Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) iMaverick válasza Atomcsirke (#1950) üzenetére


iMaverick
addikt

Véletlenül nem a kék fajtát vettétek? Arra panaszkodtak többen, hogy kopik. Nálam az alap fekete van, de már az elejétől kezdve szilikon tok védi. Semmi kopás rajt.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1952) Joeker67 válasza Atomcsirke (#1950) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Itt találsz, nem is annyira drága!

Itt meg a video hozzá!

A festékkopást a fórum elején a kék színű készülékeknél írták. Nekem is kék van, de tokban nem kopik!

[ Szerkesztve ]

(#1953) Dovloran válasza Joeker67 (#1952) üzenetére


Dovloran
senior tag

+1 Tokban tényleg nem kopik a kék sem.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1954) Atomcsirke válasza iMaverick (#1951) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Fekete, tok nélkül használta a lány egy hónapig, de randábban festett mint egy Redmi 4x egy év hasonló használat után.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#1955) benzol válasza Mr.Peter (#1944) üzenetére


benzol
aktív tag

A 7.0.1.0-ban még benne van, portrait (gondolom a magyarban portré ) opció néven. Az utófókusz is tökéletesen megy a képeken. A 7.1.0.0-bál már kigyomlálták volna? :U

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#1956) iMaverick válasza Atomcsirke (#1954) üzenetére


iMaverick
addikt

:( Ez eléggé szomorú...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1957) benzol válasza Joeker67 (#1952) üzenetére


benzol
aktív tag

Behalok hogy minden a kijelzőhöz van rögzítve... pff.

///\oo/\\\

(#1958) Gameboy77


Gameboy77
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy másnak is porosodik a kijelző alatt a teló, vagy csak az enyém gyűjti ennyire a port.

Szerintetek garanciában kitisztítanák? Eustockos vásárlás.

(#1959) feka0118 válasza iMaverick (#1951) üzenetére


feka0118
tag

+1 Nekem is fekete van, 1 hónapig tok nélkül használva azóta szilikon tokban és nekem sincs kopás sehol.

(#1960) ZephX válasza iMaverick (#1951) üzenetére


ZephX
senior tag

Édesanyám kékje is kopik pedig tokban van. A töltőcsatlakozó melletti részek kopnak, pedig vigyáz rá, és eddig egy töltőlyuk mellett sem kopott.

(#1961) Dovloran válasza Gameboy77 (#1958) üzenetére


Dovloran
senior tag

Nekem (nem is tudom hogyan), de nem porosodik. Eddig az összes készülék, amit vettem mindnek porosodott a kijelzője vagy a kamerája. A korrektebb szervizek visszaveszik. Próbáld meg, mert ez összeszerelési hiba, ha csicska a szervíz, akkor azt fogják mondani, hogy mivel nem IP minősítésű, ezért ez nem számít garanciális hibának.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1962) Gameboy77 válasza Dovloran (#1961) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Köszönöm a választ!

Nem is értem, hogy egy ilyen jól összerakott teló hogy tud ennyire porosodni, de ez nagyon. Alighanem felhívom a szervízt.

(#1963) Melack


Melack
veterán

Üdv Mindenkienk, én is beléptem a klubba. Meg tudja mondani vki, hogy a duplakoppos ébresztést hol találom? Hiányzik, hogy nincs.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1964) Zsoltpeter válasza Melack (#1963) üzenetére


Zsoltpeter
tag

(#1965) Dovloran válasza Gameboy77 (#1962) üzenetére


Dovloran
senior tag

Mindenképpen járj utána! :)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1966) Melack válasza Zsoltpeter (#1964) üzenetére


Melack
veterán

Nagyon jó, köszönöm! Már a task manager is megvan. Azt hiszem barátok leszünk a telefonnal. :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1967) Joker88 válasza Atomcsirke (#1954) üzenetére


Joker88
őstag

nekem is kezd eléggé kopni.
egy ilyen Nillkin flip-tokban hordom,mivel nem találtam rá normális fóliát a 2,5D üveg miatt... :(((

így néz ki kb fél év használat után // 2017.06.10.-én lett vásárolva //

[kép]

[kép2]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1968) Melack válasza Joker88 (#1967) üzenetére


Melack
veterán

Nekem a fekete használttal szerencsém van, semmi kopás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1969) Melack


Melack
veterán

A 30%-os alacsony akkuszint jelzést nem lehet átállítani 20%-ra?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1970) Dovloran válasza Melack (#1969) üzenetére


Dovloran
senior tag

Szia, nincs ilyen beállítás sajnos. :/

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1971) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

Sziasztok!

