Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22451) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Hát kár hogy már csak az újlenyomat lehet téma.... de droid... mi más beszélnivalót adhatna...

(#22452) St3ven válasza metalstorm (#22451) üzenetére


St3ven
addikt

Lehetne akár a régilenyomat is téma. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22453) Polarstar válasza St3ven (#22452) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22454) lugosi válasza Phülöp (#22449) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Például indítanék egy hívást. Azt hiszem ez nem olyan szokatlan. Namost akkor megy a bohóckodás a rázkódó autóban, eleve folyamatosan figyelve a kijelzőt (közben kétszer lementem az útról) hogy eltaláljam a mintát, másrészt a rázkódás miatt 3x olyan nehéz. Ujjlenyomat-olvasó használata esetén oda sem kell néznem, megnyomom az olvasó gombot és kész.

(#22455) lugosi válasza Polarstar (#22450) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, ha már két ember szerint a legjobb, akkor valóban! Sőt, ha abból te vagy az egyik, akkor pláne! Ha meg a kezdetek óta használod, akkor végképp. :DDD
Ugyan hagyjuk már. Neked bejött, másnak nem. Ennyi.

Pláne úgy ne kezelj félvállról egy másik megoldást, hogy nem használod párhuzamosan mind a kettőt, hanem csak azt az egyet, ami szerinted a legjobb. Nos egy megoldás közül választva valóban az az egy a legjobb, mivel nincs másod amivel össze tudod hasonlítani, de ha a másikat is használod napi szinten mellette, akkor rájössz hogy van nála jobban működő megoldás. Ezért nem kell kimondani a sarokigazságot olyasmiről, amivel nincs tapasztalatod.

[ Szerkesztve ]

(#22456) Polarstar válasza lugosi (#22455) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Piszkosul tetszik, hogy haverom első napos mobilját a szoba másik részéből is figyelve rá tudtam jönni, hogy mi a jelképes nyitómintája a droidon.
Azóta megváltoztatta...
Én meg újra kinyitottam neki. :DDD :DDD
Képes jelszóval nem boldogult még eddig.
(egy kis csipkelődés szerintem belefér.)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22457) California1


California1
őstag

Urak !
Rokon jönnek nyáron haza USA-ból , az egyik rokonnak Z30 telója van. Stl100-5 . A kérdés az hogy itthon fog e működni ?
Előre is köszi

(#22458) lugosi válasza California1 (#22457) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

GSM működni fog biztosan.
LTE-t csak a 7-es sávon tud az Európában használtak közül, azt nem tudom, hogy a hazai szolgáltatók használják-e, a tippem szerint nem. Esetleg talán a vodafonnak mintha lennének ezen a frekin 4G-s tornyai. De lehet hogy keverem valamivel.

(#22459) Polarstar válasza California1 (#22457) üzenetére


Polarstar
nagyúr

2G, 3G megy, 4G nem mind - de kapsz vezetékmentes töltőt! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22460) California1 válasza Polarstar (#22459) üzenetére


California1
őstag

Ok! Értem , átadom .
Köszi

(#22461) Constantin


Constantin
tag

Sziasztok! Húgom BB Z30-as telefonjára szeretnék Messenger-t felvarázsolni. Melyik verziót érdemes rádobni?

(#22462) Orgi válasza Constantin (#22461) üzenetére


Orgi
őstag

Elvileg ezt, telóról (nem) linkelem:
http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger-lite/messenger-lite-7-0-0-9-280-release/facebook-messenger-lite-7-0-0-9-280-android-apk-download/

(#22463) Constantin válasza Orgi (#22462) üzenetére


Constantin
tag

Köszi szépen! :R

(#22464) Csirkejozsi


Csirkejozsi
tag

Sziasztok!
Én Telenoros feltöltőkártyás ügyfél vagyok, és ott a sima adatjegyeket használom netezésre (hűség meg minden nélkül) az "internet" APN-nel, és nekem ott csücsül a jobb felső sarokban a berry logo. Ez azt jelenti, hogy Telenornál alapszolgáltatás a BIS? BBM is működik rajta gond nélkül.

(#22465) Polarstar válasza Csirkejozsi (#22464) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen! Üdv a csapatban! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22466) lugosi válasza Csirkejozsi (#22464) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, ez azt jelenti hogy a telenornál nem kell bis a bbm-hez. Sőt a yodafonnál se. Csak a telekomnál, valamiért.

