Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21401) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Akinek kell! LoginGoogle,googleID,GooglePlayServices,Googleplay_games,Whitelist,
GoogleStore(Playáruház

Itt a linken azok az apk-s fájlok amit rá kell másolnod a telefonra, és sorban telepiteni! Megszámoztam, igy adott a sorrend! Csomagold ki, egy mappát fogsz kapni! LINK!

[ Szerkesztve ]

(#21402) sebyke7 válasza metalstorm (#21401) üzenetére


sebyke7
csendes tag

A messenger része is működik? mert nekem sajnos nem akar, mondjuk 10.3.2 van fent, meg lehet huba integrálni?

(#21403) metalstorm válasza sebyke7 (#21402) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ez az áruház stb... Köze nem sok van ahoz hogy a hubba müködik e vagy nem ...sajnos! De androidos messenger megy... de tudni kell hogy a közösségi appokból nem szabad az újjakra frissiteni mert sajnos azokat még a 10.3.3-asnál sem eszi meg a BB :( Facebook 26-os illetve Messenger 16-os verziókat tedd fel... azok még jól futnak. Vagy kicsit feljebb a black facebookot....

[ Szerkesztve ]

(#21404) Pavlo válasza metalstorm (#21398) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Letöltöttem ezt a blekk fészbukot, kipróbáltam, 10.2.1-en is megy. Köszönjük a megosztást. Hol találtál erre rá? Ez hivatalos app?

(#21405) metalstorm válasza Pavlo (#21404) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem hiszem hogy hivatalos... már nem emléxem, még ZteBlade-es időkből van... Utáltam hogy kék 😜 Viberrel is az a picsaszín a bajom,pedig az jobban jelez....

[ Szerkesztve ]

(#21406) totron


totron
addikt

Jól működő Viber verzió érdekelne (direkt url).

(#21407) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Szia! Ez nagyon jól müködik csak ne frissitsd! VIBER

(#21408) sebyke7 válasza metalstorm (#21403) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Jónak tűnik már csak egy olyan kéne hogy hu-ba jelezze ha van értesités

(#21409) totron válasza metalstorm (#21407) üzenetére


totron
addikt

Nagyon köszönöm, uram!
facebook_lite_v22.0.0.9.100 nekem hubos-értesít (2G-n amúgy gyorsabb az Opera Mini), egyebet nem tudok, alapvetően nem fb-om.

(#21410) eventus válasza sebyke7 (#21408) üzenetére


eventus
veterán

Nekem jelez a korabban linkelt, ez: Viber_5.6.5.1885-207

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21411) sebyke7


sebyke7
csendes tag

elnézést az ki maradt hogy a face app

(#21412) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Skacok...
Szederre VPN szervizt melyiket ajánlátok?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21413) tomcat1987


tomcat1987
tag

Sziasztok!
Hívást akartam kezdeményezni a Passportomon, és ez fogadott: A(z) "celullar" telefonvonal nem elérhető. Válasszon másik telefonvonalat, és próbálkozzon újra a hívással.
Valaki találkozott már ilyennel? E mellett még szokta egy ideje csinálni azt is, hogy telefonálás közben megszakad a hívás(csak 3G-n használom, 2G ki van kapcsolva), és utána egy ideig nem tudok hívást kezdeményezni, mert kiírja, hogy nem elérhető a szolgáltatás pillanatnyilag, de a térerő a kijelzőn majdnem fullon van. Nekem gyanús hogy a telómmal van gond, csak nem tudom, hogy hardveres, vagy szoftveres lehet a gond. :S

(#21414) sasa134 válasza tomcat1987 (#21413) üzenetére


sasa134
addikt

SIM kártya biztosan okés? Nem lehet ezt megválaszolni, kell próbálni a kártyát másik telóban, vagy másik kártyát a PP-ben.

Avanti Roma

(#21415) Koczó93 válasza tomcat1987 (#21413) üzenetére


Koczó93
őstag

Új sim? Vágott vagy gyári?

