Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) gyulazsolti válasza jambiyya (#1700) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Na így már minden összejött.
Köszönöm nektek.

Volna még valami. A képernyőképet hozzá lehet rendelni alul a 3 gomb valamelyikéhez?
Vagy az csak úgy működik, hogy lehúzom a sávot, és ott kopp az ikonra.

[ Szerkesztve ]

(#1702) cinemazealot válasza gyulazsolti (#1701) üzenetére


cinemazealot
addikt

Képernyőkép tudtommal a hangerő le és kikapcsoló gomb egyszerre történő lenyomásával készíthető. Bővebben itt.

[ Szerkesztve ]

(#1703) aprokaroka87 válasza cinemazealot (#1702) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem sima m6-on a hangerő felfele gomb+kikapcs gomb esetén is felkinálja a screenshot készitését.:)

(#1704) gyulazsolti válasza cinemazealot (#1702) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Ezeket tudtam, csak azt gondoltam hozzá lehet rendelni valamelyik gombhoz., mondjuk a vissza gombhoz.
Itt megvan. [kép]

Nekem Redmi 5 van, alapból ott is a hangerő és bekapcsoló gomb, viszont át lehet állítani.
Én a vissza gombhoz rendeltem. Hosszabb nyomás és kész a kép.

(#1705) cinemazealot válasza aprokaroka87 (#1703) üzenetére


cinemazealot
addikt

Eredetileg a hangerő fel gombot írtam, mert nem voltam biztos benne (nekem nincs ilyen telóm, csak anyumnak). :B

A "felkínálja" azt jelenti, hogy fel+ki kombinációra nem menti a képet, csak felkínálja annak elmentését? Mert az megmagyarázná, hogy amikor anyum a múltkor így próbálta, a kép miért nem mentődött el automatikusan.

(#1704) gyulazsolti
A soft gombokhoz való hozzárendelés lehetőségéről nem tudtam. :R

[ Szerkesztve ]

(#1706) aprokaroka87 válasza cinemazealot (#1705) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen
fent jobb oldalon ott van a Save opció

(#1707) cinemazealot válasza aprokaroka87 (#1706) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ezt nem tudtam, köszi. :R A telefon anyumnál van, ő meg amellett, hogy nem beszél angolul (fordítás hiányos frissítés rulez :U ), zöldfülű is még az okostelefonos környezetben, és nem vette észre a save gombot. Én meg a telefonvonal másik végén nem láttam, mi van a képernyőjén. De most már fogom tudni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1708) zippofcy válasza Rekureku (#1677) üzenetére


zippofcy
senior tag

Rakd fel Google Play-ből a Swiftkey-t.
Az alap program egy fos, nekem sokszor még az érintést sem érzékelte. "Betű összekötős" vagyis ujj felemelés nélküli bevitelt úgyse támogat, szóval mindenképp cserélned kell.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1709) Joker88


Joker88
őstag

hétvégére megérkezett :D

bár a fehér előlapot fel sem teszem,mert fekete-kék a telefon... kicsit furán nézne ki szerintem. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1710) bandesz22


bandesz22
csendes tag

Sziasztok!
Vissza szeretném állítani a flyme 6-ot root nélkül. Hogy lehetne? Köszönöm

(#1711) aprokaroka87 válasza bandesz22 (#1710) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

innen letöltöd a megfelelő zip-et, majd ez alapján elvégzed a dolgot.

(#1712) jmuranyi


jmuranyi
tag

Sziasztok, csatlakoztam, egy órája jött meg egy fehér-arany színű az EUstockról.
Eddig nagyon tetszik Édesanyámnak.

(#1713) jambiyya válasza jmuranyi (#1712) üzenetére


jambiyya
őstag

Én faternak vettem, M2-t váltott, és nagyon odavan érte. Ár/értékben, főleg amire neki kell, ez egy piszok jó telefon.

(#1714) aXXon válasza Dovloran (#1688) üzenetére


aXXon
senior tag

Köszönöm, így már megtaláltam. Hát megérne egy screenshotot az eredmény. Az összes adat olvasható méretű, a napi felhasznált adathoz meg nagyító kell, mert mínusz kettes betűméretű :DDD

Továbbra is eladnám másfél hetes készülékem, ha valakit érdekel, amíg megvan idejárok tanácsokért ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#1715) Zsoltpeter válasza aXXon (#1714) üzenetére


Zsoltpeter
tag

nem értem ,nálam így látszódik...

