Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) iMaverick válasza Monya78 (#750) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem vagyok "hardcore" felhasználó. Messanger Lite, GMail, Mail app. Angry Birds (classic). Kijelző fix. 40%-ra állítva.

Kijelző kikapcsolva 63 óra, bekapcsolva 2,5 óra. Most állok 21%-os töltöttségen. (Wifi, mobilnet folyamatosan megy.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#752) fanderbit


fanderbit
csendes tag

A prekoncepciókkal ellentétben áttúrtam a meizu fórumokat, illetve a telefon beállításait is, hogy a problémáimra megoldást találjak. Legfeljebb félmegoldásokat találtam, ha volt egyáltalán. A gps-es problémát nem egyszer találtam meg a fórumokon, természetesen megoldás nélkül. Bár nem vagyok nagy szaki, de nem vagyok analfabéta. Az pedig szerintem nevetséges, hogy a vernee thoromon ugyanezek a szoftverek nem fagytak, pedig az gyengébb hardverrel van megáldva. Persze tudom én, az stock droid, de arra nem gondoltam (én balga), hogy a csilli-villi ikonokért cserébe lagg a jutalmam. Ez nyilvánvaló optimalizációs hiba, amire megjegyzem szintúgy olvastam panaszokat a fórumon. Természetesen mielőtt belefojtana egy kanál vízbe a fanatikus meizu közösség, simán lehet én vagyok peches és rossz szériát fogtam ki, esetleg én magam ügyetlenkedtem el valamit, de ebből a "azért nem jó, mert balfasz vagy" mentalitásból vissza lehet venni.
Ui.: Egyetértek az előttem szólóval, aki elvárja, hogyha vesz valamit az rendeltetésszerűen működjön. Fogyasztó vagyok nem szervíz. Fizettem azért a termékért, nem a két szép szememre kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#753) fanderbit válasza iMaverick (#747) üzenetére


fanderbit
csendes tag

Át lett állítva. Nem oldotta meg a gondot. Na ezt varrd össze kis informatikus. :)

[ Szerkesztve ]

(#754) galervin93 válasza fanderbit (#752) üzenetére


galervin93
őstag

...simán lehet én vagyok peches és rossz szériát fogtam ki, esetleg én magam ügyetlenkedtem el valamit.
No, a problémák nagy részén ezen pont javításával máris túl lehet lendülni - én spec csak ezért reagáltam.
Nem vagyok fan,sőt! Pontosan az a felhasználó vagyok, mint te is - vettem egy telefont óccsóért, és csak az alapokat szeretném. Meg is kapom. A beállítások nagyrészt érthetőek, ha nem, akkor itt kérdeztem, nekem is voltak furcsaságok, majd a megfelelő beállításokkal ezek megszűntek. Erre próbálunk utálni. Nem szégyen kérdezni, ezért van a fórum.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#755) fanderbit válasza galervin93 (#754) üzenetére


fanderbit
csendes tag

Köszönöm, ezzel a stílussal tudok azonosulni. Vagyok már haladó felhasználó szinten, az összes eddigi kommentet elolvastam ehhez a cikkhez, szóval ami itt elhangzott, azt már mind próbáltam, nem segített. Máskülönben nem írnék.

(#756) Joker88 válasza Monya78 (#748) üzenetére


Joker88
őstag

a hátlapra én vettem öntapadós fóliát.. Így már tok nélkül sem kopik..

