Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Milestone2 válasza bubus66 (#10750) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Persze. Ezt tudom. De nekem már nem garanciális.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10752) mrx1212


mrx1212
tag

Hogy v20a vagy v20c vagy v20h ír vagy v20p ír ki

Amúgy jelent valamit ? (Mármint teljesítmény vagy stabilitás szempontból kérdezem !)

(#10753) Milestone2 válasza mrx1212 (#10752) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem. Semmit. Ilyen szempontból semmit. Az derül ki belőle, mi volt az utolsó gyári SW amit KDZ-ből telepítettél. Stabilitásra, teljesítményre semmilyen hatással nincs.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10754) bubus66 válasza mrx1212 (#10752) üzenetére


bubus66
nagyúr

Alapfogalmak, tudod?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10755) mrx1212 válasza bubus66 (#10754) üzenetére


mrx1212
tag

:Y Most már tudom!!!!!! (Azért kérdezem mert nem tudom!!)

(#10756) Milestone2 válasza mrx1212 (#10755) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóvan, jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóvan, nyugalom mindenkinek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10757) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Zárt Bootloaderre hogyan lehet feltenni Cyanogen Modot? Keresgéltem XDA-n, de csak CWM-et találtam. Ha telepítek egy ilyen CM-et az gari vesztéssel jár? CWM-et telepített már valaki zárt BL-re? Hogy működik rajta? Illetve a CM hogy működik, akkuidő milyen?

LG G3

(#10758) passat77


passat77
tag

Sziasztok!
Már régen írtam, itt. Látom elő került újra a zdune25 féle miui rom kérdése.
Milestone2 kollegátol már régebben kérdeztem, de nem tudtunk rájönni miért, de sehogy sem akart nekem ez a rom felmenni :( Akármilyen rom az felmegy, csak ez az egy nem! 6.0.45. cwm van fennt. Hiba nélkül végig megy telepítés, de a LG logonál kifagy! Valaki megszakértené???

(#10759) cellpeti


cellpeti
veterán

cserélt már valaki ilyen telóbe érintőt? Droidos telóknál nincs olyan, hogy jön a frissítés és lehal az érintő ugye?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10760) Milestone2 válasza H.Bencike (#10757) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.
CM9 (csak ez)!
CWM telepítés leírás itt.
CM9 telepítés itt.
Ha CM9-cel adod le a szervízbe, az garanciavesztő.
Ha nem működő alaplappal (és nyilván nem úgy értem, hogy látszik, hogy szétszedted és kalapáccsal szétütötted az alaplapot) akkor garanciális, akármi is volt rajta előtte...

PRANNK-ot keresd, ő megcsinálta, működött is neki, csak nem elégedett meg a CM9-cel, mást is akart csinálni vele, és abba már belehalt a telefonja. De még egyszer mondom, nem a CM9 telepítésébe. Az simán felment neki és működött is.

Ha ő nem tud segíteni és az XDA leírás nem értenéd, akkor majd próbálok segíteni, de a következő két napban pont nem lesz időm...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10761) Milestone2 válasza passat77 (#10758) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Felejtsd el. Ma közölte Zdune velem, hogy kész leáll. Úgyhogy még kiad pár javítást a v5-höz, aztán mikor megjelenik a MIUI v6 (előre láthatólag pár hét még) már nem fejleszt tovább, már nincs is meg az LG telefonja.

PASSAT neked nyitott a BL-ed? Ha igen, akkor CWM-ből RESTORE az ebben a zipben lévő BACKUP-ot.

Tudod, a zip-ben van egy mappa:

Ezt a mappát mindenféle átnevezés nélkül, bemásolod a telefonod SD kártyáján lévő

clockworkmod/backup/ mappába

Újraindítod a telefont CWM-ben, mented a jelenlegi rendszeredet, majd factory reset, format system, wipe cache, wipe dalvik cache után Restore menüből visszaállítod ezt a Backupot (ez MIUIv5 2014.03.28).

Ha így sem sikerül, akkor a Te telefonod utálja a MIUI-t...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10762) passat77 válasza Milestone2 (#10761) üzenetére


passat77
tag

Már töltöm is lefelé!!!!
Nagyon kiváncsi vagyok :)
Ha nem megy akkor ez egy jel ! :(

(#10763) passat77 válasza Milestone2 (#10761) üzenetére


passat77
tag

Nem nyert! :(

Nem is erőltetem tovább, azért köszönöm a gyors reakciót!

