Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) eszlarika


eszlarika
újonc

Sziasztok!

Van valakinek hozzá olcsón (max. 2e Ft) tokja, vagy tudja hol lehetne venni?
Aliról már lerendeltem, de addig amíg megjön se ártana valami normálisabb védelem mint a kínai műbőr beledugós :D

(#202) sicc33 válasza eszlarika (#201) üzenetére


sicc33
aktív tag

Bubis fólia ;)?

Nekem kb 1 hét alatt megjött az iPaky tok és a Mocolo fólia ...
Meg tévedés rendelésból M6-hoz is :)

[ Szerkesztve ]

(#203) sandlerf válasza eszlarika (#201) üzenetére


sandlerf
tag

Én a tokot meg foliát [itt vettem. Volt minden raktáron, nem kellett várni meg rendelgetni. Mondjuk biztos drágább mint Kínából behozni , de itt pikk-pakk volt minden azonnal :)

[ Szerkesztve ]

(#204) V.Stryker válasza sicc33 (#202) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Honnan rendelted, hogy egy hét alatt megjött? Nekem már egy hónapja úton van pár dolog aliról és még híre sincs.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#205) sicc33 válasza V.Stryker (#204) üzenetére


sicc33
aktív tag

Aliról. Csodálkoztam is hogy ilyen hamar ideért. Úgy hogy a királyi postánk is ült rajta pár napot.

(#206) sandlerf


sandlerf
tag

Valaki nem tudja, hogyan lehet az egykezes módot előcsalni a telefonon?

(#207) dlaj válasza sandlerf (#206) üzenetére


dlaj
őstag

Sehogy. Hol hallottál erről, hogy van benne?

(#208) Stean20 válasza bagkri01 (#163) üzenetére


Stean20
csendes tag

Szia köszi, nekem is a plus fele billen(ne) a mérleg :) de ha a számokat nézzünk akkor ha olcsót akarén eustock on most nincs plus (nem is biztos ,hogy mostanában lesz) majd ,Note 5 öt írtak ,hogy lessz 55-ért (tudom ,hogy jó ár) de ezzela picit többet tud picit több pénzért, lejtőn indultam el az 5A tól :)
Viszont már jobb lenne ,ha valahol a sima 5 felett lenne ezért érdekelt az m6 note mert az valahol középen van :) csak még ismeretlenebb mint a xiaomi és sztem zavaró lehet a fordítási hiba annak aki nem angolos :) de majd meglátjuk lehet a végén majd note 5 lesz (xiaomi)

(#209) galervin93


galervin93
őstag

Lehet hogy nem telefon-specifikus "probléma", de hol lehet beállítani azt, hogyha zenehallgatás közben Viberen üzenet érkezik, akkor ne halkuljon le a zene arra a pár pillanatra?

Szerk.: azért a telefonról is legyen - eddig pöcc-röff megy a masina, egyetlen kivétellel, ha böngészőből nyitom meg az Áruházat, abba bele tud fagyni... Appot megnyitva nincs gond, érdekes...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#210) cezarlacrone válasza GordonSamway (#198) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Mi gond volt a Redmi 5 Plus-szal?

(#211) Szabcsizz válasza galervin93 (#209) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem ilyenre nincs lehetőség. Ez alap androidos tulajdonság, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Én zenehallgatás közben alapból rezgőre állítom.

(#212) V.Stryker válasza galervin93 (#209) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem a Xiaomi is elhalkult ha jött valami. Itt is, de nem tudom lehet-e valamit kezdeni vele. Engem nem zavar, mert így tudom ha jött valami.

Itt se találtam meg, hogy lehet-e vele valamit csinálni.

Amúgy azt néztem,hogy 6.3 tól sem kell sokat várni. Sőt, a Flyme 7 se hoz eget verő dolgokat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#213) galervin93 válasza Szabcsizz (#211) üzenetére


galervin93
őstag

Hm, rendben. WP-nél lehetett, megszoktam, de ezt is meg fogom. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#214) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Most akkor ezen Usb Type-C vagy Micro usb port van??? Az eustockos galériában a képeken Usb Type-C látható, meg pár oldalon is ezt írták. Akkor most mi van? :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#215) nickedez89 válasza galervin93 (#209) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nem túl elegáns megoldás, de esetleg csináld azt hogy mikor zenét hallgatsz, kapcsold ki a viber beállításaiban az értesítési hangokat!:)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#216) V.Stryker válasza cezarlacrone (#214) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sima micro usb, de támogatja a gyorstöltést a készülék.

