Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) bubus66 válasza mrx1212 (#10548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Telefon nélkül hogyan lép be az adb? szerinted sehogy én is csak egy régi adb tettem fel azért nem írta ki a számsort.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10552) prannk


prannk
őstag

Tudom hogy kell hozzá :D

Milyen DOS ról dumáltok?

????? De így csináltam már és ugyanúgy csak újraindult :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10553) bubus66 válasza prannk (#10552) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az a dos ablak ami bejön látod nekem működik töltsd le és tedd fel az android sdk is

Hol látod nálam az Android mappát/ sehol

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10554) prannk válasza H.Bencike (#10544) üzenetére


prannk
őstag

Bencuska.. Sikerült kinyitni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10555) bubus66 válasza prannk (#10554) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez mit jelent? "Shortener"

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10556) prannk


prannk
őstag

HM ? :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10557) mrx1212 válasza bubus66 (#10551) üzenetére


mrx1212
tag

"Nézd át még egyszer lépésről lépére ha valami betűt elírsz vagy rossz helyre írod azt a hiba üzenetet akkor kapod."

"Telefon nélkül hogyan lép be az adb?" Telefon nélkül sehogy ez természetes!!!

Gondoltam prannk mester telefonal próbálja

Prannk telefon nélkül feleslegesen pocsékolja az idejét valóban!

(#10558) prannk


prannk
őstag

de én ezt nem értem. Én már csináltam ezt,hogy a System32 ből elnavigáltam a C:Android-ig aztán ugyanúgy nem nyílt ki.

cd..
cd C:\Android

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10559) bubus66 válasza mrx1212 (#10557) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Win8.1 nem komálja a mappát nem írok el semmit nekem egyszerűbb úgy mivel minden progim ott van nem kell külön keresgetnem

(#10558) prannk

Ha cd vagy cmd.exe-t írsz akkor nem kell Rendszergazdai jog a DOS abalak meghívásakor.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10560) prannk válasza bubus66 (#10559) üzenetére


prannk
őstag

DE MI A HALÁL AZ A DOS ABLAK????????

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10561) bubus66 válasza prannk (#10560) üzenetére


bubus66
nagyúr

ez A dos ablak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10562) mrx1212


mrx1212
tag

bubus66

Most jönnek majd a rom próbálgatásaim.

Felraktam a recovery-clockwork-touch-6.0.3.1-p760 majd utána olvastam hogy az újabbakhoz ez kell
recovery-clockwork-touch-6.0.4.5-p760 tehát felraktam utána ezt is de úgy láttom hogy végül is ez a legjobb : p760-twrp-2.6.1-recovery tehát most TWRP -van

TWRP csináltam egy Backupot (v20c)

A kérdésem az lenne hogy még most frissíthetek (v20h-ra) wifin keresztül. (Csak azért gondolom hogy csinálnák arról is egy backupot)

Vagy akkor a recovery vissza áll gyárira?

(#10563) Milestone2 válasza mrx1212 (#10562) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen visszaáll.

Csak tunám minek csinálnád.

Van egy v20c mentésed, arra ha kell vissza tudsz állni.

Minek másik gyári mentés?

Van a Logoutomban backup clean, ami cwm-ből ujraállitható, ha kéne...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10564) Milestone2 válasza prannk (#10560) üzenetére


Milestone2
nagyúr

DOS ablak WinFosban Cmd parancsra indul...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10565) mrx1212 válasza Milestone2 (#10563) üzenetére


mrx1212
tag

Kösz értem akkor jöhetnek a rom próbálgatások

"Van a Logoutomban backup clean, ami cwm-ből ujraállitható" - Ez pontosan mi?

(#10566) Milestone2 válasza mrx1212 (#10565) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van clean backup, ami tiszta személyes adatokat nem tartalmazó backup. Mintha felraktad volna KDZ-t friss tiszta telepítés, csak nem veszik el a Recovery.

Van cwm-ből flesselhető zip, ami szintén clean tiszta telepítést kapsz mintha KDZ-ből raktad volna fel, csak a Recoveryt nem semmisiti meg...

