Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) prannk


prannk
őstag

Felraktam a v20o-t egész gyors.És sokkal érzékenyebb mint H-n.. Bootloader ezen se nyilik. Meg haverom laptopján se.. :( most v10a ról indultam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10202) Milestone2 válasza bubus66 (#10200) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én most már úgy vagyok vele, hogy aki nem érti mit kell vele csinálni, nem kérdez, és elbarmol valamit, az meg is érdemli...

Prannk kedves! Ez: "...Felraktam a v20o-t egész gyors. És sokkal érzékenyebb mint H-n..." mit jelent? Mi érzékenyebb?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10203) prannk válasza Milestone2 (#10202) üzenetére


prannk
őstag

Az érintése érzékenyebb. Meg gyorsabb sztem mint a H... Menüben is ahogy lépek... jobb mint a H. De nagyon bánt a dolog hogy nem tudom kinyitni :O :O :)) :( :( :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10204) bubus66


bubus66
nagyúr

Itt a V20O Backup a Milestone2 kolléga által linkelt, csak én összeraktam az eredeti mappájába.

Ha valamivel nem vagy tisztában kérdezz, mit, hogy könyv nehezék legyen a telefonodból.

Leírás a gyen...bek kedvért CWM_BACKUP_P760_V20O_bubus66.zip-et kicsomagolod az SD kártya gyökerébe, (ha nincs clockworkmod mappád), ha kész a kicsomagolás akkor elindítod a recoveryt belépsz megkeresed, hogy Backup&Restore Ott kiválasztod, hogy Restore majd a 2014-02-17.10.39.38 ez a mappa fog bejönni (ha nincs másik mentésed ha van akkor neked kell ki választani) Előtte nem árt a recoveryben egy full wipet csinálni ( ha valaki nem tudja mi az) akkor neki se álljon. Ebben a 2014-02-17.10.39.38 lévö fájlokat nem szabad bántani. jó ROM-olgatás kívánok.

prannk mesternek meg sok szerencsét a bootloader nyitáshoz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10205) sleen válasza bubus66 (#10204) üzenetére


sleen
tag

Üdv!

Szeretném kérdezni, hogy az általad készített backup alapját képező ROM a root jogot tartalmazza?

Kösz!

(#10206) bubus66 válasza sleen (#10205) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom mert én csak a darabokat raktam össze. Szerintem igen mert más képen nem nagyon tudja meg csinálni.

Ha meg nem akkor szerintem recoveryből ROOT-olhatod

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10207) Milestone2 válasza sleen (#10205) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most felraktam.
Root jogokat nem tartalmaz.
Akinek zárt a bootloadere, az használja inkább az offline kdzt.

DE!

Akinek nyitott a bootloadere és van fenn cwm, az nyugodtan restore, majd rá cwmben a legfrissebb SuperSU, és mukodik, klassz rootolt v20O rendszer. Most ujraismerkedem a gyari rendszerrel... ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10208) bubus66 válasza Milestone2 (#10207) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az Offline nem mindig működik az F6 módszerét kell megpróbálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10209) sleen válasza Milestone2 (#10207) üzenetére


sleen
tag

Köszi a válaszokat, közben felpattintottam ezt a romot és volt benne supersu. Egy éve nem volt gyári android a vason, gondoltam teszek egy próbát. 5 perc alatt visszaálltam beanstalk-ra.

(#10210) Milestone2 válasza sleen (#10209) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én még "szenvedek" vele egy kicsit. ;]
Bár a kernellel nagyon nem vagyok kibékülve.
A régi stock kernelmódosítások meg nem müködnek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10211) Blue Eagle válasza sleen (#10209) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Miért jobb a beanstalk a gyári stocknál? Most lehet, hogy ez egy felesleges kérdés, de mégis...

(#10212) sleen válasza Blue Eagle (#10211) üzenetére


sleen
tag

Nem mondanám jobbnak. Remek a gyári rom is, egyszerűen sokkal nagyobb a mozgástered a custom esetében. Személyre szabhatóság, teljesítmény módosíthatósága a saját igényeid szerint. Így nem tucattelefonod van, hanem kicsit egyedi.