(#10764) bubus66 válasza mrx1212 (#10755) üzenetére


bubus66
nagyúr

Alapfogalom ezzel kell kezdeni az androidot. A BB-nek lehet szerepe esetleg a telefonálasnál a GPS nél stb

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10765) Milestone2 válasza passat77 (#10763) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyebkent MIUI nal nalam is szokott lenni, hogy megall az LG logonal.
Akkor hosszan nyomva a bekapcs gombot kikapcsolom, majd varok egy kicsit es siman bekapcsolom es masodszorra elindul...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10766) sleen válasza passat77 (#10758) üzenetére


sleen
tag

Érdekes. Nekem cwm 6.0.4.5-el nem ment a miui telepítés. Vissza kellett állnom rom managerrel a legfrissebb hivatalosra. Azzal simán felment, bootolással soha nem volt gond. Ellenben a cm11-nél előfordul, hogy kifagy a cucc a logonál. Milyen soron gyártották ezeket a mobilokat?...

(#10767) mrx1212 válasza bubus66 (#10764) üzenetére


mrx1212
tag

Ok értem (De ezek szerint annyira nem alapfogalom mert Milestone2 mester meg mást mond:)

"Nem. Semmit. Ilyen szempontból semmit. Az derül ki belőle, mi volt az utolsó gyári SW amit KDZ-ből telepítettél. Stabilitásra, teljesítményre semmilyen hatással nincs."

(#10768) prannk válasza H.Bencike (#10757) üzenetére


prannk
őstag

Ott a leírás a Milestone2 nél. Elrontani nem rontja el a telót. ÉS bootloaderrel ügyeskedtem azért halt meg a telefon. Amúgy ha bármi gond lenne benyomod SW be ahztán frissítési hiba kiküszöbölése aztán gyári a telefon. ÉN megpróbáltam egy új gappsot feltolni és nem bootolt. Backupom nem volt így gyári frissítővel visszaraktam a gyárit.

CM jól működik. Akksin én azt vettem észre,hogy 1.5 -2 szer jobban bírja :D

De én nem nyugszok mert nekem CM11 kell :D Csak kapnám már vissza a telót.. :O :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10769) prannk


prannk
őstag

SONY XPERIA Z:

A készülék ára:
Telekom üzletekben:99 990 Ft Webshop ár
20% kedvezménnyel: 79 990 Ft

Hűséghosszabítással még egy kis kedvezmény. 60-70 ért simán megvenném ha nemm lenne még 9 hónap :W :Y

Összerakom a két kis kezecskémet,hogy 9 hónap múlva még kapható legyen a T-nél.

Ha nem javítják garanciálisan az LG-t meg is veszem sztem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10770) Milestone2 válasza mrx1212 (#10767) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem mast mondok, csak maskepp...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10771) bubus66 válasza mrx1212 (#10767) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen mást mond ugyan azt mondjuk minden a ketten, csak a Milestone2 mester másképpen mint én. De biztos, hogy alap fogalmakkal tisztában kell lenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10772) kertsa


kertsa
senior tag

Flasheltem a v20p-t. A Chrome egész tempós lett. Viszont Playről való letöltésnél egy ilyen hibát ír: Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. (RPC:S-3)

Találkoztatok már ezzel a hibával?

[ Szerkesztve ]

(#10773) kertsa válasza kertsa (#10772) üzenetére


kertsa
senior tag

(#10774) prannk


prannk
őstag

Hellóka L9! :DD
Hellóka független alaplap :C :R :DD :K simán beolvasta a telenoros simet.

V20h euo xx el kaptam vissza. Na kíváncsi vagyok nyílni fog e.
Nem kellett fizetnem semmit.

Srác a szervizben: komoly baja lehetett mert kicserélték az egész belsejét.

Majd jelentkezem mire jutottam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10775) H.Bencike válasza prannk (#10774) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Jelentkezz is, mert kíváncsi vagyok! :D

LG G3

(#10776) Milestone2 válasza prannk (#10774) üzenetére


Milestone2
nagyúr

C'mon Prannky!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10777) prannk


prannk
őstag

Persze,hogy nem nyílik :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10778) prannk


prannk
őstag

Nem is szenvedek vele. Mert megint csak elbaszom.
Most rakom a v20o-t. Nekem a cm9 nem kell :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10779) bubus66 válasza prannk (#10777) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10777) prannk

