Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) iMaverick válasza chopin42 (#1900) üzenetére


iMaverick
addikt

A beépített böngészővel is ezt csinálja? Factory reset-et kértél a frissítés közben?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1902) chopin42 válasza iMaverick (#1901) üzenetére


chopin42
őstag

Factory reset nem volt, mivel gyári frissítés. De az jön, ha nem javul meg.
Illetve a saját böngészőjét nem próbáltam még, azt előtte ellenőrzöm, de úgy voltam vele, úgy is meg kell oldani a gondot, hátha van valakinek hasonló...
Nem tudom, mi csesződött el :O

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#1903) iMaverick válasza chopin42 (#1902) üzenetére


iMaverick
addikt

Hiába gyári frissítés! A 6-ról a 7-re frissítés akkora ugrás, hogy mindenképpen ajánlott egy factory reset-tel összekötni. (Olvass vissza, volt erről korábban szó.)

Ilyen kisebb ugrásoknál én is hanyagolom. (7.0.1->7.1.0), fő verziót nem ugrottunk.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1904) chopin42 válasza iMaverick (#1903) üzenetére


chopin42
őstag

Egyelőre jónak tűnik, lehet, hogy a blokada volt a ludas (ami eddig szó nélkül ment :W ). Majd próbálgatom, aztán ha nem megy, kap egy factory resetet.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#1905) benzol válasza chopin42 (#1904) üzenetére


benzol
aktív tag

Nekem amikor a Touchpal volt az alap billentyűzet az csinált érdekes dolgokat. Furcsa keresési eredmények, stb... mióta hanyagolom minden rendben.

///\oo/\\\

(#1906) Zsoltpeter válasza benzol (#1905) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Mit használsz Gboard-ot ?

(#1907) benzol válasza Zsoltpeter (#1906) üzenetére


benzol
aktív tag

SwiftKey Keyboard De a Gboard is tökéletes azt a gyors hangbevitel miatt szerettem, de valami miatt mégis a swift mellett ragadtam.

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#1908) Szakáczki


Szakáczki
csendes tag

Sziasztok!
Én Xiaomi Redmi 4A-ról váltottam M6 note-ra és eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, de van két idegesítő problémám amire eddig nem sikerült megoldást találnom. Ha bekapcsolom az autómat, akkor a telefon felcsatlakozik autómatikusan az autó bluetooth rendszerére és egyben autómatikusan elindítja a zenelejátszót. Ezt nem tudom kikapcsolni, nem találtam beállítást sem a lejátszóban se a beállításokban. A másik, hogy én eddig minden telefonomon a casse-o-playert használtam zenelejátszásra, mert jó kis app, meg nagyon jó hangszín beállító van benne, viszont ezzel a telefonnal nem akar együtt működni. Nem megy a hangszínszabályzás rajta, csak ha a gyári zene app meg van nyitva a háttérbe. Amint azt kilövöm inaktív lesz a beállítás. Erre szeretnék valami megoldást.

(#1909) ZephX


ZephX
senior tag

Sziasztok!

Édesanyámnak van egy M6 Note-ja, ami este merül mint a Titanic. Felrakom hozzá a képet az aksi használatról reggel. Én arra gyanakszom, hogy a wifi be van kapcsolva és ekkor tölti le a rendszer frissítést. A rendszer szeretné magát frissíteni flyme 6-ról 7-re. Én nem nagyon szeretném, mert nem akarok biztonsági mentéssel, meg beállítgatásokkal vacakolni. Le lehet valahol tiltani, hogy ne is keresse a frissítést? Mert minden reggel kiírja, hogy itt az idő frissíteni. Vagy jobb lett a 7-es Flyme, mint a 6?
Előre is köszi.
[kép]

(#1910) Joeker67 válasza ZephX (#1909) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Nyugodtan frissíts, jobb a 7.1-es!

(#1911) #27216896


#27216896
törölt tag

Hogy lehet erre (7.1.2) a csodára mobil netet csiholni? Vodafone, írja hogy 4G/LTE, de semmi... :(

[ Szerkesztve ]

(#1912) pandur99 válasza #27216896 (#1911) üzenetére


pandur99
aktív tag

A Beállítások menü SIM kártyák almenüjében bekapcsoltad a Mobil adatok menüpontot?

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#1913) aprokaroka87 válasza #27216896 (#1911) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

7.1.2 ? Ez flyme verzió lenne?

(#1914) #27216896 válasza aprokaroka87 (#1913) üzenetére


#27216896
törölt tag

Ja igen, most frissült erre, de ez előtt (6-al) sem volt...persze, minden be van kapcsolva! Hálózati mód: 4G először

[ Szerkesztve ]

(#1915) aprokaroka87 válasza #27216896 (#1914) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

apn jól be van állitva?
bár elvileg azt a rendszernek kellene automatikusan hozzá adnia.