(#10213) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok! Gondoltam vissza jelzek nektek a Nexus 5 akkuidejéről, hogy hogyan bírja az én extrém irodai felhasználási szokásaim mellett. Szóval kapacitásra ugyan olyan akik van az N5-ben És az L9-ben. Az L9 nekem kb 10 órát bírt egy töltéssel. az N5 ugyan azokkal a programokkal és beállíásokkal 18 órát bírt nekem Dalvikkal, de ART-al majdnem 23-at teljesített.
Teljes megelégedésemre van a teló. Sebessége esze veszettül gyors, röccenésmentes. Végre úgy érzem hogy az okostelefon van értem és nem nekem kell a telefonnal vacakolnom hogy hajlandó legyen kiszolgálni engem. Mindez egy erős tizezressel több pénzért mint bő egy éve az L9 volt hűségidővel...
ja es ha esetleg romolni lenne kedvem akkor ebben semmi nem akadályoz.... Jó szívvel tudom ajánlani a Nexus5-ö mindenkinek!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10214) Milestone2 válasza bucsupeti (#10213) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csókoltatlak, és egy év múlva a hűségidő végén, majd jól elgondolkozom... :DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10215) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na, elkészült a CWM-ből flashelhető, deodexelt, kitisztított zip file is (ha érdekel valakit) a v20o-ból.
https://mega.co.nz/#!hht3XbbL!YN4v1DE5L1GtDzv09wLz80EFp6Bsxdsbp3dDGpNlqBY

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10216) Milestone2 válasza Blue Eagle (#10211) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na most már, hogy 2 napja fenn van a telefonomon a v20o (és azért ezt kevés gyári verzió mondhatja el magáról) elmondom.

Ahogy Sleen is mondta: jobb személyre szabhatóságban mindenképp, de szerintem főleg akkufogyasztásban jobb (bár hozzáteszem, ha találnék egy működő kernelmódosítást, lehet ez is egy kicsit javulna a gyáriban) a Beanstalk a v20o-nál.

Amin meglepődtem, az eddigi gyári tapasztalatokkal ellentétben ez a ROM nem melegedett, és a custom ROM-okhoz képest ki....ott stabil a GPS jelfogó képessége. Ami számomra jelenleg érdektelenné teszi ezt a v20-ast, az az akkuideje. Alig használat mellett tegnap délutáni 100%-os feltöltöttség óta ma reggelre most mikor írom 30%-on áll, ez mondjuk a Beanstalkon 80% lenne...

Tehát a kérdésedre az alapvető válasz: az akkuhasználat és a szabadság. Ennyiben jobb a Beanstalk. Vagy a MIUIv5, vagy a CMX...

(Lehet kifelejtettem valami fontosat, de még hajnal van....)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10217) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Elkészült az első működőképes MOKEE-ROM is L9-re az XDA-n

ROM + GAPPS +
Bluetooth patch (hát igen, a kezdetek tele vannak javítócsomagokkal...)

No, majd meglátjuk milyen....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10218) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát még nem ajánlom napi használatra...
Túl gyors voltam a hírrel....egy ROM ami nem kezeli rendesen a SIM kártyát...
Hát végül is nem telefonról van szó?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10219) Blue Eagle válasza Milestone2 (#10216) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Aham. Kössz! Nos, a jelenlegi V20h-m csak úgy bírja 24 óránál tovább, ha a wifi és az adatforgalom ki van kapcsolva amikor nem kell. Ja, és sokat nincs nyektetve.

(#10220) Milestone2 válasza Blue Eagle (#10219) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most 23 órája megy állandó wifi és adat bekapcsolva és -ahogy te írod- sokat nincs nyektetve- ami nálam annyit tesz, hogy hajnalban munkába menet utazás közben levelek, fórumok ellenőrzése, napközben telefonálás, fórumok, otthon ha jön fórumról értesítés azt megnéz, email válasz, éjszaka bekapcsolva hagytam most a teszt kedvéért (egyébként repülőbe szoktam küldeni) akkor az hogy most 10%-n áll, nem is olyan szar teljesítmény.