(#1716) aXXon válasza Zsoltpeter (#1715) üzenetére


aXXon
senior tag

Igen, de mi nem ezt kerestük egészen, hanem azt, hogy ha lehúzod a rolót, akkor ott az ikonsor alatt írja egy sorban a havi felhasználtat, meg a napit. Na most ez sikerült úgy Meizuéknál, hogy a napit nézve a szemem kifolyik :DDD

Az általam keresettet egyébként itt tudod beállítani az alsó menüben.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#1717) Zsoltpeter válasza aXXon (#1716) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Ok igazad van...nekem is be van állítva ....rákattintok a nagy jön elő..

(#1718) feka0118


feka0118
tag

Itt a megoldás azok számára, akik a gyári időjárás appot szeretnék használni meg a phonefindert.
http://forum.flymeos.com/thread-47875-1-1.html

(#1719) Johnny


Johnny
senior tag

Olyan gondom van hogy a telefont egyszerűen nem látja a számítógép. Mellette egy csomó alkalmazás random bezáródik, van ami egyből megnyitás után. Bármi tipp ?

(#1720) feka0118 válasza Johnny (#1719) üzenetére


feka0118
tag

6.1.4.0.g rom van fenn?
Mert ha igen, akkor frissítsd le, ..4.3 g re vagy 7.0.1.0.g re, ezrkre a problémákra lehet gyógyír lesz.

(#1721) Johnny válasza feka0118 (#1720) üzenetére


Johnny
senior tag

6.1.4.1G-nek írja. Rányomok a frissítésre, azt írja a legújabb. Gépre nem tudom tenni h rátöltsek újabbat és kézzel frissítsek

(#1722) Andarte válasza Johnny (#1721) üzenetére


Andarte
csendes tag

Töltsd le a telefonon, nekem így sikerült gép nélkül...(#1711 hozzászólás linkje böngészőből)

[ Szerkesztve ]

(#1723) Johnny válasza Andarte (#1722) üzenetére


Johnny
senior tag

Köszi, megpróbálom

(#1724) Johnny


Johnny
senior tag

Köszönöm ! Az új rom megoldotta, visszakaptam a képeimet is uh boldogság van. De h ez mitől volt ?

(#1725) feka0118 válasza Johnny (#1724) üzenetére


feka0118
tag

Azt hogy a gép miért nem ismerte fel, csak tippem van, alapértelmezetten gépre dugásnál a csak töltés van beállítva, azt utána kellett módosítani. De ezt lehet te is nézted. Nem tudom milyen appok léptek ki, nekem a facebook, messenger, és telekom alkalmazások csinálták miután kaptak frissítést. Lehet a régebbi szoftver verzióval nem tudtak így együtt működni. Ez csak egy gondolat, lehet semmi összefüggés nincsen közöttük, de nekem is megoldotta a szoftverfrissítés.😀

[ Szerkesztve ]

(#1726) Johnny válasza feka0118 (#1725) üzenetére


Johnny
senior tag

Persze h állítottam. Már a telefon file kezelője is kilépett, de nem tudtam megnézni a képeimet sem. Viber, whatsapp kilépett, messenger ritkán. Ahogy felment az új rom elkezdett mindent frissítgetni mellé. Most minden patent.

(#1727) zibo73


zibo73
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne,hogy lehet megoldani csak az egyik simet használjam hívásra,ezzel csak neteznék.
Van valami mód hívás tiltásra a simnél?Nem találok ezzel kapcsolatos beállítást.

(#1728) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Igaz már túl vagyok rajta, mert úton van, ha minden igaz, de csak megkérdezem, hogy ez a típus vállalható, elfogadható a telefonra? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1729) Dovloran válasza zibo73 (#1727) üzenetére


Dovloran
senior tag

Szia! A telefon appon belüli beállításokat most néztem meg, de azokban csak a névjegyek megjelenítésével kapcsolatos beállításokat találtam meg. Amit te keresel az a beállításokban van a legelső sor beállításnál, ahol a SIM-mel és a hálózatokkal kapcsolatos beállítások vannak. Ott le lehet tiltani a kártyát, azt viszont nem tudom, hogy úgy meg lehet-e csinálni, hogy az egyikről csak mobilnet ,,jöjjön", mivel nem használok két kártyát sajnos.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1730) Dovloran válasza gyulazsolti (#1728) üzenetére


Dovloran
senior tag

Szerintem ez teljesen jó. Aliról nem szoktak szart küldeni, legalábbis nekem még nem küldtek olyat, ami nem passzolt volna.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1731) Balion válasza Johnny (#1721) üzenetére


Balion
senior tag

Nekem a flyme 7 is csinálta ugyanezt, és egy újra flashelés megoldotta (ugyanarra a romra) .

