Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21301) Vangelis válasza bigsee (#21299) üzenetére


Vangelis
nagyúr

nincs...

de már volt törlés-.-- mert meguntam..

De most is kérte, hogy adjak meg egy kódot. Megadtam.. de ennyi más kódot nem kért...

Nem értem én ezt :D De hát amatőr vagyok :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21302) lugosi válasza Vangelis (#21293) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A biztonsági kódot 10x kell elrontani ahhoz hogy a blackberry-t be kelljen írni. Nem pin kód volt az véletlen?

(#21303) Phülöp válasza lugosi (#21302) üzenetére


Phülöp
addikt

5 próbálkozás után kéri a 'blackberry' szót, 10 után már nem kérdez, csak töröl mindent.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21304) aquamist válasza Phülöp (#21303) üzenetére


aquamist
tag

Így van. Ha nem a blackberry szót írod be, hanem az akár helyes kódot, akkor sem enged tovább.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#21305) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Felraktam én is az új 10.3.3 at, visszarakni eggyel régebbit már nem lehet, próbáltam. Amit eddig észre vettem és egy picit zavar a billentyűzet folyamatosan nagy betűt mutat, ha kicsivel írok akkor is, a linkel nem jó barátok, sachesivel tudtam a mentesem csak vissza tenni

(#21306) metalstorm válasza l.sebestyen (#21305) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem tudtam mi olyan furcsa a billentyűzetben! Kimaradt pár hónap használat, kicsit azt gondoltam rosszul emléxem.

(#21307) l.sebestyen válasza metalstorm (#21306) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

De pl. az óra számlap szerintem szebb lett

(#21308) St3ven


St3ven
addikt

Mennyire biztonságos egy ilyen értesítésre bökni?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21309) Polarstar válasza St3ven (#21308) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valaki fel akar venni a BBM-en. Ha szokás szerint nem ismerős, akkor panel feljön, le lehet szépen lőni mint ismerőst, el lehet utasítani, lehet neki ejnye-bejnyét küldeni, és ki lehet tiltani a p.ba örökre. :D
Nálunk napi szinten jelentkeznek be a pakik, malájok, mittumén kik idegen nyelven, krikszkrakszokkal tüzdelve.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21310) Phülöp válasza Polarstar (#21309) üzenetére


Phülöp
addikt

Bezzeg engem csak filippínó lányok találnak meg... :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21311) St3ven válasza Polarstar (#21309) üzenetére


St3ven
addikt

Már kezdem unni az ilyen BBM meghívókat.

Hogyan tilthatnám le a BBM-et?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21312) metalstorm válasza St3ven (#21311) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem lépsz be, nem használod... ennyi

(#21313) l.sebestyen válasza metalstorm (#21312) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Attól még az èrtesitèsek jönni fognak, a BBM szerves része a BlackBerrynek nem tudod csak úgy bezárni

(#21314) lugosi válasza Phülöp (#21303) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ó, köszi a pontosítást, fejből rosszul emlékeztem, de az gyanús volt hogy nem 3.

(#21315) Pavlo válasza l.sebestyen (#21307) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Tudnál mutatni róla egy képet? Előre is köszi. :)

(#21316) Polarstar válasza St3ven (#21311) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mivel egyénenként jelentkeznek, egyedileg kell kilőni őket. Kb 3 másodperc. Talán van rá időd! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21317) l.sebestyen válasza Pavlo (#21315) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

(#21318) Polarstar válasza l.sebestyen (#21317) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem a vörös jobban tetszett!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21319) Pavlo válasza l.sebestyen (#21317) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Köszi! Azt hiszem, ennél még mindig nem szebb. Legalábbis nekem nem.

(#21320) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az új kretén nevű csokiszelet: (már van kettő vevő rá a családból...)

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21321) eventus válasza Pavlo (#21319) üzenetére


eventus
veterán

Jó kis 10.2.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21322) lugosi válasza Polarstar (#21320) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Majd átgondolják mikor meglátják az árát. ;]

(#21323) metalstorm válasza Pavlo (#21319) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Sokkal szebb!!!

