Minden nem figyelmeztet erre. Elméletileg ki van kapcsolva a telefonon az értesítés, de minden nap jelzi.

Van megoldás?

:R

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#21710) lugosi válasza iMagic7 (#21707) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos nem, sőt ahogy írják, még rosszabb a helyzet.

(#21711) elperroloco válasza Pavlo (#21706) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Köszönöm, pavlo,azt már frissítettem, teló ujraindít... ugyanaz a helyzet..

(#21712) elperroloco válasza elperroloco (#21711) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Szerkesztem: működik :)

És mi a véleményetek a nemory studio féle facebookról?? Érdemes letölteni, kipróbálni?? Mert az még nativ kliens, ha jól sejtem

(#21713) Pavlo válasza elperroloco (#21712) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Van akik megvették, de nem ér annyit amennyit kérnek érte. Sőt, a Hub-ban sem jelennek meg az üzenetek így nincs is értelme. Használd böngészőből! Sok a kompromisszum, tudom, sajnos ez van.

Egyébként amióta nem működik a BlackBerry-s facebook - vagyis nem kapok értesítéseket -, azóta nem is nagyon használom az oldalt. Rengeteg időt elvesz az ember életéből, így most már többnyire csak este nézek rá.

(#21714) St3ven válasza Cane (#21709) üzenetére


St3ven
addikt

Melyik verzió van fent pontosan? A napi minimum egyszeri értesítést nem lehet kikapcsolni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21715) metalstorm válasza elperroloco (#21712) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Bàrmelyik facebookot hasznàlhatod, elég ha mellé felteszed a messenger lite-t és kapsz értesitést!

(#21716) Novics válasza Cane (#21709) üzenetére


Novics
senior tag

Az enyém is csinálta egy darabig újrarakás után, de aztán abbahagyta pár nap után. Bár nem Windows de egy restart lehet helyrerakja.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21717) elperroloco válasza Pavlo (#21713) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Értem. Csak jó lett volna Hub integráció...na mindegy. Pont azért van berrym, mert nem akarok androiddal, apk-val szórakozni. Az apk telepítést is csak azért kérdeztem, egyetlen egy androidos appom lenne, a protonmail..de már az működik

(#21718) elperroloco válasza metalstorm (#21715) üzenetére


elperroloco
csendes tag

A gyári mellé is használható?? Az ugye böngészőből megy, ok; ha ez mellé használnám a Messenger lite-ot, menne a dolog üzik szempontból??

(#21719) Orgi válasza elperroloco (#21718) üzenetére


Orgi
őstag

Minden megy a Messenger Lite-val, tedd fel apk-ból, teljesen jó.

(#21720) Pavlo válasza elperroloco (#21717) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Eredetileg volt is benne, de amikor kivezetésre került a RIM által készített Facebook kliens, abban is megszűnt a Hub támogatása. Az általatok emlegetett messzendzser lájt is csak értesítést küld, nincs semmiféle Hub-ba beépülés. Mert ugye a Hub-nak épp az lenne a lényege, hogy az alkalmazás megnyitása nélkül is tudjon üzenetet küldeni, ne ugye ez itt nincs.

(#21721) Ijk válasza Pavlo (#21720) üzenetére


Ijk
nagyúr

Írni kell egy új HUB-bal működő alkalmazást.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21722) Pavlo válasza Ijk (#21721) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Alapjában véve ez lenne a probléma megoldása igen.

DE

Nem vagyok programozó éppen ezért nem is értek hozzá, de olyasmi információim vannak, hogy a BB10-es készülékek API-ja már nem kompatibilis a facebook üzenetküldési szolgáltatásával, ezért is szűnt meg a korában említett AppWorld-ből megvásárolható alkalmazás Hub-ba való beépülése is. A legfrisebb API-kat pedig közel egy éve nem bocsátotta a BlackBerry rendelkezésére a facebook. Ebből pedig az következik, hogy nem már nem lesz olyan alkalmazás amivel a Hub-ból tudsz üzenetet küldeni vagy fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#21723) Phülöp válasza Pavlo (#21722) üzenetére


Phülöp
addikt

"Ebből pedig az következik, hogy nem már nem lesz olyan alkalmazás amivel a Hub-ból tudsz üzenetet küldeni vagy fogadni."

