Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22151) eventus válasza Orgi (#22150) üzenetére


eventus
veterán

STL-2 +1. Faternak 3 eve van meg, soha semmi baja sem volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22152) iMagic7 válasza lugosi (#22147) üzenetére


iMagic7
tag

Új akksival is gyenge a sot.... Jó ha bír 3ora folyamatos használatot, q5 után akksiban kevés lesz

(#22153) metalstorm válasza totron (#22148) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem csak a 4g a lényegi különbség! Nekem volt mindkettő, az 1est cserélték de tovàbbra is fagyott folyton! A 2esbe a vga chip is màs! És a 2es sosem fagy le nàlam. Akku gyenge sajnos...

(#22154) PHenis válasza totron (#22148) üzenetére


PHenis
senior tag

Ha be van kapcsolva a mobilnet, nekem nem bírja ki a napot a Z10-em. Ha wifin lógok egész nap, akkor viszont jól bírja. 72%-on van, reggel 7-kor vettem le töltőről és fél 4 van. Ha mobilnet be van kapcsolva, akkor wifin lógva is kb 20% lenne most.

(#22155) totron válasza PHenis (#22154) üzenetére


totron
addikt

De gondolom 3/4G-re gondolsz, Edge-vel is ez lenne a helyzet? Mit tudnátok ajánlani Z10 helyett? (max. 30k)

(#22156) lovace válasza totron (#22155) üzenetére


lovace
aktív tag

Edgen is egy nap sajnos... Használt q10? Annak ha jól tudom jobban bírja az akksija. 30k-ért talán használt z30-at is találsz már!

(#22157) Koczó93 válasza totron (#22155) üzenetére


Koczó93
őstag

Néha ki lehet fogni olcsó Classicot. Ha személyesen meg tudod nézni és tetszik szerintem jó választás. Most láttam egy Classicot 28ért :K

(#22158) PHenis válasza totron (#22155) üzenetére


PHenis
senior tag

2G-n nem jönnek meg az email-ek, csevegő üzenetek rendesen.

De egyébként úgy is próbáltam, úgy is merült. Az érdekes az benne, hogy akkoris ha wifihez vagyok kapcsolódva.

[ Szerkesztve ]

(#22159) lovace válasza PHenis (#22158) üzenetére


lovace
aktív tag

E-mailekkel sosincs gond, csevegő üzenetekkel egyet értek.

(#22160) PHenis válasza lovace (#22159) üzenetére


PHenis
senior tag

Nekem egy gmail és egy office365 van. Neked?

(#22161) szabkary válasza iMagic7 (#22143) üzenetére


szabkary
csendes tag

Igen kijelentkezett és csinált egy biztonsági adattörlést és ezt el is mondta neked,de nem lépett be a saját fiókjával mert abba a Dtek 50 típusú készülékével van bejelentkezve.(Meg néha a fórumot is olvassa.) :)

[ Szerkesztve ]

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#22162) metalstorm válasza Orgi (#22150) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Snap-ot megoldották már 10.3.3-ra, nem tudod véletlenül?

(#22163) Orgi válasza metalstorm (#22162) üzenetére


Orgi
őstag

Elég régóta nem történt változás a program tájékán, szerintem még mindig nem megy :(
De igazából mi szükség rá, ha van apkmirror meg apkpure oldalak?

(#22164) totron válasza PHenis (#22158) üzenetére


totron
addikt

A Wifi az mindig is zabás volt a mobiltechnológiában. Ezt a megnem jövést kibontanád jobban? Konkrétan mely alkalmazásoknál és hogy nézett ez ki a gyakorlatban?

Alapból a Classic és társai tetszenek, de gombmenteset keresek gyakorlati okokból..

(#22165) lovace válasza PHenis (#22160) üzenetére


lovace
aktív tag

1 db gmail van beállítva a Z10 3 éves nálam léte óta és ezidáig egyszer sem történt olyan, hogy ne jöjjön meg egy e-mailem azonnal.

(#22166) totron


totron
addikt

A csevegőüzenetek 2G problémáját Z10-specifikusan értitek vagy más típusokon is előfordulhat(ott) (Q5-n is pl.?)

