Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

(#1802) pandur99 válasza Zsoltpeter (#1800) üzenetére


pandur99
aktív tag

Ezt a frissítést hol lehet megtalálni? Nekem a frissítéseknél azt mondja a telefon, hogy a legújabb fut rajta, az pedig a 0-végű, augusztusi dátummal.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1803) sicc33 válasza feka0118 (#1794) üzenetére


sicc33
aktív tag

Nem, nincs benne. Két SIM-et hasznalok így már nem marad neki hely.

(#1804) Joeker67 válasza pandur99 (#1802) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Olvass vissza, ott a link!

(#1805) melodie válasza pandur99 (#1802) üzenetére


melodie
tag

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1E8AVFWo2bBlON_h7kwNrrqChgxgx1Yv7

A letöltés befejezése után csatlakoztassa a mobiltelefont egy számítógéphez adatkábellel.
▲ (Miután a kapcsolat sikeres volt, a mobiltelefon legördülő értesítési sávján megjelenik a "Médiaeszköz csatlakoztatása" feliratú anotifikáció: ebben az esetben kattintson duplán a számítógépen a Számítógép elemre , például az " MX5 ", megjelenik a hordozható eszköz alatt .)

3. Kattintson a jobb gombbal a update.zip/update.bin fájlra, és küldje el az " MX5 " mobiltelefonra (Ugyanígy megjelenik a megfelelő telefon típus is).

4. Ebben a lépésben két működési mód létezik:

1. mód:
Nyissa meg a Fájlkezelő mappát a mobiltelefon asztalán, majd keresse meg és kattintson a update.zip/update.bin fájlra. A mobiltelefon automatikusan belép a frissítési ablakba.

http://forum.flymeos.com/thread-34006-1-1.html

http://forum.flymeos.com/forum.php?mod=viewthread&tid=18&extra=

http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1

[ Szerkesztve ]

(#1806) feka0118 válasza sicc33 (#1803) üzenetére


feka0118
tag

Aham. Csak azért kérdeztem, mert amikor elromlott az sd kártyám nekem akkor csinált ilyen random összeomlásokat és újraindítást. Írtad, hogy flyme 6 van frnt neked. 6.2.4.1G nél nekem volt olyan hogy magától kikapcsolt a telefon és mire észrevettem màr a pinkódot kérte.flyme7 megoldotta.
Ha nem ez az eset áll fent, az akuumulátorod jó állapotban van?
Az is lehet a ludas, ha már minden szoftveres dolgon túl vagy.

(#1807) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Mivel nem nagyon értek hozzá, így inkább kérdeznék.
A leányomnak hó elején jött meg a telefonja. Abban is vannak angol nyelvű szövegek.
Jelenleg a 6.1.4.1G verzió van a telefonon.
A fentebb frissítést le is töltöttem a telefonra fájlkezelővel, de nem tudtam frissíteni, nem találta meg.
Valamit elrontottam?
Közben jött a fentebbi leírás, hogy a PC-re töltsem le és onnan frissítsem. ehhez még nem fogtam hozzá.
Amit a telefonra töltöttem nem is találom.
Melyik lenne jó megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1808) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!
Valaki, TWRP-t varázsolt már erre a készülékre?

Amit én próbáltam, az nem megy.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1809) gyulazsolti válasza gyulazsolti (#1807) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Sikerült, számítógépről.

(#1810) pandur99 válasza melodie (#1805) üzenetére


pandur99
aktív tag

Köszönöm.

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1811) feka0118 válasza Zsoltpeter (#1801) üzenetére


feka0118
tag

Ha nem szeretnéd hogy valaki meghackelje a telód ezt a hozzászolásodat töröld és úgy rakd fel, hogy az imei1 és 2 meid és sorozat szám ne látszódjon. Csak egy tanács.

[ Szerkesztve ]

(#1812) Heller2 válasza feka0118 (#1811) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akartam én is említeni, hogy ne legyenek ennyire közlékenyek, de megelőztél... :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#1813) Zsoltpeter válasza feka0118 (#1811) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Köszi !!!!

(#1814) FNZ válasza aprokaroka87 (#1789) üzenetére


FNZ
őstag

erre nem gondoltam, köszi.

(#1815) Dovloran válasza melodie (#1797) üzenetére


Dovloran
senior tag

Wáó köszönjük szépen mindenki nevében, hogy bevállaltál egy ilyen ,,tesztelést". Holnap mindenképpen feldobom rá! :R

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1816) iMaverick válasza melodie (#1797) üzenetére


iMaverick
addikt

Közben én is felraktam.

Eddig teljesen jó. Van új menüpont is (SOS, gondolom szívinfarktus, vagy hasonló esetre).

Ha jól látom, akkor az utolsó töltés óta történt használatot is sikerült kijavítani...

szerk: mondjuk ez a 2 óra bekapcsolt képernyő... Hát ez még mindig nem az igazi. ;] (Mármint biztosan nem volt 2 óra bekapcsolt képernyőm a legutolsó töltés óta.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1817) feka0118 válasza iMaverick (#1816) üzenetére


feka0118
tag

Ezzel a verzióval is csak az utolsó 12 órát monitorozza és nem a töltés óta eltelt időt?