Eustock-on már egy ideje nem kapható a telefon, kifutott termék lett. Pedig 35.000-ért jó vétel volt, csakhogy a használt és megmaradt , bentragadt készleteket 40.000 és felette árulják, használtat sem kapni 35 alatt :(

Van ,aki otthon van Meizu szinten, hogyha ezt lecserélném és maradnék a Flyme rendszernél( mback a legjobb :) ) ,akkor mire lenne érdemes leváltani ezt a telefont?

( anyukám szemet vetett erre a telefonra, ha nem tudok neki egyet venni, akkor az én kékemet adom neki, de akkor én mit vegyek? Nekem minden része az M6 note-nak megfelel, microUsb töltés meg különösen, mivel Quickcharge tültőm is van és a környezetemben mindenhol microUSB van, ritka a Type C .

Köszönöm a segítséget.

(#1972) Melack válasza Tizedes1 (#1971) üzenetére


Melack
veterán

Sima M6 neki? Azokat 20-25 között találni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1973) #95590400 válasza Melack (#1972) üzenetére


#95590400
törölt tag

hol?
mert újonnan, itthon 40 alatt sehol nem látni.
szerk: jahogy, lehet használtban... annyiért jó vétel, ha van rá legalább fél év gari.
max akkor jobb választás a sima m6, ha kisebb méret és súly kell...

[ Szerkesztve ]

(#1974) Melack válasza #95590400 (#1973) üzenetére


Melack
veterán

Jófogáson és FB Marketplacen is látni ennyiért M6-okat. Érdemes rápróbálni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1975) Tizedes1 válasza Melack (#1972) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Köszi, megnézem ! :R

(#1976) Dovloran


Dovloran
senior tag

Érdemes most a napokban amúgy az AliExpress-en is szétnézni, mert a Meizu a hivatalos boltjában kiárusítást tart és nagyon kedvező áron hozzá lehet jutni a készülékekhez. Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom az AliExpress-szel, ha valaki esetleg kételkedne. Meg amúgy azt vettem észre, hogy az eddig rendelt 3 darab M6 Note készülékből egynek se volt még garanciális problémája.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1977) Atomcsirke válasza Joeker67 (#1952) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Köszi, ez tényleg baráti ár, ezért még azt is megkockáztatja az ember, hogy esetleg valami fake cuccot sóznak rá, és bukja a 20 dolcsit. GearBesttel, Geekbuyinggal jó tapasztalataim voltak eddig, de az Aliexpress meg Wish-jellegű össznépi bazároktól mindig fáztam egy picit, pláne, hogy úgy tudom, Alinál a PayPal sem elérhető.

Mindenesetre kezdek ráizgulni, hogy a hősiesen haldokló öreg Sáomím helyett /mellett lesz egy két hónaposan lezúzott Méjcúm! :D

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#1978) mobilizmo válasza Tizedes1 (#1971) üzenetére


mobilizmo
addikt

Vegyél magadnak Pro 7-et az M6 Note meg add tovább anyukádnak. Most néztem sajnos elég drágán adják 78 eFt az Alzánál. Eustock-on egy hónapja 55-ért vettem. Akkor már inkább Meizu x8 4/64.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1979) Melack válasza Atomcsirke (#1977) üzenetére


Melack
veterán

Én 3 éve Alin vásárolok, semmi extra nincs benne. Van saját fizetési rendszerük és ennyi. Én az áfa miatt nem vennék egyedül kintről telefont.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1980) Atomcsirke válasza Melack (#1979) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Én a macerás garancia miatt sem, bár a Lenovom 5. éve megy hibátlanul, amit anno a MiniDeal-ről rendeltem (kopp-kopp). De ennek a 20 dolcsis M6 Note kijelzőnek nem nagyon van itthon szerviz-alternatívája.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#1981) Joeker67 válasza Atomcsirke (#1980) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Én elég sok cuccot veszek az Aliról (drón alkatrész, vitorlás cuccok, felszerelések) és ezidáig nem volt velük gondom. Saját fizetési biztosításuk van, ami működik is, legalább is nálam, mikor 2 rossz motort küldtek az egyik drónhoz, video alapján visszakaptam a pénzt! Ehhez tartozik, hogy mindenről kicsomagolós videót kell csinálni, de szerintem ez minden kínai csomagnál alap, mert legtöbbször kérik!

(#1982) Melack


Melack
veterán

Jó kijelzővédő üveget tud vki? Ali/Gearbest a fő cél.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1983) Zsoltpeter válasza Melack (#1982) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Színe ?

(#1984) Melack válasza Zsoltpeter (#1983) üzenetére


Melack
veterán

Fekete a teló, ha ez a kérdés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1985) jambiyya válasza Melack (#1982) üzenetére


jambiyya
őstag

Innen rendeltem, tökéletes.

