Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Zsoltpeter válasza tamasas0913 (#1200) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Ok :)

(#1202) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Sziasztok,

kb. három hete sikerült megvásárolnom egy meizu m6noteot. első körben szólt, hogy van flyme7 szoft bla bla és hogy frissíjek mert jó lesz nekem... annak s rendje módja szerint frissítettem és szépen belaktam a telefont. miután komolyabban elkezdtem nyúzni rájöttem, hogy a beszélgetések közben arra panaszkodnak, hogy a hangom folyamatosan elhalkul és utána eltűnik az éterből. nem kicsit nagyon zavaró jelenség :S valami ötletetek ? :B :U kössziii

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#1203) viharhozo


viharhozo
addikt

Van ertelme felrakni a 7-est vagy itt is csak szivas van vele, mint a sima M6-nal?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1204) tamasas0913 válasza viharhozo (#1203) üzenetére


tamasas0913
tag

Nekem semmi gondom a hetessel. Kamera appot visszaraktam a hatosét. Ennyi. De jól működik.

Mate 10 Pro

(#1205) unyadavid válasza JohnyBlue (#1202) üzenetére


unyadavid
senior tag

Lehet teljesen más a baja, de 7-es frissítés után erősen javasolt egy gyári visszaállítás is. Több esetben oldott meg problémákat.

(#1206) szg88 válasza pe00ar (#1121) üzenetére


szg88
őstag

Három Ász média kft. A soroksárin van a bolt. Korrektek.

(#1207) JohnyBlue válasza unyadavid (#1205) üzenetére


JohnyBlue
őstag

na majd kipróbálom. köszi!

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#1208) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
anyosnak veszek ilyen telot!

Kerdes az lenne, hogy bevalt tok es folia melyik lenne? kulfoldrol ? itthonrol?

elore is koszonom!
udv
b.

(#1209) galervin93


galervin93
őstag

Nekem asszem ilyen tokom van hozzá, tök passzentos, nem lóg ki, nem esik le, ennyiért vicc. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#1210) Zsoltpeter válasza bazsimano (#1208) üzenetére


Zsoltpeter
tag

gearbest. com itt van minden féle,elég jók..

(#1211) benzol válasza bazsimano (#1208) üzenetére


benzol
aktív tag

A Gearbest-ről nekem ilyen tokom van, ami tökéletes.

Cimbinek ilyen Nilkin-t rendeltünk az ebay-ről, ami szintén rendben volt. (elég csillogós :DDD )

Viszont ez a Gearbest-es üvegfólia kerülendő.

///\oo/\\\

(#1212) dvids válasza bazsimano (#1208) üzenetére


dvids
aktív tag

Szia, én ilyen tokot vettem hozzá, nekem egyelőre bevált - igaz csak egy hónapja használom még. Kinézetre és érzésre sem gagyi, nekem jobb érzés, mint ezek a szilikon tokok. (Minden ítélkezés nélkül mondom, csak személyes preferencia.)

Plusz a csomagban volt ajándék fólia is, nem tudom, hogy minden kiszereléshez jár-e, olyan helyről érdemes rendelni, ahol fel van tüntetve és akkor a fóliára sincs gond külön.

Amúgy nem az első Nillkin tok ismerősök közt, családban, szerintem elég jó minőségű cuccokat gyártanak.

(#1213) zoli_varga


zoli_varga
csendes tag

Hello!
Hogyan tudom beállítani az értesítést hogy az alkalmazások push üzenetei akkor is megjelenjenek amikor az app még nem volt elindítva. Pl. Viber üzenetei csak akkor jönnek amikor elindítom a programot. Ez elég bosszantó és nem tudom hogy ez a flyme vagy az android 7 bűne e. Az értesítésnél elvileg be van kapcsolva már minden.

(#1214) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Értesítési LED van a telefonon? Ha igen, hol pislákol?

Milyen színben és mely események esetében világít?

Hol lehet ezt beállítani? Sehol nem találom.

Flyme 7 van már a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#1215) tamasas0913 válasza Wallenberg (#1214) üzenetére


tamasas0913
tag

Igen van rajta. Bal felül van.
Én nem állítottam semmit, de működik. Értesítésnél ilyen lilás kékes fehéres. Pontosan nem tudnám megmondani. 😀

Mate 10 Pro

(#1216) Richoo44 válasza tamasas0913 (#1215) üzenetére


Richoo44
aktív tag

És hogy mire is való :D .Nekem pl. nagyon hiányzik, hogy jelezze a töltést...

(#1217) vlesi69 válasza bazsimano (#1208) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az 1159 hozzászólásomnál megosztottam a linkjét a toknak fóliával együtt ha sürgős.

(#1218) Richoo44 válasza bazsimano (#1208) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Szia, én ezeket vettem:

https://www.mobilasz.hu/shop/cikk/100684

https://www.mobilasz.hu/shop/cikk/101930

A tok hibátlan, remek a fogása, viszont az üveg a 2,5 D miatt szélen olyan fél mm-en nem fekszik fel, egyébként rendben van.