(#22167) Orgi válasza totron (#22166) üzenetére


Orgi
őstag

Elvesztettem a fonalat, hogy pontosan milyen csevegő üzenetekről van is szó, de ha FB, akkor nem inkább a gyári FB kliens hiányosságai a ludasak és nem a hálózat? Mert ott pl voltak késések, viszont egy Facebook Messenger Lite-vel 2g-n is megjön rendben minden (és BBM-en is), túrázás közben gyakran járok olyan eldugott helyen, ahol tényleg csak 2g van. Hozzáteszem még, hogy ez még a szolgáltató hálózatának is felróható, olyan helyen is gyakran vagyok, ahol nincs hálózat-gsm között ugrálgat a Passportom, ott minden netes dolog eléggé akadozva működik :)

(#22168) totron válasza Orgi (#22167) üzenetére


totron
addikt

Viber, gmail érdekelne kiemelten, hogy 2G-n voltak-e elveszett csomagok, soha meg nem érkezett üzenetek. Maga az akadozás - ha megérkezik minden - egy másik téma. Sok félreértésre adhat okot 1-1 kimaradt üzenet, sor, mert nem feltétlenül kimutatható a környezetéből, hogy az valaha is létezett ott. Inkább olyanra gondoltam, hogy az OS10 bakijáról lehet szó, de kérdezem csak, nem volt egyértelmű Phenis beszámolójából.

[ Szerkesztve ]

(#22169) lovace válasza Orgi (#22167) üzenetére


lovace
aktív tag

Én speciel a WhatsApp-ra gondoltam, jelenleg ezt használom és 2G-n tényleg nem mindig jönnek meg az üzenetek. Fb még hektikusabb volt egyébként, sőt még a fizetős verzióját is megvettem a messengernek, az meg teleszemetelte a Hub-ot mindenféle régi üzenet duplikálásával, ellenben az újak sose érkeztek meg...
szerk. ja és még ráadásul folyamatosan újra be is kellett jelentkezni, szóval ennyit ér a fizetős verziója.
Egyébként mostanában csak böngészőből használtam, nem telepítettem fb alkalmazást, de kb. 2 hete a böngésző se nyitja meg a facebook.com-ot, pedig minden előzményt, cookie-t töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#22170) totron válasza lovace (#22169) üzenetére


totron
addikt

Emögött viszont Whatsapp-implementációs gondokat gyanítok, nem rendszerszintű bakit. Persze ki tudja.

(#22171) Orgi


Orgi
őstag

Vibert nem használok, Gmail mindig megjön, BBM-el sem volt igazán gondom.

FB Messengernek tényleg csak javasolni tudom, hogy tegyétek fel ezt, még a HUB-ba is jelez, minden tökéletesen elmegy-megjön, ingyenes, én be se szoktam zárni, aktív frameban pihen:

FB Messenger Lite

(#22172) kenguru99 válasza Orgi (#22171) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Melyik verziót érdemes felrakni?

(#22173) Orgi válasza kenguru99 (#22172) üzenetére


Orgi
őstag

Én 3.1, 4.1-et használtam, semmi gond nem volt velük, most a legújabb van fent, azzal sincsen...

(#22174) PHenis


PHenis
senior tag

Csevegő üzenetek alatt a gtalkot értettem, sajnos már csak ennek van hub integrációja. Na itt volt olyan, hogy nem jött meg az üzenet soha.

Email-el nem volt ilyen, csak mondjuk késett egy kicsit (fél óra) . De a mellékleteket kb el lehet felejteni. Legalábbis ez az én tapasztalatom.

Most hogy hazaértem, 61%-on van az akku. Beszarás, hogy kb 3 évig szivatott ezzel a mobilnet dologgal...