(#1916) #27216896 válasza aprokaroka87 (#1915) üzenetére


#27216896
törölt tag

APN frissítése online = csatlakozás sikertelen

APN hozzáadása

Ez a kettő menü van, mikor wifin van a teló akkor hozza a vodafonét, most nem... :F

(#1917) Dovloran válasza #27216896 (#1916) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ha azt írja, hogy a csatlakozás sikertelen, akkor lehet, hogy még nem aktiválták a kártyát, vagy egyéb szolgáltatói probléma lesz.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1918) #27216896 válasza Dovloran (#1917) üzenetére


#27216896
törölt tag

Ezt (http://keszulektamogatas.vodafone.hu/vodafone/smart-first/applikaciok-es-media/internetbeallitasok-a-telefonon/) természetesen végig harcoltam, de nem hajlandó elmenteni a beállításokat sem. Netnek lennie kell, igaz csak 1GB, de fizetek érte...

[ Szerkesztve ]

(#1919) #95590400 válasza #27216896 (#1918) üzenetére


#95590400
törölt tag

nekem a sima m6-on állandóan elfelejtette a gyári app az sms központ vodás telszámát, miután betettem egy másik, telekomos sim-et is mellé, majd kivettem pár nap után. na, utána kellett gyk. minden sms küldés előtt újra beállítanom... másik appot kellett felraknom végül sms kezeléshez, az megoldotta.
szerintem rakd át a másik sim-be, hátha.

(#1920) #27216896 válasza #95590400 (#1919) üzenetére


#27216896
törölt tag

Kezdem azt érezni, hogy majd a következő munkanapon lesz egy elbeszélgetésem a vodafone ügyfélszolgálattal...az átrakás sem oldotta meg, sőt más készülékben sem megy...az APN-t gyönyörűen betölti amint kap wifin netet és megőrzi a beállításokat, de ahogy a wifit lelövöm nuku net... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1921) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

asszonynak volt egy lenovo szelfibotja. működik minden telefonnal csak az ővével nem. hiába nyomom boton a gombot a kameránál nem csinál semmit, ha kihúzom a telefonból, akkor lövi el a képet. ha simán bedugom és megnyomom a gombot, akkor a hangerőt veszi fel automatikusan a maximumra.
valamit lehet beállítani, hogy működjön a botja fényképezésre? gondolom nincsen jól beállítva vagy rosszul érzékeli a jeleket.

(#1922) FNZ válasza FNZ (#1921) üzenetére


FNZ
őstag

a fenti probléma a gyári kamera app-al van.
felraktam egy másikat (camera zoom fx), de itt ha megnyomom a boton a gombot, akkor másodpercenként készít egy fotót addig, amíg ki nem húzom a telóból a kábelt :F

(#1923) masterful87


masterful87
senior tag

Addig szekált a telefon, hogy ma végre felfrissítettem 7.1.0.0-ra.
Hát a színhőmérséklet állításra nem reagál, és nem a szemkímélőmódra se veszi lejjebb a kék intenzitását. Tökre megérte...

EDIT:
Telefon kikapcs majd bekapcs után, és a menüben matatás után észhez tért, rámentem a színhőmérsékletre, és máris dobta a sárgát, ezek után már a lehúzható sávra is reagál a szemkímélő mód. Ennél nagyobb gond ne legyen vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#1924) Zsoltpeter válasza masterful87 (#1923) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Hasonlóan jártam de most már minden oké !

(#1925) #27216896 válasza FNZ (#1922) üzenetére


#27216896
törölt tag

7.1.2 a legfrissebb. Érdemes ráfrissíteni! :K

(#1926) iMaverick válasza #27216896 (#1925) üzenetére


iMaverick
addikt

7.1.2? Most az "Android" verzióra gondolsz? Az már a 6-os Flyme alatt is az volt.

Magából a Flyme-ből még mindig a Flyme 7.1.0.0G a legutolsó kirakott..

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1927) ZephX


ZephX
senior tag

Sziasztok!

Ha a beépített biztonsági mentés appot használom és mindent beikszelek akkor az alkalmazásokon belüli beállításokat is megőrzi (pl.facebook, messenger) vagy csak a rendszer beállításait?

(#1928) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Sziasztok!
Van a lányomnak egy ilyen készüléke, és szerette volna aktíválni az intelligens tok funkciót. Sajnos a telefon sehogy sem veszi a lapot. A megfelelő tokon kívül valamit kell még állítani a menüben?

(#1929) Nkboy válasza Csendeske (#1928) üzenetére


Nkboy
senior tag

Csak bekapcsolni lehet. Más állítási lehetőségről nem tudok.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1930) Csendeske válasza Nkboy (#1929) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Ettől féltem. A menüben bekapcsoltuk, de semmi.
Nem hinném, hogy egy visszaállítás megoldaná, és nem is akarja ez miatt újból belakni a telót.
Marad így,

Kösz!