Ott a BBM példának, hogy mégis lesz.
Külső alkalmazás viszont tényleg nem marad lassan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21724) Pavlo válasza Phülöp (#21723) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Bocs, a faceboook-ról beszéltünk. Úgy értettem az előző hsz-omat, hogy már nem lesz többet olyan alkalmazás aminek a segítségével a Hub-ból tudsz facebook üzenetet küldeni.

(#21725) St3ven válasza Ijk (#21721) üzenetére


St3ven
addikt

Tartsd a söröm, amíg megírom. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21726) Novics válasza Pavlo (#21724) üzenetére


Novics
senior tag

Lassan olyan sem, amivel másmilyen üzenetet tudsz küldeni. :( Vacak dolog lesz, ha már nem épül be a wacak sem. Azért ez a HUB tényleg kényelmes. De ettől függetlenül csak vettem egy Passportot, hogy még sok évig legyen működő BB10-es telefonom. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21727) Ijk válasza Pavlo (#21724) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor marad a Disa, úgysem vagyok nagy FB chatelős.
Nem tudom droidnál milyen kényelmes módszer van ahol nem kell appot megnyitni hanem azonnal írni az üzenetet, azt hiszem hogy ott van ilyen instant reply opció. Ha pedig meg kell nyitni az appot akkor BB10-el is ugyanott vagyok, cserébe a HUB-ban még mindig ott a híváslistám, sms, e-mailezés.
Akkor lesz baj ha már a droidos appok sem fognak a jelenlegi BB10-es runtime-al futni, akkor tényleg marad a böngésző, nagyon kevés appot írnak sajnos natívban BB10-re.

Egyébként meg rohadjon meg az összes szoftveres cég, szimpla csetelős appok futnának egy 6 éves telefonon is őskori HW-el, rühellem ezt a szándékos elavultatást.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21728) Pavlo válasza Ijk (#21727) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Sajnos ez van. Szerintem amúgy lassan a Gmail-nek is annyi lesz. A múlt héten csak nagy nehezen tudtam hozzáadni a Gmail-es fiókomat a 9900-ban, mert a Google állandóan blokkolta a bejelentkezésem annak ellenére, hogy jeleztem én voltam az aki próbálkozott. Lassan elérkezik majd az idő, amikor már a levelezés is nehézkes lesz a BB10-en. Most már rendszeresen hisztizik a böngésző is a "https" kezdetű oldalaknál.

(#21729) Ijk válasza Pavlo (#21728) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy vagyok vele hogy még 1-2 évig kényelmesen leszek a Passportommal, nekem főleg a böngésző fontos, eddig egyedül a ph-s fórumhozzászólás miatt kell mellette dolphin-t használnom.
Majd lesz Android utána nagy valószínűséggel, akármennyire is nem tetszik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21730) St3ven válasza Novics (#21726) üzenetére


St3ven
addikt

Az androidos WhatsApp nem épül be a Hubba?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21731) Pavlo válasza St3ven (#21730) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Passz, én soha nem használtam ezért nem is tudom mit csinál a Hub-ban és mit nem.
De más a beépülés és más az értesítés megjelenítése! Sokan keverik a dolgot.