Az már más kérdés, hogy több akkuidőhöz szoktam a customokon...de most végre ráleltem Amnik mester módosított kernelére, itt már több a variációs lehetőségem, még adok a ROM-nak egy nap tesztnyi időt.

Az XDA-n írta egy haver -hogy aztán mennyire igaz, az info, majd kiderül- hogy ez a v20o az utolsó frissítés L9-re...ezért ebben már egész jól működik minden. Kaptam egy GPS mod leírást is (amit lehet a stock használók ismernek, nekem új amivel -készítője szerint- wifi és adatforgalom nélkül is igen jól működik a GPS) egy biztos, ennyi időt gyári ROM, csak a vásárlás utáni időszakban, bootloader nyitásig volt a telefonomon...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10221) bucsupeti válasza Milestone2 (#10220) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én úgy vettem észre hogy nagyon sokszor próbálkozik a 2G/3G/HSDPA hálózatok közti váltással. Szerintem ez az egyik oka a gyors merülésnek, ez rengeteg dologra befolyással van (pl nem tud deep sleep-be kerülni)

Az L9-en nálam nagyon sokszor (kb 80%-ban) mindig azt látom ha képernyőt bekapcsolom, hogy elkezd hálózatot váltogatni. Most hogy megvan az N5, egymásmellé téve a két telefont látszik hogy az L9 sokszor keresgéli a hálózatot, az N5 meg stabilan áll a 3G-n. Nekem úgy tűnik hogy az L9 már valami nagyon pici szintingadozás esetén is "átnéz" a másik hálózatra.

Egyébként mióta az asszony használja gyakorlatilag minden második nap kell töltőre tenni. Annyi a változás hogy legtöbbnyire otthon van, így szinte folyamatosan wifi hálózatra csatlakozik. Ez mellett 2G only-ra van állítva az adatkapcsolat. Ez már így elfogadható idő. Ő teljesen meg van elégedve a telefonnal.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10222) Milestone2 válasza bucsupeti (#10221) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Ő teljesen meg van elégedve a telefonnal...."

Végre valaki... ;]

Az enyémnél nem tűnik úgy hogy váltogatna...és deepsleepbe is elmegy...de még egy napig tesztelem

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10223) rolaaand válasza Milestone2 (#10220) üzenetére


rolaaand
újonc

Kinézetre is változott valamennyit a V20O ?

(#10224) Milestone2 válasza rolaaand (#10223) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem nem.
Azt hittem a képernyőre duplakattintással ébredés belekerült, de még az sem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10225) Pittyolo


Pittyolo
csendes tag

Lenne egy kérdésem a ROM próbálgatókhoz.
Jelenleg BeanStalk-on vagyok,ehhez artas182x 6.0.4.5-ös CM11-hez készített CWM recovery-jét tettem fel (ez volt az ajánlott). Ki akartam próbálni a ParanoidAndroid-ot,viszont install közben assert failed: kezdettel (Status 7) hibát kapok. Ahogy utánanéztem a recovery-ROM párosítás miatt jön elő,megoldást is találtam,viszont a kérdésem az,hogy aki hasonló recovery-t használ,annál is előfordul ez a hiba?

(#10226) Milestone2 válasza Pittyolo (#10225) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolom a Paranoid amit ki szeretnél próbálni az 10.2 (max Android 4.3.1 lehet) tudtommal frissebb Paranoid nincsen.

4.4-hez jó csak artas recoveryje.
4.3-hoz 4.2-höz még a régi kell.

Ezért tértem át TWRP-re, ott nincs ilyen probléma. 4.2, 4.3, 4.4 egyaránt telepíthető vele.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10227) Pittyolo válasza Milestone2 (#10226) üzenetére


Pittyolo
csendes tag

Köszi a segítséget! Egyszerűbb akkor TWRP-re áttérni,eddig valahogy nem futottam bele. :R

(#10228) Milestone2 válasza Pittyolo (#10227) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem biztos, hogy egyszerűbb.
TWRP nem kezeli az eddigi CWM backupokat (ha vannak).
De annyiból valóban egyszerűbb, hogy telepítéskor nem kell váltogatni.
Kezelőfelülete is teljesen más, azt is meg kell szokni..

