Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) H.Bencike válasza prannk (#10100) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Akkor sok szerencsét kívánok hozzá! De ha v20h volt a telefonodon akkor szerintem 100% hogy nem fog kinyílni.

LG G3

(#10102) prannk válasza H.Bencike (#10101) üzenetére


prannk
őstag

Hát most v10h van :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10103) bubus66


bubus66
nagyúr

Na uraim akinek nem kell recovery csak ROOT, jog kell az keressen meg a prannk mesternek nem sikerültb a bootlodert kinyitni, igaz nem adtuk fel holnap folytatjuk de a zárt bootloader mellett ROOT-oltuk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10104) prannk


prannk
őstag

nem engedi felrakni se a v20b se a v20c. marad a gyárival a v20h root jog megmaradt

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10105) bubus66 válasza prannk (#10104) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor sem ha előtte csinálsz egy factory resetet?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10106) prannk válasza bubus66 (#10105) üzenetére


prannk
őstag

még hard reset is volt. v20h siman felnyomta

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10107) bubus66 válasza prannk (#10106) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg az F6-hoz leírttal vissza felé.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10108) Milestone2 válasza bubus66 (#10107) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tartok tőle, hogy ezt a fórumot (de még inkább az XDA-t) nem csak mi olvassuk...
Nagyon úgy tűnik számomra -aki életében egyszer nyitott Bootloadert LG L9-en- hogy a az LG-nél is felismerték a BL nyitó technikákat.
És tartok tőle hogy változtattak pár dolgot, hogy ne működjön, ami addig jól ment.
Ezért lehet az, hogy egy éve én a régi ROM TOOL-lal több hét hezitálás után ugyan, de 10 perc alatt kinyitottam, és ezért van az -szerintem- hogy a mai v20 szériákat már nem, vagy kurva nehezen lehet kinyitni...

És mondom, ez az én véleményem, aki azóta nem nyitott több BL-t, csak olvasom a hozzászólásokat. Igazán szakértő ebben az előttem megszólaló Bubus66 mester. De azt látom, hogy biztos módszer nincs, vagy sikerül nyitni, vagy nem...egy éve viszont a módszer biztos volt...működött.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10109) bubus66 válasza Milestone2 (#10108) üzenetére


bubus66
nagyúr

A prank mesterét azért nem tudtam mert a hangerő gombot nem tudam team wiewerem keresztül megnyomni. Igen lehet benne valami igazság. De az F6-nál nincs ilyen probléma.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10110) prannk


prannk
őstag

Hangerő fel gombot akkor kell nyomni ha előjött a speciális menü.

De nem lehet kinyitni ezt a fost télleg.

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10111) bubus66 válasza prannk (#10110) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor úgy fogjuk nyomni holnap

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10112) prannk válasza bubus66 (#10111) üzenetére


prannk
őstag

Igy nyomtam délutan de semmi

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10113) bubus66 válasza prannk (#10112) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen itt lesz igaza a Milestone2-nak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10114) prannk


prannk
őstag

Amugy nekem engedi megnézni v20h n a bootloader checket.. Lock van...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10115) prannk


prannk
őstag

megpróbálom újra felnyomni igy v20h ról a v20b ét. mert v20l ről engedte visszarakni a v10h -t.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10116) prannk


prannk
őstag

SIKER!!!!!!! :R V20C felnyomva. Na próbaaaaa

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10117) Milestone2 válasza prannk (#10116) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Becsülöm a kitartásodat.
És szurkolok neked...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10118) prannk válasza Milestone2 (#10117) üzenetére


prannk
őstag

nem sikerült sehogy sem.. Win 7 en se, se xp én.. úgyhogy feladtam télleg..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10119) prannk


prannk
őstag

Nem értem miért nem engedi felrakni a v20b ét.. francia v20b felrakhatom? Vagy milyen regiosat rakhatok fel?? Ami az osszefoglaloba van az hungary?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10120) bubus66 válasza prannk (#10119) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az a magyar ami a Téma Összefoglalóban van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10121) H.Bencike válasza prannk (#10119) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Prannk! Nyugi... Én 2 hétig próbáltam nyitni a telefont semmi sikerrel. Nekem a v20b felment, most is ez van rajta. Talán jobb az akku ideje mint a v20h-nak azt vettem rajta észre. Viszont ritkán de befagy az egész telefon, de ennyit megér. Ja, és nem melegszik de ugyan úgy ez alatt se akart nyílni a telefon :(

LG G3

(#10122) bubus66 válasza prannk (#10119) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Francia v20b az szolgáltatós ROM

FRANCE
33 LPM/LA POSTE MOBILE(FRANCE) V20B LGP760 587.01 MB

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10123) prannk válasza H.Bencike (#10121) üzenetére


prannk
őstag

Neked is az hogy ujraindul csak nyitásnál??

