Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21351) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Z30 OTG használható pld usb-s wifivadászhoz?

(#21352) Pavlo válasza metalstorm (#21351) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Mi az a wifivadász?

(#21353) metalstorm válasza Pavlo (#21352) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Külső wifiantenna nagy hatósugárral 😃 usb-s

(#21354) Pavlo válasza metalstorm (#21353) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Van a Telekomnál BlackBerry Net díjcsomag: 3 GB, 2100 Ft. Én még otthon sem használok Wi-Fi-t, bármire elég.

(#21355) metalstorm válasza Pavlo (#21354) üzenetére


metalstorm
aktív tag

T com soha! :)

(#21356) bigsee


bigsee
addikt

Lett itt egy olyan, hogy "Megnyitás: Böngésző" és Megnyitás: Saját Böngésző. A PH! csak a Saját Böngészőben nyílik meg rendesen, a Böngészőben hibás. Ez mi? Mert nekem ez új, mi ez a saját böngésző?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21357) totron válasza Pavlo (#21354) üzenetére


totron
addikt

3GB után lassítás vagy végeajátéknak?

(#21358) bigsee válasza bigsee (#21356) üzenetére


bigsee
addikt

Na így:

Ezmiez?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21359) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Q5-öm. Meg vagyok vele elégedve. Energiatakarékos móddal a telefon kibír 3-31/2 napot.
Kb. 3 hete történt valami,mert az akkumulátor százalékos értéke, amely a merülést mutatja, nem pontos. Annyira nem pontos, hogy 62-63%-nál már kikapcsol a készülék. Eleinte feltűnt, hogy lassabban merül. Gondoltam dejó, mert tovább fogja bírni, mint 3 nap. Aztán rájöttem, hogy a használati idő ugyanannyi, csak az akkumulátor nem mutatja jól a merülést. Gondolom, valami szoftveres probléma lehet.
Van-e erre valami program, amely 'reset'-eli az akksit, hogy jól mutassa a merülést? Vagy mit tanácsoltok?
Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#21360) steyer9094 válasza indigo (#21359) üzenetére


steyer9094
tag

Szia, hátlap levesz aksi csati lehúzás várakozás aztán vissza dug! Háromszor ismétel aztán örül hogy megint jó a telefon! Ha mégsem akkor új aku, én is vettem aztán most a szekrényben porosodik mert nekem bevállt a módszer.

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#21361) indigo válasza steyer9094 (#21360) üzenetére


indigo
aktív tag

Hát, ha nem jár nagy problémával a hátlap eltávolítása, akkor megpróbálom. Úgy tudom, a Q5-nél ragasztott a hátlap (az akksihoz). Bár ha Q5-öd volt és te elvégezted, akkor egy pár szóban ismertethetnéd.

(#21362) totron válasza indigo (#21359) üzenetére


totron
addikt

Hanyas szoftver van rajt? Bejáratós-e az akksi? Nálam szétgányolás nélkül megoldódott a probléma (itt 50% volt a határérték), de nem emlékszem szoft csere vagy bejáratás hozta-e el a helyes kijelzést.

(#21363) indigo válasza totron (#21362) üzenetére


indigo
aktív tag

Szoftverkibocsátásnál 10.3.2.2836 látható. A készüléket már vagy másfél éve használom, ha a bejáratósat arra értetted, hogy még fiatal a készülék.. Eddig nem volt baj vele. Valami pedig kiváltotta ezt, de nem emlékszem, hogy mi. Nem telepítettem új programokat, a számítógéppel sem kötöttem össze.

(#21364) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

S40-ről OS7.1-re át lehet valahogy vinni a névjegyeket?

(#21365) steyer9094 válasza indigo (#21361) üzenetére


steyer9094
tag

Szia, szerintem ez a videó többet segít mintha írkálok
http://www.youtube.com/watch?v=HW2GNkVNp4o

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#21366) lugosi válasza kenguru99 (#21364) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem vagy simen, vagy ha a régi telefonhoz készült desktop szoftver tud valami szabványos formátumban exportálni, akkor úgy.

