Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22601) sasa134 válasza Pavlo (#22600) üzenetére


sasa134
addikt

köszi a tippet, kiprobalom

Avanti Roma

(#22602) eventus válasza Pavlo (#22600) üzenetére


eventus
veterán

Sajnos igy van, de a kulso programok sem mennek a hatterben.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22603) Pavlo válasza eventus (#22602) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Az android alkalmazásokra gondolsz? Azok nem is mentek soha active frame-ben.

(#22604) eventus válasza Pavlo (#22603) üzenetére


eventus
veterán

Youtube.

Sasa134: passportot en sem akarom elengedni, de lassan egy 9780 szinten van.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22605) eventus válasza Ijk (#22597) üzenetére


eventus
veterán

KH bank nekem nem indult el. Melyik verziot hasznalod?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22606) Ijk válasza eventus (#22605) üzenetére


Ijk
nagyúr

2.1.0

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22607) eventus válasza Ijk (#22606) üzenetére


eventus
veterán

Linkelni tudod? Mert playbol az aktualisat szedi le es az nem indul. Koszi.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22608) Ijk válasza eventus (#22607) üzenetére


Ijk
nagyúr

Üsd be gúgliba, első találatra ad valami linket. Apk fájlom nincs már meg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22609) totron


totron
addikt

Megannyi stílusjegyet felvonultat a gyári böngésző, szerves része (lehet) a BB-érzésnek, de komolyan nem értem miért ragaszkodtok ennyire hozzá. Opera Mininél kötöttem ki én mindig. Gyáriakhoz képest nulla nyűg, napfény és boldogság (és öröm).

(#22610) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma megnyomkodtam az agyonhájpolt Galaxy S8+-t, hát személyes véleményem hogy a Passporthoz képest egy játékszer. Egyáltalán nem jött be ez a csík képernyő, ami minden irányba lefolyik oldalt, eszméletlen zavaró. Lehet hogy megszokgató, de edge készülékem nem lesz soha. Képarányban szerintem messze jobb az 1:1 böngészésre, olvasásra.
Pedig a Note szériával sokat szemezgettem, PP-al párhuzamosan agyaltam rajta tavaly, de az ár és a robbanás elvitt a PP felé. Jó lenne ha ott nem erőltetnék ezt a képarányt meg edge kijelzőt.

Sokkal kellemesebb volt az S7-et nyomkodni vagy az iPhone7-et. Szerintem Samsungék már nagyon átbillentek a dizájn irányába, miközben használhatóságban meg visszaléptek. Persze az eladások nem engem igazolnak hanem őket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22611) eventus válasza Ijk (#22608) üzenetére


eventus
veterán

Erdekes oldalakat alanj, apkgplay oroszul van. Inkabb kihagyom :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22612) Polarstar válasza Ijk (#22610) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az a kajla kijelző lehet, jól néz ki, nem is szoktak panaszkodni a felhasználók.
De!
Látom hogy pár esetben egyszerűen "szar" fogni, látni, hogy kezet is váltanak, míg én teljesen nyugodtan fogom a Passportot is.
Felesleges!
Mint ahogy az oldalélek szerepe is csekély... értelmetlen, de még nem jutott át a Hype-on a lényeg...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22613) minek?:S válasza Polarstar (#22612) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát nem tudom, nekem SGS6E-m van és, jó persze eleinte szokatlan volt és nyomogattam összevissza mindent a széleken, de igazából 1-2 hét után megszoktam és amellett, hogy szvsz szebb, nekem nem komplikáltabb használni. SGS7E-t is próbálgattam párszor, az se volt kényelmetlen.

Srácok, viszont lenne pár kérdésem, remélem tudtok segíteni. Az első, szeretnék venni egy PRIV-et, :

-Ha gombsorban hasonlítjuk a Classichoz, akkor van negatív különbség?
-Van-e rá 7.0-s android?
-Lehet e szerezni vezetéknélküli töltős verzióban?

Illetve, van egy Z10-em, meg egy Classicom, nem tudtok olyan helyet ahol beveszik(esetleg beszámítják PRIV-be) és nem ilyen 5000Ftokat adnak érte, hanem valami korrektebb árakat?

Üdv.:M.

