Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#1450) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

sima m6-on pl blokkol olyat is hogy uxip.meizu.com
Pl ha a biztonság appot megnyitom.

(#1452) csubuka válasza aprokaroka87 (#1450) üzenetére


csubuka
addikt

Szia!

De rootolni csak a reklámblokkolásért nemigen kell nem? Vannak ez a csak root-al működő alkalmazások ugye. Nem akarok root-al szívni, szerintem átlag felhasználónak nem kell az azért :)

(#1453) aprokaroka87 válasza csubuka (#1452) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel root esetén hozzaférsz a belső hosts fájlhoz így egy kis ráforditott idővel és munkával akár lehet mellőzni a reklámblokkolot egy idő után.

De persze a root nem csak a reklámblokkolás miat hasznos.

blokada esetén sem kell root jog.

[ Szerkesztve ]

(#1454) csubuka válasza aprokaroka87 (#1453) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm a választ! :R

(#1455) #27216896


#27216896
törölt tag

Azt nem értem miért kell rootolni? Mivel dual sim, nem független? :U

(#1456) Zsoltpeter válasza #27216896 (#1455) üzenetére


Zsoltpeter
tag

30 év alatt kötelező.. :) Én sem tudom..simán fut a nélkül is.. :Y. http://gyik.reblog.hu/mi-az-a-root

[ Szerkesztve ]

(#1457) aprokaroka87 válasza #27216896 (#1455) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem KELL!
lehetőség!

(#1458) Joker88 válasza Zsoltpeter (#1456) üzenetére


Joker88
őstag

én mér 31 felé vettem az irányt.. fenébe :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1459) iMaverick válasza #27216896 (#1455) üzenetére


iMaverick
addikt

A root != kártyafüggetlen. A root gyakorlatilag a rendszergazda jogosultságot jelenti.

(#1458) Joker88: akkor én a 38-mal már labdába sem rúgok? ;]

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1460) mobilizmo válasza iMaverick (#1459) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én 51-el mit szóljak?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1461) iMaverick válasza mobilizmo (#1460) üzenetére


iMaverick
addikt

Elküldhetsz minket gyufáért! ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1462) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Ti tudtok arról hogy kaptok-e még flyme frissitést a telefonhoz?

(#1463) iMaverick válasza aprokaroka87 (#1462) üzenetére


iMaverick
addikt

A Flyme-s fórumon sem tudja senki... (biztosan)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1464) benzol


benzol
aktív tag

Szombaton szembesültem egy hibával, miszerint az elkészült fénykép felén elcsúsznak a színek, eddig mindösszesen 1db kép készült így. Viszont a Meizu Facebook oldalán más valaki is jelezte, hogy neki is töri a képeket, viszont nála brutális módon látszik.

Nálam szerényebben jelentkezik.

Vajon mi okozhatja ezt?

///\oo/\\\

(#1465) Joker88 válasza benzol (#1464) üzenetére


Joker88
őstag

Erre gondolsz ? --> [kép] a kép jobb oldali harmadában a kutya..

ez nem bug,ez feature :D

amúgy, nálam kb 100 fényképből 1-en szokott előfordulni.. nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.. :)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1466) benzol válasza Joker88 (#1465) üzenetére


benzol
aktív tag

Neked is a kép teljes felső felén el van tolódva a szín. :D Mondjuk ilyen homogén témánál nincs jelentősége.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen kunsztokat tud ez a teló. :DDD

///\oo/\\\

(#1467) sgg


sgg
tag

Button remapper nektek működik? Jó lenne felcserélni a gombokat.

(#1468) FNZ válasza sgg (#1467) üzenetére


FNZ
őstag

én is kérdeztem már és ezt a választ kaptam rá.
azóta így használjuk

[ Szerkesztve ]

(#1469) aprokaroka87 válasza sgg (#1467) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Arra gondolsz hogy pl a visszagombal menjen az alkalmazásváltás?

(#1470) sgg válasza aprokaroka87 (#1469) üzenetére


sgg
tag

igen. Elvileg ez a button remapper tudná, csak nem jeleníti meg ezen a telefonon a gombokat. azt a középső gombos megoldást láttam, de majd meglátom, hogy tudja-e a feleségem használnii

(#1471) mzsombor válasza benzol (#1466) üzenetére


mzsombor
tag

Nekünk is előjött ez, írtam is itt róla korábban. Akkor az lett a konklúzió, hogy biztos az SD kártya az oka. Azóta átálltunk a belső memóriára, de ott is elő-előjön sajnos. Mivel 100-ból itt is kb 1 képet érint, feladtam, annyira nem életbevágó.

