Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) Orgi válasza California1 (#22546) üzenetére


Orgi
őstag

ApkMirror-ról az androidos Facebook Lite és Messenger Lite tökéletesen működik elvileg. Jól működő Vibert metalstorm linkelt többször korábban, arra rá tudsz itt keresni.

(#22552) lugosi válasza California1 (#22546) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A facebook app mint olyan megszűnt, és a messenger is, böngészőben viszont működik.

(#22553) Csirkejozsi válasza California1 (#22546) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Viberből 5.2.2 verzió nagyon jól muzsikál nálam már régóta. [link]
Messenger Lite legfrissebb verziója tökéletesen megy. [link]
A gyárilag telepített Facebook alkalmazás is működik, amíg nem frissíted (BB10.3.2-vel). Én még most is azt használom. Kontakt szinkronizálás, értesítések, naptár bejegyzések, ... Minden működik, kivéve az üzenetkezelést, de arra ott van a Messenger Lite.

[ Szerkesztve ]

(#22554) California1 válasza Csirkejozsi (#22553) üzenetére


California1
őstag

Köszönöm!

10.3.3 van már fent tehát akkor csak androidos fb app jöhet szóba? A BB sajátja már game over ?

Sajna nem követtem a BB10 rendszert 2014 elje óta ... pár szóban leírnátok,hogy mi a különbség 10.3.2 vs 10.3.3 között a különbség?

előre is köszi

(#22555) icezozo válasza lugosi (#22544) üzenetére


icezozo
addikt

szerencsere megkaptam a valaszt. a kiemelt ceges ugyfeleket nem erinti.

http://qwankido.hu/

(#22556) al-ma


al-ma
csendes tag

Sziasztok! A telekomnál érdeklődtem, hogy tervezik-e kivezetni a blackberry szolgáltatásokat. Hivatalos válasz szerint nem merült fel sem a megszüntetése sem a módosítása.Marad BES, BIS, Instant e-mail.stb

(#22557) Csirkejozsi válasza California1 (#22554) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Van megoldás 10.3.3 alatt is. Sachesi segítségével le kell cserélni az Accounts rendszer alkalmazást a 10.3.2-ben találhatóra. Ez még kezeli a facebook fiókot. Illetve szintén Sachesivel fel lehet tenni a legutolsó működő Facebook verziót, és a kettő együtt működik.
Ezen a linken van a leírás hozzá: [link]

(#22558) lugosi válasza icezozo (#22555) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Magyarul egy szűk kiválasztott körnél marad (egyelőre?), de a nem kiemelt, nem céges ügyfeleknek vége a szolgáltatásnak? Azért kérdezem, mert az ÁSZF szerint mindenkinél megszűnik, a nem publikus (kereskedelmi forgalomban nem elérhető) csomagokban is. Úgyhogy a tippem szerint nagyon kiemeltnek kell lennie annak a körnek (és ebből adódóan nagyon szűknek). Ahogy elnézem, lakossági csomagokban kb 5 éve nem köthető, azoknak a lakossági ügyfeleknek marad meg, akik a 2012-es illetve a 2017.04.01-es változás előtt kötötték, és onnantól nem módosítottak. De ilyenkor az szokott lenni, hogy amikor lejár, akkor újra nem köthető a hűség erre a csomagra, úgyhogy szerintem lassan kivezetődik ott is.

[ Szerkesztve ]

(#22559) lugosi válasza al-ma (#22556) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ilyen infót hivatalosan sosem adnak ki, csak akkor, amikor megjelent nyilvánosan.

(#22560) California1 válasza Csirkejozsi (#22557) üzenetére


California1
őstag

Értem köszi!
Amúgy van különbség 10.3.3 és 10.3.2 között ? Arra gondolok , hogy nem e jobb az újabb frissebb fw mint a régebbi ?

(#22561) lugosi válasza California1 (#22560) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát valószínűleg rontani nem rontottak rajta.
Én feltettem az újat, probléma nem lett belőle. Gondolom pár (esetleg biztonsági) frissítés miatt amúgy is javasolt a lehető legfrissebben tartani az oprendszert.

(#22562) California1 válasza lugosi (#22561) üzenetére


California1
őstag

Értem ,ok.

