Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) feka0118 válasza szentkuti11 (#20) üzenetére


feka0118
tag

Mielőtt leírnám a tapasztalataimat szeretném jelezni, hogy kötözködni szeretnék(mert aki szereti a sor6-ot, rossz ember nem lehetxd).
Kamera: én jobbakat tapasztaltam, kevés fénynél is elfigadható képeket csinál, haverom iphone 6s ével hasonlítgattuk össze a végeredményeket, semmilyen érdemi különbséget nem véltünk felfedezni. Amikor már a vaku használatára is szükség volt, ott már az iphone jobb képeket lőtt. Ezen szerintem egy szoftveres javítás segíthet.
Videózás: kicsit hiányoltam, hogy nem lett megemlítve hogy képes 4k 30 fpsel rögzíteni. Itt tapasztalható amit te is írtál hogy akdozik a rögzítés, de fullhd vagy hd ban én ilyet egyszer sem tapasztaltam se nappal, se esti felvételnél. Itt meg kell említeni, hogy a rögzített hang elég halk. Oldalró szóló hangok(emberi beszélgetés, zene) ereje tökéletes, viszont a saját vagy amit éoen rögzíteni szeretnék na az már halvány. Bár szerintem ez is csak szoftveres baki, mert a telefont kihangosítva meszebbről is jól hallanak.
Akuidő: sajnos én nem tapasztalom azt, h laza 2 napot kibírna.
2. Napot az enyém csak akkor bírja ki ha energiatakarékos üzemmódba kapcsolom. Ez kb. 36 óra készenléti és 4 óra kijelzőhasználattal jön össze. A régi m3 note om teljesítmény üzemmódban használva tudott ilyet méf flyme 5 el. Ez számomra kicsit csalódás.
Wifi: szerintem átlagon felüli a vételi és stabilitási jele. Párom samsung s7 edge én ahol neki már nincs jel nekem van. Ugyan ez igaz az 5g-s hatótávjára is. Bár ott lasabb a samunál 10Mbittel. De ezt nem tartom különbségnek ha a két telefon árát is nézzük. Ha már samu, azzal összevetve a fotózást este, hát ott van különbség nem kicsi. De iphone 6s el öszevetve szinte semmi(lehet ha kinyomtatnánk a képeket lehet észrevenni a különbségeket, de pc n nézve rázoomolva már csak izlés dolga).
Ujjlenyomat érzékelő: nekem eddig x 100 darabból egyszwr tévesztett, de akkor motorolajos volt a kezem.
Szerintem tök jó telefon és így, hogy teljesen támogatott a google által, így már nyugodtan merem mondani, hogy a meizu újra, a xiaomi vetéjtársa.

(#52) Graphics válasza feka0118 (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez most hogy jön ide?

Olyan pedig nincs, hogy vetéjtársa. Esetleg vetélytársa.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) feka0118 válasza batai15 (#48) üzenetére


feka0118
tag

Én a készülékek támogatására gondoltam. A google licenszben igazad van(én is tapasztaltam: m2, m3 note, m5 után xd) , de ez a készülék és az m6 már hiánytalanul tud mindent.

[ Szerkesztve ]

(#54) Buky87


Buky87
tag

Nagyon vàrtam màr a tesztet ès úgy tűnik ez lesz M3S utód. Bízok benne, hogy itt màr nincsenek gondok a home gombal. Nagyon sokat szívok vele. Màr a harmadik gomb van a telefonban ès rendelnem kell a negyediket mert ez is tönkrement. Átlagosan kèt-hàrom hónapot bír.

(#55) schawo válasza smirisandor (#49) üzenetére


schawo
titán

Köszi az ajánlást, de ezek nekem nagyon nem begyere, a Pro7-ért konkrétan egy fillért se lennék hajlandó adni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56) schawo válasza Buky87 (#54) üzenetére


schawo
titán

Az M4 Prón 4 gombot használtam el 1,5 év alatt. Csokorban rendeltem őket, és magam cseréltem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57) feka0118 válasza Graphics (#52) üzenetére


feka0118
tag

Pl. Az m3 note és m5 öm ezt nem tudta. Csak egy példának írtam. Vagy lehet én nem értem mire gondoltok, készülék támogatás alatt.