És ott van a logoutomban az összes jelenlegi értelmes ROM is összegyűjtve...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10567) bubus66 válasza mrx1212 (#10565) üzenetére


bubus66
nagyúr

Minek a CM ROM-ok is V20B V20C alapon vannak ha nagyon kell a V20 BB része azt vissza állíthatod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10568) H.Bencike válasza prannk (#10554) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Még nem próbáltam. Várok, hátha valaki megpróbálja

LG G3

(#10569) Milestone2 válasza H.Bencike (#10568) üzenetére


Milestone2
nagyúr

mrx1212 megpróbálta sikerrel le is írta hogyan, bubus66 utána csinálta még egyszer...Bencike, ne igyááááá, légy bátor!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10570) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kijött ma egy újdonság!

SDK-NX V.1 [Clean AOSP mixed Android 4.4]_ver2014-03-03=175MB

Nasheich -jó értelemben- nem tud nyugton maradni, szinte minden hétre akad egy új ROM. Erről a ROM-ról úgy gondolja, hogy a legpuritánabb 4.4 mixelés. "...This is the default android, the way google makes it...." - azaz ez az alapértelmezett android, ahogy a Google megalkotta. Az aktuális hivatalos GAPPS csomaggal MICRO-val, MINI-vel, FULL-lal is telepíthető. Nasheich mester még egy SlimKAT-ot is ígér a közeljövőben. TWRP-vel és CWM 6.0.4.x-vel is telepíthető. SD Emuláció le van tiltva, tehát mint ahogy az újabb ROM-oknál megszokott külső SD-re telepít.

Az a helyzet, hogy az utóbbi időben annyi ROM jelent meg, hogy már-már fárasztó, áttekinthetetlen és kipróbálhatatlan az összes. Legelészni, szemezgetni itt az Ininet-es gyűjteményben lehet azért...csak győzzétek idővel és türelemmel ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10571) bubus66 válasza Milestone2 (#10570) üzenetére


bubus66
nagyúr

SDK-NX V.1 [Clean AOSP mixed Android 4.4]_ver2014-03-03=175MB

Fel is tetted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10572) Milestone2 válasza bubus66 (#10571) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fel. Miért? Tényleg a legpuritánabb, legegyszerűbb. Igen kevés beállítási lehetőséggel. És néhány felesleges szolgáltatással. (Pl kirakja a programok közés a Developer Options-t, Minek? Jól van az eldugva a Settingsben...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10573) Milestone2 válasza bubus66 (#10571) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igaz, azóta már le is szedtem, s a ma kiadott Paranoid 4.4 javítócsomagot tesztelem. (Milyen jó, így már lehet vele telefonálni is ;] elég vicces volt eddig egy klassz ROM telefon funkció nélkül...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10574) prannk


prannk
őstag

Majd ha jövő héten visszakapom a telefont és sikerül nyitnom bootloadert akkor mehet nyitás után egyből fel a recovery.img (6.0.4.5) vagy előbb a 3.1 et? 6.0.4.5 höz kell kernel csere nem?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10575) Milestone2 válasza prannk (#10574) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne keverd már a szezont a fazonnal!!!

Ha már nyitott a bootloader, akkor olyan Recovery-t flesselsz fel amilyet akarsz (na jó, azért LG Optimus L9-hez készült legyen... ;] ) !!!

6.0.3.1. Touch

Artas182x Non Touch

6.0.4.x Non Touch (KitKathoz írták)

TWRP 2.6.1 Touch

Sőt még van, amit a CM9 flessel fel, az meg 6.0.4.5 Touch, de annak nem lelem a flesselhető verzióját, csak a recovery.tar-t...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10576) Attis95


Attis95
csendes tag

Üdv mindenkinek! szeretnék venni egy L9-et és érdekelne h az akkuja hogy birja?! kijelző mennyire éles.?! és h megéri e a mostani árát? bár használtan 30-33.. :Y

LG optimus p970, F6, xperia arc S, Concorde 5700

(#10577) mrx1212


mrx1212
tag

Melyiket dobjam fel szerintetek először melyik a legjobb?