Aliexpress < [link] >

a kijelzőre pluszban ilyen " nano" folyadékot kentem . ->

Ebay-link : [link] ( szkeptikusoknak, vagy használ,vagy nem, placebo-hatás.. mindenki hagyatkozzon a saját megérzéseire.)

más téma : annyira várjátok/várjuk/várom azt a flyme 7-et,aztán meg ha megkapjuk állunk vissza a 6-ra :D

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#757) Joeker67 válasza fanderbit (#752) üzenetére


Joeker67
aktív tag

A GPS szerintem programfüggő. használtam más navigációt azzal akadozott, meg belassult, de az iGo most szépen működik. Szerintem a problémás progikat próbáld kiváltani mással. Minden telót be kell lakni, bár ezt lehet, hogy most halaszthatod egy kicsit a frissítés utánra, hogy ne kelljen 2x csinálni.
Nekem bejött ez a teló, főleg az első frissítés után, mert nálam minden említett probléma megszünt.
Akkuidő nagyon jó, majd 2 nap, GPS szintén nagyon jó, zene, telefonhang rendben, és a kamera is szép képeket készít (nyilván nem profi fényképezőgépekkel kell összehasonlítani), ami egy átlag felhasználónak bőven jó.Mi megjártuk vele Horvátországot, a Balatont és a kinyomtatott képek is szépek. Video is elfogadható, nyilván nem ezzel fogják forgatni a Mátrix 4-et, de egy horvátországi emléket felidézni tökéletes.
A családban van utolsó generációs Samsung, ill. iPhone is, de nem nagyon veszel észre külömbséget a képeken vagy a videón és hidd el, azokkal is vannak gondok (főleg az iPhone első beállításánál annyit kellett pöcsölni, hogy az ismerősöm majdnem visszavitte), de azokat nem 40 eFt-ért adják.

Joker88 várom a visszajelzést erről a folyadékról, én is szemeztem vele, csak félek a leejtésnél nem sokat ér, amit az üvegfólia azért, ha nem is teljes mértékben, de valamennyire ki tud védeni.

[ Szerkesztve ]

(#758) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tudom, hogy macera, de javaslom mindenkinek ,hogy frissítés után csináljon teljes visszaállítást és lakja be újra majd a telefont. Sok bugot meg lehet így előzni. Én most a kis alverziós frissítés után is megcsináltam,mert a gyári fórumon javasolták.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#759) Joeker67 válasza V.Stryker (#758) üzenetére


Joeker67
aktív tag

+1 én mindig így csinálom, szerintem is alap.

[ Szerkesztve ]

(#760) feka0118 válasza fanderbit (#755) üzenetére


feka0118
tag

Ebben igazad van, segítsük egymást, de nem kell a telefont se lehúhni egyből mert valami problémás.
Össze tudnád mégegyszer foglalni, hogy milyen problémmákkal találkoztál.
Hátha tudunk segíteni.

(#761) feka0118 válasza V.Stryker (#758) üzenetére


feka0118
tag

+1. Tudom hogy elég fapados megoldás, de a flyme tech embere is azt javasolja. Mondjuk én ennél a telefonnál nem csináltam(csak az előzőeknél és csak flyme 6 alatt m3note, m5) , de a korábban írt hibákkal sem találkoztam.

(#762) fanderbit válasza feka0118 (#760) üzenetére


fanderbit
csendes tag

Köszönöm a felajánlást és igazad van, fogalmazhattam volna szofisztikáltabban, ezért elnézést kérek.