Esetleg ha tudátok küldeni valami leírást mi a különbség a két verzió között azt meg köszönném.
Ha angol az se baj.

köszönöm

(#22563) sasa134 válasza California1 (#22562) üzenetére


sasa134
addikt

10.3.3: [link]

Security improvements
Bug fixes with Android Runtime
Phishing protection in the browser
NIAP security certification, certifying government grade security.
"Download complete" notifications are now pushed by the browser in the status bar and Hub.

Avanti Roma

(#22564) Csirkejozsi válasza California1 (#22562) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Észrevenni szerintem nem fogsz semmit, legalábbis én nem láttam különbséget. A hivatalos legutóbbi BB10.3.2 Android Runtime-ban van egy bug, ami miatt az Androidos alkalmazások eltávolításkor nem tűnnek el teljesen a készülékről, és így pl egy applikáció régebbi verzióját nem tudod feltelepíteni, ha már egy újabb ott volt. Ez elég ritkán fordulhat elő, de van kiadott hivatalos frissítés a Runtime-hoz: [link] (a cikkben javasolt link csak a telefon beépített böngészőjéből működik)
Ez a hiba azt hiszem a BB10.3.3-as Runtime-ban már nincs.
Én egyébként most a 10.3.2-t használom teljes megelégedéssel. Én nem érzem szükségét a frissítésnek, meg fel sem ajánlja a telefonom magától, úgyhogy egyelőre maradok ennél a verziónál.

[ Szerkesztve ]

(#22565) California1 válasza Csirkejozsi (#22564) üzenetére


California1
őstag

Köszönöm !
Urak ,hogy lehetne a billenytűzeten (Z30) a Z és az Y betűket felcserélni?
model:STA100-2

előre is köszi

(#22566) California1 válasza California1 (#22565) üzenetére


California1
őstag

ok, meglett...

elnézést :-)

(#22567) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Egy jó hír [link] jól fogy a keyone.

(#22568) Polarstar válasza lugosi (#22567) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak nem a jó öreg "Moszkvában Mercédeszeket osztogatnak!" poént lőttek fel? :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22569) California1


California1
őstag

Urak!
Azt szeretném kérdezni ha androidos apk-t szeretnék a telomra (Z30 10.3.3.2205) telepíteni akkor mire kellene figyelnem azaz milyet keressek, hogy működjön rendesen?

Régebbi apk-k működnek inkább jobban vagy az újabbak?

(#22570) lugosi válasza lugosi (#22567) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Eszerint is: [link]

(#22571) sasa134 válasza lugosi (#22570) üzenetére


sasa134
addikt

lehet vmi a dologban itt Európában is, mert a német amazonon például kúszik FELFELE a készülék ára, a kezdeti 599Eur helyett most 703-nál tartunk, és a kiszállítás várható ideje is eltolódott pár napról Június 10-14-re.. [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#22572) lugosi válasza sasa134 (#22571) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát, ilyen is nagyon régen volt már. Örülök neki. Ez már nagyon kellett a cégnek.

(#22573) Polarstar válasza lugosi (#22572) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na, akkor a magyar felhasználók majd decemberben vehetnek... :DDD :DDD
Addigra esetleg ideérnek a készletek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22574) icezozo válasza sasa134 (#22571) üzenetére


icezozo
addikt

Első olyan droidos BB ami nagyott fog ütni a piacon! 5 napja nem tudom letenni!

http://qwankido.hu/

(#22575) California1 válasza California1 (#22569) üzenetére


California1
őstag

Urak ,erre valaki esetleg?

(#22576) eventus válasza California1 (#22569) üzenetére


eventus
veterán

Alkalmazastol fugg, milyen runtime kell neki.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22577) California1 válasza eventus (#22576) üzenetére


California1
őstag

Akkor ùgy teszem fel a kérdést,hogy Z30 10.3.3.2055-hez melyik lenne az ideális. Ha jól tudom ezen már a legújabb runtime van. Szóval az apk-nál melyik android fw a preferált. Gondolom a Nougat már nem. Köszönöm előre is.

(#22578) eduba válasza California1 (#22577) üzenetére


eduba
aktív tag

Szerintem felesleges ebbe ennyi tudományosságot vinni.
Próba-szerencse alapon felteszed, ami megy, megy ami nem, nem.