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10229) driver18


driver18
tag

Sziasztok.

A telefon alján ( LG Optimus L9 II ) kettő hangszóró található. Nekem az egyik nem szól. Az lehetséges, hogy csak az egyik hangszóró, másik csak dísz?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#10230) Blue Eagle válasza driver18 (#10229) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Csak az egyik hangszóró, a másik mikrofon.

(#10231) mrx1212


mrx1212
tag

Ebben még mindig segítséget kérnék tőletek:

"Tanácsot kérnék tőletek hogy jelenleg szerintetek melyik a legjobb custom rom? (stabil) (Olyan érdekelne ami SD-re telepít)"

(#10232) Milestone2 válasza mrx1212 (#10231) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha nem olvastad volna még:
http://logout.hu/bejegyzes/milestone2/lg_optimus_l9_lgp760_custom_rom-ok_gyujtemenye.html

Ha pedig nem akarsz olvasni:
Ez jó
Meg ez is

;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10233) mrx1212 válasza Milestone2 (#10232) üzenetére


mrx1212
tag

Kösz kösz és még egyszer :C

(#10234) bubus66 válasza driver18 (#10229) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szerintem itt meg jobban tudják, hogy melyik mi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10235) bubus66 válasza Milestone2 (#10232) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az egyik ismerősöm szeretne custom ROM-ot melyiket ajánlod. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10236) Milestone2 válasza bubus66 (#10235) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most csinálom.
Várja ki.
Féllábon...
;]
Szivatsz?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10237) bubus66 válasza Milestone2 (#10236) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem szívatlak miért mert kérek valamit akkor azt hiszed, hogy szívatlak? Komolyan kérdeztem, mert nincs se időm se kedvem 88 ROM-ot kipróbálni.Kösz csinálni én is tudok csak sokra nem megyek a stock rommal.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10238) Milestone2 válasza bubus66 (#10237) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tényleg nem tudtam eldönteni, hogy poénkodsz, vagy komoly...
Most mindenképp a BeanStalk a leghasználhatóbb. :K ez ugye Kitkat...
vagy ha nem utálja a Mijaú-t akkor a ZduneX féle v5.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10239) Milestone2 válasza bubus66 (#10237) üzenetére


Milestone2
nagyúr

....de küldtem PÜ-t is!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10240) Batistuta87


Batistuta87
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy Headcase tok Eiffel-tornyos mintával.
[link]

(#10241) bubus66 válasza Milestone2 (#10239) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm megtaláltam. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10242) adalbert1


adalbert1
veterán

Tényleg 32 GB-os a legnagyobb méretű microSD, amit támogat a készülék? Valaki használja esetleg 64-es kártyával? Gyári szoftvert használok, ha ez számít valamit. Illetve mennyit érhet használtan egy ilyen készülék? Mennyiért lehetne megválni tőle, ha valami újabbra szeretnék váltani?

(#10243) prannk


prannk
őstag

Vki nem tudja megkérdezni XDA-n aHelp fórumban hogy bootloader nyitásnál miért indul újra simán a telefon? Mert olvasom másnak se jön be a fastboot menu. Hátha valaki megtudta csinálni és leírja.
[link]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10244) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Rákapcsoltak a fejlesztők. Két ROM is megújult!

Artas elkészítette az új CM11-ét (igen stabilnak tűnik, de komoly teszt alá még nem vehettem)

illetve

CarbonROM is megújult elkészült az első CM11 változat is!

Rövid leírások: Artas / Carbon

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10245) bucsupeti válasza Milestone2 (#10244) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Már teszem is fel őket... Meglátjuk...

