Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21101) eventus válasza Polarstar (#21098) üzenetére


eventus
veterán

Rose gold szinben vonzobb lenne? :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21102) Polarstar válasza eventus (#21101) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja. Sokkal sukárabb lenne.
Bár, mivel no name a kijelző oldala - senkit sem fog érdekelni. Ez itt a szarvashiba.
Hát, mondjuk én is szégyelném ezt a csodát :D de azért valahogy el kellene adni mégis. :DDD :DDD
Lehet, hogy szederdroid biztonságban jó, de marketingben a cba másnapos száraz zsemlének is jobb a hírverése. :DDD

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21103) St3ven


St3ven
addikt

Hogyan lehetne a BBM-et deaktiválni? Kapom kétnaponta a requesteket Indonéziából. :((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21104) csuszi


csuszi
aktív tag

sziasztok.
total blackberry lama vagyok, eddig csak android es ceges ios telefonjaim voltak.

kinottem az ezer app es jatek es minden szep es jo telefonokat, funkcio kerult eloterbe.
vettem egy classicot. mivel total nem vagyok kepben, ha valaki valaszolna par kerdesemre, megkoszonnem.
munkara vettem, email, sms, calendar stb szamit. nem izgat a youtube, a jatek, a kijelzo es stb.

hogy tudom eltakaritani a gyari appokat a lapokrol?

hogy tudom a gyari calendarba szinkronizalni a google calendart?

zseblampa?

tudom e ugy mint adroidon az emailemet kirakni teljes vagy fel lapra, mint egy hirfolyam, vagy van a default hubhoz hozzaadas es kesz?

a hubhoz tudok e adni messengert?

skypehoz mit ajanlotok?

a telefon amugy tetszik, szenzacios az osszeszerelesi minoseg, meg vagyok vele elegedve, de az op rendszer az borzalmas eddig, egyelore betudom annak, hogy ismeretlen es bena vagyok hozza. tudom hogy sokan szidjak hogy szegenyes a kinalat, de igazabol nekem fapados igenyeim vannak, de az a 2-3 dolog jo lenne ha nem lenne bena. pl a facebook app az kb rohej szinten van, mondjuk kb nem is izgat, de azert feltunt. remelem emailben azert tobbet fog tudni.

koszonom :))

(#21105) bigsee válasza csuszi (#21104) üzenetére


bigsee
addikt

hogy tudom eltakaritani a gyari appokat a lapokrol?
Amelyik eltávolítható, annál egy kuka ikon jelenik meg, ha hosszan rányomsz az ikonra. A "lapok" alatt a főképernyőt érted, nem!? Itt van minden, nincs alkalmazásfiók!

hogy tudom a gyari calendarba szinkronizalni a google calendart?
Beállítások/Fiókok ->Google fiók adatainak a megadása. Innen leszedi a névjegyeket, kalendárt.

zseblampa?
Appworld/Flashlight?

tudom e ugy mint adroidon az emailemet kirakni teljes vagy fel lapra, mint egy hirfolyam, vagy van a default hubhoz hozzaadas es kesz?
HUB és kész.

a hubhoz tudok e adni messengert?
A HUB az összes kommunikációt (hanghívások, üzenetek, emailek, BBM üzenetek, tweetek) ömlesztett megjelenítésére való, de arra jó. Amúgy lehet szűrni, priorítás, stb. alapján

skypehoz mit ajanlotok?
Mit ajánljunk?

BTW: kétféle ember van: aki imádja az oprendszert (mint itt a többség) és van aki utálja. Köztes állapot nincs! :D

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21106) csuszi válasza bigsee (#21105) üzenetére


csuszi
aktív tag

nagyon koszonom a segitseged.

hogy tudom eltakaritani a gyari appokat a lapokrol?
arra gondoltam, amiknel nincs kuka ikon :)
probaltam neten talalni tippet, de csak elavult bejegyzeseket talalta,, elvileg valahogy lehet oket hideolni.

a hubhoz tudok e adni messengert?
a facebook messengerere gondoltam. ha jol emlekszem alap allapotban ott volt, de valamit benaztam a hubbal es azota nincs :)

skype
arra gondoltam, hogy pl facebook gyari app sincs, csak ilyen barkacsmegoldasok, es hogy skype-al mi a helyzet? csomo ceges uzenet ott bonyolodik, online kellene lennem munkaidoben es valahogy a hubba beszulni egy ertesitot ha uzenet jon.

meg egyszer koszonom ;)

(#21107) St3ven válasza csuszi (#21106) üzenetére


St3ven
addikt

Gyűjtsd egy mappába azokat az alkalmazásokat, amelyeket nem lehet törölni, így összesen csak egy ikonnyi helyet foglalnak a kijelzőn.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21108) bigsee válasza csuszi (#21106) üzenetére


bigsee
addikt

Appokat kiszedni nem egyszerű, majdhogynem androidos romolás szintű a dolog, sztem ha maradnak sem baj. Többit nem tudom. :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21109) #47106304


#47106304
törölt tag

Hali. Kaptam egy Z10 telefont de nem tudok belépni az ID-m el azt írja ki, hogy a Blackberry Protect lopásvédelmi funkciója aktív. Most ilyenkor mi van? Köszi.