Egyébként tudomásom szerint android 4.3 a blackberry futtató környezete, tehát esetleg ami ennél újabb android rendszert igényel, az jó eséllyel nem fog futni a Z30-on.

(#22579) California1 válasza eduba (#22578) üzenetére


California1
őstag

Persze világos. De nem voltam tisztába melyik Android fw hozzá a jó. Köszönöm.

(#22580) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A keyone a youtube-os telefontesztelő menyecske szerint is elég jó lett: [link]

(#22581) California1


California1
őstag

Urak !
Ezzel mi van?

Rádugtam a Linkre mondván csinálok egy back up-ot, erre ez van most??
Mi ez?
10.3.3.2205 van fent..... ettől újabb létezik?

valaki irjon légyszi mert fogalmam sincs mi történik.

(#22582) Orgi válasza California1 (#22581) üzenetére


Orgi
őstag

A Link nem kompatibilis a 10.3.3-al, úgy rémlik... meg a Win10 se annyira, ha esetleg azt használsz.

(#22583) Polarstar válasza lugosi (#22580) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Majd akkor hiszem el, ha (prohardveres)Alice ír róla meg videózik fél órát és abban azt mondja, hogy jó.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22584) bigsee válasza California1 (#22581) üzenetére


bigsee
addikt

Androidot tölt a telódra...! ;] :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22585) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nem próbáltam ki, de a srác szerint ez a whatsapp app működni fog 06.30. után is: youtube

(#22586) California1 válasza Orgi (#22582) üzenetére


California1
őstag

Értem!
Kiirta a végén, hogy nem sikerült visszaállítania hál isten. Most akkor a jelenlegi 10.3.3 sértetlen maradt stb stb... ?

(#22587) totron


totron
addikt

Van itt olyan, aki lélekben elengedte már a Blackberryt, esetleg alá is húzta döntését egy másik gyártóba való készülékváltással? És olyan, aki váltott, visszatért?

(#22588) lugosi válasza totron (#22587) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én fő telefonnak már másfél éve (újra) szifont használok, a bbt másodtelefonnak használom. De másodiknak nem szeretnék mást használni (próbáltam). A bbt afféle netezős pda-nak használom.

(#22589) Orgi válasza totron (#22587) üzenetére


Orgi
őstag

Z10 után Passportom volt, váltottam Honor 8-ra. 1-2 dolog hiányzik, de nem bántam meg, nekem elsősorban a böngészővel és a sebességgel volt problémám, ezek megoldódtak csont nélkül + a kamera, gps is nagyságrenddel jobb. Az Android is kb 1 hétig volt fura, aztán megszoktam... ha emberi ára lesz, egy Keyone-t bepróbálnék :)

[ Szerkesztve ]

(#22590) bigsee válasza totron (#22587) üzenetére


bigsee
addikt

Jelen! Átmentem almába, de a PP még megvan... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22591) sasa134 válasza totron (#22587) üzenetére


sasa134
addikt

Én lélekben sosem fogom elengedni a BB-t, ez amolyan szívügy. :B

PP van, több mint 2 éve, most kezdem érezni a korlátait. Céges telóm S6 Edge (döbbenet fos gépelési élmény a PP után, no multitasking, pár bugzó app, naptár is gyengus), utálom, de ez van.
Majd lesz valami, lehet egy darabig vmi kínai vacak, amíg a kéjvan be nem csúszik 100k alá.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#22592) Polarstar válasza sasa134 (#22591) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De fura, ahogy mondod!
Sokaknak kell, de messze nem a jelenlegi áron.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22593) lugosi válasza sasa134 (#22591) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Majd lesz valami, lehet egy darabig vmi kínai vacak, amíg a kéjvan be nem csúszik 100k alá."

Nekem is eszembe jutott már, hogy a másodtelefonnak használt passportot le kéne cserélni erre az újra, vagy esetleg valami másra, de már annyira felszaporodtak itthon a telefonok, hogy sajnálom rá a pénzt. Eladni meg ezeket a beragadt példányokat nem nagyon lehet, szóval szerintem én elhasználgatom szétesésig, vagy teljes használhatatlanságig, aztán majd meglátom. De én is a 100-120k körüli árat céloztam be első körben a keyone-ért.