(#58) Graphics válasza feka0118 (#57) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nem erre :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) feka0118 válasza feka0118 (#51) üzenetére


feka0118
tag

Elírtam, NEM kötözködni szeretnék😀

(#60) feka0118 válasza Graphics (#58) üzenetére


feka0118
tag

Hát ettől se lettem okosabb😂. De ha szoftveres oldalról közelítünk, akkor ezen már tökéletesen működik az Android auto minden funkciója, ami m5 ömön hiányos volt(hang alapú keresés). De ha írtok egy konkrét példát megnézem ezen hogyan működik vagy hogyan nem. Xd

(#61) Graphics válasza feka0118 (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Emellett , meizu kevésbé támogatja annyira a készülékeket mint a xiaomi."

Hát ezen nem tudom mit nem lehet érteni, de akkor elemezzük együtt.

Nem ad ki olyan sűrűn frissítést, így érthető?

Persze, hogy hiányos volt az M5-ön a hangalapú keresés, mert nem volt Google License megfelelő

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#62) feka0118 válasza Graphics (#61) üzenetére


feka0118
tag

Először is köszönöm, hogy kijavítottad a helyesírásomat, ez a legfontosabb a témában. Mégegyszer köszi XD!
Nem kap sűrűn frissitést. Főverziót azt nem kap, ebben igazad van, de a flyme egyedisége miatt ez nem is fontos, csak a kukacoskodóknak . A biztonsági frissítéseket megkapja, de azt elismerem hogy ebben a xiaomi jobb, hamarabb adja ki a frissítéseket. De ezért nem gondolom hogy le kellene húzni a meizu termékeit. Én nem trollkodni akarok, csak aki eddig is meizut vett az tisztában volt vele, h nincs google license és ezért a frissítésekre kicsit többet kell várni.
Plusz egyszer örülnék, ha egy Meizu fórum nem arról szolna hogy a xiaomi miért jobb a meizunál XD

(#63) Graphics válasza feka0118 (#62) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Helyesírásod nem javítgatom, annak alapnak kellene lennie. Utálok olyan sorokat olvasni, ahol még alap szavak leírása is nehezére esik az illetőnek.

Remélem rád ez nem vonatkozik. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64) feka0118 válasza Graphics (#63) üzenetére


feka0118
tag

Örülök hogy ez nálad alap.XD Én kérek elnézést a műveletlenségemért és hogy nem figyeltem hogy mit ajánlott fel swiftkey😂
Ettől eltekintve szerintem ez a telefon jó választás. A gyors töltés szuper, 20-100 %ra 1.5 óra. Gesztusvezérlések jól működnek, duplakopp, vízszintes húzással zeneszám léptetés, betűrajzolat hoz társítható funkciók. Valamint a felület sebessége tényleg gyors.
Aki teheti próbálja ki és döntse el maga hogy megéri e az árát.

(#65) smirisandor válasza feka0118 (#64) üzenetére


smirisandor
csendes tag

+1

Meizu m3 Note

(#66) Szabcsizz válasza feka0118 (#64) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Látom rendesen kivesézed a készüléket, ezért is kérdezném tőled, hogy ez előtt használtál e már csúcs készüléket? Leginkább az foglalkoztat, hogy az után milyen lehet egy ilyen Meizu.

(#67) Graphics válasza feka0118 (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha most végig kéne szaladnom, akkor nehogy azt mondd nekem, hogy azt a kistucat hibát a Swiftkey "ajánlotta..." ? Cseréld le gyorsan.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#68) feka0118 válasza Graphics (#67) üzenetére


feka0118
tag

Te vagy a király😂👊🏻

(#69) Szabcsizz válasza Graphics (#67) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Könyörgöm ezt a helyesírás dolgot engedjük már el. Gondolom te is látod, amit írni szeretett volna. Mi van akkor, ha éppen valaki betegség miatt nem tud helyesen írni?..