(#21324) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Ha valaki facebookozik, talán a leggyorsabb, leghasználhatóbb, play áruházból - vagy egyéb helyről... a célra: "Mini for facebook" és ami még nagyon jó, betűméret is állítható csak kicsit tovább mutatja a betöltést: "Slimsocial for facebook"
MINI
SLIMSOCIAL FOR FACEBOOK
Teszt: Z10(lte)

[ Szerkesztve ]

(#21325) Ijk


Ijk
nagyúr

Ti probaltatok már frissen kézbe vett (nem bb) telefonokon swipe gesture-okat végezni? Mindig így akarom feloldani a telefonokat és alkalmazás váltani is. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21326) lugosi válasza Ijk (#21325) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ha egy ideig BB-t használok akkor nálam is ez van :D
Kézre állnak nagyon a gesztusok. Ezt ügyesen megcsinálták.

(#21327) bigsee válasza Ijk (#21325) üzenetére


bigsee
addikt

Jelen! :D De nem működik! :N

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21328) metalstorm válasza Ijk (#21325) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igen! Most jött rendbe a Z10-esem... Julius óta Lumia. Pillanat alatt kézreállt ismét a swipe, és ha hozzáérek Lumiához azt is ugy akarom használni! :D

(#21329) Orgi válasza metalstorm (#21324) üzenetére


Orgi
őstag

Én most felraktam a Messenger Lite 2.1-et apkból, teljesen jól működik, nekem a levelezés volt a fontos, 600k-s kis program, remélem akksit sem fogja szívni nagyon.

(#21330) Polarstar válasza lugosi (#21322) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Már késő, el van döntve nekik. Kell és kész!
Amit a fejükbe vesznek, az lesz! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21331) F34R válasza Polarstar (#21320) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugghhh, ez tenyleg nagyon szep.... Kar hogy droid es az arral nem lehet szembe uszni :D

(#21332) Ijk válasza Polarstar (#21320) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudtam hogy nem lett volna szabad kettesben hagyni éjszakára a Passport SE-t és Z30-at az asztalomon. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21333) metalstorm válasza Ijk (#21332) üzenetére


metalstorm
aktív tag

:DD

(#21334) DJosef


DJosef
őstag

Kivancsi vagyok mikor lesz hir a mobilarenan az uj verziobol.

Forget about it

(#21335) bigsee válasza F34R (#21331) üzenetére


bigsee
addikt

Szép? Sztem k***a ronda... :(

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21336) tacto


tacto
aktív tag

Ide is felteszem, engedelmetekkel.
Blackberry Passportom van (lett, nem tudtam nem engedni a kesei kivancsisagnak) Van, akinek sikerül a Blackberry Linket müködtetni (Mac)?
(Mert, ha meg az alapvetö konnekcio, backup/restore sem müködik, fajo szivvel kell tudomasul vennem rossz döntesemet. Minden letezö forumot probaltam elolvasni, több ujra telepites/leszedes megvolt mar stb. A gyari support sem tudott kielegitö valaszt adni, ahogy en latom (több topikba botlottam ez ügyben).
Persze, lehet, en vagyok egetveröen szerencsetlen, de hat azert nem kellene ekkora wasistdasnak lennie ennek talan...Feltelepiteni sikerül, fel is ismeri esetleg, hektikusan. Vagy sikerül is csatlakoztatni, akkor viszont epp a szükseges lehetösegek nem müködnek. stb.) OSX 10.1.6, MacMini illetve Macbook Pro.
Halas köszönet barmilyen segitsegert, megoldasert.

(#21337) tacto válasza tacto (#21336) üzenetére


tacto
aktív tag

Egyetlen dolgot nem probaltam, es ez a megoldas. Amennyiben volt mar, mindenkitöl elnezest:
1. Within the menu bar, select the Apple icon
2. Select System Preferences
3. Tap Networks
4. Note the name of the BlackBerry interface listed
5. Select the Plus sign to add a new interface
6. Within the Interface drop down, select the other BlackBerry interface listed
7. Select Create
8. Select Apply
9. Restart the computer (unplug usb cable when doing restart)
...es müködik :B

(#21338) Koczó93


Koczó93
őstag

Ki milyen Bt headsetet ajánl? Van egy ebayes, névtelen picike, de nem nagyon használom mert mindenki arra panaszkodik hogy alig hall.

