Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Robert69 válasza Szabcsizz (#400) üzenetére


Robert69
újonc

Nincs bekapcsolva csak az elforgatás illetve az automata fényerő szabályozás igy használat nélkül lerakva, 24 óra alatt 13%-ot merül amit sokkalok és nem tudom mi az oka.

(#402) Szabcsizz válasza Robert69 (#401) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Akkumulátor statisztika mit mutat? Valamelyik app akkor ébren tartja a telefont, nem normális hogy ennyit merül.

(#403) galervin93 válasza Robert69 (#401) üzenetére


galervin93
őstag

Ott valami genya van, ez sem merül használat nélkül pár százaléknál többet.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#404) Joker88


Joker88
őstag

na, a tegnapi napon én is becsatlakoztam egy szép kék színű M6 Note-al a Meizu használók táborába..
Egy Redmi Note 5A Prime-ról váltottam, szerencsétlenül esett, és KO lett a vége.

Első kérdésem :Tokot eddig itthon nem sikerült találnom hozzá, melyiket érdemes rendelni Ebay-Aliexpress duóról ?

2.: Védőfólia szintén ezen kérdésben .. Tudom hogy 2,5D-s a telefon kijelzője.

3.: Mivel régebben megvettem már a Camera FV-5 és a Cinema FV-5 nevű alkalmazásokat , ezek mennyire kompatibilisek a telefonnal ? Ezek a szoftverek tudják a 4K-t , illetve ahogy láttam pár tesztfotón a nete szerepel az a "Meizu M6 Note Dual Camera " szöveg,azt ki lehet ezekkel a programokkal is iratni ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#405) Bass válasza Joker88 (#404) üzenetére


Bass
addikt

Szia feleségemnek ilyent rendeltem (én is nillkint használok a Honor 8-n) nagyon kellemes jó minőségi patent tok.
Nillkin

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#406) galervin93


galervin93
őstag

Egy ócska, beépített vakus fotó nem csak a nyilvánvaló hátlapkopást fedi fel, hanem a lapos szögből érkező fény segítségével az egyébként láthatatlan karcok is előbújnak. :DDD

Mindez éppen egy hónap használat alatt... Jó, engem különösebben nem zavar, ezért van, hogy használjam, de azé' vicces. (Fele-fele farzseb vagy jobb első zsebben hordva, kijelzővel kifelé.)
Mindenesetre a "China" feliraton nem fog a kopás, gyönyörűen virít a fémes alumíniumon. :C

szerk.: ja, egy kis problem, bár lehet user error. Ma először kivittem futni őkelmét, Endomondot használok, és hát vallamikro eldobta a jelet, futás végén írt ki valamit, hogy 5 perc vagy km után eldobta a jelet, nézzek utána a beállításoknak... (Nem emlékszem gyorsan szkipeltem.) Hol kellene ennek utána nézni? Appon belül csak ki és bekapcsolni lehet a gps használatát, telefonon engedélyezve az app számára a helymeghatározás, van még valami?
Lehet a jó öreg Lumia 640 fog velem járni futni, az úgyis kisebb és atombiztos. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#407) Szabcsizz válasza galervin93 (#406) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pont ilyesmi fordult elő annál is, akinek eladtam! Te még szerencsésebb helyzetben vagy, mert nem zavar, de őt nagyon.
De én eladás előtt közöltem, hogy ez nem lesz se egy S9, se egy P20 stb. Valahol muszáj spórolnia a Meizunak is, hogy nyereséges legyen. Ettől függetlenül nagyon szereti, állítása szerint patent rajta a szoftver. Frissítések meg szimplán nem érdekli, az fontos hogy a jelenlegi szoftver stabil legyen. Megjegyzem, én jobban szerettem mint a mostani P9 Lite 2017-emet, pedig ez valamivel drágább készülék. Viszont semmivel sem nyújt többet, sőt, a keret pl műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#408) Bass válasza galervin93 (#406) üzenetére


Bass
addikt

Még jó h egyszerű cserélni és kb 3000ft egy hátlap . Kiváncsi vagyok asszonyé h bírja kb 2 hetes.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#409) eron009 válasza galervin93 (#406) üzenetére


eron009
tag

Ilyen nekem is volt másik futós appal. Az inteligens opció nem elég ha esetleg arra állítottad volna, engedélyezd hogy az app futhasson háttérben+ add meg neki a szükséges engedélyeket, nekem ez megoldotta a gondot. Biztonság->Engedélyek->Futtatás a héttérben