(#1931) Nkboy válasza Csendeske (#1930) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nem lehetséges, hogy a tok nem jó?
Nálam érzékeli, hogy van.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1932) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Hali! Az intelligens tok nálam jól működik,viszont hetesre frissítés óta nem működik a TV -re kivetítés !....valami tipp ?

(#1933) Csendeske válasza Nkboy (#1931) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Hát-végül is elképzelhető!? Nem én rendeltem, hanem a lányom. Neked milyen van, és honnan rendelted, ha szabad kérdeznem?

(#1935) Nkboy válasza Csendeske (#1933) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nillkin

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1936) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Nekem nagyon nem megy az Android Auto Waze kocsi kijelzore kirakás. Másnak megy ez? (KIA Stonic) Azt írja, hogy "nem támogat a mobil médialejátszást".

Meizu M6 simával és Galaxy A5-tel megy.

(#1937) Csendeske válasza Nkboy (#1935) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Köszi!

(#1938) feka0118 válasza csubuka (#1936) üzenetére


feka0118
tag

Nekem normálisan működik(suzuki s-cross, gyári fejegység).
Az android autó régebbi vagy újabb verziója esetleg nem oldja meg a problémát? Nálam a márciusi verzióval volt bajom, de a következő verzióval már jól működött.Jelenleg a szeptemberi van fent és minden ok.

(#1939) csubuka válasza feka0118 (#1938) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen! Ránézek majd régebbi verziókra. Az összes mobilon a legfrisebb Waze és AA fut. Van amelyik megy valamelyik nem a kocsival. Annyira eddig nem jött át az AA, bár néhány mobillal megy legalább.

(#1940) Nkboy


Nkboy
senior tag

Egyszerűen, nem bírtam megszokni MIUI után a Flyme-t :)

Addig addig kókányoltam, amig ez össze nem jött: :K

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1941) Dovloran válasza Nkboy (#1940) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ügyes :)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1942) Szakáczki válasza Nkboy (#1940) üzenetére


Szakáczki
csendes tag

Ezzel a MIUI gyári hangzás beállítása is elérhetővé válik, vagy csak a kinézete lesz MIUI. Magyarul teljes értékű rendszert kapunk? Én Redmi4A-ról váltottam, de lehet engem is érdekelne ez a rendszer.

(#1943) Joeker67 válasza Nkboy (#1940) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Erről a romról írhatnál itt bővebben is,ill. a felrakás is többeket érdekelhet! :K

[ Szerkesztve ]

(#1944) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Sziasztok!
A gyári kamera appból hova tünt az utófocus funkció?
Nem mintha használnám, mert sok értelmét nem látom, csak úgy feltűnt...
(7.1.0.0.)

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#1945) Nkboy válasza Joeker67 (#1943) üzenetére


Nkboy
senior tag

Sok mindent sajnos nem tudok mondani, mert mint írtam, ez egy kókányolt rendszer. :) Jelen pillanatban még telepíthető verziója sincs. Hiába nem értek hozzá.

Amúgy ez az alapja. Ebbe lett kisebb nagyobb sikerrel belefargva a magyar nyelv(nem 100% -ban magyar).Az orosz fórumon is, azt olvastam, hogy csak kb 80% -ban sikerült nekik honosítani.

A ROOT, TWRP, Bootloader nyitása, pedig ez alapján lett csinálva.

Szakáczki: Valószínű, hogy csak a kinézet. :)

Ha valaki kedvet érez :) [GUIDE][COMPLETE] Build or Port MIUI ROM to Any Device

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1946) Bellami


Bellami
csendes tag

Üdv! Most lett 1 ilyen telóm. Hol találom az értesítési led beállításait? Eddig sehol nem találtam, pedig többször végig néztem a beállításokat!

(#1947) Nkboy válasza Bellami (#1946) üzenetére


Nkboy
senior tag

Sehol, teljesen automata. :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1948) Bellami válasza Nkboy (#1947) üzenetére


Bellami
csendes tag

Köszönöm! Úgy olvastam,színes a visszajelző led. Más telefonon külön tudtam állítani a színeket a különböző értesítésekhez. Ezért kerestem ezt a beállítást. Töltéskor sem világít!

(#1949) Dovloran válasza Bellami (#1948) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ez a LED egyszínű és töltés közben nem világít. Külön beállítás tényleg nincs rá.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1950) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Polgártársak,

Cseréltetett / cserélt már valaki kijelzőt a M6 Noteon? Halódik a Redmi 3s-em, és a családban a nagylánynak van egy egy hónap után lezúzott kijelzőjű - érintő pókhálósra törve - Note-ja. Ha valami emberi áron lehetne kijelzőt szerezni, lehet, hogy megcsinál(tat)nám magamnak, amíg a büdzséből ki nem tudok szorítani egy új telót.

P.S. Másnak is sikerült az éleken egy hónap alatt teljesen lekoptatni a festést/ anodizálást, vagy csak a mi kölkeink ilyen "profik" ? :U

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.