(#1219) bazsimano válasza vlesi69 (#1217) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi. sajnos a nilkinbol most nincsen a speedshopnal

(#1218) Richoo44 : neked is koszonom megnezzuk :D

(#1220) Sógi


Sógi
addikt

Az akkumulátor használatnál nekem összes-vissza mutatja a kijelzőidőket, tehát nem az utolsó tölsétől, ahogy írja is...
A repülő mód miatt lehetséges, éjszakára általában bekapcsolom..
Valaki találkozott ezzel a problémával? Olyan mintha az aznapi kijelzőidőt látnám csak és nem összesítve az utolsó töltés óta...

(#1221) benzol válasza Richoo44 (#1216) üzenetére


benzol
aktív tag

Az értesítési LED az elmulasztott hívásoknál, SMS/MMS-eknél és értesítéseknél/push üzeneteknél villog, az akksi töltöttségét(alacsony töltöttség, töltésnél - teljesen feltöltve stb..) pedig nem jelzi és konfigurálni sem lehet.

///\oo/\\\

(#1222) cinober1 válasza Sógi (#1220) üzenetére


cinober1
csendes tag

Nekem is. Így volt a 6-os Flyme-nél is, és így van a 7-nél is. Talán rendbe teszik valamelyik update-vel.

(#1223) cinober1


cinober1
csendes tag

Másik kérdés.
2 hónapos a készülék és a bal felső sarkán és a bal alsó sarkán van egy pici repedés az érintőn. (hát igen, lebukfencezett a kicsike...)
A repedés a sarkoktól kb 2-3 mm-re lógnak be, a kijelző érdemi részét messze nem érik el. Igazándiból egyáltalán nem zavaró, ha nem figyeli valaki, észre sem lehet venni.
De miért érdekes ez?
A kijelző bal felső sarka felől lefelé kb 1,5 cm-es részen megjelent egy enyhe barna-sárga sáv. Ez ugye alapból garis probléma.
Vajon az előbbiekben részletezett repedés miatt ugrik a gari vagy a kettőnek ebből a szempontból nincs köze egymáshoz?

(#1224) zombei válasza cinober1 (#1223) üzenetére


zombei
aktív tag

Az a kijelző ragasztásának elengedése miatt olyan színű, viszont hogy így garancia él e azt nem tudom. Könnyen lehet, és ráfogható is, hogy az eséstől deformálódott és amiatt történt.

(#1225) mobilizmo válasza cinober1 (#1223) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nagy összegben fogadnék, hogy ugrott a garid. Tök mindegy, hogy van-e összefüggés a leejtés és a sárgulás között.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1226) roKas


roKas
tag

Sziasztok! Egy kedves hölgy ismerősöm az én tanácsomra vett egy Meizu M6 Note telót. Az első nap sikerült a sarkára ejtenie. Természetesen eltört a kijelző... Valakinek van tapasztalata a kijelző cseréjében? Az Aliexpess-en találtam hozzá alkatrészt, de nem tudom melyiket vegyem, ha rászánom magam a cserére. Ezen a linken:
két lehetőség van, de nem értem ha kerettel együtt rendelem, vajon az üveg fel van-e ragasztva, vagy két darabban kapom meg, és nekem kell felragasztani?
köszi ha valaki válaszol

[ Szerkesztve ]

(#1227) lemmy71 válasza roKas (#1226) üzenetére


lemmy71
őstag

Igen ha kerettel veszed akkor komplett a kijelző, magyarul összeragasztva az lcd lap az érintővel és csak cserélni kel a töröttel. Csak nagyon vigyázz az aksira ne hogy megsérüljön szerelés közben mert lángba borul az egész teló és kuka lesz a végeredmény :Y orosz szaki

(#1228) zombei válasza roKas (#1226) üzenetére


zombei
aktív tag

Ahogy előttem is írták, kerettel együtt vedd, ha még nem csináltál ilyet. Úgy sokkal egyszerűbb a csere.

(#1229) vlesi69 válasza bazsimano (#1219) üzenetére


vlesi69
senior tag

Rendelhető. Én is megrendeltem, két nap után mehettem érte.

(#1230) sicc33


sicc33
aktív tag

Kamera kerdes. Tapasztalt valaki olyat csikozodott a kamera kepe? Tegnap meg semmi gond nem volt vele. Olyan a jelenseg mint amikor valami za ar jel van a hagyomanyos tv adasnal es szepen uszik a kep. Mint a vizbe dobott kavics altal keltett fodrok. Otlet? Neon vilagitas eseteben latzam mar hasonlot.

(#1231) Gameboy77 válasza Sógi (#1220) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Szia!
Én nem szoktam repülő módba rakni, de nekem sem nullázza a SOT-ot ha véget ér a töltési ciklus. Így gyakorlatilag nem ismert adat a SOT.
Én is kíváncsi lennék hogy van e valami megoldás erre.