(#1472) tokyo2


tokyo2
tag

A gyári Meizu flip tok, nagyon klassz, okos, dizájnos, müxik :) Öröm és Boldogcság :)

(#1473) Joker88 válasza tokyo2 (#1472) üzenetére


Joker88
őstag

van képed róla esetleg ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1474) tokyo2 válasza Joker88 (#1473) üzenetére


tokyo2
tag

(#1475) Zeki


Zeki
nagyúr

Hello!

Játékra M6 Note, vagy Xiaomi Redmi 6?

(#1476) unyadavid válasza Zeki (#1475) üzenetére


unyadavid
senior tag

A Meizu M6 Note hardvere (snapdragon 625) egy kicsit jobb mint a Redmi 6-é és az akksija is nagyobb (4000>3000 mAh).
Ezek alapján a Meizu jobb játékra, viszont a Xiaomi-nak kisebb a kijelző felbontása, szóval nem lehet túl nagy a különbség.

(#1477) Monya78 válasza Zeki (#1475) üzenetére


Monya78
veterán

Plusz a M6 note-nak jobb a fényképezője: fényerősebb az optika, nagyobb a szenzor.

Ja és olcsóbb is az M6 note :B

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1478) benzol válasza mzsombor (#1471) üzenetére


benzol
aktív tag

Az SD kártyás sztorira emlékeztem, de akkor a többi felett átsiklottam. Nekem fél év használat alatt ez volt az első úgyhogy nincs nagy gond.

///\oo/\\\

(#1479) Zeki válasza Monya78 (#1477) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek!

(#1480) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv! Olvasom a fórumban, hogy nincs lehetőség gyorshíváshoz kitenni a kapcsolatot a kezdőképernyőre. Van erre valami app vagy trükk?

(#1481) mobilizmo válasza hibavissza (#1480) üzenetére


mobilizmo
addikt

Névjegyekből nem lehet kirakni közvetlen tárcsázás widgetet? Akkor egy normális launcher is megoldja a problémát. Én Nova-t használok, ott van ilyen lehetőség.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1482) aprokaroka87 válasza hibavissza (#1480) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Névjegyek

Ezt tegnap töltöttem le, mert zavart hogy ha nekem a névjegyek kellenek, azt csak a tárcsázón keresztűl érem el Meizu m6-on

Illetve mintha lenne benne gyorstárcsázás opció is.

(#1483) Zsoltpeter válasza hibavissza (#1480) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Speed dial app....

(#1484) Nkboy válasza tokyo2 (#1474) üzenetére


Nkboy
senior tag

Feketében nincs? :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1485) hibavissza válasza Zsoltpeter (#1483) üzenetére


hibavissza
veterán

Köszi, nézem

(#1486) Feki


Feki
újonc

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy meizu m6 note készüléket, ami tökéletesen működik , nagy gondom nem is volt eddig vele, kivéve, amikor mobilnetet szerettem volna használni ( Vodafone ) a messenger, fb, viber, használatát leszámítva mást nem tudtam elérni, azt írta ki , hogy webhely nem elérhető . :( :F
Kérdésem így ez lenne, hogy tudom ezt a problémát megoldani, találkozott már valaki ezzel a gonddal?
Előre is köszönöm a választ.
Üdv.: Feki

(#1487) Gameboy77 válasza mobilizmo (#1481) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Szia!
A novában hogyan lehet kirakni névjegy parancsikont?

(#1488) dvids válasza Feki (#1486) üzenetére


dvids
aktív tag

Szia! Ha jól remélik a Vodafone előfizetései a felsorolt appok adatforgalmát korlátlanul biztosítja, tehát az első lehetőség, hogy elhasználtad a havi adatforgalmadat, ami minden máshoz szükséges lenne, úgyhogy már csak ezek mennek. Ezt feltételezem lehet ellenőrizni a Voda weboldalán, vagy appjában, ahol az előfizetésed kezeled.

A második lehetőség, hogy nincs engedélyezve a többi app számára a mobilnet hozzáférés. Keresd meg a "biztonság" ikont, majd "adat" és a hálózati hozzáféréseknél a mobilhálózat használatát engedélyezni kell a használni kívánt appoknál.

[ Szerkesztve ]

(#1489) mobilizmo válasza Gameboy77 (#1487) üzenetére


mobilizmo
addikt

Minialkalmazásoknál kell elnavigálni a Névjegyek-ig és ott kiválasztani a Közvetlen tárcsázást.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1490) pandur99


pandur99
aktív tag

Tud valaki olyan képernyővédőről, ami jó is? Kínából rendeltem egyet, de egyrészt nem takarja a kijelzőt, körbe 2-3 mm kimarad, másrészt az egyik sarka rögtön letört. Dobtam is ki. Melyik használható, és honnan lehet rendelni?