(#1818) Dovloran


Dovloran
senior tag

Én már csak azon agonizálok, hogy egy random user, hogy szerez meg egy random firmware-t a készülékhez, úgy, hogy abból még csak béta se lett bejelentve. Úgy látszik Meizu-éknál ez már csak így megy. :"D

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1819) feka0118 válasza Dovloran (#1818) üzenetére


feka0118
tag

Rákérdeztem tőle. Válasz a google ról.
Oroszban már 8 nappal ezelőtt kiadták állítólag és onnan szerezte.

(#1820) Dovloran válasza feka0118 (#1819) üzenetére


Dovloran
senior tag

Aha, értem. Amúgy látszik is a fórumon, hogy elég nagy az orosz vásárlóerő. Meg amúgy a Meizu is előszeretettel kommunikál inkább a Telegramon, mint a hivatalos fórumon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1821) iMaverick válasza feka0118 (#1819) üzenetére


iMaverick
addikt

Ennyit arról, hogy van a kínai piacra szánt firmware és a nemzetközi... A nemzetközit előbb adják oda az orosz barátainknak... ;] :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1822) mobilizmo válasza iMaverick (#1821) üzenetére


mobilizmo
addikt

Elvileg van Flyme 7.8.11.27A Beta Chinese M6 Note-ra

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1823) feka0118 válasza iMaverick (#1821) üzenetére


feka0118
tag

Hát érdekes az biztos.
Bár én próbáltam orosz oldalakon ràkeresni, nem találtam meg. De lehet hogy csak én nem tudom használni a guglit😀

(#1824) feka0118 válasza mobilizmo (#1822) üzenetére


feka0118
tag

Én is láttam, csak kár hogy nem global beta.
Ha abból indulunk ki hogy amit most várunk frissítés kínában májusban jelent meg(7.0.1.1A), akkor erre is jó sokat kell várjunk...😡😥

(#1825) iMaverick válasza mobilizmo (#1822) üzenetére


iMaverick
addikt

Az echte kínai belpiacra szánt firmware-t már én is linkelgettem korábban, csak van vele némi gond:
1, nincs benne Google Play (ami végül is orvosolható)
2, csak kínai és angol nyelv
3, ha mégis vissza akar állni a felhasználó a global-ra, az jókora szívás (van tutorial hozzá)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1826) cinober1 válasza iMaverick (#1825) üzenetére


cinober1
csendes tag

Na de mivel tud többet a legújabb kínai firmware mint a legújabb global? Érdemes szórakozni vele?

(#1827) irostas válasza ati05 (#1779) üzenetére


irostas
újonc

Írtam pár napja ezt a bekapcsoláskor nem kér pinkódot problémát; simet tisztítottam, próbálgattam, de nem volt megnyugtató a megoldás. Mígnem ma olvastam feka0118 bejegyzését ([link]) ÉS úgy tűnik valóban az arcalapú felismerés zavarja meg, reboot után előbb lép be azzal mint kérné a SIM pinkódját, Ha kicsit elfordítom a kamerát, vagy kikapcsolom az arcfelismerést, egyből jön a pin kód kérés. :D Meg utána is ha zárolom és felélesztem a kijelzőt szóval nincs nagy gond, de ezt nem vélem teljesen korrekt működésnek azért. :) Köszi a segítséget mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

(#1828) iMaverick válasza cinober1 (#1826) üzenetére


iMaverick
addikt

Pl. ami a legutolsó global-ban fél éve hiba található, azt ezer éve kijavították a kínaiban...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1829) Dovloran


Dovloran
senior tag

Már egy napja használom a telót és szerintem jó irányba fejlődött. Tetszik az új animáció a menüben és a plusz egy-két szoftveres finomítás a rendszerben. Kár, hogy az értesítési sáv bug-ot nem javították ki, ami akkor jön elő, ha fekvő módba döntöd a mobilt.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1830) sicc33 válasza sicc33 (#1793) üzenetére


sicc33
aktív tag

Kicsit finomítok a fagyás kérdés terén. Mindíg a tarcsazó program használatakor dob hátast. Lehet valami másik alkalmazás akarna hozzáférni és az bolondítaná meg?

[ Szerkesztve ]

(#1831) cinober1 válasza sicc33 (#1830) üzenetére


cinober1
csendes tag

Bár már jó ideje a 7-es rendszert használom, a 6-ossal sem tapasztaltam semmiféle fagyást. Viszont nyugodt szívvel ajánlom a 7-re való frissítést! Talán megoldja a problémádat.

(#1832) feka0118 válasza cinober1 (#1831) üzenetére


feka0118
tag

Ma felrakták hivatalisan is😀😀

(#1833) aprokaroka87 válasza feka0118 (#1832) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Sima m6-ra is jött egy update 7.1.0.0g néven, tehát ha jól sejtem akkor ha a Note verzió megkap egy update-et azt az alap m6 is megkapja ugyanakkor.
A múltkori flyme 7 update is már együtt érkezett mindkét m6 tipusra.