(BeanStalk szimpinek tűnik)

(#10578) Milestone2 válasza mrx1212 (#10577) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáld végig.
Mindenkinek más az izlése.
Az egyik stabil.
A másik gyors.
A harmadik keveset fogyaszt.
Stb-stb...

Valóban első próbának, Beanstalk, vagy PAC 4.4, vagy ArtasCM11...Xperiance vagy Mokee...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10579) bubus66 válasza Milestone2 (#10578) üzenetére


bubus66
nagyúr

Frissült a SuperSU Pro v1.94 Akit érdekel itt letölthető.

Milestone2 te letudod tölteni az oldalunkon is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10580) Milestone2 válasza bubus66 (#10579) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10581) Milestone2 válasza mrx1212 (#10577) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ya, és az sem mindegy, hogy engedélyezett (mint a gyári) vagy tiltott (SD-re telepít) emulációt nyújtó ROM-ot akarsz

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10582) H.Bencike válasza Milestone2 (#10581) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szombaton megpróbálok bootloadert nyitni, majd írok mire jutottam vele. Esetleg valami nagyon stabil, minimális csicsamicsával szerelt ROM-ot tudnál ajánlani?

LG G3

(#10583) sarkanyolo2 válasza Attis95 (#10576) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kijelző penge, akksi felhasználástól függ, de egy napot általában kibír, de esetenként már délután töltendő.
Az akksi idők mostanában:

Mondjuk akksiidőről bucsupeti írt egy párszor, ő tényleg durván használta, nem is bírt ki egy napot.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10584) bubus66 válasza H.Bencike (#10582) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindegyik CM csicsa nélküli vagy is butítót ROM amit te fogsz okositani

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10585) Milestone2 válasza H.Bencike (#10582) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát igen, ahogy Bubus írja, pont a gyári ROM-ok a csicsamicsásított, felesleges cuccokkal lelepakolt systemek. A CM-nek pont az a lényege: adunk alád (a telefonodra) egy biztos alapot és csicsamicsázd te ki magadnak, ahogy te akarod.

Szóval első próbának én tényleg a legfrissebb hivatalos CM 10.2-t nyomnám fel.

A tegnap kijött SDK-NX V.1 [Clean AOSP mixed Android 4.4] is azt hirdeti magáról, amit te kérsz, de már találtam benn pár bosszantó hibát, ami napi használatra nem teszi alkalmassá, így nem ajánlom, pedig tényleg szépen letisztított.

Nyilván (és szerintem) jelenleg még mindig az Artas féle CM11 a legjobb.

És nagyon klassz "de csak" 4.2.2 a MIUIv5, de stabil és nekem minden működik rajta, és nálam ezen a leggyorsabb a GPS például.

DE ezt is leírtam százszor, minden felhasználó más. Nekem nem kell "WiFi Hering" (Tethering, megosztás) így sosem veszem észre a hiányát, míg más felrak egy ROM-ot, azonnal meg szeretné osztani a netet és nem megy, annak szar az a ROM, ami nekem szuper. A szokásaidtól függ és tényleg azt ajánlom, hogy ha sikerült BL-t nyitni, akkor az Inineten fellelhető (vagy felőlem keresgélhetsz máshol is) összes (vagy legalább is sok) ROM-ot próbálj ki és majd rájössz, Neked melyik a legjobb!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10586) mrx1212


mrx1212
tag

Hát eddig nagy csalódások számomra ezek a romok (Pedig nagyon vártam hogy ki próbáljam őket!)

1. CyanogenMod 11 by Artas182x_Android_4.4.2_(KitKat)_ver2014-02-28=178MB KAMERA NEM MŰKÖDIK
2. BEANStalk_Android_4.4.247_ver2014-02-15 = 185MB WIFI NEM MŰKÖDIK LÁTJA A HÁLÓZATOT BEÍROM A JELSZÓT IS DE NEM CSATLAKOZIK

Arról nem is beszélve hogy a simen lévő névjegyeimet sem látja egyik sem (Azt írja hogy nincsen névjegy)

Ja és ha gépre kötöm miért nem látja a telefont úgy mint eddig? Telefon belső memóriára és SD kártyára gondolok (De még a beállításokban sem találtam semmit)

(#10587) mrx1212 válasza mrx1212 (#10586) üzenetére


mrx1212
tag

Közben feltettem újra most már a kamera működik!!!