Jelentés a Nexus5 háza tájáról:
Fenomenális egy készülék ez az N5. Teljesen más világba csöppentem és ez most nem elsősorban a készülékekről szól hanem a Nexus érzésről. Ez az a készülék ami az igazi Androidot futtatja. Az LG, Samsung stb portolások csak amolyan "tákolmányok". Itt nincs semmiféle "rabság". Azt csinálsz a készülékkel amit akarsz, sőt ez még propagálva is van! A stock Android veszett jó, nyomába nem ér szerintem egyik gyártó sem, azok mindig csak rontanak rajta a saját frameworkjükkel. Igaz az a mondás hogy aki egyszer belekóstol a Nexus világába az nehezen szabadul tőle... Ez a készülék Ausztriában függetlenül az LG Magyarországnál is érvényes garanciával 94000 Ft-ba került!
Ezzel szemben:
LG L90 (3. generációs L9) várhatóan 76000 Ft lesz, de sokkal gyengébb hardverrel.
LG G2: 132.000 2 év rabigával (hardverben az N5-el egyezik,nagyobb képernyővel)
Samsung S4: 136000 2 év rabigával
Samsung S3 LTE: 94000 2 év rabsággal (ennyibe került az N5)
Ja és az S5 meg egy kalap kaki lett ahogy láttam és az sem lesz olcsóbb 180000-nál (Úristen ezért két N5-öt lehet venni!)

Az akku idő már szépen beállt. Este elfelejtettem tölteni. Jelenleg majdnem 4 óra képernyőidővel 42 óra fölött járok és még mindig van 16% akksi :Y Persze az iroda ezerrel dübörög rajta, folyamatos 4G/3G/2G, Wifi, GPS, BT bekapcsolva... Magam is alíg hiszem el... És állítólag másik kernellel ezen még sokat lehet javítani...

Valamit tud ez a stock kitkat ezzel a hardverrel közösen.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10246) bubus66 válasza bucsupeti (#10245) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért a N5 kigyártja nem az LG lehet hogy rosszul tudom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10247) bucsupeti válasza bubus66 (#10246) üzenetére


bucsupeti
senior tag

igen, lg gyartmany, de ez akkor is egy nexus. amiert lg eppen ezert merek irni itt rola. :)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10248) mrx1212


mrx1212
tag

Gondoltam belevágok a bootloader nyitásba.Természetesen már v20h vagyok.
A nyitás így nem megy.Próbáltam a következő lépést downgrade V20C_00 na itt van már tele a ... az egészel!
Minden driver fönt megfelelően telepítve.De a "UpTestEX_mod2_marwin.exe" "normal web upgrade test" után a program online frissítést akar és azt írja hogy a legfrissebb szoftverem van.

A kést sor természetesen beírva:
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com

Szerintem valami a "Small Server" -el van valami bibi

Itt írnak valamit erről lehet hogy ez a gondom?:

WEBSERVER TESTING: If webserver is running correct, YOU SHOULD SEE A SWEET GIRL WITH L9 WHEN YOU CLICK THIS >>> http://127.0.0.1:9002
If you don't see a GIRL, something is wrong. Start again.

Mert ha ráugrok akkor csak ez jön be nekem:

\index_frame.html(Undefined/default)
Error. File not found.

Tudnátok segíteni?
Előre is :R

(#10249) prannk válasza mrx1212 (#10248) üzenetére


prannk
őstag

UpTestEX_mod2_marwin.exe melett van egy olyan hogy B2CAppSetup.exe. Nyomasd fel. ÉS jó lesz.

nem tudom hogy a 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com 127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com előtt kell vagy utána feltenni.

De ha v20h -n nem nyilt akkor valószínű v20c-n se fog ez a szutyok

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10250) prannk


prannk
őstag

De aki nagyon penge angolból az kérhetne egy kis segítséget XDA-n hogy miért indul újra normálisan a telefon bootloader nyitásnál.. Lehet valaki már tuja megoldást..

Mindjárt feldobom a p769 es romot.. :D aztán baszok rá ha beszarik a telefon :D Mert mindeki csak 760 asall problémázik..

Vagy valahogy nem lehet tönkreverni az alaplapot? :D rákötöm a 110 es tápot és kisüti az egészet :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.