(#21339) metalstorm válasza Orgi (#21329) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Én azért ajánlottam feljebb azt a két változatot facebookhoz, mert lefele görgetésnél ott hagy egy felső sávot, sokkal kellemesebb használni. A színek is állíthatók mindkettőben.... Én még vacilálok hogy z10 vagy az igen megkedvelt mindent jelző stb. Lumia 735-ös marad e meg... ha Z10 akkor talán a messenger miatt egy csekély összeget fizetek hogy legyen a hubba (ha van olyan), vagy használom a vibert, az még jelez is... úgy ahogy (5.1-es apk változat)

[ Szerkesztve ]

(#21340) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Létezik jelenleg olyan facebook/messenger app ami 100%-ban müködik a hub-ba? Talán fizetnék is érte ha muszály....

(#21341) sasa134 válasza Ijk (#21332) üzenetére


sasa134
addikt

Haha, valoban :D

Avanti Roma

(#21342) Pavlo válasza metalstorm (#21340) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Passz. Szerintem hagyd a francba!

(#21343) Orgi válasza metalstorm (#21340) üzenetére


Orgi
őstag

Üzenetekhez én pár napja használom a Messenger Lite 2.1-et, ennek nem kell megnyitva lennie, jön a hubba értesítés ha üzenet érkezik, tökéletesen működik, apk simán letölthető és megy.
FB-re meg gondolom ugyanilyen jól működik a Facebook Lite is.

Bár olvastam, hogy bugos a 10.3.3., gond van egyes Androidos programok futtatásával, gondolom nem véletlenül nem jelent meg még OTA frissítésként, szóval neked lehet nem fognak menni...

[ Szerkesztve ]

(#21344) totron


totron
addikt

Bocsánatos bűn, meg nem is: prediktíve felajánlódik az egyik jelszavam pötyögés közben... Előtte az a jelszó meg volt jelenítve bötűvel (Opera Mini fiók), na de kérem...

[ Szerkesztve ]

(#21345) bigsee válasza totron (#21344) üzenetére


bigsee
addikt

Biztos jó jelszavad van... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21346) metalstorm válasza Orgi (#21343) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Köszi... Elég lesz viber, azt ingyen jelzi. Rosszul hallottad! A 10.3.3 nagyon jó az androidos appoknál! Sok olyan megy amit eddig fel sem tudtam tenni! És hibátlanul! Próbaként feltettem a DEAD TRIGGER 2-öt, teljesen jó Z10 lte-n. Az vicces hogy a közösségi appok ennyire fosok. Androidon fagynak, Windowsnál váccáp 1 évig ingyenes csak, bbm nincs, blackyn bbm van, a többi mind gáz! Szenvedek de lehet hogy feladom, lumia 735ös jelzi üziket stb., csak ha megfogom a Z10 esem mindig beleszerelmesedek, pedig buta mint a tök, sajnos azzá tették! Emlékszem amikor facebook jó volt, nem értem miért kellett tönkrevágni?!!!! Mennek a progik: Facebook lite, messenger lite... Csak azoknál találtam szimpatikusabbakat is... 🙂

[ Szerkesztve ]

(#21347) Orgi válasza metalstorm (#21346) üzenetére


Orgi
őstag

Icezozo írja a BBM csatornáján.

(#21348) totron válasza bigsee (#21345) üzenetére


totron
addikt

Nem érted (?) Mindegy a karaktersor, mivel 1x meg lett jelenítve (csillagok helyett, láthatóvá tétel, hogy tiszta legyen) bevette a listába, szövegbevitelkor meg az első 2 karakter után fel is dobta.

(#21349) bigsee válasza totron (#21348) üzenetére


bigsee
addikt

De értem, olyan betűkből áll a jelszava, az eleje legalábbis, amit később szavanként szándékszik beírni.

Ezért írtam, amit írtam (kipróbáltam, sem docs2go, sem remember nem ajánlja fel a BBID jelszavamat pl, pedig meg lett jelenítve az is többször), ez nem a BB hibája, szvsz...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21350) totron válasza bigsee (#21349) üzenetére


totron
addikt

Nem BBID jelszó. Böngészőben irkálva történt a felajánlás és a megjelenítés is. Nem vágom, akkor az enyém?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.