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1491) Monya78 válasza Zeki (#1479) üzenetére


Monya78
veterán

Beleolvastam a redmi 6 topicba...természetesen ott a redmit istenítik.

Mosolyogtam is egy válaszra mert valaki megemlítette a M6 note telót: erre az válaszolták hogy az Ő MediaTek Helio P22 procijuk 12nm gyártástecnológiájuk annyival kevesebbet eszik hogy a Meizu snapdrgon 625 14nm pocitól, plusz a egy picivel kisebb a kijelzőjük ezért behozza a 3000mah vs 4000mah aksi elmaradást.
Plusz annyival gördülékenyebb a xiaomi rendszere hogy bőven jobb mint a miezu.

na mindegy, számomra csak a gördülékenyebb rendszer hihető...Aksis dologban már nem hiszek...
Nekem továbbra is előny a 400ppi körüli kijelző, a fényképező fényerőssége és érzékelő mérete, az egy darab fizikai gomb, a gyorstöltés. Plusz továbbra is olcsóbb ;)

(#1492) tamasas0913 válasza Monya78 (#1491) üzenetére


tamasas0913
tag

Redmi 6 topikba én is írtam. Anno mikor ezt a telefont vettem akkor ott volt mellette a redmi 6. Nekem totál egyértelmű volt, hogy ezt választom. Nagyon bazári kinézete van a redminek. Nekem sokat számít, hogy normális anyaghasználattal legyen a telefon. A Meizu sokkal prémiumabb és a régebbi soc sem annyira rossz. Sőt. Tökéletesen lehet használni a snapi 625-el ezt a telefont. Kijelzőben is sokkal szebb szerintem. Az enyém már fattinál teszi a dolgát, én léptem Mate-re, de, ha újra vennem kéne ideiglenes telefonnak valamit akkor ismét a Meizu-t választanám. Apu iphone 5S után el van tőle ájulva kb.

[ Szerkesztve ]

Mate 10 Pro

(#1493) hibavissza válasza hibavissza (#1485) üzenetére


hibavissza
veterán

Végül a Google Névjegyek app lett a megfelelő megoldás. Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Lenne még egy buta kérdésem! A második, szűkebb látószögű kamerát nem lehet külön használni, mint Xiaomi A1-en? Kvázi zoomként? Vagy amikor zoomolok az app-ban automatikusan átvált, ha 5 mpx-hez ér a zoomolás aránya? Mivel, ha jól olvasom 5 mpx-es a második, szűkebb látószögű kamera.

[ Szerkesztve ]

(#1494) hibavissza válasza hibavissza (#1493) üzenetére


hibavissza
veterán

Bocsi a dupláért, de most jutott eszembe. Teljesen jól működik a fényerő szabályzás a Xiaomi A1-hez képest, de mindig kicsit sötétebbet állít be mint az én preferenciám. Meg lehet azt oldani, hogy magától állítgassa továbbra is, de mindig egy picit világosabbra hagyja, mint a mostani alapértelmezett?

(#1495) FNZ válasza dvids (#1488) üzenetére


FNZ
őstag

vodkafonos előfizetőknél sok készüléknél ez a jelenség és az apn a probléma
töröld ki és letölti magának az újat és működni fog.

(#1496) feka0118 válasza FNZ (#1495) üzenetére


feka0118
tag

+1, ha az sem oldaná meg, akkor a vf internet apn meg kell szerkeszteni. A vitamax szót kell kitörölni a vodafone elől, ami pont nem látszódik. De a vmax internet apn t azt úgy kell hagyni ahogy van.

(#1497) Zsoltpeter válasza pandur99 (#1490) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Nekem innen van....https://m.gearbest.com/screen-protectors/pp_1384170.html?wid=1433363

(#1498) Joker88 válasza pandur99 (#1490) üzenetére


Joker88
őstag

Ezeket ajánlom / persze az M6 Note-ra keress

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1499) pandur99


pandur99
aktív tag

Köszönöm!

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1500) lemmy71


lemmy71
őstag

Két hónap várakozás után megérkezett az üvegfólia és a tok nagyon jó mind a kettő, a kijelzővédő pontosan ráfed az eredeti üvegre a tok pontos és a jól kiképzett pereme védi az esetleges ütődéstől a kijelzőt, jó tapintás és dizájnos kialakítás :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.