(#22614) Orgi válasza minek?:S (#22613) üzenetére


Orgi
őstag

Illene szerintem Privre a 7-es droidot kiadni nagyon, de azért nagyon nem lepődnék meg, ha a végén kiderülne, hogy nem fog kapni... A Dtek-50-re sincsen még szerintem, pedig eléggé illendő lenne ott is. Az eladással meg jobban jársz szerintem, ha itt felrakod a hardveraprón, mint ha gsm boltban próbálnád beszámíttatni, itt jobb árat kaphatsz érte.

(#22615) eventus válasza totron (#22609) üzenetére


eventus
veterán

Adtam neki egy eselyt, de nem tul folyamatos a gorgetes benne.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22616) totron válasza eventus (#22615) üzenetére


totron
addikt

Az igaz, hogy a gyári szkrollozása jobb, de hogy a Mini szaggatna.. Na mindegy.

(#22617) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Elkezdődött a Keyone hazai forgalmazása: [link]

(#22618) eventus válasza totron (#22616) üzenetére


eventus
veterán

Szaggatni nem, de nem tul folyamatos. Opera mobile-tol pedig izzik a telefon.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22619) eventus válasza eventus (#22618) üzenetére


eventus
veterán

Tumblr blogok miatt megis hasznalom, azt jobba viszi a gyarinal vagy a browsie-nel.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22620) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Eredeti JS1 akku beszerzésére valakinek lenne ötlete? Az ebay-en a hírdetők nagy része nem szállít magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#22621) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Srácok!
Érdemes lehet még P9983-ast venni másodtelefonnak?
Most ép van nálam egy.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22622) bigsee válasza Polarstar (#22621) üzenetére


bigsee
addikt

Sztem igen! :K Gyönyörű telefon! Ha nem kell, szósz! :K :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22623) lugosi válasza Polarstar (#22621) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én biztos kisebbségben maradok a véleményemmel, de szerintem az a telefon egyszerűen ronda. Én még nagyon olcsón se venném meg még másodtelefonnak se.

(#22624) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Akinek érdekes: év végéig marad a BB10-es Whatsapp támogatása.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22625) St3ven válasza l.skywalker (#22624) üzenetére


St3ven
addikt

Nagyon jó! Forrás?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22626) Phülöp válasza St3ven (#22625) üzenetére


Phülöp
addikt

BerryBlog

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22627) l.skywalker válasza St3ven (#22625) üzenetére


l.skywalker
félisten

Crackberry

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22628) St3ven


St3ven
addikt

Köszönöm. :R Nekem egyelőre június 30-at ír az alkalmazásban. Jó lenne, ha ez a minden indításkor felugró figyelmeztetés eltűnne, és vissza se jönne teszem azt novemberig. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22629) St3ven válasza St3ven (#22628) üzenetére


St3ven
addikt

Na csak meg kellett piszkálni a World-öt és fel is kínálja a frissítést! :C De hogy ehhez miért kell külön frissíteni, hogy kitolják a támogatás dátumát. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22630) lugosi válasza St3ven (#22629) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom mit vacakolgatnak ezzel, hogy így függőben tartják az usereket. Nem tudom miből tartana azt mondani, hogy határozatlan időre megtartjuk a támogatást.

(#22631) Ijk válasza lugosi (#22630) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én azt nem értem miért nem lehet azt a kb 20-30 népszerű alkalmazást működőképesen megírni BB10-re.

Nekem tele a tököm a mai technológiai elavulással. Nehogy már azért keljen kukázni egy pár éves készüléket, mert nem fut rajta olyan alkalmazás amit röhögve visz még egy 6 éves készülék hardvere is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22632) lugosi válasza Ijk (#22631) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sőt, itt még rosszabb a helyzet, mert a program semmivel se lett bonyolultabb, erőforrásigényesebb, hanem egyszerűen csak el akarják tüntetni a szolgáltatást a BB10-es app mögül. El nem tudom képzelni, hogy miért fáj nekik a BB10-ről történő üzenetküldés, biztos nagyon megterheli a szervereket. :/

(#22633) Polarstar válasza Ijk (#22631) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pedig egyszerű, mint minden.
A zsebkendő ilyen üzlet pl.
Megveszed, használod, eldobod.
A mobilgyártók is rászoktak.
Mindent elmond, hogy a 2000 évek elején az átlagos mobil megtartás 5,2 év volt.
Most már csak 22 hónap!
Persze van olyan ismerősöm nekem is, aki hisztérikus rohamok között cseréli le a majd 3 hónapos mobilját...
A mobil az isten, a mobil a pénzpumpa.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22634) l.skywalker válasza Polarstar (#22633) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyfelől igen, másfelől pedig senki nem fog pénzt áldozni egy olyan környezetbe való fejlesztésre amit milliárdok helyett lassan már csak-csak 1-2 millió felhasználó használ nap-mint nap.