Illetve áramellátáson belül az alacsony energia üzemmód is bekavart nekem, azt sem árt kikapcsolni esetleg

[ Szerkesztve ]

(#410) Robert69 válasza Szabcsizz (#402) üzenetére


Robert69
újonc

Megnéztem az akkumlátor statisztikát.Kilöttem egy olyan programot ami az elhasznált energia 52%-át fogysztotta, ezekután 24óra alatt ugyúgy 13%ot merült, pedig elvileg az egyik legnagyobb fogyaztót kikapcsotam.A telefon juniús1.én jött meg ugy használom ahogy a dobozból ki lett véve, csak két app lett ré feltéve egy telekom app és egy vodafonos app, semmi más nincs rajta csak ami gyárilag rajta volt. 2 sim kártya van benne és ilyen állapotban merül 13%-ot úgy hogy lerakom teljessen feltöltve és csak 1 nap múlva veszem fel. nincs nyomkodva nézegetve, ezzel szemben az elözö telefonom a majd két éves vernee thor ennyi időssen 1 nap alatt merül 4-5 százalékotjot használat nélkül pedig azon van program bőven a meizu pedig igy gyári állapotban 13-.at ez egy kicsit ciki, ezenkivül semmi gond nem lenne a telefonnal. Hozzéáteszem nem vagyok egy nagy android guru,de ez igy sok. Már azon gondolkodom, hogy felhivom a szervizet hátha van valami ötletük, hogy egy tök csupsz telefon mitől merül egyáltó helyében 13%-ot.Mindenesetre nagyon köszönöm a segitséged és ha még van valami ötleted nmeked vagy bárki másnak akkor szivessen fogadom és elöre is köszönöm.

(#411) levy1983


levy1983
aktív tag

Használja-e valaki fólia/üveg nélkül a telót? Mennyire ellenálló a gyári üveg? Néhol azt olvastam, hogy Dinorex Glass van rajta, ha ez jelent bármit is. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Mert a jóidőhöz munka kell!

(#412) vasi79 válasza Robert69 (#410) üzenetére


vasi79
aktív tag

Csak egy tipp: vettem olyan akkut, ami a fényképezőgépben percenként egy százalékot merült úgy, hogy csak a merülést bámultam a kijelzőn. Lehet ebbe egy rossz akku került. Nyüstöljed, hátha megadja magát, aztán szerviz. Vagy konzultálsz velük, hogy mi legyen.

(#413) Dovloran válasza levy1983 (#411) üzenetére


Dovloran
senior tag

Én anélkül használom és semmi baja. Csak egy sima AliExpress szilikon tok van rajta.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#414) Kampó válasza Szabcsizz (#407) üzenetére


Kampó
senior tag

nálam 1 május 8aiki vételü telefon van.. így az több mint egy hónapos... Nem tudom ki mit csinál vele de nem biztos hogy úgy használjátok - tároljátok a telefont ahogy kell.. Van egy s6-om is pontosabban asszonyé ami nem mai darab valljuk be és mégis hibátlan és tökéletes állapotban van... ezzel csak arra akarok rávilágítani hogy lehet vigyázni is egy telefonra meg ide oda dobálni tokba be tokból ki kerti asztalt szálkátlanítani vele csiszolgatni ha unatkozunk vagy el nem tudom képzelni..

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#415) fanderbit


fanderbit
csendes tag

Én múlt héten szerdán lettem egy ilyen kicsikének büszke tulajdonosa 😁 Nagyon tetszik, habár egy apró bosszantó hibát már találtam. A Spotifyon ha BT-os fejessel hallgatok zenét, hajlamos "fagyni" (fejhallgató számváltó gombja nem reagál, lockolt képernyőn, illetve a lehúzós menüben a Spotify sem, csak akkor működik ha megnyitom, de akkor is lassú a szoftver). De megoldottam azzal, hogy engedélyeztem a Spotifynak, hogy szabadon fusson a háttérben, ne pedig a rendszer "intelligens" megoldása korlátozza. Gondoltam, írok a Meizunak és a Spotifynak, de nem tudom foglalkoznának-e vele. Ha már support. Mik a tapasztalatok a Meizu-ról? Fogják a telefont frissíteni? (Oreo, Flyme 7) Csak mert a Meizu fórumait böngészve nem tűnt túl jónak a helyzet. Már régebbi Note-ok is frissebb rendszerrel futnak. Érdekelnének a tapasztalatok 😊

(#416) vasi79 válasza fanderbit (#415) üzenetére


vasi79
aktív tag

Az m3s csak flyme frissítést kapott anno. Főverzió nem jött hozzá. Sem custom romot nem találtam újabb droiddal.