(#21110) eventus válasza bigsee (#21105) üzenetére


eventus
veterán

Zseblampa gyarilag van wazzze :) Fentrol lehuzhato gyorsmenube lehet kitenni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21111) Polarstar válasza #47106304 (#21109) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hali!

Kedves előző tulaj nem kapcsolta ki a protekt funkciót mielőtt odaadta neked. Így ezt csak ő tudja kinyitni.
Ha bolti a cucc, akkor sajnos ez szívás.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21112) #47106304 válasza Polarstar (#21111) üzenetére


#47106304
törölt tag

Köszi már megvan. A kollégám nem lépett ki teljesen a készülékből az volt a baj.

(#21113) Polarstar válasza #47106304 (#21112) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha megkaptad a kódot, akkor belépés után protekt kikapcs, majd mehet az új regisztráció.
De el ne fejeltsd, mert ha valamiért lezárod, akkor lesz egy levélnehezéked.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21114) St3ven válasza St3ven (#21103) üzenetére


St3ven
addikt

BBM deaktiválásra ötlete valakinek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21115) lugosi válasza csuszi (#21104) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen verziójú rendszer van rajta? Mert pl zseblámba a rendszer része, és a Gmail naptárat a fiók beállításával automatikusan szinkronizálja ha kiválasztod.

(#21116) bigsee válasza eventus (#21110) üzenetére


bigsee
addikt

Huhh, tényleg, ritkán használom... :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21117) eventus válasza bigsee (#21116) üzenetére


eventus
veterán

Sot a Doo programmal a hangero és nemito gombra is kiteheted. Nem kell feloldani a telot és bogaraszni. Hivast is lehet bontani, de felvenni nem :( van northface etip kesztyum, azzal nem gond a q10.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21118) #47106304


#47106304
törölt tag

Hali. FM rádió applikáció létezik Z10-hez. Köszi

(#21119) eventus válasza #47106304 (#21118) üzenetére


eventus
veterán

Rad.io vagy Nobex, de ez online. Gyarilag nincs benne fm.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21120) lovace válasza eventus (#21117) üzenetére


lovace
aktív tag

Bizony, Doo az egyik leghasznosabb applikáció jelenleg OS10-re!

(#21121) eventus válasza lovace (#21120) üzenetére


eventus
veterán

Legalább akad pár ember, aki nem rest fejleszteni. Másik a Browsie Browser, ami elég nagy dolog a gyári böngészővel szemben.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21122) Phülöp válasza eventus (#21121) üzenetére


Phülöp
addikt

Pár napja frissült az is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21123) eventus válasza Phülöp (#21122) üzenetére


eventus
veterán

Akkor a régebbi telefonokra csúszik megint, nekem nem jelzett.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21124) elperroloco válasza St3ven (#21100) üzenetére


elperroloco
csendes tag

Droid az sajna...

(#21125) Orgi válasza elperroloco (#21124) üzenetére


Orgi
őstag

Snap mutatja, elvileg simán mehet és azt írja a legjobb megoldás több műszakosaknak... én tuti kipróbálnám a helyedben!

(#21126) lovace válasza eventus (#21121) üzenetére


lovace
aktív tag

Igen, nézegettem már az ajánlásod alapján, de mivel én rendszeres látogatója vagyok egy oldalnak, amihez flash támogatás kell, ezért a QBrowsert használom a gyári mellett, ami számomra - elsősorban erre a célra - szintén tökéletes választásnak tűnik.

(#21127) eventus válasza lovace (#21126) üzenetére


eventus
veterán

Én pedig jól megvettem a QBrowsert. Köszi az ajanlast.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21128) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

Néha néha mèg azért beesik egy OS10 frissítés, most jött BBM update :)

(#21129) bigsee válasza l.sebestyen (#21128) üzenetére


bigsee
addikt

Meg frissült a Súgó is... :U ... hogy kell a SIM-et berakni. A 10.3.3.-t nem bírják már a gépen beta-ról public-ra állítani, de a Súgó frissült... :(

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21130) lugosi válasza bigsee (#21129) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hiánypótló frissítés volt :DDD

(#21131) Praetorianus válasza bigsee (#21129) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Pedig lassan már szinte senki sem szeretné a sim-kártyáját szederben látni...