Amúgy ha már szóbakerült. Én két sim-el használom, céges és magántelefonként is a készüléket. Tehát netezés és telefonálás is van rajta bőven. Tegnap reggel vettem le a töltőről és most épp 51%-on van. Azért nem rossz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#217) cezarlacrone válasza V.Stryker (#216) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Ühüm, csak a ház van úgy kivágva mintha...beljebb meg ott lapul a micro USB port. :)

Király, jól bírja akkor. :D

[ Szerkesztve ]

(#218) dlaj válasza cezarlacrone (#217) üzenetére


dlaj
őstag

Te hol olvastad, hogy usb c-type?

Az meg, hogy hogy vágják ki, a designer dolga. Lehet punci alakú is a kivágás. :)

[ Szerkesztve ]

(#219) Szabcsizz válasza dlaj (#218) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ennél szebb hasonlatot keresve sem találtál volna.. :D

Más..titeket nem zavar az, hogy az ujjlenyomat használata közben egy pillanatra felvillan a zárképernyő is? Nekem olyan bazári érzést kelt..

[ Szerkesztve ]

(#220) cezarlacrone válasza dlaj (#218) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Nem poénkodni jöttem ide hanem kérdezni. Megkaptam a választ. Egyébként meg, lehet a designer dolga, de akkor elég gagyi. A képeken nekem Usb C-type-nak tűnt, de már mindegy, lehet felőlem banándugó is.

Azt benéztem, átalakító volt, de már cseszhettem szerkezsteni a kommentet.

(#221) galervin93 válasza nickedez89 (#215) üzenetére


galervin93
őstag

Á, annyit nem ér az egész, kinyomom inkább a mobilnetet. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#222) Szabcsizz válasza cezarlacrone (#220) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nincs is semmi baj, előfordul hogy becsapják az embert a dizájnerek. :D

(#223) nobela válasza Szabcsizz (#219) üzenetére


nobela
senior tag

titeket nem zavar az, hogy az ujjlenyomat használata közben egy pillanatra felvillan a zárképernyő is?

Én is ezen gondolkodtam... Vajon mi lehet ennek a megoldásnak az értelme?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#224) Szabcsizz válasza nobela (#223) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az az értelme, hogy nincs értelme. Pár bosszantó hibát leszámítva tényleg nagyon jó készülék, mondom ezt úgy, hogy csak csúcsot használtam eddig..ezeket a pici hibákat javítaná a következő frissítés, tényleg tökéletes lenne.

(#225) V.Stryker válasza Szabcsizz (#224) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én annak örülnék, ha nem kéne megnyomni a gombot.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#226) Szabcsizz válasza V.Stryker (#225) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én is, mert engem baromira idegesít. De gondolom ez hardveres, tehát szoftverileg nem megoldható.
Azért sokszor rohanok vissza a Moto Z-hez, hiába gyári hibás. :D Hozzáérek egy picit a szenzorhoz, és puff ugrik is be a kezdőképernyő. De ugyanez igaz a P9 Lite 2017-re is. Nem értem, hogy itt ezt miért nem tudták így megoldani.. :(

(#227) V.Stryker válasza Szabcsizz (#226) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát igazából én tökre együtt tudok élni vele.

Az elmúlt években volt Xiaomi redmi note 3 pro, note 4, redmi 4x, note 4 megint.... és ilyen apróságokban hiába jobb a xiaomi, de mikor a kijelzőre nézek, vagy csak egyszerűen beszélek telefonon, vagy kicsöng, esetleg csinálok egy fotót, akkor már nem bánom, mert azért a meizu ezekben sokkal jobb, még az A1-nél is vagy minél... stock android...blöööö.... apósnak az van... mikor felhív állandóan hallom,hogy a fülével nyomkodja a gombokat, mert a közelség érzékelő fos.... szóval ... én nem csalódtam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#228) dlaj válasza cezarlacrone (#220) üzenetére


dlaj
őstag

Nem válaszoltál arra, hogy hol olvastad!
Ha nem poénkodni jöttél ide, akkor támaszd alá a "máshol is olvastam" állításodat!