(#22467) eventus válasza lugosi (#22466) üzenetére


eventus
veterán

A BIS csomag jó rég óta sokkal jobban megéri, mint egy sima adatcsomag. Nem fáj az senkinek.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22468) St3ven válasza eventus (#22467) üzenetére


St3ven
addikt

Csak kártyásoknak nem elérhető. Márpedig mérföldekkel jobbak a kártyás percdíjak, mint ez előfizetésesek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22469) Polarstar válasza St3ven (#22468) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja. A kis hijja hatvan forintos sms áraimhoz képest szinte minden jó...
Nem is szeretek smst küldeni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22470) lugosi válasza eventus (#22467) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ahogy St3ven is írja, mikor életre akartam kelteni a 9900-at, az volt a hoppá, hogy hiába van egy rendesen feltöltött dominó kártyám, ami több havi 3 gigás bis-t is kibírna, feltöltősként ezt nem vehetem igénybe, plusz előfizetést meg nem volt kedvem kötni, csak azért hogy kérhessem a bist.
A kisebbikre ráadásul azt írja, hogy csak üzleti csomag mellé rendelhető, bár nem tudom, hogy ez a gyakorlatban mennyire van így, én úgy emlékszem hogy nekem még igaz az előző csomagok közül, de lakossági csomag mellé volt.
Ez az egész bis 2017-ben már csak egy plusz felesleges nehézség.

(#22471) Polarstar válasza lugosi (#22470) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Üzleti csomag mellé????
Ekkora baromságot!!!
Néhány üzleti csomag sokkal rosszabb, mint bármelyik csevegő tarifa.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22472) eventus válasza lugosi (#22470) üzenetére


eventus
veterán

Mindig is igy volt, elofizetessel mukodott a bb. Igy is marad, pont :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22473) lugosi válasza eventus (#22472) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Külföldön van olyan ahol prepaiddal is megy amúgy.

(#22474) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerintetek ez most mennyire komoly és / vagy végleges hogy 6.30-cal megszűnik a whatsapp? Pedig látom hogy még fejlesztették is az appot közben. Ennek így mi értelme megszüntetni? :F

(#22475) Polarstar válasza lugosi (#22474) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szín tiszta konspiráció!
Terelik tudatosan a forgalmat droidra.
Sailfishre ui van natív, és csak tört része így is a platform a BB10 mellett.
Azt ellenben nem kapcsolják még ki és nem fenyegetik havonta ezzel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22476) lugosi válasza Polarstar (#22475) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, de akkor meglesz szerinted a kikapcsolás vagy nem? Mert megint kiírta a telefon, hogy váltsak kompatibilis eszközre.

Másik kérdés, szerintetek a Passport volte kompatibilitása lesz, vagy nem lesz?

(#22477) eventus válasza lugosi (#22473) üzenetére


eventus
veterán

De ez Magyarország

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22478) lugosi válasza eventus (#22477) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az bizony.
Arra akartam csak utalni, hogy technikai korlátja nincs egyébként a dolognak.
Elméleti szinten arra is kíváncsi vagyok, hogy mi történik azzal az emberrel, akinek otthon van feltöltősben bis, eljön ide és roamingol bis-t. Persze az egész nem olyan érdekes, csak jól jellemzi a bb-t és a szolgáltatókat egyaránt, hogy mennyire nem tudtak ebből az egészből normális üzletet csinálni, csak ilyen félresikerültet.

(#22479) St3ven válasza lugosi (#22474) üzenetére


St3ven
addikt

Egyszer már ugye hosszabbították, mindenesetre ha le is lövik, ott az androidos kliens.

De persze jobb lenne a natív megoldást használni, most nem is tudom hirtelen, hogy az androidos beépül-e a Hubba.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22480) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem tudom mi lesz a BB10 vaccap sorsa.
Ezekkel az üzenetekkel szépen el lehet lehetetleníteni a felhasználókat. Ügyesen csinálják.
Technikailag meg lehetne tartani, tudjuk mi is, ez csak egy rohadt sor egy kódban.
Manipuláció.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22481) lugosi válasza Polarstar (#22480) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Alapvetően nálam nem befolyásoló tényező a whatsapp léte vagy nemléte, jelenleg a passportom legfontosabb tulajdonságai, hogy tud LTE-A-t, tud netmegosztást és hogy független. Egyelőre semmi okom lecserélni mint másodtelefont, csak most használgatom rajta megint a whatsappot és látom a fejlesztést és hogy milyen jól használható itt is.

(#22482) California1


California1
őstag

Urak !

Mi is pontosan BB10 rendszernél ez a Cobalt Google service bla bla bla... ?

Írnátok erről?

(#22483) Orgi válasza California1 (#22482) üzenetére


Orgi
őstag

Beírod a gugliba, hogy blacberry és cobalt és az első találat :-)
Eleget írtam? :-)

(#22484) California1 válasza Orgi (#22483) üzenetére


California1
őstag

Erre bármelyik hülye képes .
Gondoltam a gyakorlatban is leírja valaki ,hogy ez kell e , jó e, fontos e , stabil e, szükséges e stb,stb,

(#22485) Koczó93 válasza California1 (#22484) üzenetére


Koczó93
őstag

Kelleni nem kell, ez csak egy lehetőség. Ha szükséged van Play áruházra akkor hasznos lehet. Én felraktam és itt többen is, de nem használom túl gyakran talán 1-2 alkalmazást telepítettem onnan. Stabilitást, merülést én nem tapasztaltam a bő fél év alatt.