(#21416) Orgi válasza tomcat1987 (#21413) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem ha csak 3G-re van állítva és Telenoros vagy T-Mobile előfizető vagy, akkor főleg vidéken, ahol mondjuk épp b20-as 4g vagy 2g lenne, vmi ilyesminek kéne történnie... Nem próbálod ki 4g/3g/2g beállítással, hogy úgy is előfordul-e?

(#21417) tomcat1987 válasza Koczó93 (#21415) üzenetére


tomcat1987
tag

Neked és Sasa134-nek: Kb 2 hete cseréltettem ki a sim kártyám, de a 3G-n történő hívás meg-megszakadása megmaradt. Egyébként múltkor engedélyeztem a 2 G-t is, és az azon keresztül történő hívások alkalmával nem tapasztaltam ilyen problémát. Amúgy ez a "cellular"-os gond újraindítással javult meg. Az újraindítás előtt megnéztem, hogy engem lehet-e hívni, és lehetett. Fura.

(#21418) tomcat1987 válasza Orgi (#21416) üzenetére


tomcat1987
tag

Kb 1 hónapja produkálja ezt a hibát, előtte semmi gondom nem volt a 3G-vel. A 2 G-vel nincs gond, használtam pár napig úgy, hogy azt is engedélyeztem, és azon mentek a hanghívások. Stabil volt.
Egyébként itt van tőlünk pár száz méterre a torony. Mindazonáltal fura, hogy a 3G nagyon ingadozik. Hol fullon van, hol alig egy csík az ötből. Ezt az ingadozást más telefonja is mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#21419) lugosi válasza tomcat1987 (#21413) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kapcsold vissza szépen úgy hogy az összes fajta hálózatot használja. Ha nem talál 3G-t a beszélgetéshez akkor levált 2-re. Nálad nem, egyszerűen OFF lesz az egész.

(#21420) Polarstar válasza lugosi (#21419) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ahogy mondod. Vidéken bele beleszalad az ember a meglepetésbe. Esztergom erre kiváló példa. Van olyan rész pont a fellegvára felvezetőben, ahol egyik szolgáltatónak sincs térereje.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21421) eventus


eventus
veterán

Itt a javított 10.3.3. Rakom fel. [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21422) Orgi válasza eventus (#21421) üzenetére


Orgi
őstag

Ahogy olvasom a változásokat, a bugok jó része még mindig benne maradt, én még ezt is kihagyom :)

(#21423) eventus válasza Orgi (#21422) üzenetére


eventus
veterán

Lehet én voltam figyelmetlen, de Q10-re nem találok hibát. Főleg az stl-1 z10 és egyéb virtuális billentyűzet bajok vannak. Olyan nekem nincs ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21424) metalstorm


metalstorm
aktív tag

SWIPE FOR Facebook PRO!
LETÖLTÉS ITT!
Kisérletező kedvűeknek egy androidos (apk) facebook kiváltó, sok extrával! Nekem egyenlőre bejön!
Pro verzió! Reklámmentes, összes funkció!
"Ez a web-wrapper szerintem a ma létező legjobb alternatív kliens, mely az ingyenes verziójában is figyelemre méltó tulajdonságokat kínál:
Így például a sima feed mellett teljesen jól kezeli az üzeneteket, vagyis egyből lehet szanálni a Messengert is a telóról, az értesítéseket is jól jeleníti meg, jó a widget-nézet, magának az appnak, illetve a felületnek a kinézetét pedig elképesztő sokszínűen lehet variálni. Szó szerint.
A Pro verzióban emellett olyan finomságok is megtalálhatók, mint a potenciális ismerősök megjelenítésének elrejtése, vagy a szponzorált posztok kiszűrése.
A Swipe for Facebook legjobb tulajdonsága, hogy a hasonló web-wrapperekkel megegyezően az egész app pillekönnyű, nem zabál szinte semmilyen erőforrást, hagyja pihenni a készülék processzorát, így egy ilyen app önmagában órákat képes spórolni az akkus üzemidőn, miközben a használata alig jár kompromisszummal (hirtelenjében a névjegykezelés, élő videók lejátszása jut csak eszembe)."
Pár kép:

(#21425) ludla válasza eventus (#21421) üzenetére


ludla
őstag

Leap-re a Z30-as tipust kell rakni? :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21426) metalstorm válasza metalstorm (#21424) üzenetére


metalstorm
aktív tag

SWIPE for face kiegészités! A messenger részben beállitható melyik tipust kezelje! Ha nem fontos a rengeteg szmájlik... ajánlom a Messenger LITE-t! Áruházból nekem nem engedte, de ITT van! :)

(#21427) bigsee válasza eventus (#21421) üzenetére


bigsee
addikt

Mit javítottak?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21428) metalstorm válasza eventus (#21421) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Mi volt rossz? :)

(#21429) bigsee válasza eventus (#21421) üzenetére


bigsee
addikt

Bassza meg a nyuszi, abban voltam, hogy az autolader nem destruktív (összekevertem a zacsival), elindítottam, az simára gyalulta, most lakkozom, lakom befele újra... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21430) eventus válasza bigsee (#21429) üzenetére


eventus
veterán

Én csak loader, elotte sic multiwipe. Nem art a tiszta telepites, összes szedremet igy pakoltam ujra mindig.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21431) metalstorm válasza eventus (#21430) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Észrevettél valami különbséget ?

(#21432) bigsee válasza metalstorm (#21431) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem elsőre sokkal lágyabbnak tűnik, talán gyorsabb is...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21433) Polarstar válasza bigsee (#21432) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lágyabbnaaaaak?

Öblítőt teszteltek?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21434) lugosi válasza Polarstar (#21433) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Frissebb, lágyabb, jobb! ;)
És a huszadik mosás után se fakul ki.

(#21435) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Vajon mikor jelenik már meg LINK-es változat? Addig inkább békénhagyom... (z10 lte)
Ha mégis megpróbálnám akkor a kicsit fentebb lévő linken az csak "elírás" hogy 10.3.03? Tehát ez 10.3.3-as biztosan?

[ Szerkesztve ]

(#21436) Polarstar válasza lugosi (#21434) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD

Éreznem kell nekem is a frissen mosott Passport illatát! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21437) bigsee válasza metalstorm (#21435) üzenetére


bigsee
addikt

Azért stl100-1 device óvatosan, a fórumon óva intenek (bár figyelmeztetnek, de aki felrakta, attól kérnek tapasztalatot. :D Nna azokat még nem olvastam):

Első HSZ, sárgával kiemelve

hagel: akkor is folyamatosabbnak tűnik, olyan flow :)

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21438) metalstorm válasza bigsee (#21437) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nekem LTE... Tehát nem 100-1...

(#21439) eventus válasza metalstorm (#21438) üzenetére


eventus
veterán

Hiába stl2, azt is hazavágtad ;] ;]

(#21431) metalstorm: most megy csak fel.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21440) metalstorm válasza eventus (#21439) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Feltettem... nem vágtam haza :)

(#21441) eventus válasza metalstorm (#21440) üzenetére


eventus
veterán

Az alpha :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21442) metalstorm válasza eventus (#21441) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Viccnek is rossz :D Többet alpha/betával nem fogok xarakodni soha többé... se gamma/deltával se :)

[ Szerkesztve ]

(#21443) eventus válasza metalstorm (#21442) üzenetére


eventus
veterán

Fent a rom. Alapbol angol nyelvet valasztottam, gyorsabb töle a telefon. Eddig semmi baja, gyors, egyetlen droid programom is szepen fut. Aztan másik is lesz, megkertek tesztelni. Szerintem meg hangosabb is lett, szinte 10.2. Ma volt egy 10.2 rommal telefon nálam, szép is volt.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21444) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Azért ovatosan mert nálam ez a helyzet! T-com kártyát látja, telenornál ez van! A készülék gyárilag független! :(
Elöző autoloaderrel ezt nem tapasztaltam....