(#229) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Azt szeretném kérdezni hogy az alkalmazásokat lehet külső sd-re telepíteni van ilyen lehetőség ?

(#230) nickedez89 válasza memoril (#229) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ne érts félre, abszolút kíváncsiságból kérdezem, mi szükség lenne rá? Illetve miért akarnád brutálisan lelassítani az oda telepített appok indulását és használatát?

#223 nobela: Tudom, hogy nem nyugtat meg, de az iPhone is ezt csinálja! Ne kérdezd miért!:W

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#231) fm15


fm15
csendes tag

Sziasztok!

Ma játék közben a két hetes M6 Note-om megadta magát. Egyszer csak "sötét" (nem teljesen sötét, kicsi alap világítás van) lett a képernyő, azóta semmi. Valakinek esetleg lenne ötlete, hogy mit lehet tenni? Örülnék, ha nem kéne máris garanciáztatni. :/

(#232) feka0118 válasza fm15 (#231) üzenetére


feka0118
tag

Kérdés NFS No limit tel játszottál?
Mert ha igen, akkor a china appsortban ki kell kapcsolni az automatikus frissítést.
Én ennél a játéknál futottam bele ugyan ebbe a hibába, de ez megoldotta(a game t újra kell telepíteni).

[ Szerkesztve ]

(#233) fm15 válasza fm15 (#231) üzenetére


fm15
csendes tag

És el is hárult a probléma! Pár perce rezegni kezdett és magától újraindult. Nem tudom, mi volt a baja, de remélem, több ilyen nem lesz. Bocsi a duplázásért.

(#234) fm15 válasza feka0118 (#232) üzenetére


fm15
csendes tag

Egyébként a nagyszerű Szópark nevű játékkal játszottam. :D

(#235) dave72


dave72
csendes újonc

Volt màr Meizu telóm,M3 note,utàna vàltottam redmi 4x-re,majd most,az M6 note.Két nap utàn ezek a tapasztalataim:Tudom hogy nem egy kategória,de én a redmi 4x-el fogom összehasonlítani.Tehàt:Külső,1:0 a Meizu javàra,minőségibb,masszívabb benyomàst kelt.Rendszer:0:1a redmi 4x javàra.Meizu hihetetlen,de lassabb!Rosszabb gépelési élménnyel!Kamera:1:0 Meizu javàra,bàr nem nagysàgrendekkel,hiàba a dupla kamera.Akksi:1:1 mindkettő hozza a 2napot.Hangszóró,és zene fülessel:0:1 Redmi javàra.A Meizu hangszórója,középszer alja,és ami a fülesre jut,abba sincs köszönet.Hiànyzik a mélyek legalja,a magasak teteje,a sztereó tér elég beszűkült,a hangban nincs elég dinamika,hosszú tàvon bàntja a fülem,ezért erre a célra a Redmi 4x-et hasznàlom,sokkal jobb.Senheiser fülhallgatót hasznàlok,tehàt nem gagyit.És két bosszantó dolog,M6 note hangerőkiosztàsa.Ha feltolod félnél kicsit tovàbb,akkor màr nem hangosodik.A beàllított egyéni hangzàs csak akkor működik,ha külön rànyomsz a hangszínszabàlyzó menüpontra.Hangminőség telefonàlàs közben:1:0 Meizu javàra.Tisztàbban hallom a màsik felet,mint a Redmi 4x-el.Konklúzióm:A Meizu M6 note megéri a 45ezer pénzt.Minőségi masszív kivitel,kékben nagyon ott van.De nem ez az a telefon,amin szuper minőségben lehet zenét hallgatni.És még egy megjegyzés,a mobilarénàs tesztről!Értem én hogy az Eu-stock tàmogatja a Mobilarénàt,és hogy üzlet meg minden,de én ezt az M6note tesztet nem érzem teljesen helytàlónak,és nem ez az első eset.Pedig sokan a ti tesztjeiteket tartjàk mérvadónak a vàsàrlàskor.Szerintem ez nagy felelősség!