(#22486) Orgi válasza California1 (#22484) üzenetére


Orgi
őstag

Pont az első találat az a Crackberry fóruma továbbra is "Cobalt's official Google Apps landing page" néven, pontosan minden kérdésedre ott van a válasz, mi ez, mire jó, hogyan működik és mivel fórum, a tapasztalatokat is láthatod. Hogy kell-e, azt meg csak te tudhatod, de én pl nem használtam, elég volt a Snap részemre Play Storehoz.
Tényleg minden itt van.

(#22487) California1 válasza Orgi (#22486) üzenetére


California1
őstag

@Koczó93,Orgi . Köszönöm urak !

Másik kérdésem az lenne (BB10) , hogyan lehetne azt szétválasztani , hogy amikor szabadnapos próbálok lenne (feltéve ha sikerül :-) ) akkor az üzleti levelezés , Pages manager üzenetek , ne basztassanak csak max ha én akarom azaz mikor én szándékosan rá frissítek. Húú azért érthetően írtam ugye :-))

[ Szerkesztve ]

(#22488) lugosi válasza California1 (#22487) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Erre lenne a bb-nek egy gyári megoldása, de ahhoz bes kell és az neked szerintem nincs.
Esetleg csinálhatsz ennek egy külön profilt, amiben az értesítéseket beállítod annak megfelelően, hogy mi jelezzen ki és mi legyen néma.

(#22489) California1 válasza lugosi (#22488) üzenetére


California1
őstag

Igen , majd ránézek erre a másik profil dologra. Nekem erre így a bes totál értelmetlen lenne . Amúgy a vodanál a bes és a bis is megszűnik június 15-el teljesen és visszavonhatatlanul.

(#22490) lugosi válasza California1 (#22489) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Közben megkerestem, Blackberry Workspaces: [link] [link]

Ezt nem hallottam, hogy a vodafone kihátrál a bb mögül, kár.

(#22491) California1 válasza lugosi (#22490) üzenetére


California1
őstag

Köszönöm !
A számla végén mindig van az Áfsz-el kapcsolatos leírás . Ott volt benne.
Mindig elolvasom ezeket :-)

[ Szerkesztve ]

(#22492) totron


totron
addikt

Nemrég írtatok arról, hogy az OS10 előtti rendszerekre Viber, Whatsapp nem lesz. Ez mit jelent? Hekkelt verziók - mint a 10-en a Fb kliens - továbbra is mennek majd, csak gondviselés nem lesz vagy egyáltalán nem fognak menni pl. OS7.1-en? Másik kérdés: Q5 és a tablet nem szerették egymást wifiileg, konkrétan nem lehetett rávenni a tabot, hogy lássa a telót hotspotént, elképzelhető, hogy egy 9720-szal is belefuthatok ilyen problémába? Eltérő proci, de ki tudja ez mennyit jelent. (wayteq_xtab-79qci tab, más eszközökkel jól wifingel)

(#22493) lugosi válasza totron (#22492) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem Os10 előtti rendszerekre, hanem pl. konkrétan OS10-re nem lesz whatsapp. Az alapján amit az app kiír, "nem fogod tudni használni a whatsapp-ot ezen a telefonodon".

(#22494) St3ven válasza lugosi (#22493) üzenetére


St3ven
addikt

Még ha csak frissíteni nem lehetne, az nem is zavarna, de ez a megfogalmazás nem sok jót sejtet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22495) lugosi válasza St3ven (#22494) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A frissítés elmaradása annyira engem se bántana, mert elég jó lett mára a whatsapp kliens. Viszont igen, elég aggasztó, valószínű megáll a határidő lejártakor, ha megint nem tolják ki azt.

(#22496) totron válasza lugosi (#22493) üzenetére


totron
addikt

Brühü. :O Ezt mikorra ígérik? Bocs, nem vagyok up to date.

(#22497) erer1000


erer1000
őstag

BlackBerry priv ára szerintetek meddig fog max lemenni?
Most már 100 alá ment. Nem akarom lekesni a váltást. Tehát még mielőtt kifut akarok majd venni, de nem túl sürgős mert q10 még kihúzza addig

60k elkepzelheto lesz szerintetek?

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#22498) Koczó93 válasza erer1000 (#22497) üzenetére


Koczó93
őstag

Függetlenül? Szerintem kizárt hogy 60 alá fog menni a közel jövőben.

(#22499) Polarstar válasza Koczó93 (#22498) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát, ha a Passportot 20-ért veszik be, akkor lehet a Priv is hamar 40. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22500) eduba válasza totron (#22496) üzenetére


eduba
aktív tag

2017. június 30.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.