(#21732) Novics válasza St3ven (#21730) üzenetére


Novics
senior tag

Azt nem tudom, mert a natív még megy, és addig nem foglalkozok vele. De aztán nyárra már csak nem kell mindig a wacakon lógni asszonyka miatt, össze lehet bútorozni, aztán utána már az sem érdekel, ha nem megy. :D

A Passport után olyan vicces kézbe venni a Q5-öt. Okés, hogy kicsi, és műanyag, de nekem eddig semmi bajom nem volt ezzel. Most sincs igazából, de... fura. :))
Jövő héten megyek egy bőrdíszműveshez, a Passport kapni fog jó kis egyedi bőr tokot.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21733) elperroloco


elperroloco
csendes tag

blackberyy link szoftver újratöltés 94%-on megakadt már vagy 30 perce... szerintetek ez normális??
nem merem leválasztani a telót gépről....

várjak vagy mit csináljak?? :W

(#21734) sasa134 válasza elperroloco (#21733) üzenetére


sasa134
addikt

VÁRJ

Avanti Roma

(#21735) Pavlo válasza elperroloco (#21733) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Ahogy sasa134 mondja, VÁRJ! De ha minden kötél szakad egy autoloader rendbe teszi.

(#21736) elperroloco válasza Pavlo (#21735) üzenetére


elperroloco
csendes tag

itt valami nem jó... lassan egy órája áll 94%-on.. addig felketyegett 30 perc alatt...

töltöm azért az autoloadert..

[ Szerkesztve ]

(#21737) elperroloco


elperroloco
csendes tag

már jó :) :)) :))

(#21738) sasa134 válasza elperroloco (#21737) üzenetére


sasa134
addikt

Mondtuk...türelem. Ha lehúzod közben, jóval nagyobb cumi is lehet belőle...

Avanti Roma

(#21739) elperroloco válasza sasa134 (#21738) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Jaja:)

(#21740) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Ég olyan kérdésem lenne hogy a Facebook régebbi verziója gyári (signed.bar) a 10.3.3-ra nem lenne jó? Feltettem sachesi vel, de csak fiók hozzáadása opció jelenik meg, nem a bejelentkezés

(#21741) Pavlo válasza elperroloco (#21740) üzenetére


Pavlo
aktív tag

A BlackBerry-s Facebook alkalmazást felejtsd el! Szó szerint kiherélték.

[ Szerkesztve ]

(#21742) sebyke7


sebyke7
csendes tag

működő facebook 16.0.0.1.15 verzió hubba is kapok értesítést, csak nem szabad frissíteni

(#21743) Ijk válasza sebyke7 (#21742) üzenetére


Ijk
nagyúr

HUB-ból tudsz chatelni is?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21744) elperroloco válasza sebyke7 (#21742) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Linket tudsz adni??

(#21745) sebyke7 válasza Ijk (#21743) üzenetére


sebyke7
csendes tag

chatelni nem lehet csak látod ha ir valaki és mit

(#21746) sebyke7 válasza elperroloco (#21744) üzenetére


sebyke7
csendes tag

http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-16-0-0-1-15-3-release/messenger-16-0-0-1-15-android-apk-download/ ezt nézd meg ha nem jó akkor fel töltöm oldalra

(#21747) iMagic7 válasza lugosi (#21710) üzenetére


iMagic7
tag

Köszi a válaszokat :(
Az androidos verzió megbízhatóan működik vagy azt felejtsem el?
Nagyon szabadulni akarok és újra bb10 et használni

(#21748) Orgi válasza sebyke7 (#21746) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem jobb a Messenger Lite, legalábbis gördülékenyebb, mint a lomha nagytestvére.

(#21749) sebyke7 válasza iMagic7 (#21747) üzenetére


sebyke7
csendes tag

nekem semmi bajom vele,gyors jelez tud mindent

(#21750) metalstorm


metalstorm
aktív tag

A messenger lite az egyetlen ami normàlisan azonnal értesit! Ha valaki nincs meg az idiòta matricàk nélkül az szenvedjen a 16-os messenger vàltozatàval vagy vegyen manós telefont. Ilyen nagy hidegben nem annyira ciki ha lefagy! :D a Lite nyugodtam frissithető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.