Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21901) eventus válasza eventus (#21897) üzenetére


eventus
veterán

Kesz is, eddig jo.

Viber: rendszerhangot nem engedett hasznalni, visszaallt gyarira. Ha aktiv a runtime -ban a alul a bar, akkor a beallitott hang marad es utana mehet a hide bar. Droid a kobon ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21902) Polarstar válasza eventus (#21901) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jesszusom!!!! :O
Te mióta Viberezeeeel???

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21903) Korkas1979


Korkas1979
újonc

Üdv!
Az alábbi problémám megoldásában kérném a segítségeteket. BB Classicom van. Még az 10.3.2.2836. számú szoftver van rajta (hiába frissítek, mindig azt írja ki, hogy ez a legfrissebb) és vibert szeretnék rá telepíteni.
Na most az Amazonból telepítettem. Sikerült is, a jel is megjelenik a képernyőn, csak épp ha rákattintok, hogy megnyissa, nem történik semmi. Ha letörlöm (az nálam annyi, hogy hosszan nyomva tartom és ha megjelenik a "kuka" jel a sarkában, akkor rákattintok) és újra akarom telepíteni, akkor azt írja ki, hogy már rendelkezem a programmal. Épp ezért egy alkalommal az egész rendszert újratelepítettem, de amikor ezt követően ismételten letöltöttem, újra ugyanaz történt. Esetleg valamilyen beállítást nem tettem meg a telefonon és ezért tiltja a megnyitást? Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#21904) Novics válasza Korkas1979 (#21903) üzenetére


Novics
senior tag

Ahoy!

Ehun-e! Nekem is ez volt a gondom egy Q5-tel, de ez a verzió működik.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#21905) Koczó93 válasza Novics (#21904) üzenetére


Koczó93
őstag

Igen, csak a régebit nem fogja tudni feltenni. A megoldás android runtime.

(#21906) cserix


cserix
tag

Üdv ismét!
Sok-sok utána telefonálgatás követően végül sikerült kiderítenem, hogy mégis csak lehet "elméletileg" BIS-re előfizetni. BIS 150MB de az előfizetésemhez tartozik 400MB internet. Mivel nem volt még BIS-es BBm így egyelőre nem nagyon értem, hogyan is fog ez a két net előfizetés párhuzamosan működni. :F
A levelezés csak a BIS-en megy, a többi meg a sima neten??? :F
Mielőtt megrendelném, kérem, valaki világosítson fel hogyan fog ez működni, de beérem egy linkkel is. :U

Előzmény: [link]

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#21907) lugosi válasza cserix (#21906) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A működést nem tudom, csak egy jó tanács: telenor + bis esetén legyen plusz netcsomagod, mert ha bármi mást csinálsz, mint Mail, akkor valami forgalmi díjas számlázású net alapján számolna és úgy jársz mint én, kapsz egy 20+ k-s számlát a net miatt.

(#21908) metalstorm válasza eventus (#21901) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Leírnád ezt picit részletesebben? :R

(#21909) eventus válasza metalstorm (#21908) üzenetére


eventus
veterán

Mikor a rendszerhangot akartam beállítani, akkor előtétült a kép es maradt a gyári alapertelmezett. Runtime-ban az alsó sávot a vissza gombbal mindig elrejtem. Valamiért gondoltam meghagyom es ugy próbálom. Így működött, majd beállítás után, hide bar után megmaradt a beállítás.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21910) metalstorm válasza eventus (#21909) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ja köszi! Nàlam nem sötétül el, beàllithatok bàrmit, csak akkor nem jelez vagy jóesetben késve jelez! A alaphangokkal azonnal... na mindegy, tukmàlom mindenkinek a BBM-et inkàbb. :D

(#21911) lezerpiramis válasza lugosi (#21907) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Service bookoktól függ (az meg nagyrészt az operátortól, pontosabban attól, mit álmodott meg az operátor és a BB közösen), illetve beállítástól is, hogy melyik funkció melyik APN-t használja.

(#21912) BB9360 válasza BB9360 (#21895) üzenetére


BB9360
aktív tag

Valaki esetleg tudna mondani vmit erről, megnézné a hirdetést?

Vagy ezzel a hibával eleve felejtős?

Nagyon köszönöm.

(#21913) l.skywalker válasza Ijk (#21859) üzenetére


l.skywalker
félisten

Több embernek tudom valamelyik online jelenlétét, mint a konkrét telefonszámát. Illetve én személyesen napi szinten rengeteg külföldön élővel is tartom a kapcsolatot. Tetszik vagy sem, ebbe az irányba szerintem akár drága, akár nem, de luxus az sms. Viszont pl. az utolsó hónapos terhes nővéremmel, aki kanadában lakik, a napi, sőt perci kapcsolatban lenni Facebook Messengeren vagy Viberen meglehetősen egyszerű. Még az sms-nél is egyszerűbb. A többi észrevételeddel tökéletesen egyetértek. Nálunk van egy kosár az előszobában. Ha jönnek a rokonok, oda bele kell szépen rakni a telefont. És csak akkor vehetik elő, ha már csak omlás van a kanapén ill. ha hívás van :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21914) bigsee válasza BB9360 (#21895) üzenetére