(#1834) Dovloran válasza aprokaroka87 (#1833) üzenetére


Dovloran
senior tag

Most néztem, hogy kijött pont ma egy frissítés az M6 Note-ra is és úgy tűnik, hogy a verziószám is nagyobb, mint a mostani unofficial orosz ROM-nak. Úgy tűnik frissíthetek megint. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1835) feka0118 válasza Dovloran (#1834) üzenetére


feka0118
tag

Gyanítom amit az emberkénk felrakott, az a 7.1.0.1.A multilanguage verziója, házilag megszerkesztve.
Viszint így elég jönnyű benne elrejteni egy kártékony fájlt. Javaslom minden féle képpen csinálj teljes gyári visszaállítást, a menüből indítva.

(#1836) feka0118 válasza feka0118 (#1835) üzenetére


feka0118
tag

A verziószámot elírtam, de gondolom tudod mire gondoltam😀

(#1837) Zsoltpeter válasza feka0118 (#1836) üzenetére


Zsoltpeter
tag

http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1

(#1838) aprokaroka87 válasza Dovloran (#1834) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ahogy elnézem azt change note linket, nektek is elég mélyrehatóan részletezik a hibajavitás és változások listázását :D

(#1839) Dovloran válasza aprokaroka87 (#1838) üzenetére


Dovloran
senior tag

+1 :DDD

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1840) Dovloran válasza feka0118 (#1835) üzenetére


Dovloran
senior tag

Mindenképpen azt szerettem volna csinálni.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1841) feka0118


feka0118
tag

Aki már frissített.
Történt érdemi változás, fejlődés, magyarítás?

(#1842) Dovloran válasza feka0118 (#1841) üzenetére


Dovloran
senior tag

Azok a változások vehetőek észre, amelyek az előző nem hivatalos verzióban is voltak. Az akku nekem mintha jobb lenne és a rendszer is kicsit jobban pörög. Szerintem senkinek nem lesz semmi negatív tapasztalta, ha frissít. Főleg, hogy ez már végre a hivatalos verzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1843) iMaverick válasza feka0118 (#1835) üzenetére


iMaverick
addikt

Azért érdekesek a számozások...

Flyme 7.0.1.0G (augusztusi hivatalos)

Flyme 7.0.1.1G (az orosz "sufni" verzió)

Flyme 7.1.0.0G (novemberi hivatalos)

A changelist meg egyenesen "parádés".
•Upgraded patches to improve system security
•Optimized system stability.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1844) Dovloran válasza iMaverick (#1843) üzenetére


Dovloran
senior tag

+1 Viszont számozás szerint ez a legfrissebb verzió. (A mostani hivatalos)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1845) Dovloran


Dovloran
senior tag

Amúgy meg elolvastam és nem orosz, hanem szerintem ukrán verzió volt az a ,,sufnis", mert a Flyme fórumon is oda volt írva ukránul, hogy ukrán topikváltoztatért oda kattintsanak. (Tudok cirillt olvasni, azért mondom) :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1846) feka0118 válasza Dovloran (#1845) üzenetére


feka0118
tag

Akkor sorry a fals információkért😥.
Eddig szerintem is jobb, pedig nem tiszta telepítést csináltam.
A portré mód végre eltalálja amit szeretnék mint az F6 ban, adatmennyiséget mutató widgeten végre olvasható méretűek a számok, kevesebb az angol szöveg a menüben és lehet higy csak beképzelem, de mintha szebben szólna a hangszórója amikor youtube zok(kevesebb zaj és nagyobb hangerő).
Aki eddig nem frissített F7 re, ezt a verziót én nyugodt szívvel merem ajánlani.🙂

(#1847) Tetetlen76


Tetetlen76
újonc

Üdv! Ma kaptam kézhez egy ilyen készüléket az eustock-tól és nagyon tetszik viszont lenne egy pár kérdésem.Jelenleg Flyme 6.1.4.1G van rajta és azt írja hogy nincs elérhető frissítés. Esetleg más régióra kell állítani hogy frissítsen, jelenleg magyaron van. Az arcfeloldást tudja ez a készülék, ha igen hol található? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1848) Heller2 válasza Tetetlen76 (#1847) üzenetére


Heller2
aktív tag

Kicsit fentebb van egy link, onnan le tudod szedni a legújabbat. Letöltöd az update.zip et és lehet frissíteni

Az arcfelismerés az "ujjlenyomat és arcfelismerés" opcióban leledzik. Jól működik, jópofa funkció! ;)

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#1849) Tetetlen76 válasza Heller2 (#1848) üzenetére


Tetetlen76
újonc

Meg is csináltam, sikerült nagyon szuper, köszönöm a segítséget!

(#1850) Czeri32


Czeri32
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is sikerült hozzá jutni eu stockról, az egyik utolsó készülékhez, ma meg is kaptam a szoftver verzióm 7.1.2 :)
Elsőre megnézve nagyon jónak tűnik a készülék, tartalék telefonnak vettem.

Nincs esetleg egy szilikon tok (átlátszó), és egy üveg fólia (fehér) valakinek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.