[ Szerkesztve ]

(#1732) zibo73 válasza Dovloran (#1729) üzenetére


zibo73
aktív tag

Szia!
Köszi! Azt megtaláltam,de sajnos ott külön nem lehet letiltani csak a kártyát egyben.

(#1733) Perennis válasza zibo73 (#1727) üzenetére


Perennis
tag

Phone alkalmazás - contacts fül - jobb sarokban felül három pöttyre böksz - settings - állítsa be....

(#1734) mike12


mike12
újonc

Helló Guruk. Be lehet állítani valahol a hívásvárkoztatást? Köszönöm.

(#1735) gyulazsolti válasza Dovloran (#1730) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nem is az, hogy szar, hanem inkább, hogy 2.5D. Jobb lett volna-e 3D vagy más típus. Erre gondoltam.
Az üveg is 2.5D-s a leírás szerint, azért rendeltem ezt a fajtát..
Rendeltem már én is aliról, üveget, tokot, nem volt velük probléma.

(#1736) Perennis válasza mike12 (#1734) üzenetére


Perennis
tag

Két hozzászólással feljebb leírt pontig menj el, majd tekerj lejjebb ott lesz egy olyan, hogy Több bökj rá majd válaszd ki melyik simnél szeretnéd beállítani a hívásvárakoztatást.

(#1737) Dovloran válasza gyulazsolti (#1735) üzenetére


Dovloran
senior tag

Szerintem nem lesz vele baj, ha igen akkor meg vissza tudod küldeni akármikor.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1738) zibo73 válasza Perennis (#1733) üzenetére


zibo73
aktív tag

Köszi!
De itt csak a kimenőt tudom letiltani a bejövőt valahogyan nem lehet?
Multi Simet szeretnék használni(páromét) és nem szeretném ha nálam cseng. :)

(#1739) Perennis válasza zibo73 (#1738) üzenetére


Perennis
tag

1. Ha párodnak új száma van akkor átirányíthatod arra az összes hívást, ennek biztos van plusz költsége.
2. Minden hívás átirányitása a hangpostafiókra.

Mindkét esetben az SMS-t továbbra is megkapod.

(#1740) zibo73 válasza Perennis (#1739) üzenetére


zibo73
aktív tag

:R

(#1741) #27216896


#27216896
törölt tag

Sziasztok! A Flyme 7.0.1.0G-re frissítés bonyolult? Jelenleg Flyme 6.1.4.1G van rajta. Letöltöttem a méretes filet a flyme oldaláról. Mi a teendő? :R

(#1742) iMaverick válasza #27216896 (#1741) üzenetére


iMaverick
addikt

A telefonon "ráböksz", erre megkérdi, hogy telepíteni akarod-e? Ennyire bonyi. :DDD

Azért pipáld be az adatok törlését, mert ez így biztosan nem akad össze a korábbi beállításokkal. (Viszont így állíthatod be újra a dolgaidat.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1743) #27216896 válasza iMaverick (#1742) üzenetére


#27216896
törölt tag

Tényleg ennyi? :Y Viszont a telepített alkalmazások is kuka (gondolok itt pl. játékra)? :R

Más kérdés: Qi wireless töltést támogatja a készülék? Nem látok sajnos a hátlap alá, mert ugye nem kivehető (bontás nélkül) az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#1744) jambiyya válasza #27216896 (#1743) üzenetére


jambiyya
őstag

Szép lenne...ez nem az a kategória. ;)

(#1745) mobilizmo válasza #27216896 (#1743) üzenetére


mobilizmo
addikt

Fura számomra, hogy veszel valamit úgy, hogy nem vagy tisztában az alap képességeivel.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1746) jmuranyi válasza #27216896 (#1743) üzenetére


jmuranyi
tag

Qi: nem támogatja. (Fém hátlappal nem szokták.)

(#1747) Dovloran válasza mobilizmo (#1745) üzenetére


Dovloran
senior tag

Ahogy a mai emberek óriási százaléka. (Nem bántásból).

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1748) iMaverick válasza #27216896 (#1743) üzenetére


iMaverick
addikt

Viszont a telepített alkalmazások is kuka (gondolok itt pl. játékra)?

Yes. Sajnos. (Esetleg próbáld meg a kipipálás nélkül...)

Qi? :C

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1749) #27216896


#27216896
törölt tag

Akkor qi wireless modul+a hozzávaló tok... :B

(#1750) #27216896 válasza iMaverick (#1748) üzenetére


#27216896
törölt tag

Telefonra átmásolom a tömörített update filet, vagy a pc-n kitömörített mappát? Meg hol böksz rá? Frissítés menü pontban ilyen opció nincs sajnos... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.