1, A GPS nem működik sem a Waze alatt, sem Mapsen autós módban. Ugyanakkor gyalogosmódban (Mapsen) működik. Autós módban vagy Waze-n csak hozzávetőleges helyzetet tud mutatni 10 perc után is úgy, hogy egyhelyben várok. Más alkalmazást is próbáltam, nem vezetett eredményre. Próbáltam többféle GPS beállítást, pontatlant, pontost, közepest, de semmi különbség. Netet, BT-t, Wifi-t különböző kombinációkban ki-be kapcsolgattam, hogy hátha valamelyik hiányzik neki, esetleg zavarja, semmi eredmény.
2, Ha már BT. Szűz kora óta hízlal folyamatosan BTsnoop_hci_xyz.cfa nevezetű fájlokat [xyz helyett egy csodás szám és betűkombináció van] (BT fejhallgatót használok, elvileg ezek valami log file-ok). Soha ilyet nem tapasztaltam más telefonomnál, viszont nagyon zavaró, mert 3-5 gb-ra felhíznak ezek a fájlok (együtt) 1 hét alatt, törölhetem ki és kezdhetem elölről a jövő héten. Ez meg van oldva tehát (részben), de irritáló.
3, (ez beismerem részben makacsság) A rossz memória kezelés (ez a tippem legalábbis). Gyakran hallgatok Spotify-t és napi rendszerességgel fordul elő, hogy FB alkalmazás böngészése/Chrome használata közben bezárja a háttérben futó Spotify-t vagy gépelés közben a Messengert.Valóban használhatnék FB és Messenger light-ot, illetve valamilyen más böngészőt, ez lehet megoldaná a problémát (sőt valószínű), ugyanakkor zavar, hogy egy "butább" Thoron nem volt ez gond (igaz annak ezer más hardveres gyermekbetegsége volt), nyilván ha nincs más út ez lesz, ugyanakkor zavaró kompromisszum. (Az intelligens megoldás helyett hagytam őket háttérben futni, nem javított a helyzeten semennyit)

(Nem telepítettem fel azt a fixet amit kiadtak, mert a patchnote-ban foglalt bugokkal nem volt gondom, vagy nem tapasztaltam, így nem láttam értelmét felrakni, pláne, hogy elvileg lassan úgyis kijön a 7) """"elvileg""""

Szóval ebből a leginkább problémás a GPS, mert semmi olyat nem találtam ami segítene. Még a Flyme 7-et megvárom, ha az sem segít akkor szervíz. A többi valóban kompromisszum kérdése, ugyanakkor én ezt sok kompromisszumnak érzem ennyi pénzért, de lehet én nem kezelem helyén ezt az ársávot.

[ Szerkesztve ]

(#763) feka0118 válasza fanderbit (#762) üzenetére


feka0118
tag

Hát ezek tényleg érdekes hibák.
Gps:
Én here-t használok navigálni, még ha bent vagyok a szobában is talál jelet offline állapotban. Valamint még andorid autót használok még vele amikor hosszab útra megyek kocsira kötve. Otttalálkoztam azzal a jelenséggel ha a google beállításaiban nem a gps+net opció van beállítva akkor meg meg akadt a navigáció. De here-t használva teljesen offline állapotban is tökéletesen működik. Mérnök üzemmódban van olyan opció ahol a gps-t le lehet tesztelni, valamint alapállapotba lehet állítani. Az lehet megoldhatná a problémát.
Ha jól emlékszem a youtube on még videó js van fent róla(*#*#3646633#*#*).
Zene multitaszking:
Én a gyári lejstszót és deezer t használok, sosem találkoztam ilyen hibával. Mondjuk az utóbbit csak wifi n keresztül.
Ha mobilneten használod akkor minden adathasználat korlátozó beállítást érdemes kikapcsolni. Vagy ez lehet memória crash is. A messenger nálam is többször kifagyott. Swiftkey billentyűzettet használok és ha sokat dumálunk a haverommal(kisebb videók, képek, gif ek stb.) akkor ameddig nem zárolom a kijelzőt az egész beszélgetést a memóriában tartja. Amit sikeren megfigyeltem hogy képes a fizikai ram ból 800 Megát befoglalni és amikor ezt az értéket eléri bezárja a messenger appot. Ezt jeleztem a bug szekcióban is, eddig a flyme7 beta alatt ezzel a hibával nem találkoztam(mondjuk mással igen, de várjuk meg a stabilt és utána szidjuk a rendszert ha ezt nem javították ki😀). De előfordulhat hogy a maximális alkalmazások háttérben futásának a max száma kevés. Azt ha jól emlékszem a fsjkesztői beállításokon belül lehet még személyre szabni, egy próbát megérhet. Vagy még kipróbálhatod hogy amit beállítassz háttérben futni, után újraindítod a telót. Én a flyme5 egyik verziójában futottam bele hasonló hibába az megoldotta, de a messenger egy kalap f. s, azzal nem fogsz tudni mit kezdeni, szerintem, de ebben meg lehet én vagyok olasatlan és van rá megoldás. (hátha valaki kijavít🙂) Sőt én osztott képernyőn is szoktam youtubozni és chrommal böngészni és nálam eddig azzal sem volt gond vagy anomália. Mondjuk itt meg kell jegyeznem hogy a gyári böngészőt nem lehet kiválasztani osztott képernyős módban, ami számomra azért vicces, mert én főleg azt használom.
Bluetooth:
Hát én csak telefon kihangosításra és kocsiban zenelejátszásra használom. Nekem jól működik és "számomra" érdekes log file okat sem találtam ami az általad említett méreteket elérne. Passz☹️
De a frissítést én feltenném a helyedben sok más kis hibát is javít, amit leírás nem tartalmaz, de csak teljes gyári visszaállítást követően. Ha van flyme fiókod akkor a flyme forumon tudsz hibát bejelenteni a fejlesztők felé, akik (remélhetőleg) számításba is veszik vagy leírják hogy mit állíts be hogy jó legyen. A gps nek jól kellene működnie hiszen meglepően jól tartja a jelet és gyorsan talál pozicíót. Egy negatívum azért van mert ha android autót használom, 1 óra után már képes eléggé felmelegedni a telefon( az aksi is nem csak ott ahol a proci van) , de sima here-el meg 5 óra után is csak langyos. Remélem tudtam segíteni. Max ha nem, marad a szervíz.☹️
Sikerélményt kívánok!😀👊🏻