(#10588) Milestone2 válasza mrx1212 (#10587) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden amit leirtal user hiba.
Bele kell tanulni.
Amiket leital, mind mukodik az altalad emlitett 2ROM-on.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10589) mrx1212 válasza Milestone2 (#10588) üzenetére


mrx1212
tag

Sejtettem mit rontok el ?

[ Szerkesztve ]

(#10590) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#10583) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy napot

Akksi idő nem rossz ugye ha kicsit meg gyilkolom akkor is 1,5 napot simán el battyog.

154 óra

(#10586) mrx1212
Minek a SIM-re vannak mentve a névjegyek? Soha nem használtam az androidos telefonjaimnál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10591) prannk válasza mrx1212 (#10589) üzenetére


prannk
őstag

USB Kapcsolat a Tárhely menüben jobb led és USB Kapcsolat.

Névjegyekkel viszont én is gondban voltam. Azt írja nincs SIM-en névjegy. Pedig ott volt az egész. Aztán tesóm telójáról átküldtem a telefonra a névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10592) Milestone2 válasza mrx1212 (#10589) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A kérdésed értelmetlen. Nem tudom mit rontasz el.
Minden ROM-nak van XDA oldala, ott fenn van a telepítés helyes sorrendje és menete. Én azokat be szoktam tartani, és szokott minden működni... Ha valamire rájövök hogy nem műxik, azt az Inineten le szoktam írni, meg Logoutomban is jelzem általában...

Én nem tudom. Eddig minden SIM kártyáról be tudtam importálni a neveket... Menu/Névjegyek importálása, eddig egy készüléken nem sikerült, ott kiderült öreg volt a SIM, ki kellett cserélni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10593) bubus66 válasza prannk (#10591) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem mentitek le a SD kártyára, meg a számitogápre, és vfc fájl ként bármelyik telefon vissza állítja, a SIM-es megoldást az őskorba használták.

Nekem több mint 300 Telefon számom van és soha nem volt egy sem a SIM kártyán és soha egy sem tűnt el.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10594) prannk


prannk
őstag

Ez volt CM9 en.. 11 en nem tudom mi a helyzet.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10595) darthdenes


darthdenes
tag

Cseréltem telefont, de hiányzik az ébresztés (Good morning ) dala. Kicsit perverz, de nekem tetszik. Illetve a Twinkle értesítési hang. Ezeket honnan lehet beszerezni? Valaki feltöltené??? Please.....Köszi

(#10596) mrx1212 válasza bubus66 (#10593) üzenetére


mrx1212
tag

Ez volt a megoldás amit írtál!

A Bean Stalk is megoldódott közvetlen a rom felrakása után kell a UPDATE-SuperSU-v1.25 és már is kapcsolódott a wifi!

(#10597) bubus66 válasza darthdenes (#10595) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10595) darthdenes

Tessék

Twinkle

Good morning

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10598) Milestone2 válasza mrx1212 (#10596) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondjuk nem a legfrissebb SuperSU-t raktad fel, nem a 25-ös hanem a 94-es a friss, de az majd úgy is frissül...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10599) H.Bencike válasza Milestone2 (#10585) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az enyém nem nyílik :((
Ahogy mrx1212 írta- a parancssort rendszergazdaként futtattam, az android mappához vissza vezéreltem (C:\Android) kiadtam az utasításokat adb devices utána pedig külön adb reboot oem-unlock de a szokásos módon újraindult, és ennyi. Telefonon USB hibakeresés bekapcsolva, és LG Szoftver módban csatlakoztattam.

LG G3

(#10600) prannk válasza H.Bencike (#10599) üzenetére


prannk
őstag

Ha itt lenne az enyém,az se nyílna mert én mindig is így csináltam,hogy elvezéreltem a C:\ Androidhoz.

Ha kapok új alaplapot abban bízok az nyílik. :U

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.