(#21367) Orgi válasza kenguru99 (#21364) üzenetére


Orgi
őstag

Szia, szerintem már jobb lenne rögtön pl Gmailba rakni és akkor kb örökre megoldódik ez a gond, itt van vmi leírás, de nem tudom működik-e:
Katt

(#21368) bigsee


bigsee
addikt

Akit érdekel a 10.3.3 változáslista:

CB:10.3.3 Aggregated Changelist

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21369) totron


totron
addikt

Phone call lag is still present (if you had it previously)
Na ez már ilyen marad... :(

(#21370) bigsee válasza totron (#21369) üzenetére


bigsee
addikt

Érdekes, nem mindig csinálja nálam, ritkán. PP-n.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21371) DJosef válasza bigsee (#21368) üzenetére


DJosef
őstag

😞 Ha az STL100-1 Z10-em meglenne meg akkor most merges lennek egy kicsit.

Forget about it

(#21372) St3ven válasza bigsee (#21368) üzenetére


St3ven
addikt

A sötét hub téma jöhetett volna. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21373) tomcat1987 válasza totron (#21369) üzenetére


tomcat1987
tag

Mi is ez a telefonálás közbeni probléma egészen pontosan?

(#21374) bigsee válasza bigsee (#21358) üzenetére


bigsee
addikt

Közben rájöttem, a privát böngésző lesz.. :U

Tomcat1987: hívsz valakit és a gomb megnyomása után màsodpercekkel építi fel csak a kapcsolatot.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21375) ludla válasza totron (#21369) üzenetére


ludla
őstag

Sajnos igen, nálam is jelentkezik :(

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21376) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Srácok!

A böngésző oldalakon pár másodperccel később elinduló videó reklámokat mi tudná blokkolni? Mert a gyári nem tudja. Ki mit javasol erre?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21377) Cane


Cane
őstag

Sziasztok!
Az értesítési képernyő kiírja, ha jött email, sms, stb., viszont a facebook szarságokat is. A facebook értesítéseket ki tudom valahol kapcsolni?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#21378) metalstorm válasza Cane (#21377) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Facebook értesitéseket asztali gépről / beállitásoknál a legegyszerübb állitgatni. Hogyhogy van neked értesités? :)

(#21379) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Arra van valami lehetőség, hogy a gyári böngészőben el mentett jelszavakhoz hozzáférjek? Van egy oldal ahova regisztráltam, és csak a BB böngészőben van meg a jelszava. Persze sajnos nem írtam fel. Helyreállítás nincs.

(#21380) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Csak én gondolom úgy hogy ez egy kicsit ciki? :( (10.3.3)

(#21381) ludla válasza metalstorm (#21380) üzenetére


ludla
őstag

Hát eléggé :DDD van egy pár elfordítás benne :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21382) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

a hivatalos 10.3.2-vel akár naponta, óránként többször is újraindul a Passportom, aztán meg napokig semmi baja. A dolog tök random, androidos app alig (3 db) van fent. Esetleg aki már használja a 10.3.3-at, ott találkozott ilyesmivel? Mert ha nem, akkor gyalulnám és felraknám...

ui: másnál is olvastam erről a dologról Crackberryn és nagyon gáznak tartom a BB-től. Elég sok kompromisszumot megkötöttem, de hogy még stabil se legyen a teló, ez nem tetszik :(

[ Szerkesztve ]

(#21383) ludla válasza Orgi (#21382) üzenetére


ludla
őstag

Nekem a 10.3.3 pont ma indult újra magától :(( a Media Blast futott alatta hogy ettől indult volna újra passz.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#21384) metalstorm válasza Orgi (#21382) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nálam a nyelvtani hibákon kívül nincs problémám a 10.3.3-mal, de azért megvárnám a helyedben a LINK féle hivatalos verziót! Nekem már nem lesz meg addigra....Elengedem.... szerettem :(

(#21385) Cane válasza metalstorm (#21378) üzenetére


Cane
őstag

Kiírja a teló éppen kinek van születésnapja. Na ezt szertném q5-ön kikapcsolni. Ki lehet egyáltalán?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#21386) metalstorm válasza Cane (#21385) üzenetére


metalstorm
aktív tag

[link]
Talán segit valamit....