(#764) V.Stryker válasza fanderbit (#762) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szintén Waze-t használok és nekem teljesen jó. Amit észrevettem,hogy mivel valami állandóan basztat, ezért a gps-t ki szoktam kapcsolni, navigáció előtt be és menet közben kell neki 3-5 perc mire észbe kap ,hogy merre jár, de amúgy hibátlan.

Szintén spotify-t használok és nekem háttérben tökéletesen megy. Bár ritkán facebookolok közben, de amikor igen, nem zárja be.

Esetleg próbáld meg engedélyezni a fejlesztői beállításokat és ott a memóriakezelésen állítani.

Ezeket a bluetooth fájlokat hol lehet megtalálni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#765) iMaverick


iMaverick
addikt

Flyme fórumon írja az egyik user (nem tudni, honnan származik az infója):
flyme 7 is not going to be released until all the errors are corrected and there are many difuciles without correcting

Tehát a Flyme 7-et nem adják ki addig, amíg nem lesz "tökéletes". Ergó várhatunk rá még vagy fél évet. :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#766) feka0118 válasza iMaverick (#765) üzenetére


feka0118
tag

Ő csak beta teszter volt, aki elég sok hülyeséget jelentett be hibaként. Én nem adnék a szavára, de ettől még sajnos lehet igaza. Erre a hétre ígérték a valid hibák kijavítását, de a stabil verzió megjelenéséről sajnos nem írtak semmit. ☹️

(#767) novger válasza iMaverick (#765) üzenetére


novger
tag

Inkább egy atomstabil fél év múlva, mint egy bugos most :-)

(#768) feka0118 válasza novger (#767) üzenetére


feka0118
tag

Hát arra nem látok sok esélyt, hogy a stabil verzió abszolut hibamentes legyen.
Ha abból indulunk ki, hogy erre a mai világban még az IOS sem képes. 😀
Én csak annyit várok, hogy jobb legyen mint volt, mert a flyme7 inkább csak egy átszabása a 6 nak, mint forradalmi újítás.