(#1232) tamasas0913 válasza Gameboy77 (#1231) üzenetére


tamasas0913
tag

Huawei-nél (lehet más telefonoknál is így van alapból), ha 100%-ra feltöltött és akkor lehúzod aztán kikapcsolod és vissza, -nem újraindítod- akkor reseteli az akku adatait. Egy próbát megér itt is.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#1233) roKas válasza lemmy71 (#1227) üzenetére


roKas
tag

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat. Úgy fogom beszerezni a kijelzőt ahogy tanácsoltátok. :R Az aksi kivételtől tartok kicsit, de majd lassan és türelemmel megoldom...

(#1234) cinober1 válasza mobilizmo (#1225) üzenetére


cinober1
csendes tag

Köszönöm a választ. Szomorú, de megpróbálom, hátha...

(#1235) szg88


szg88
őstag

Úgy látom senki másnál nincs probléma a billetntyűzettel, meg az érzékeléssel?! Állandóna javítani kell az üzeneteket, mert folyamatosan félre érzékel, vagy kihagy betűket, sokszor 2x 3x is rá kell tapicskolni, hogy reagáljon. Senki nem tapasztalt ilyet?

(#1236) tamasas0913 válasza szg88 (#1235) üzenetére


tamasas0913
tag

Billentyűzetnél nem tapasztaltam ilyet, ellenben böngészőben többször nem érzékel, ha rábökök valamire, de nem zavaró.

Mate 10 Pro

(#1237) unyadavid válasza szg88 (#1235) üzenetére


unyadavid
senior tag

Melyik billentyűzet és milyen OS? (Nálam a gyári billentyűzettel (touchpal) és Flyme OS 7-el semmi félre ütés nincs)

(#1238) Dovloran válasza szg88 (#1235) üzenetére


Dovloran
senior tag

Gboard-ot használok és nem tapasztaltam problémát, nem úgy, mint a Flyme 6-nál.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1239) tamasas0913 válasza Dovloran (#1238) üzenetére


tamasas0913
tag

Szintén Gboard. Semmi gond.

Mate 10 Pro

(#1240) aprokaroka87 válasza szg88 (#1235) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezt csak akkor tapasztalod, ha írsz vagy egyéb esetben is?

(#1241) zippofcy válasza szg88 (#1235) üzenetére


zippofcy
senior tag

Nekem félre sose érzékelt, ellenben néha nem érzékelt. Felraktam a Swiftkeyt, azóta semmi gond. Minden telómon a Swiftkeyt használom hogy ne kelljen felemelnem az ujjam gépelés közben, már totál hozzászoktam.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1242) zippofcy válasza roKas (#1226) üzenetére


zippofcy
senior tag

Állítólag nem éri meg a kijelző csere mert tönkrevágja az akksi időt. Az itt linkelt FB csoportban írták pár napja.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1243) zippofcy válasza zoli_varga (#1213) üzenetére


zippofcy
senior tag

A Flyme-nak meg kell adnod hogy mindig hagyja futni az adott alkalmazást. Különben bezárogatja őket.
(Settings / Alkalmazások / App Permissions / Viber / Futtatás a háttérben: Futni hagy a háttérben)

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1244) tamasas0913


tamasas0913
tag

Valaki tudja, hogy pesten hol lehet kapni erre a telefonra tokokat? Mondjuk ahol legalább kettő közül lehet választani. Veszprémben sehol semmi.
Nekem nem kéne, de fattinak odaadtam a telefont és annyira tettszik neki, hogy szeretné megóvni. :)

Mate 10 Pro

(#1245) pandur99


pandur99
aktív tag

Sziasztok!
Most rendeltem egy ilyen mobilt. Átböngésztem a topikot is természetesen, és van egy pontosító kérdésem. Ha jól értettem, az a célszerű, ha azzal kezdem, hogy letöltöm a frissítéseket, majd ha kész, csinálok egy hard resetet. Ekkor ugye letöröl mindent és újból felrakja a rendszert. Kérdésem: ilyenkor a frissítésekkel együtti új rendszert rakja föl? Nem vesznek el a frissítések? Vagy valami mást kell csinálnom?

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1246) Joker88 válasza tamasas0913 (#1244) üzenetére


Joker88
őstag

ebay inkább.. itthon 3-4.000 Ft körüli árakon láttam.. kintről meg kb 1.500 ..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1247) Gameboy77 válasza pandur99 (#1245) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Úgy csináld ahogy írtad, a friss rendszer megmarad.

(#1248) Gameboy77 válasza tamasas0913 (#1232) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Sajnos ez a metódus nálam nem működik. Kár.

[ Szerkesztve ]

(#1249) pandur99 válasza Gameboy77 (#1247) üzenetére


pandur99
aktív tag

Köszönöm.

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1250) tamasas0913 válasza Joker88 (#1246) üzenetére


tamasas0913
tag

Meg van rendelve onnan már, de addig is kellett volna valami.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.