(#70) Graphics válasza Szabcsizz (#69) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nos mi lenne? Kiváló javítási lehetőségeket kínál fel a billentyűzet. De elengedem... Legyen pocsék inkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71) batai15 válasza Graphics (#70) üzenetére


batai15
félisten

Nem a helyes írás a gond,(lásd én ) hanem a viselkedés. Minta valami 12 éves írná.

[ Szerkesztve ]

(#72) feka0118 válasza Szabcsizz (#66) üzenetére


feka0118
tag

Ha rendszersebességet, zenehallgatást, böngészést,videónézést és gps t vesszük alapul, amire főként én használok egy telefont, nem sok a külömbség szerintem.
Ha kamerát, játékokat és azok betöltési idejét nézzük akkor természetesen távol van egy csúcskategóriás telefonhoz képest, amin gondolom senki sem lepődik meg. De ha kategória társakat nézünk( huawei p10 lite, redmi5 plus, samsung j5) nincs szégyelni valója.
Engem a Meizuban az ára mellett, a home gomb és flyme fogott meg. De ez is, mint minden más szokás kérdése+kinek mi jön be.

(#73) smirisandor válasza batai15 (#71) üzenetére


smirisandor
csendes tag

"Minta valami 12 éves írná." - :))

Meizu m3 Note

(#74) feka0118


feka0118
tag

Ha a hozzászólásaim gyerekesnek és mások által hiteltelennek tűnnek, akkor az emberek megtévesztésének elkerülése érdekében, kérem az Admint hogy törölje azokat.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#75) batai15 válasza feka0118 (#74) üzenetére


batai15
félisten

Ne vedd ennyire komolyan.

(#76) Áfogat válasza Graphics (#70) üzenetére


Áfogat
csendes tag

Nyilván, ha lovagolsz rajta akkor kiváló lesz...

Én a többi tulaj véleményét is szívesen látnám.

Esetleg látott valaki kéket, és feketét egyszerre? Melyik néz ki jobban?

(#77) Graphics válasza Áfogat (#76) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindkettő szép, a kék szerintem különlegesebb és egyedibb. (személyszerint kedvenc színem , én a kéket venném

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#78) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Volna NFC, még jó is lenne talán... :(
Nagyon hozzászoktam a telefonnal való fizetgetéshez.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#79) Szabcsizz válasza feka0118 (#72) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszönöm a kimerítő választ! :)

(#80) sandlerf


sandlerf
tag

Sziasztok, nekem is van egy ilyen telefonom, fekete színben. Szerintem is a kamera a kategórián felüli. Gyorsan dolgozik a fényképező, szerintem jó képeket lő. Egy samsung j5 2017 ről jöttem át Meizura és cseppet sem bántam meg. Már kb 2 hete használom, de eddig semmi gond nem volt, térerő és wifi stabil, jól fogja a jeleket.

(#81) Szabcsizz válasza sandlerf (#80) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Üzemidő a te esetedben hogy alakul?

(#82) sandlerf válasza Szabcsizz (#81) üzenetére


sandlerf
tag

Nekem kb másfél nap erős használat mellett. 2 nap simán ha nem nyúzom. Üzemidő kb ugyan az mint a j5 nek volt szerintem. Nekem ez is megfelel, mivel volt hogy naponta kellett tőlteni a regebbi telókat.

(#83) Daelion


Daelion
őstag

Pont jól jön a teszt,bár már olvastam több külföldit is de azért mégis.

Amióta tudomást szereztem erről a telefonról az előző Meizu teszt kommentekből ment az agyalás mert eddig Xiaomit akartam de ez nagyon bejön most minden téren,pláne kinézetre a kék.

Van 1+ éve egy 15+ezres/50 Eurós telóm szal csalódni valszeg nem fogok. :DDD

~50k a felső határ nálam és abba még pont belefér.