(#769) iMaverick válasza feka0118 (#768) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem ez a One Mind "feature" tetszik. Úgy zengik róla az ódákat, mintha valami mesterséges intelligencia lenne a telefonon... Persze nem azt mondom, hogy haszontalan dolog lenne, de ne nézzünk már oda többet, mint ami ténylegesen ott is van. :)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#770) feka0118 válasza iMaverick (#769) üzenetére


feka0118
tag

Te találkoztál ilyen "funkcióval" eddig? 🤣
Azon kívül, hogy beta alatt volt hogy 40 percel később kaptam meg a messenger üzenet jelzését, mert ő úgy gondolta, hogy egy ideje nem használtam akkor ráérek akkor megkapni amikor felébresztem kijelzőt.
Remélhetőleg ezt azért jobban személyre lehet majd szabni a stabil verzióban. 😀
De én törekszem a pozitív látásmódra.
Jó lesz az👍🏻

[ Szerkesztve ]

(#771) timer32


timer32
csendes tag

Sziasztok!

Nem vagyok új Meizu használó, most épp egy Meizu M3 Note-ról upgradeltem.
A gyorskeresésre semmi nem jött fel, az egész fórumot pedig még nem tudtam átnyálazni megoldásért kutatva.

Lenne egy nagy problémám, a mikrofon nem működik. A nemzetközi fórumon nem voltam egyedül, és igazából más Meizu készülékeknél is hallottam a problémáról, illetve a megoldásról, hogy türelmesen frissítésekkel majd jönni fog a javítás, de így most nem tudom biztosan a saját esetemben.

Ez egy új M6 Note készülék, fel is dobta a frissítés lehetőségét Flyme 6.1.4.1G-re (Android 7.1.2 van rajta), így hát frissítettem is, de nem oldotta meg a problémát. Nem csak telefonálásnál nem hall a másik fél, de hangrögzítőnél se működik a mikrofon. Végre örültem, hogy meglett a tok is, üvegfólia is rá lett téve, és most fogok menni külföldre hosszabb tanulmányútra, erre most ez történik két nappal indulás előtt...

Volt valakinek hasonló? Ha igen, megjavult frissítéssel, vagy hardverhiba volt és irány a szerviz?

Egyébként most hogy állunk frissítésekkel? Várható, hogy a következő napokban esetleg fel fogja nekem dobni a következő frissítést?

Köszi előre is a válaszokat!

(#772) Zsoltpeter válasza timer32 (#771) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Innen tudsz frissíteni.. http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1,de szerintem nem oldja meg!

(#773) Joeker67 válasza timer32 (#771) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Én nem várnék frissítésre, bevinném a szervízbe.

(#774) feka0118 válasza timer32 (#771) üzenetére


feka0118
tag

A mikrofonnal nem szokott baj lenni. Próbáltad kihangosítva, hogy úgy működik e? Ha nem akkor tuti szervíz. Vagy headset amíg haza nem érsz.

(#775) iMaverick válasza timer32 (#771) üzenetére


iMaverick
addikt

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: szerviz.

(#770) feka0118: így "direkt" nem láttam a telefonon sehol, de gondolom ennek pont az lenne a lényege, hogy neked, mint felhasználónak nem is kell ráhatással lenned. (Ezért is használtam mesterséges intelligencia kifejezést: okosabb, mint a felhasználó.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#776) feka0118 válasza iMaverick (#775) üzenetére


feka0118
tag

Szarkasztikusan akartam fogalmazni, csak én használtam rosszul a funkció kifejezést. 😀
A lényeg az, hogy van, csak még számomra érdekesen működik.
De majd a stabil verzió mindent megmagyaráz majd😀👍🏻

(#777) Joker88


Joker88
őstag

nektek is melegszik sima netezés/facebook használata közben ? a telefon nincsen tokban,de majdnem eldobtam már olyan meleg volt.. kijelző felső fele,illetve a kamerák környékén melegszik

In loving memory of Garrett Lockhart

(#778) nobela válasza Joker88 (#777) üzenetére


nobela
senior tag

Valamelyik külföldi tesztben olvastam hogy képes úgy felmelegedni hogy kifagy.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#779) novger válasza nobela (#778) üzenetére


novger
tag

Egy játék közben nekem mondhatni rendszeresen kifagy, de nem vagyok benne biztos hogy a melegedés miatt.