(#21387) l.sebestyen válasza Cane (#21385) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Naptárba a beállításoknál tudod kikapcsolni, csak az a naptár legyen bepipálva amit látni akarsz, (helyi, vagy ahonnan szinkronizálsz, a facebookot kapcsold ki)

(#21388) lugosi válasza lugosi (#21379) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Srácok végigböngésztem a böngésző összes lehetséges beállítását, a telefon beállításainak minden egyes lehetséges menüjét, de tapasztalatból tudom, hogy a keresett dolgok mindig ott vannak, ahol sosem keresnéd. Esetleg valakinek van bármilyen módszere erre, hogy hogyan lehetne megnézni, hogy mik a rögzített jelszavak a böngészőben, illetve azt egyet ami kellene, megnézni, hogy mi?

(#21389) Praetorianus válasza lugosi (#21388) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Szerintem nincs rá lehetőség. Gondolj bele, hogy otthagyod feloldva az asztalon, kedves renitens meg gyorsan kiolvas belőle mindent. A BB biztonságosságával összeegyeztethetetlen lenne, ha egyszerűen megtalálnád valahol a jelszavakat, titkosítás nélkül.

(#21390) bigsee válasza Praetorianus (#21389) üzenetére


bigsee
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy tárolni tárolja, csak neked nem mutatja meg. Egy jelszóval - mondjuk a BB ID-hez tartozóval - le lehetne védeni. No nem baj, majd a 10.3.4-ben... ;]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21391) Praetorianus válasza bigsee (#21390) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Gondolod, hogy ilyen "úttörő, előremutató szolgáltatásokra" pazarolják az erőforrásokat? :DDD 10.3.4 szerintem már nem lesz, ha meg mégis, akkor az lesz (a 10.3.3 kiadásából kikalkulálva) 2020 nagy durranása...

(#21392) eventus válasza bigsee (#21390) üzenetére


eventus
veterán

Ott a jelszó megorzo gyarilag.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21393) eventus válasza lugosi (#21388) üzenetére


eventus
veterán

Gyari password keeperre mutat minden. De nem is lenne celszeru csak igy kiszedni a jelszavakat.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21394) Praetorianus válasza eventus (#21392) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Na igen. Az bekerül a backupba is, visszatölthető, újra használatba vehető adattörlés után is, csak az eredeti jelszót nem szabad elfelejteni. Ettől eltekintve én is hajlamos vagyok a kényelemre, és eddig minden olyan telefonommal, aminek a böngészője képes volt rá, elmentettem a gyakran látogatott oldalakhoz használt felhasználónevet és jelszót. Olyat még egyiknél se láttam, hogy ezek szemmel értelmezhető módon visszakereshetők lettek volna a rendszerben. Az szép kis biztonsági blama lenne...

(#21395) eventus válasza Praetorianus (#21394) üzenetére


eventus
veterán

Sosem mentek. Jelszom mindig kapcsolodik az adott oldalhoz vagy programhoz és van egy fix resze.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21396) Praetorianus válasza eventus (#21395) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nekem is hasonlóképpen, egy bizonyos "séma" alapján készül a jelszavam, mégis időről időre kénytelen voltam egy-egy kevésbé gyakran látogatott oldalon igénybe venni a jelszó emlékeztetőt. Szóval inkább mentek mindent. Lusta vagyok minden egyes alkalommal belépkedni a gyakran (esetenként akár naponta többször is) látogatott oldalakra.

[ Szerkesztve ]

(#21397) lugosi válasza eventus (#21393) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A gyári jelszómegőrzőben egyáltalán nincs semmi. Sőt el sem volt idáig indítva az adott app, az inicializáló képernyő fogadott. Abban nincs benne. Esetleg valami más ötlet, hogy találom meg?

(#21398) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Hátha érdekel valakit... Régi, természetesen nem szabad frissíteni, de fekete! Ez illik Blackyre! :D
Teszt:10.3.3/Z10LTE (érdekes de 10.3.2-ön nem indult el nekem...)
Telepités elött egyéb apk-s (androidos verziót) el kell távolitani. Töltsd le a linken ha tetszik!
LINK

(#21399) #47106304 válasza metalstorm (#21398) üzenetére


#47106304
törölt tag

Köszi jó ez a fekete háttér. Z10 10.3.2 van és megy. :)

(#21400) metalstorm válasza #47106304 (#21399) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Szívesen.... és talán kevesebbet is fogyaszt... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.