(#1986) Zsoltpeter válasza Melack (#1984) üzenetére


Zsoltpeter
tag

GB-n. 1.97...tökéletes..

(#1987) barthez


barthez
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
2 barátomnak is ilyen telója van és sikerült eltűntetni a homescreenről az appok shortcutját.
Az applistában benne van - képernyő oldal végighúz - ,de nem tudjuk visszarakni a kezdőképernyőre.
(Úgysem, hogy lenyomva tart illetve fogd és vidd)

Ráadásul az egyik ismerősöm a kamerát meg az üzeneteket tűntette el a drawerről... :(
Úgy meg elég kényelmetlen nekik elindítgatni minden alkalommal.

Szervíz nem tudott mit mondani, azt mondták mennie kell, de nem megy.

Előre is köszönöm!

(#1988) Dovloran válasza barthez (#1987) üzenetére


Dovloran
senior tag

Hmm...

Próbáld ki a QuickShortcutMaker appot letölteni a Play Store-ból és azzal visszatenni az appokat a főképernyőre, ha nem megy akkor először lépj be az Easy Mode-ba a beállításokon belül (a megjelenítésnél van) és azután próbáld újra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1989) aprokaroka87 válasza barthez (#1987) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Inkább tegyetek fel egy másik launchert, pl nova.

Annó m6-on ezzel én is szívtam.

(#1990) bounty123 válasza barthez (#1987) üzenetére


bounty123
őstag

Végső esetben a gyári visszaállítással mennie kéne. Fura, hogy a szerviz ezt nem javasolta.

(#1991) barthez válasza bounty123 (#1990) üzenetére


barthez
csendes tag

Köszi mindenkinek a Shortcut progi lett a megoldás. Amúgy meg egy vicc, hogy nem lehet - TÉNYLEG NEM LEHET - visszarakni az ikont a telefon alapcuccaival! :(

Az meg külön vicc, hogy egy factory resettel lehet ne csak megoldani (Szervíz is ezt javasolta).

Barthez

(#1992) Dovloran válasza barthez (#1991) üzenetére


Dovloran
senior tag

Úgy tűnik ez a Flyme egyik hibája, de még így is a jobb hibák közé tartozik.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#1993) Melack


Melack
veterán

A FlymeOS-ben nem elérhető az alap droidos Akku statisztika? Szép meg jó ez a Flyme-s, de pont azt nem látom, ami engem érdekel.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1994) aprokaroka87 válasza Melack (#1993) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha egyre,gondolunk akkor csak egy példa.

Én ezt a programot használom sima m6-on sokmindenre.
Be kell állitani pár dolgot, majd van egy olyan rész hogy Battery mgr, ha oda rányomsz, szintén pár dolgot be kell állitani, majd a bal alsó sarokban lesz egy olyan rész hogy használat.
Nekem ott a standard Android dolgot mutatja.

Egy probát megér, hátha M6-Note-on is ugyanazon elven működik.

(#1995) tailor13


tailor13
csendes tag

Sziasztok,

a fél fórumot elolvastam, de nem leltem megoldást a bajomra: az egyedileg, névjegyhez társított csengőhangok sajnos nem mennek le a torkán, mindenki az általánosan beállított csengőhanggal csörög. Hogyan lehetne rávenni az egyedi csengőhangok használatára?
Köszönöm :)

'82 240D

(#1996) jambiyya válasza tailor13 (#1995) üzenetére


jambiyya
őstag

Fő memóriába másold az csengőhangot (mp3), ringtones mappa úgy rémlik. Ha utána keresgélés nélkül feldobja csengőhangnak a beépítettek mellett, akkor okés lesz.

(#1997) tailor13 válasza jambiyya (#1996) üzenetére


tailor13
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom. Az általánosan beállított csengőhang a memóriakártyán van, az ébresztőhang is, azzal nincs problémája.

'82 240D

(#1998) #27216896 válasza #95590400 (#1973) üzenetére


#27216896
törölt tag

Meizu M6 Note (fehér) akkor 40-ért eladható lenne? Több mint fél év gari még van rá... :F
Első perctől szilikon tok+kijelző fólia rajta figyel...

(#1999) Nkboy válasza #27216896 (#1998) üzenetére


Nkboy
senior tag

40-ért? Nem létezik. :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#2000) #27216896


#27216896
törölt tag

Ez jó lehet?
Mobil nettel van másnak is problémája? Sim kártya hiba kizárva, mert másik készülékben működik... Beállításokat wifin keresztül leszedi, az is hibátlan, de amint a wifi off, mobil adat forgalom on: nem jön be semmi... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.