(#236) Szabcsizz válasza dave72 (#235) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Hangminőséggel teljesen egyetértek, minőségi zenehallgatásra nem ajánlott a termék. Hiába klassz a cucc ennyi pénzért, azért valljuk be, nekik is muszáj valahol spórolni. Egy pár hétig használom még, aztán elpasszolom. De meg kell hagyni, ennyiért tényleg nincs jobb.

(#237) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ti is érzitek, hogy néha kicsit melegszik? Netezek, facebook... gyors telefonálás és érzem, hogy melegecske.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#238) Szabcsizz válasza V.Stryker (#237) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nálam is ez a helyzet. Bár szerintem ez már normális ilyen igényű appok mellett.

(#239) dlaj válasza Szabcsizz (#238) üzenetére


dlaj
őstag

És az idő is melegszik. Lakásban, autóban, kint, mindenhol melegebb van 10+ fokkal. Ez sem hűti a telefonokat.

(#240) V.Stryker válasza dlaj (#239) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Oké, de ugyanezzel a chippel a xiaominál ilyet nem tapasztaltam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#241) galervin93 válasza V.Stryker (#237) üzenetére


galervin93
őstag

Hm, én nem tapasztaltam, igaz én nagyon low-end user vagyok kevés alap appal, játék, videó meg ilyesmi nincs nálam.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#242) dlaj válasza V.Stryker (#240) üzenetére


dlaj
őstag

Jobb lehet a hőelvezetés!
Én eddig minden telefonomnál tapasztaltam, hogy nagy melegben jobban melegszik.
Továbbá: kamionos vagyok. Egész ősztől tavaszig nyugodtan hagyom a telefont a szélvédő mögött a tartóba. De ahogy jönnek a melegek, már sajnálom szegényt, inkább lerakom a padlóra.

Nálam a Meizu M6 Note nem melegszik!

(#243) motm70


motm70
csendes tag

Sziasztok, kaptam egy ilyen telefont tesztelésre, alapvetően jó kis készülék, ennyiért tényleg megéri.
Egy dolgot ( egyelőre ) nem tudok rajta beállítani : az alkalmazás ikonokon az olvasatlan üzenetek számát kijelezni ( badge ). Nektek sikerült ezt megoldani?

(#244) nickedez89 válasza dlaj (#242) üzenetére


nickedez89
senior tag

Vegyél szellőző rácsra rögzíthető tartót és mehet rá a klíma!;)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#245) Szabcsizz válasza motm70 (#243) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia, erre sajnos érthetetlen módon nincs lehetőség. Esetleg egy Nova launcher megoldja, ha minden igaz.

(#246) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most olvasom, hogy jövő hónapban kapjuk meg a frissítést.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#247) bagkri01 válasza V.Stryker (#246) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem eszik azt olyan forrón a meizunál. A jövő hónapban általában azt jelenti, hogy 3 hónap múlva.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#248) Szabcsizz válasza V.Stryker (#246) üzenetére


Szabcsizz
őstag

"maybe"..már rosszul kezdődik. :)

(#249) jailhouse


jailhouse
csendes tag

Sziasztok!

2 éve vettem egy Asus Zenfone Max okostelefont gyakorlatilag az okos funkcióit alig használom. Egy dologra vettem: autós navigálásra IGO-val. Ezzel viszont nagyon befürödtem, gyakorlatilag használhatatlan, nehezen talál jelet, azt is gyakran eldobja.

Az utódját keresném, a legfontosabb a jó és stabil GPS kapcsolat. 3 jelöltem van

Meizu M6
Meizu M6 Note
Xiaomi MI A1

Érdeklődnék, hogy milyen a telefon ha navigáltok? Mennyire jó a jelerősség, mennyire stabilan tartja a jelet?

Köszönöm

(#250) dlaj válasza nickedez89 (#244) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, jó ötlet! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.