Bubus akkor melyiket rakjam fel?? Eu open? De az nincs az lgphonesfw én.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10124) H.Bencike válasza prannk (#10123) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Pontosan. Hiába nyomod meg a hangerő gombot (nem emlékszem melyiket kell) csak újraindul és kész. Semmi nem történik. Nincs semmi speciális üzemmód meg ilyenek.

LG G3

(#10125) bubus66 válasza prannk (#10123) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom,hogy melyiket tedd fel

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10126) Milestone2 válasza H.Bencike (#10124) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam sem volt sem speciális üzemmód, sem újraindulás! Semmit sem csinált a készülék, meg is ijedtem, addig nyomtam a powert míg ki nem kapcsolt, vagy kiszedtem az akkut már nem emléxem. Mindenesetre kinyílt a BL... :F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10127) prannk


prannk
őstag

Most olvasom hogy V10A or v20b

DE sehól nem találok v20b eu open p760 as kdz ét.. :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10128) prannk


prannk
őstag

OMAP FASTBOOT

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10129) prannk válasza H.Bencike (#10124) üzenetére


prannk
őstag

[link]

OMAP DRIVER

Próbáld meg felrakni az omap ot és utána mehet a cmd és adb devices--> adb oem-unlock... Én is megpróbálom ha végzett a töltéssel a telefon v20h án. Mert olvasom hogy v20h-n kinyílt ezutána bootloader.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10130) prannk


prannk
őstag

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10131) prannk


prannk
őstag

Ugyanúgy csak újraindul :( :( :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10132) bubus66 válasza prannk (#10130) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék bootloader nyitogató kisiparos V20B-EUO.kdz Miért azt hitted, hogy az OMAP drivert fel teszed akkor jó lesz (várj vele 1 órát és akkor kinyílik majd)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10133) prannk válasza bubus66 (#10132) üzenetére


prannk
őstag

:R majd holnap. nyomok egy factoryt előtte.felrakom utána is. várok 1 órát és megpróbálom utoljára :K

van jó kis progi ami elmenti az egész telefont??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10134) bubus66 válasza prannk (#10133) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze a TB csak ROOT kell hozzá. Én már megszabadultam volna a telefontól.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10135) prannk válasza bubus66 (#10134) üzenetére


prannk
őstag

még 1 év hűségem van. Ha még lesz xperia Z akkor az lesz. Hűséghosszabbítással remélem megkapom 90 körül.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10136) bubus66 válasza prannk (#10135) üzenetére


bubus66
nagyúr

Biztos, hogy lesz lejárat előtt 3 hónapalmár lehet venni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10137) droidforever válasza prannk (#10135) üzenetére


droidforever
tag

Nekem volt szerencsem gyari fuggetlen sony xperia z-t,ajandek dokkoloval ajandek 16 gigas memokartyaval,ajandek vedofoliaval mindosszesen 300 euroert megvenni,csak ajanlani tudom,brutal vas.

(#10138) prannk


prannk
őstag

KDZ fájlt nem lehet megpiszkálni bootloader ügyben? van ilyen kdz editor.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10139) prannk


prannk
őstag

e videó alapján megpróbálom v10a alól.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10140) prannk


prannk
őstag

fastboot megvolt v20b fentvan. erre niytásnál azt írja nincs készülék!! MIÉRT CSINÁLJA EZ A FOS???????????? :W :W :W mindjárt kibaszom a gecibe

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10141) prannk


prannk
őstag

letöröltem a drivereket felraktam újra és megint ezt írja hogy nem látja..