Egyszerűen nincs benne reklám. Ezért külön tisztelet jár azon fejlesztőknek, akiknek még van működő BB10-es natív appjuk (nem Androidos portolás) és frissítik rendszeresen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22635) Ijk válasza l.skywalker (#22634) üzenetére


Ijk
nagyúr

Itt nem arról van szó hogy fejlesszenek új alkalmazást BB10-re, hanem az működjön ami akkor működött amikor megvetted.
Az egy vicc hogy úgy módosítanak le széles körben használt, kőegyszerű alkalmazásokat hogy egyszer csak egy meglévő platformon megszűnik működni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22636) l.skywalker válasza Ijk (#22635) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem nagyon értek hozzá, de bizonyos alkalmazásokhoz egyes környezetek esetében nem kell külön dedikált háttér? (szerver stb...)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22637) Polarstar válasza l.skywalker (#22636) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azokra a szerverekre gondolsz most, amik eleve mennek a nap 24 órájában?
Mert itt az üzemeltető felelőssége, hogy egy (k.rv. r.h.dt) kódsort beirjon aztán mehet az adatforgalom?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22638) válasza Ijk (#22631) üzenetére



őstag

Üzlet .

(#22639) l.skywalker válasza Polarstar (#22637) üzenetére


l.skywalker
félisten

Teszem azt a Whatsappnál van 8500 szerver. Ebből 3 szolgálja a BB-seket, a többi iOS/Android. Az utóbbiak betelnek, kitalálja a Whatsapp, hogy akkor vágjuk le azt a 3-at. Majd meggondolják magukat, majd megint majd megint, de egyszer elég lesz kettő, majd csak egy és végül....

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22640) lugosi válasza l.skywalker (#22639) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ilyen lenne az infrastruktúra. Szerintem adott portokon kommunikáló programról beszélünk, és ugyanúgy mint ahogy nincs windowsos usereket kiszolgáló PH szerver és linuxosokat kiszolgáló PH szerver, valószínűleg nincs külön platformokat kiszolgáló whatsapp szerver.

(#22641) l.skywalker válasza lugosi (#22640) üzenetére


l.skywalker
félisten

Logikus...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22642) consono válasza lugosi (#22640) üzenetére


consono
nagyúr

Valószínűleg inkább arról van szó, hogy akarják az alkalmazást fejleszteni új funkciókkal, amire a BBOS10 API nem ad lehetőséget. Két kódbázist meg nem akarnak karbantartani...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22643) lugosi válasza consono (#22642) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi. Lehetséges. Kár.

(#22644) Polarstar válasza consono (#22642) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Erre gondoltam én is, elvégre az ingyenes alkalmazások valahol máshol kérik a fizettséget.
A pénz pedig nagy úr.
Gondolom mindenki tud a Jolláról, illetve arról hogy a google-val összerúgták a port, mert az oprendszer szinte semmi adatot nem szivárogtatott vissza a felhasználóról. Ez még mindig nem megoldott ott, csak kerülő utak vannak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22645) lugosi válasza Polarstar (#22644) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A pénz pedig nagy úr."

Ahogy a német újhullám is megmondta 1978-ban: Geld regiert die Welt ;)

(#22646) Ijk válasza consono (#22642) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól még a régi app működhetne a régi funkciókkal. Nem hiszem el hogy nem lehet ezt megoldani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22647) eventus


eventus
veterán

Uj bongeszo: Browse Me. Ingyen kod BROWSEMEBB

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22648) eventus válasza eventus (#22647) üzenetére


eventus
veterán

Droid program..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22649) Ijk válasza eventus (#22607) üzenetére


Ijk
nagyúr

K&H mobilbankot most frissítenem kellett mert már nem akart belépni, de az új verzió is megy amit leszedtem playstore-ból.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22650) Orgi


Orgi
őstag

Már csak nosztalgiából olvasom a topicot, de öcsém z10-én tökéletesen megy a CIB mobilbankja, ha valakinek ez kérdés lenne, csak le kell vadászni a netről a friss Cibes apk-t mindig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.