Holnap jön meg a gyerekemnek. A bug jelentést majd ő szállítja :)

[ Szerkesztve ]

(#417) Kampó


Kampó
senior tag

érintés érzékelési hibát valaki tapasztalt? Most váltam meg egy m6-note tól és akinek eladtam panaszkodik hogy szar az érintője.. nem mindig érzékel.. Garis böven de akkor is bosszantó.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#418) V.Stryker válasza Kampó (#417) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ha azt érted ez alatt,hogy szar gépelni rajta, akkor igen. Az elején én is mindig elgépeltem, metr egyszerűen szarabbul érzékel.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#419) Kampó válasza V.Stryker (#418) üzenetére


Kampó
senior tag

mintha lomhán reagálna azt mondta az illetö meg van hogy pontatlan is... Nemtudom ez softweres e vagy hardveres...

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#420) Joker88 válasza galervin93 (#406) üzenetére


Joker88
őstag

esetleg a kopás ellen az ilyen hátlapra való védőfólia ?

[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#421) vasi79 válasza V.Stryker (#418) üzenetére


vasi79
aktív tag

Bízom benne, hogy ez a telefon jó döntés volt. Egy redmivel szemeztem még, de azt mondták az eustockban, hogy ezzel kevesebb a probléma. Hát majd meglátjuk. Remélem igazuk van! De ez a tapis dolog mindjárt a legelején..na.

(#422) galervin93 válasza Kampó (#419) üzenetére


galervin93
őstag

Szerintem hardveres, ennyit tud sajna. Picit vissza kell fogni a sebességet, hogy ne maradjanak ki betűk, de elütés ("mellé") így is előfordul.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#423) Kampó válasza galervin93 (#422) üzenetére


Kampó
senior tag

de más is tapasztalta?? Garis még böven cserélhetik? vagy a másik is ilyen lesz??

AMD volt AMD van AMD lesz

(#424) nobela válasza galervin93 (#422) üzenetére


nobela
senior tag

"Picit vissza kell fogni a sebességet, hogy ne maradjanak ki betűk" :Y

Ezt te sem gondolhatod komolyan 2018-ban...

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#425) V.Stryker válasza Kampó (#419) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem amúgy szoftveres a dolog. Amúgy én swiftkey-t használok és így egy hónap után már nem gépelek mellé.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#426) Kampó válasza nobela (#424) üzenetére


Kampó
senior tag

jo ezt ismerősömnek magyarázd meg.. höbörög itt nekem.. :R :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#427) Dovloran


Dovloran
senior tag

Egy kicsit az elején tényleg furcsa, de nincs baj az érzékeléssel. Néha, mintha a finomnál egy kicsit jobban meg kéne érinteni, de nem hiszem, hogy ez gyári hiba vagy ilyesmi lenne. :U

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#428) Kampó válasza Dovloran (#427) üzenetére


Kampó
senior tag

hát redmi pro meg s6 után nekem is fura volt kicsit.. söt Moto e4 is precizebb :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#429) Dovloran


Dovloran
senior tag

[link] Talán a strandszezonnal jöhet egy frissítés is, ki tudja. Ami nagyon jó ebben az az, hogy a Flyme 7-est Oreo alapokra építik (állítólag). :U :R

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#430) galervin93 válasza nobela (#424) üzenetére


galervin93
őstag

Én ezt ha nem is hibának, de egy masszív kellemetlenségnek nevezném, és nem azért írtam, hogy "védjem" a telefont, sőt. Az öreg, bugos Lumia 640-em is jobb volt ebben. A sebesség csökkentését csak mint megoldásként javasoltam. Bár erős kárörvendést érzek. Pedig ennyi pénzért még mindig nagyon jó vétel a masina.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#431) V.Stryker válasza Dovloran (#429) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

ja ja... csak ahogy más is írja ott - épp tegnap néztem én is - a hamarosan szó Meizuéknál újabb minimum 6 hónapot jelent. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#432) Pakliman


Pakliman
tag

Üdv!