akkor ne lássan te fosgeci

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10142) prannk


prannk
őstag

ott van az android fastboot az eszközkezelőbe.. most kinyilna sztem ha megtalálná az eszközt.... :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10143) Milestone2 válasza prannk (#10142) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Néha olyan is segített -igaz Alcatelen- már majdnem fördhözvágtam, mert waiting for device volt állandóan, aztán átdugtam egy másik USB-be hátul és ott meg megcsinálta azonnal...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10144) prannk válasza Milestone2 (#10143) üzenetére


prannk
őstag

áttudgtam.. majd lassan úgy is újrarakom a gépet és megpróbálom akkor. addig marad a v20b..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10145) Milestone2 válasza prannk (#10144) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az biztos, hogy én már rég összezúztam volna...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10146) prannk válasza Milestone2 (#10145) üzenetére


prannk
őstag

hát már csapkodtam.. :K de földhöz vágni nem fogom.. :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10147) prannk


prannk
őstag

Amúgy meg ha valakinek nem sikerült kinyitni próbálja meg ez alapján. [link]

Eszközkezelőbe ott van az Android fastboot driver készen áll.. Nem értem most miért nem hozza le az adb devices...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10148) prannk


prannk
őstag

Most nézem nincs bekapcsolva az usb hibaelháritás.. lehet az volt a gond.. hazaérek megpróbálom ujra.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10149) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Basszus! Még az "épp kidobásra szánt" Samsung Giomra is elkészült és működik a CM11...Hihhhetetlen....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10150) Pittyolo


Pittyolo
csendes tag

Mivel úgy láttam,hogy elég nehéz dolog ez a bootloader nyitás,ezért úgydöntöttem megpróbálkozok vele énis,éshát részemről sikeres volt a művelet,pedig v20h-ról indultam. Hátha jóljön valakinek,leírom hogycsináltam:

1. Ezt a leírást alapul véve először feltettem az első hsz-ben lévő v10A-t (igazából már magam se értem miért jutott ez eszembe,szerintem felesleges lépés volt,de a végeredmény a lényeg). Laptopot használok,win7 64bit,és a művelet végrehajtása alatt SEMMI nem volt usb-vel a gépre kötve a telefonon kívül,még egér se. A leírás 6. lépésénél figyelmeztet,hogy ha JB-ről jön az ember,akkor nem kell újraindítani a telefont,csak szoftver módban a géphez kapcsolódni,ezt minden esetben jó figyelembe venni,mert ha már volt JB a telefonon,akkor csak így működik. A v10A felrakása sikeres volt,újrainduláskor egy kis probléma akadt,az LG logónál nem jutott tovább,de hard reset megoldotta,ahogy a leírásban is van.

2. Miután rájöttem,hogy nem találok normális ICS bootloader nyitó leírást jöhetett a következő kdz telepítés,a nemrégiben linkelt v20B EU Open. Hasonlóan jártam el,mint az előbb,szintén érvényes a leírás 6. lépésénél,hogy JB-ről jöttem,így csak szoftver módban kapcsolódás,és intéz mindent,a végén még hard reset se kellett.

3. Most jött egy kicsit hosszadalmas művelet, ezt a leírást használva belekezdtem a bootloader nyitásába. LG driver már nyilván megvan,a fastboot driverrel küzdöttem egy kicsit. Ezt alapul véve próbáltam,és közben kétszer kellett feltennem az omap drivert (első alkalommal nem emlékszem,hogy milyen nevet írt az eszközkezelő,talán valami OMAP Device,de feltűnő lesz,mert folyamatosan megjelenikíeltűnik;második alkalommap LG P2 néven jelent meg). Miután ezzel megvoltam,letöltöttem a többi szükséges dolgot is,belekezdtem az első lépésbe. Telefon bedug,szoftver mód,vártam 30 percet (voodoo szerencse),leírásban lévő parancsokat elkezdtem,adb devices alatt látható volt a készülékem,szóval mehetett az oem-unlock (fontos,hogy minden kisbetű),telefon újraindult,bejött rajta,hogy nyomjam meg a hangerő+-t a bootloader nyitásához,megnyomtam,és meg is jelent a fastboot menü. :)
Azthiszem az utolsó lépés nem működik a legtöbb embernek,úgyhogy a továbbiakat már nem írom,ígyis elég hosszú lett,de hátha valaki talál benne egy olyan lépést,amit kihagyott és ezzel segíthetek. Sok sikert mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.