bigsee
addikt

Valami ott nem százas, az biztos, de ennyit megérhet, ha ráizgultál. Egy szoftver újrahúzás még segíthet is, talán.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21915) BB9360 válasza bigsee (#21914) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm. Hát azt azért nem mondom, hogy van rá kidobandó 10 ezrem... Elsősorban nem neki akarok jót tenni, hogy kap egy 10-est és elküld (ha elküld egyáltalán bármit is Pécsről, én meg Pesten vagyok, tehát a személyes átvétel - és egyben egy minimális kipróbálás - nem megoldható...) egy mini téglát...
Sok az ismeretlen, lehet, hogy inkább felejtős...

(#21916) Orgi válasza BB9360 (#21915) üzenetére


Orgi
őstag

Azért 80 pozitív értékeléssel ez elég valószínűtlen szerintem.

(#21917) Galahed válasza Orgi (#21916) üzenetére


Galahed
senior tag

Ma hajnalban végre megkaptam a sötét témát a HUB-ra... Persze OFF telefonra (S7 edge), mert a többire, úgy tudom már régen elérhető.
Emlékeszem még a régi BB-s időkre, hogy mennyit kértük, mennyire vártuk... :R

(#21918) Orgi válasza Galahed (#21917) üzenetére


Orgi
őstag

Remélem én is megnézhetem majd mondjuk a Mercurymon :)

(#21919) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,

ha használt BB-t vennék OS10-el, akkor csak a beállításokban ki kell kapcsolnia a protect-et az előző tulajnak ugye? Más teendő nincs?

(#21920) ludla válasza PHenis (#21919) üzenetére


ludla
őstag

Én még azért letöröltetném vele a weben is a telefon hozzá kapcsolását [Blackberry Protect]

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21921) PHenis válasza ludla (#21920) üzenetére


PHenis
senior tag

Köszönöm, megírtam neki :R

(#21922) Orgi válasza ludla (#21920) üzenetére


Orgi
őstag

Én is így csinálnám e kettő dologgal, mikor én eladtam a régi z10-em, akkor elfelejtettem a neten törölni, de úgy is üzembe tudta venni az új tulaj különben (azért mikor észleltem megtettem később).

(#21923) BB9360 válasza Orgi (#21916) üzenetére


BB9360
aktív tag

Igen, az mindenképp bizalmat növelő tényező, kösz, hogy felhívtad rá a figyelmet.

Ezzel a proximity sensor buggal van vkinek ötlete?

(#21924) eventus


eventus
veterán

Nahát, mi változott :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21925) icezozo válasza eventus (#21924) üzenetére


icezozo
addikt

jo lett az avatarod ! azt a szedres mindenit :D

http://qwankido.hu/

(#21926) eventus válasza icezozo (#21925) üzenetére


eventus
veterán

Mi más lenne :) Csak nem lett elég komor ábrázata, mint a madaramnak volt. Pont most lett kész, amikor a bb10-nek annyi. Tökéletes. Maradok szedres.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21927) iMagic7


iMagic7
tag

10.3.3 van a z30 on. Sajnos a Hubba nem tudom felvenni, hogy értesítsen a Facebook az uzenetekrol :(

(#21928) kenguru99 válasza iMagic7 (#21927) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Mivel a bb10-es messengert letiltotta a facebook, ez nem meglepő.

(#21929) iMagic7


iMagic7
tag

Na jó Facebook Messenger lite jó rajta ;)

(#21930) l.skywalker válasza iMagic7 (#21929) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na nálam most kezdte ezt a Lite Messenger Classicon. Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21931) Phülöp válasza l.skywalker (#21930) üzenetére


Phülöp
addikt

Írd be a böngészőbe: www.facebook.com

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21932) l.skywalker válasza Phülöp (#21931) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó! De jó! Erre hogy-hogy nem gondoltam? És itt hol tudom beállítani, h kapjak értesítést, ha rám ír a kilenc hónapos terhes nővérem Kanadában, hogy beindult a szülés?

-Mi? Hogy sehogy?
-Akkor valaki más esetleg?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21933) Ijk válasza l.skywalker (#21932) üzenetére


Ijk
nagyúr

Viber, bbm, SMS, whatsapp, disa.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21934) Phülöp válasza l.skywalker (#21932) üzenetére


Phülöp
addikt

Van élet a facebook-on kívül is
Egyébként se neked, se a nővérednek, de még az újszülöttnek se lesz semmi baja, ha csak a szülés után kapsz értesítést. Legalább kihagyod az aggódós részt.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21935) l.skywalker válasza Ijk (#21933) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, látom ez itt nagyon nehéz téma. Majd ha sikerült megtalálnom a megoldást, beírom ide, ha másnál is előkerülne. Cheers!