(#780) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nekem navi közben tud melegedni, de netezés közben is néha.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#781) Sokimm


Sokimm
senior tag

Kb 1 hónap használat után elmondhatom, hogy apró döccenések vannak (redmi 4x ről váltottam), és bár a kijelző csodás, a kamera szuper, a meizu jobb élmény volt.
(persze gyengébb proci, és kevesebb üzemidő), de amíg be volt kapcsolva, és nyomkodnom kellett, jobb volt.
Az érveim (teljesen egyéniek, nem kell velem egyetérteni!):
-az mp3 lejátszás laggol. 1 órás út alatt, 1-2x meg-meg ugrik a zene. Ezt nem tudom hova tenni, de előfordul.
-a gyári zenelejátszó alvó képernyőnél is válható számai (ez jó lenne) iránya borzalmas. Pont ellentétesen kell húzni a kijelzőt, mint ahogy ébren váltanál számot. Fordítva? ASD)
-a menüjében a kék státuszbár full értelmetlen gomb-ot nem szerettem
-a home gomb a bal, és csak tőle jobbra tehetek új ablakokat... Tök béna, hogy nem lehet tőle balra is beszúrni egy ablakot.
-néha előjön valami google hírfolyam (annak ellenére, hogy kikapcsoltam) amikor az ujjlenyomatleolvasóval ébresztem
-néha nem veszi a dupla tapira az ébredési funkciót (és akkor tapizom sokszor, akkor felébred)
(bár a 4x ben ilyen nem is volt, tehát ez "feature" már, de nem működik nálam elég jól. A kezemre azonnal veszi a kijelző az utasításokat, tehát nem velem van a baj, csak ébredni nem akar. :D)

Ha a nyomkodás alatt vizsgálnám, akkor jobb a 4x, de ha meg összeségében (kamera, kijelző, üzemidő), akkor egyértelműen nyert a note.

(#782) ottoyes


ottoyes
senior tag

..rendeltem egy ilyet.Egy RedNote 5-öshöz,és egy Mix 2-höz fogom hasonlítani.A Mix 2 helyét veszi át egy időre(amig a Red6 nem kerűl emberibb árazás alá.)aután az igazi telefon "pokolba" kerül:egy 21 éves lány fogja használni..szegény..de az élet kemény!😎😀

Ottoyes

(#783) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Kint a stabil Flyme 7 !!!!!!!!!

:)) :)) :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#784) iMaverick válasza V.Stryker (#783) üzenetére


iMaverick
addikt

Ajaj... Meg van a délutáni programom? :DD

Thanx az infót!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#785) V.Stryker válasza iMaverick (#784) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én már most tolom fel. :D Gyerekeknek tettem mesét, csönd van és békesség, telefon frissül. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#786) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Arcfelismeros dolog eleg faxa, de az activity launcher, amivel a nem hasznalt appokat letiltom, sajna nem működik.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#787) iMaverick válasza V.Stryker (#785) üzenetére


iMaverick
addikt

Most szedem lefelé.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#788) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hát elég vegyesek az érzéseim. Érezni, hogy finomítottak rajta, de átütő dolgot nem érzek. Egy-két megdöccenést már tapasztaltam, amit flyme 6-nál nem. Az arcfelismerés tetszik, a betűtípusokat végre eléggé le lehet kicsinyíteni, de a home screen még mindig 4 x 5, így nálam maradt a nova.

Restart után nem áll vissza a gyári launcherre! :C Végre...

Amúgy nagyjából minden ott van ahol volt... ezt mondjuk inkább hívnám Flyme 6.1-nek, mint 7-nek.