(#22594) sasa134 válasza lugosi (#22593) üzenetére


sasa134
addikt

Igen, eladni sztem is felesleges, van itt egy Z10 meg egy Q10 is, bar a q10 neha hasznalatban van (az a magyar kartyas telom ha otthon vagyunk) - inkabb beteszi az ember a fiokba, egy darabka BB törtenelem :)

Avanti Roma

(#22595) Ijk válasza sasa134 (#22591) üzenetére


Ijk
nagyúr

Key one egyetlen előnye a PP-al szemben az applikaciok. Kamera is jobb de soha nem cserélnek kamera miatt. És ennyi.
Ha nincsenek app problémáid, akkor csak hátrányt jelent a key one.

Ha most jönne ki a PP az összes key one tulaj lefosva a bokáját szaladna megvenni, mert jobb telefon, főleg os10-el. De ennyit számít manapság ha valami új.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22596) sasa134 válasza Ijk (#22595) üzenetére


sasa134
addikt

Nézd, engem nem kell meggyőznöd arról, milyen jó (volt) a BB10, elsők közt voltam a Ph-n aki anno Z10-et vett. PP-tal is így voltam, 2014 karácsonya előtt megvettem. Must-have volt. És boldogan is használom/tam..
De ha reálisan nézem, most ott tartunk a PP-tal, hogy a gyári böngésző szeret már összeomlani, belassulni, bizonyos lapokat már nem tudok megnyitni. Tudom, Browsie Browser..Aztán mióta megkaptam OTA a 10.3.3-at, nincs multitasking, legalábbis a youtube videók nem futnak a héttérben, ha pl átváltok a HUB-ra. Ne kérdezd miért van így...Néha gesztusra nem ébred fel a kijelző. Nem tudom, miért. A kb 2 éve feldobott, elengedhetetlen droidos apk-im sorra kezdenek rakoncátlankodni. Városi közlekedési app, Deutsche Bahn, booking.com, mobile.de, stb. Fagynak, leállnak, gondolom a runtime öreg. A Whatsapp is ugye leáll (?), kit udja, mi lesz a hónap végétől. BBM, persze, továbbra is kedvenc, de kb 4-5 ismerősöm használja, egy szűk kör, nem tudok vele mindent megoldani.Sajnos ez mind annak a jele, hogy ez az OS már jelentős gondozást nem kap.
A HUB, a gépelési élmény, meg az egyedi formavilág tart még PP-n, más már nem nagyon...Ez van.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#22597) Ijk válasza sasa134 (#22596) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem nincs App gondom, waze, igo tökéletesen futnak, böngésző 99%-ban mindent visz, maradekra ott a Chrome. Whatsapp itthon szerintem nincs elterjedve, mindenki vibert használ, ha az nem menne akkor majd az a pár ismerős atjon bbm-re ha kommunikálni akar velem. Fb is megy disan keresztül. Bank app (kh) is tökéletesen fut.
Telefon talán egyszer fagyott fel év alatt, soha semmi gondom nem volt vele, nálam nincs 10.3 és szerintem nem is lesz.

Persze ez az én szemszogem. Ha appok kellenek akkor biztos vagyok benne hogy android jobb, de abban is hogy sok dologban os10 mögött kullog.

Ja és baromi jó az SE klavija, fenykepezeshez meg videozashoz a világ legjobb telefonja ergonomiailag mert portré tartasban készít fektetett felvételt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22598) sasa134 válasza Ijk (#22597) üzenetére


sasa134
addikt

Mondom,nem kell meggyőznöd, örülök, hogy a Te igényeidnek megfelelően működik és mindent meg tudsz vele oldani.

Avanti Roma

(#22599) lugosi válasza Ijk (#22597) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Whatsapp itthon szerintem nincs elterjedve"

Nálam a teljes ismerősi kör a whatsappot használja, kiegészítve esetleg Fb messengerrel.

(#22600) Pavlo válasza sasa134 (#22596) üzenetére


Pavlo
aktív tag

A youtube-bal van valami, pontosan a mobil nézettel. Ha egy másik oldalról beágyazva nézed a youtube videót, gond nélkül fut actve frame-ben. Csak egy tipp: ha szeretnél multitaskban youtube videót nézni, javaslom kapcsold be a böngészőben az aszatli módot. Tuti működni fog, várom a visszajelzést. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.