[ Szerkesztve ]

(#22175) lovace válasza totron (#22168) üzenetére


lovace
aktív tag

Gmail számomra mindig megérkezett - mint írtam is - viszont pont a viber volt az, amikor még használtam, hogy kimaradtak üzenetek. Szerencsére sok emberrel nem használtam, de azért akadtak félreértések az ilyenek miatt...
Ha már mellékletek... legutóbb egy rtf fájlt szerettem volna megnyitni - elvégre BB, mint (valaha) üzleti telefon elvárható, hogy megnyissa nem? -, de hát nem jött össze. Vicces, hogy a sokak által szidott androidos rendszer segített ki a tabletem formájában... Na ez csak a sallang volt a lényeg az lenne, hogy rtf olvasónak mit használtok, ha egyáltalán? Mert ahogy a tapasztalatom mutatja a Docs To Go nem szereti.

(#22176) totron válasza lovace (#22175) üzenetére


totron
addikt

Végsősoron a Viber sara lehet ez?

(#22177) Orgi válasza lovace (#22175) üzenetére


Orgi
őstag

Én docx-et rendszeresen olvasok rajta, ha az megy durva lenne ha az rtf-el gondok lennének, de mindjárt kipróbálom párral :-)

(#22178) lovace válasza Orgi (#22177) üzenetére


lovace
aktív tag

Köszi! Én egyet próbáltam, de az tuti, hogy nem ment sajnos, ellenben számítógépen és tableten igen, szóval nem a dokumentum a hibás.

totron ezt sajnos nem tudom.

(#22179) Orgi válasza lovace (#22178) üzenetére


Orgi
őstag

Kipróbáltam és tényleg nem megy... tudom, régi formátum, nem kéne használni már, de akkor is fura... ez van :(

(#22180) lovace válasza Orgi (#22179) üzenetére


lovace
aktív tag

Sejtettem, hogy nem nálam van a probléma... Minden esetre köszönöm, hogy megnézted!

(#22181) iMagic7 válasza szabkary (#22161) üzenetére


iMagic7
tag

Köszönöm, akkor megnyugodtam :)
(azért érdekelt a dolog, mert egyik nap jött az sms, hogy valaki belépett a Telekom fiokomba, de így akkor biztositottal :) )

(#22182) szabkary válasza iMagic7 (#22181) üzenetére


szabkary
csendes tag

Becsület is van a világon,nem vagyok már egy mai gyerek láttad úgy is hisz találkoztunk. :)

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#22183) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tervez valami eu roming teljes tarifacsomag átváltást a Telekom.
Eleve drága minden, illetve túlforgalmazásnál nulla sebesség lesz!
Hogy fogja ez a Blackberry tulajokat érinteni?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22184) lugosi válasza Polarstar (#22183) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Negatívan? ;) :D

(#22185) lovace válasza lugosi (#22184) üzenetére


lovace
aktív tag

Mind a tizenkettőt! :D

(#22186) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Update?... vagy inkább ne?
Mindegy,autoloader eddig jól üzemel...
Részlet:
"Frissítés után a BlackBerry 10 készüléken a BlackBerry 10 operációs rendszer t 10.3.3 verziójával fellépő teljesitmény problémák...

Ez magában foglalhatja néhány következőt:

-Lassú / gyenge teljesítmény
-Menüpontok hiányoznak, vagy lassan reagál
-Készülék hőmérséklete melegebb, mint máskor
-Alkalmazások nem nyílnak meg
-Nem lehet csatlakozni a vezeték nélküli hálózatokhoz"

CIKK

(#22187) Polarstar válasza metalstorm (#22186) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem nem jött le az OTA.
De lehet nem is kell bánnom!
Ellenben tegnap és ma is fejreállt a bbm. Miatta ujraindult a gep.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22188) metalstorm válasza Polarstar (#22187) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Sajnos az utóbbi hetekben azt vettem észre hogy legyen az BB10-es program, vagy androidos, minden képes hibázni egyre többet! Érdekes mert a 3. autoloader óta nekem sem jön az OTA (bár már én sem várom...), de nem is frissített semmit a rendszeren! Vagy netán úgy hogy nem tudok róla? Pld. email-be verhetetlen a Blackberry... vagy csak volt? Ugyanis egy emailt csak 3. nekifutásra sikerült elküldenem a héten, eddig hibátlan volt! Ez már kicsit kényesen érint, ennek jól kellene működnie, és annak a pár dolognak ami még megmaradt...