Megtalálta már valaki ezt a beállítást?:

Már nem is tudom, hányszor nyálaztam át a nyomoronc beállításokat miatta :W

(#433) Dovloran válasza Pakliman (#432) üzenetére


Dovloran
senior tag

A biztonság app-ba van ez beépítve. Ott mindent lehet állítani, app engedélyeket, háttérben futtatást és ezt az adathasználat dolgot is.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#434) Pakliman válasza Dovloran (#433) üzenetére


Pakliman
tag

Köszi!! :R
Eszembe nem jutott volna, hogy valaki csak szívatásból így átírja az android "szokásos" menüjét :W

(#435) V.Stryker válasza Pakliman (#434) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én a stock androiddal vagyok így. Gyűlölöm. L.faszt se találtam meg benne soha, csúnya is... blööö. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#436) Dovloran válasza Pakliman (#434) üzenetére


Dovloran
senior tag

,,Szívatásból' :DDD Nekem egészen bejön, hogy egy-két dolog ilyen egyedi helyen van. Legalább nem unalmas és foglalkoztak a rendszerrel.

Mondjuk most már ideje lenne a frissítéssel is foglalkozni. ;]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#437) vasi79


vasi79
aktív tag


Hát...nem tudom mennyire gorilla ez az üveg, de berepedve is működik :DD A fiam szegény nem találja ennyire viccesnek :( Telefonra szánt összeg kb 60%al fog nőni, ha a garanciás szervizben cseréltetem. 29k Huf. Nem is tudom mihez kezdjek. Meizu shopból 25 usd, plusz valakinél ki kellene cseréltetnem. Ebben az esetben viszont ugrik a gari.. :W

[ Szerkesztve ]

(#438) dave72 válasza vasi79 (#437) üzenetére


dave72
csendes újonc

M6 note kék,egy hónapos,Makulàtlan,egyik sarkàban kis esztétikai hibàval.Ha érdekel valakit.35ezer ebben bent van a futàr is.

(#439) zolinagy0818


zolinagy0818
csendes tag

http://forum.flymeos.com/thread-43580-1-1.html

(#440) Joker88


Joker88
őstag

egész kellemes képeket csinál ez a masina..

[link]

ma próbálgattam a beállításokkal játszani is..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#441) Dovloran válasza zolinagy0818 (#439) üzenetére


Dovloran
senior tag

Nagyon szuper, hogy ezt belinkelted, még nem is láttam. Na hányan fogunk bétát tesztelni? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#442) V.Stryker válasza Dovloran (#441) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nem is tudom. Én melóra is használom. Szerintetek érdemes?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#443) vasi79 válasza dave72 (#438) üzenetére


vasi79
aktív tag

Jól hangzik...De már intézik. Mi nem tetszik a telefonban, hogy egy hónap után megválnál tőle?

(#444) Dovloran válasza V.Stryker (#442) üzenetére


Dovloran
senior tag

Én a helyedben, ha munkára használnám, nem bétáznék inkább. Még iOS-nél is azt mondanám, hogy ne, mert ott volt, hogy többször is bétáztam.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#445) Joker88


Joker88
őstag

jól láttam,nincsen benne FM rádió ? vagy csak én siklottam át rajta ? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#446) V.Stryker válasza Joker88 (#445) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs benne.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#447) Bzs0


Bzs0
újonc

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, találkozott-e már valaki olyan problémával hogy kód - ujjlenyomat azonosítás megléte esetén is,bárki feloldhatja a készüléket egy felfelé húzó mozdulattal (illetve 3 sikertelen ujjlenyomat eltérés esetén is belép)?
Kézmozdulatok opció nincs bekapcsolva,tapasztalt valaki hasonlót?
Válaszokat előre köszönöm!

(#448) vasi79 válasza Bzs0 (#447) üzenetére


vasi79
aktív tag

Talán be lett kapcsolva a smart lock. Ha van ilyen ezen a készüléken. Mert akkor bizonyos feltételek mellett nem zár le.

(#449) Bzs0 válasza vasi79 (#448) üzenetére


Bzs0
újonc

Igen, úgy néz ki hogy ez volt a probléma forrása, köszönöm szépen! :)

(#450) Joker88


Joker88
őstag

ma megjött egy egész jóképű tok hozzá ..

GDrive képek

Oldal,ahonnét rendeltem , cirka 8 $-ért ---> [Aliexpress]

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.