@Koszonom a bölcsességeket Fülöp atya. Szeretem, hogy amikor technikai segítségért jövök megkapom a nyilván sokat tapasztaltaktol a kötelező kioktatást is. Megyek végig gondolom az életem.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21936) lugosi válasza l.skywalker (#21930) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Amit ír, hogy frissítsd, az nem lehetséges megoldás? Megnéztem, január 17-i a legfrissebb a storeban.

(#21937) Orgi válasza l.skywalker (#21930) üzenetére


Orgi
őstag

(#21938) Pavlo válasza l.skywalker (#21935) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Állíts be email értesítést a facebook-on belül! Ez a legegyszerűbb megoldás szerintem.

(#21939) PHenis válasza Pavlo (#21938) üzenetére


PHenis
senior tag

Ezt én is használom, de csak fél óra után küld mailt, ha üzenetet kapok.

(#21940) Pavlo válasza PHenis (#21939) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Jobb később mint soha! :D
Amúgy nem tudtam.

(#21941) Ijk válasza l.skywalker (#21935) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ott va leirva a megoldás. Ha fb kel rakd fel playstore-bol a disa-t.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21942) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

valaki találkozott már olyan problémával,hogy a telefonja böngészője random időközönként egyszer csak bezáródik?

Barátnőm Z3-asa csinálja és elég kiborító,hogy olvas egy cikket 20 perce majd egyszer csak bezárja a böngésző az összes megnyitott oldalt.De videóknál, facebookozásnál is megcsinálja, van amikor 10 perc után van amikor 40.

Van erre valami megoldás?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#21943) iMagic7


iMagic7
tag

Valószínűleg elfogy a ram...
Messengerhez visszatérve van akinek fontos....mert itt sok ember nem használja,attól még egy ekkora szolgaltatasnak illene normálisan működnie ilyen kaliberű készülékeken..... a legnagyobb negatív a rendszerrel kapcsolatban....se normális face , insta és spotify sincs....(elofizetokent nem kicsit zavar ,hogy az androidos verzió is időnként teljesen befagy és csak restart oldja meg...anno z10 en 2 évvel ezelőtt is jobban működtek a dolgok.... sajnálatos... :( )

Igen , ki kell mondani ,hogy ilyen dolgok miatt veszítettek el rengeteg vásárlót és még fognak is ,ha ezen nem képesek változtatni....-tudom ,tudom már mind1 bb10 nek vége,és szerintem tovább húzták volna ,ha nem így állnak hozzá az ekkora jelentőségű alkalmazasokhoz .... (mert amúgy egy szinte tökéletes rendszer volt...)

[ Szerkesztve ]

(#21944) Polarstar válasza m3tr0 (#21942) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sajnos a Z3 csak jónak látszik, de alapvetően egy olcsó nagyképernyős Q5.
Ezzel is lépett hátra a cég.
A memória elfogyhat nála.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21945) bigsee


bigsee
addikt

Mai nappal elragadott az erő sötét oldala, Bridget Bardot-ról Ilonka7-es váltottam. :U Remélem, hogy "I'll be back...!" ;]

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21946) Koczó93 válasza bigsee (#21945) üzenetére


Koczó93
őstag

Várunk vissza :DDD Viccet félretéve jó rendszer és jó telefon az is szvsz :) Használd egészséggel!

(#21947) Phülöp válasza bigsee (#21945) üzenetére


Phülöp
addikt

egyszer majd én is
mert nem ezeket a droidokat keresem

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21948) bigsee


bigsee
addikt

Köszi! (Közben a kétéves Tab S10.5-t is lecseréltem egy iPad Pro 9.7-re. Már csak egy Mac hiányzik... :D )

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21949) tibyke75 válasza bigsee (#21948) üzenetére


tibyke75
csendes tag

En luvnya 950re

Műveletlen disznó...te meg mit bámulsz itt, Hokibrikett ?

(#21950) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Köszönöm a segítséget. Gépről hamar megtaláltam, de a telefonon nem jött össze az apk frissítés. Egy időben az APKpure appot használtam, azzal szinte minden szolgáltatást fel tudtam rakni, de céges a telefon és nem akarom nagyon széttolni ismeretlen forrásból való telepítéssel. Én nagyon szeretem a BB10-et. Szerintem az UI kezelés a legfjobb a földön (!). De ez, hogy a BB World-ből és az Amazon Store-ból konkrétan semmi sem jön le, amit az ismerőseim használnak kikészít. Még a feleségemet sem tudtam rávenni, hogy használja a Droidos BBM-et. Sőt, még a kollégáimat sem akiknek szintén BB-jük van. Egyébként a cégnél hivatalosan is bejelentették, hogy jövő év márciusig van támogatás a céges szolgáltatásokra és utána Szifon jön.

De nem mondok nagyot szerintem, ha azt mondom, hogy a Classic és a Passport a BB10-el az elmúlt évek két legjobb konstrukciója. De támogatás nélkül nem sokat ér.

Ha hivatalosan is abbamarad a BB10 támogatása a BB oldaláról, akkor portolok egy Droidos ROM-ot Passportra :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.