[ Szerkesztve ]

(#84) eclipse19 válasza nickedez89 (#43) üzenetére


eclipse19
senior tag

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#85) Szabcsizz válasza sandlerf (#82) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Számomra ez a tökéletesnél is jobb, ugyanis egy Moto Z-t vált majd, ami gyári hiba miatt örülök ha eléri a 3h képernyőidőt... :D

(#86) Szilofon


Szilofon
tag

Szerintem vegyétek ezt a telefont. Nekem anno volt m3 note, nagyon szerettem, minden jó volt rajta, jó a kamera picit gyenge volt, de home gombos megoldás a legjobb a Meizu telokba. Anyag használat is kielégítő.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#87) Shreky válasza batai15 (#42) üzenetére


Shreky
tag

Voltak anomáliák? A vásárlás után egy évvel a negyedik szoftverrel is bugos az egész! Melegszik mint állat, és laggol. :((

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#88) csp01


csp01
tag

Valaki, akinek van ilyen, tudná ellenőrizni, hogy valóban Sony IMX362 kamera szenzor van benne?

(#89) Doki42 válasza sandlerf (#80) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Fototrend- re feltennél pár képet? Köszi.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#90) batai15 válasza Shreky (#87) üzenetére


batai15
félisten

3 nap után elég volt eladtam.

(#91) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Bakker, most rendeltem meg 10 perce eustocktól. Erre látom a logót a képnél... modom ne má, tegnap még nem volt teszt. :DDD

Írják a bluetooth fülesnél,hogy csak valami SBC kodeket tud. Rendeltem mellé egy Tronsmart Encore S2-t. Azzal menni fog?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#92) Szabcsizz válasza V.Stryker (#91) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pedig már lassan egy napja kint van a teszt. :D

(#93) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nem férek bele a szerkesztési időbe, mert végigszaladtam az eddig elhangzottakon. Azért néhány dolgot hozzátennék.

Egyrészt hogy a fenébe ne hasonlítanánk a Xiaomihoz, mikor sokan onnan jöttünk át, ahogy nézem. Másrészt árban, tudásban, célközönséget tekintve ők a riválisok. Iphonehoz mégse hasonlíthatjuk. De a topik tényleg nem csak erről kéne szóljon.

Másrészt a frissítést azért tegyük helyre. A Meizuval nincs tapasztalatom, ez lesz az első. DE 3 év kizárólag Xiaomi használat után (RN3, RN4, stb) után azt el tudom mondani, hogy hiába jönnek X havontva vagy fejlesztői rommal hetente a frissítések, ha azok érdemben a rendszerhez nem tesznek hozzá. Sőt, az elműl fél évben rendszeres visszalépéseket, funkciók, lehetőségek elvételét (pl. témák) tapasztaltam és más funkcióban számomra többet hozó fejlesztést nem. Szóval jöhet a frissítés, ha előre nem lépsz vele.

Amúgy meizunál mennyire lehet törölni a gyári appokat, amikre nem tartassz igényt? Másik topikban láttam,hogy a Nova Launcher beállítással is küzdés volt. Ezek javulnak vagy megoldható problémák?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#94) judas13 válasza Szilofon (#86) üzenetére


judas13
addikt

Nagyon adom - egyszer volt Meizum (MX3) a home gomb megoldása szenzációs volt!+ benne körben az értesítési LED aminek fényerejét stb állíthattam is..már akkor.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#95) schawo válasza V.Stryker (#91) üzenetére


schawo
titán

Tronsmart Encore S2
Menni fog, csak nem a legjobb minőségben.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#96) aelod válasza V.Stryker (#93) üzenetére


aelod
veterán

A fejlesztői romok xiaomin nem mindig stabilak. Global stabilt kell választani és akkor nincs baj ;)
A téma appot régi váltással vissza lehet hozni :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#97) V.Stryker válasza aelod (#96) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mindkettővel vitatkoznék, de ez nem az a topik. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#98) sandlerf válasza Doki42 (#89) üzenetére


sandlerf
tag

Igen, lövök pár fotót aztán felteszem.

(#99) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Azért remélem a teszt hatására többen fogunk itt tobzódni. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#100) Szabcsizz válasza V.Stryker (#99) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Erre szerintem elég jó esély van, főleg úgy hogy ennek a telefonnak egyszerűen nincs konkurense ilyen áron. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.