(#22189) Coq


Coq
aktív tag

Sziasztok,

Q10-ben kellene SIM-foglalatot csereltetnem. Alkatreszem van. Szerintetek hova erdemes fordulni es mennyibe kerulhet ez realis aron ? (A kerdes, hogy erdemes-e megcsinaltatni egyaltalan, bar egyebkent hibatlanul mukodik es nagyon szeretem.)

(#22190) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt a napokban a kezemben egy DTEK50. Kellemes pozitív csalódás volt. Tetszett a kijelzője, jó volt a fogása, gyors volt rajta a rendszer (bár az android nekem megjelenését tekintve nagyon nem jön be), nem volt vele szerintem semmi működésbeli probléma. Nem rossz termék, határozottan nem.

(#22191) Orgi válasza Coq (#22189) üzenetére


Orgi
őstag

Ide érdemes. 10k mindennel együtt, így alkatrésszel együtt biztos mondanak rá vmi kedvezőbbet...

(#22192) lovace válasza lugosi (#22190) üzenetére


lovace
aktív tag

Hasonlóan gondolom, viszont amit ilyen egyszeri kézbevételnél nem lehet tesztelni - viszont nem írnak róla túl jókat - az az akksiidő. Más problémám nekem sincs a dtek50-e. Ja még esetleg az ára.

(#22193) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Tudom nem vagyok mai gyerek de engem akár mennyire is próbálják használhatatlanná tenni a BB10-et pont azért hogy runás "blackberry"-t vegyek, kizárt! :) Egy program bezárása már gáz :D Ja és ha mégis akkor sokkal igényesebb a legtöbb Xiaomi pld.... persze csakis feketében... Ha érdekel...

(#22194) lovace


lovace
aktív tag

Engem már minden érdekel, ezeket is nézegettem. Tény és való, hogy aki lemond a Magyarországon ismert márkákról sokkal jobb specifikációval rendelkező készüléket tud választani kedvezőbb áron, mint aki ragaszkodik a Samsung, Sony... stb. itthon ismertebb nevekhez.
Az én bajom a következő: mióta mobiltelefont használok rászoktattam magam, hogy 3 évente váltok. Tudomásom szerint ilyen hosszú ideig nem nagyon bírják az androidok. Tehát vagy ragaszkodok a 3 évhez és veszek egy Apple terméket, amik alapvetően tetszenek, de az áruk számomra sok, tehát esetleg egy SE jöhetne szóba. A másik megoldás, hogy áttérek android vonalra és az elvárt 3 évet lecsökkentem 2-re.
Idén lesz 3 éves a Z10-em, szóval az elkövetkező fél évben készülékcsere. Az irány még kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#22195) Coq válasza Orgi (#22191) üzenetére


Coq
aktív tag

Koszi, felhivom oket !

(#22196) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ha valaki szeretne a telekomtól Keyone-t.. az ne itthon keresse!
Magyarországon nem lesz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22197) bigsee válasza Polarstar (#22196) üzenetére


bigsee
addikt

Amin nem is csodálkozunk... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22198) metalstorm válasza lovace (#22194) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Csak az Apple-nél az a fránya fix tárhely... :( Én 64/128 GB alatt nem is gondolkoznék rajta, az pedig borsos számomra. Szerencsémre a kissé Csamcsungos 6-os 7-es nem tetszik, az 5S gyönyörü de nem mai... SE meg röhejesen drága!

(#22199) lovace válasza metalstorm (#22198) üzenetére


lovace
aktív tag

Hát igen, ez a tárhely a sarkalatos kérdés sokaknak. Mindenkinek eltérőek a felhasználói szokásai, így erről felesleges is vitatkozni. Az én igényeimet teljes mértékig kielégíti a 16GB, Z10-ben se volt még soha memóriakártya.
SE meg 5s-hez képest kb. 20 ezressel több és ezért dupla rendszermemóriát kapsz. Nem védem, nem ismerem csak leírom, amit látok!
Egyébként elsősorban nekem is az 5s-SE forma tetszik.

(#22200) Koczó93


Koczó93
őstag

Amióta megjött az Ota frissítés, minden nap piszkál higy töltsem le. Ezt nem tudom valahogy kiiktatni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.