(#21132) eventus válasza Praetorianus (#21131) üzenetére


eventus
veterán

Nem kell ez a vilagvege. Sok user van, aki nem is forumozik és boldog a szederrel.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21133) metalstorm válasza lugosi (#21130) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igazad van! Nem is tudom hogy bírtam eddig a hibás sugóval! De igy már tökéletes. 😛

(#21134) eventus válasza metalstorm (#21133) üzenetére


eventus
veterán

Én is csak nyomkodtam össze-vissza és hulye kerdeseket tettem fel a fórumban :p

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21135) Praetorianus válasza eventus (#21132) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nincs itt semmiféle világvége. Tudom, hogy vannak még felhasználók, de azt el kell ismerned, hogy lassan már nagyítóval kell keresni őket. De nem sajnálom a céget, maguknak keresték...

(#21136) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Nekem már vagy egy éve ilyen a Súgóm.

(#21137) bigsee válasza Pavlo (#21136) üzenetére


bigsee
addikt

Na, tessék, van akinek ez sem frissül... :D csak a kiválasztottak kaphattak az új verzióból... :))

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21138) lugosi válasza Pavlo (#21136) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy vannak vele, mint ahogy a Markos-Nádas kabaréban mondták, hogy "súgjon magának a déli szél" :DDD

(#21139) #47106304


#47106304
törölt tag


Frissült a Whatsapp és kitolták a támogatási időt.

(#21140) metalstorm válasza #47106304 (#21139) üzenetére


metalstorm
aktív tag

És igy hogy kitolták az idejét még akár új felhasználók is megszerethetik az appot osztán juliustól meg "le van sz@rva a hülyéje".... :Y

(#21141) bigsee


bigsee
addikt

Használt Classic vételnél, ha SIM kártyát teszek bele és belépek BB ID-vel, ez már elég annak a megállapítására, hogy kóser a cucc? Nem tudom honnan valósi, még körbe kell szimatolnom.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21142) Polarstar válasza bigsee (#21141) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Yessssss!!!! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21143) #47106304 válasza metalstorm (#21140) üzenetére


#47106304
törölt tag

Fél év alatt csak felébred a BB. :)

(#21144) bigsee válasza Polarstar (#21142) üzenetére


bigsee
addikt

Kösssz! Holnap megkukkolom, engedélyt is megkaptam itthon :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21145) eventus válasza Praetorianus (#21135) üzenetére


eventus
veterán

Köszönjük :B

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21146) lugosi válasza #47106304 (#21143) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Részint kizárt, részint nagyon késő már, de maga a hír jó, szerintem könnyen lehet, hogy folyamatosan tologatják a támogatási időt, hogy ne kötelezze őket semmi rá, de mivel valószínűleg semmilyen plusz teherrel nem jár nekik a szoláltatás üzemeltetése ezen a platformon, ezért szerintem van rá esély, hogy meg fog maradni.

(#21147) St3ven válasza #47106304 (#21139) üzenetére


St3ven
addikt

Végre valami jó hír!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21148) Pavlo


Pavlo
aktív tag

A gyári facebook kliens Hub integrációja is működik.

(#21149) #40359168


#40359168
törölt tag

Sziasztok! A napokban történt nálam egy kis gikszer, külföldön felejtettem (ismerősnél, nem elhagytam) az elsődleges telefonomat (i5c), ezért gyorsan kellett egy szükségmegoldás. Az egyik helyi, szolnoki használt telefon üzletben beleszaladtam egy Curve 9360-ba 15-ért, az állapota egész tűrhető, szóval nem hagytam ott, mindig is ki akartam próbálni a Blackberry-t, de nem droiddal, úgyhogy még örültem is a dolognak. Mivel két számom van, szeretném is használni hosszabb távon, van viszont pár bosszantó probléma, amit szeretnék megoldani, hogy ne a méreg legyen a kütyüvel, ebben kérném a gyakorlott felhasználók segítségét:
1. Az e-mail beállításánál csak a vállalati fiók rendszergazdától kapott jelszavas beállítását ajánlja fel, ezt hogy lehet kiiktatni és beállítani az akár több privát mail-címet?
2. Az OS 7.0-ás, hogy tudnám frissíteni?
3. Melyik Desktop Manager verzió használható ehhez a készülékhez? A BB oldalról letöltött legfrissebb nem is látja a telefont.
Köszi a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#21150) eventus válasza #40359168 (#21149) üzenetére


eventus
veterán

BBSAK programmal tudod a policy-t torolni, de csinalj vele egy device wipe-ot. Ha kész mehet a Desktop manager, latni fogja és ajanlja a frissitest, ha van.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.