(#21445) ludla válasza metalstorm (#21444) üzenetére


ludla
őstag

Na még szerencse nem raktam fel a mostanit :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21446) tomcat1987 válasza lugosi (#21419) üzenetére


tomcat1987
tag

Persze, értem én. Nincs 3G, megszakad, oké. Volt ilyen eddig is, főleg, mikor Pestről vonatoztam le Szolnok felé. De nekem nem is igazából ez a problémám, hanem az, hogy ettől a hálózat elvesztéstől totál szétesik a rendszer. Ma is vonatoztam le Pestről, és Tápiógyörgyénél megszakadt a hívásom. Jó, oké, nem volt egy adott részen 3G. De ahogy megszakadt a hívás, utána 5-10 másodperc múlva már bőven volt 3G térerő, és nem engedett hívni (jelenleg nem elérhető a szolgáltatás...blabla). Engedélyeztem a 2G-t is, és az sem hozta rendbe. Aztán egy pár perc múlva tudtak hívni/tudtam hívni. Ilyet régebben nem csinált.
Amúgy ha engedélyezem a 2G-t, akkor feszt azon bonyolódik a hívás, hiába lenne a 3G-nek is térereje. Nagyon a 2G-t preferálja a rendszer. Viszont én a HD hang miatt a 3G-t erőltetem, mert jóval jobb.

(#21447) metalstorm válasza metalstorm (#21444) üzenetére


metalstorm
aktív tag

TEGYÉTEK NYUGODTAN! Kártya volt hibás! :) :C
A rom egyébként szerintem nem változott , pont annyira jó mint az elöző autoloaderes! A Messenger LITE (androidos 3.0verzió) nagyon szépen jelez hubba, csak smile van kevés (kit érdekel? :) ) ....
Nekem eddig minden androidos fut ami elötte soha... Navigációból - szülinapiIGO - szépen fut! Viber is jelez azonnal... (androidos) Persze a legújabb verziók továbbra se, de ahogy hallom a legújabbak androidon is bugosok, x@rt sem érnek....

[ Szerkesztve ]

(#21448) bigsee


bigsee
addikt

Mondtam én, hogy lágyabb, tisztább, szárazabb érzés... :DD

Egy kérdés: régen (jajjmááá, mikor is?) volt egy olyan, hogy GPS koordinátához, illetve a hozzá kötött helyhez (munkahely, otthon, stb...) lehetett profilt rendelni. Nem emlékszem, hogy ez OS7, vagy BB10 volt-é? Van aki tudja-e?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21449) lugosi válasza tomcat1987 (#21446) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

HD hang csak akkor van, ha minden feltétel adott. Pl a másik fél azonos szolgáltatónál van, neki is van 3G lefedettsége, képes rá a telefonja stb. Szerintem ne erőltesd a HD hang miatt a csak-3G üzemmódot, nyilván nem viccből vált át sokszor a telefonod 2G-re, ha az is be van kapcsolva.

(#21450) totron


totron
addikt

2G, túl jó(?) a kodek: mondatot befejezve _nulla_ alapzaj, így elég nehéz megítélni, hogy vonal szakadt-e vagy mi van-e, sokszor pillanatnyi gondolkodás is ott vagy?-ot szül. Ti is tapasztaltok ilyen haláli csendességet? Telefonszoftver-függő, szolgáltatø-függő?

Van a BB-nél valami cirkoványos metodika a vaku kikapcsolására? Önkényesen, mert eddig arra jutottam, hogy ez nálam random. Egyéni bibi lehet? Töbször hagyott már cserben a legjobb pillanatokban persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.