Android biztonsági csomag 2018. június 8.

Mint írtam az Activity Launcher -el már nem lehet tiltani a nem használt sz@rokat.

És még mindig egy gomb van a tárcsázónak és a kontaktoknak. :W Ráadásul ez nálam angol maradt. Majd írjátok meg nálatok mi újság.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#789) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Most senki ne hívjon... töltök... :DD

(#790) Joker88


Joker88
őstag

Javaslat :
aki frissít a hetesre, az lehetőleg utána csináljon egy teljes gyári visszaállítást..
mert speciel nálam az egészet összekutyulta a frissítés..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#791) iMaverick válasza Joker88 (#790) üzenetére


iMaverick
addikt

Én csináltattam vele egy vipe-ot... Biztos ami biztos...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#792) feka0118


feka0118
tag

Nektek a gyári időjárás appan a fővároson kívül más magyar várost is megtalál? Vagy csak nálam nem lehet mást?

(#793) Joker88


Joker88
őstag

Viszont az új szoftverben, a fénykép appban eltűnt az a duál kamerás cucc..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#794) V.Stryker válasza Joker88 (#793) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Meg a méret választás sincs meg. Videónál megvan.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#795) eron009 válasza Joker88 (#793) üzenetére


eron009
tag

Ha az elmosott hátteres fotzásra gondolsz akkor az megmaradt, csak a Fénykép helyett a Portrait opciót kell választani.

Nektek a kamerával készített képek minősége nem változott? Nekem olyan mintha rosszabb lenne a képek minősége a kép kicsit el van mosódva, mintha bele lenne nagyítva, pedig nincs

(#796) fanderbit válasza feka0118 (#763) üzenetére


fanderbit
csendes tag

Egyrészt elnézést a kései válasz miatt, másrészt köszönöm a tippeket :) Nem volt időm matatni a telefonnal csak ma. Felraktam a Flyme 7-et, a teljesítmény jobb lett szerintem, viszont sokkal több benne az angol, kevés a fordítás. GPS továbbra sem megy. Még ezt a fejlesztőit megpróbálom amit írtál :)

(#797) fanderbit válasza V.Stryker (#764) üzenetére


fanderbit
csendes tag

Nekem a gyári tisztogató találta meg óriás fájloknak bélyegezve. Egyébként a telefon az alap mappákkon kívül tárolja őket . Kíváncsi vagyok, hogy a 7-ben lesz-e ilyen továbbra is.

(#798) Joker88


Joker88
őstag

határozottan nem vagyok megelégedve az új szoftverrel..

-hívás közben megszakad a vonal/újraindul a készülék,még ha az asztalon van is,akár kihangosítással
-kamera és videó szerintem sokat romlott --> mai képadag ( ilyen MH katonai bázis/reptér kitelepülése, a rendezvény helyszíne Pápán )
-Chrome-mal böngészek és kilépnék az asztalra eltelik 1-2 másodperc mire rájön ,hogy mit is akarok ( a gyári böngészővel is ugyanez a helyzet.. )
-Facebook alkalmazás használata közben fogja magát a telefon és kilép az asztalra.

úgyhogy ilyen bosszantóbb hibák miatt egyenlőre én visszatelepítettem a legutolsó szoftverkiadást a FlyMe 7 előttit..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#799) sicc33 válasza fanderbit (#797) üzenetére


sicc33
aktív tag

Ezek a fájlok törölhetőek nyugodt szívvel? Nekem is van elég sok belőle ... Nem lehet valahogyan kikapcsolni a létrehozásukat?

(#800) novger


novger
tag

Úgy tűnik, hogy az az egy játék ami rendszeresen kifagy az nem a melegedés miatt, hanem a megtelt ram miatt teszi azt.
Kicsit érthetetlen is hogy ha nem fut semmi akkor miért csak a memória kb negyede szabad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.