Csak azért mert lehet, hogy nyítva estelg ez nem jutott eszedbe,különben mindegyikben a V20xx EUXX van alapból csak, a szolgáltatok hogyan védik le az más kérdés, általában a független lapoknál a bootloder is nyitva szokott lenni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10780) prannk válasza bubus66 (#10779) üzenetére


prannk
őstag

Lock

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10781) Milestone2 válasza prannk (#10780) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ha már...akkor miért nem Pé?
Tök stabil, olyan k. gyors a GPS-em mint még soha.
Nyilván kidobáltam mindent, ami nekem nem kell.
Na mindegy, legyen neked O....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10782) aholy válasza Milestone2 (#10781) üzenetére


aholy
tag

a p-böl létezik olyan verzió ami zárt bootloader-el a cwm-böl felrakható?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#10783) Milestone2 válasza aholy (#10782) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha zárt a BL-ed, de fenn van az Artas féle módon a 6.0.4.5 CWM, akkor kíséreld meg a nevem alatt lévő blogban található Backup-ot Restore menüben visszaállítani. Sikeres restore után FR! Megpróbálhatod FR nélkül is, de úgy lehetnek bénulások...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10784) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Az előbb a v20o-t linkeltem.
Ez a v20p backup.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10785) prannk válasza Milestone2 (#10784) üzenetére


prannk
őstag

És egy cm 11 vagy 10.2 es backupod nincs? Amit artas recoval megkéne próbálni restorezni. Hogy igy mit csinál...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10786) Milestone2 válasza aholy (#10782) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak egyet árulj el nekem Aholy!

Régi motoros vagy. Mi a fenének akarod zárt BL-nél Backup-ból felrakni.
Offline KDZ sokkal egyszerűbb és akkor egy szűz rendszert kapsz,amit szépen belakhatsz.

DRIVER
LG TOOL
OFFLINE ÉGETŐ PROGRAM (Vírusitók már a letöltését sem szeretik, pedig nem vírus...!!!)

Driver fel a PC-re (bár nem hiszem, hogy eddig ne lett volna fenn), LG TOOL telepítés, majd a számítógép C gyökerébe kibontott Offline égető csomagon belül található Start.cmd elindítása. Ha a program elindult, akkor a telefonból akku és SD kártya ki, majd a hangerő fel nyomvatartása mellet USB kábellel feldug a PC-re. Windows enablert (lent alul az óra környékén) ha nem állítódott magától ON-ra, akkor egy klikkel bekapcsolod.
Ekkor megkérdezi hol találja a PC-n a KDZ fájlt (V20P itt van) Ezután nyomjunk a "normal web upgrade test" gombra és a megnyílt ablakban nyomjunk az "upgrade start"-ra; Megjelenik az ország és nyelvválasztó ablak, ahol csak az országot lehet kiválasztani. Nyomjunk a "Clear phone software update registry" gombra, A "Country" ablakot állítsuk át "different countryra" és nyomjunk az "ok" gombra. Majd megvárjuk amíg települ a rendszer és ha felment, akkor nyomjunk egy hard resetet!!! Nekem 15 perc alatt fenn volt a ropogós új SW...

Leírás ugyanitt mellékelve, de itt is le van írva, meg itt is...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10787) Milestone2 válasza prannk (#10785) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Töménytelen CM11 meg CM10.2 backupom van. DE!
A CM11 teljesen más "partícionálást használ", nem oldható meg (szerintem)!!! A CM10.2 felengedi magára az Artas másodlagos reco-t telepíteni, de utána nem indul el a másodlagos reco, ugyan ez a helyzet a MIJÁU-val. Még nem tudom, szerintem 4.2.2-ig valahogy megoldható, de még nem jöttem rá hogyan. Sokkal könnyebb lenne, ha lenne egy zárt BL-ű telefonom, de csak tesztelésért nem tudok venni még egyet, nem állok úgy anyagilag.

Abban tudok neked "segíteni" hogy készítek backupokat, mindenféle módon, te meg megpróbálod visszaállítani, ám ha nem megy akkor minden esetben Restore a stock gyárira (de lehet ám hogy minden esetben offline kell!!!)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10788) prannk válasza Milestone2 (#10787) üzenetére


prannk
őstag

Tudom..

Akkor dobj fel először egy cm10.2 backupot. Aztán valaki megpróbálhatná restorozni akinek zárt van. Nekem most üres a telóm. Nem is lesz időm a héten. Hétvégén igen.

Amikor felraktam az új gappsot,akkor security error. De a cwm be betudtam menni. ÚGyhogy lehet restorozni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10789) Milestone2 válasza prannk (#10788) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Milyen új GAPPS-ot?
Milyen ROM-ra?
Más nem jelentkezett...
Majd neked linkelem.
Nem az a baj, hogy cwm-be nem tudsz bemenni.
Hanem az hogy 99% restore után nem fog bebootolni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10790) prannk válasza prannk (#10788) üzenetére


prannk
őstag

Meg így nagyon kivánics vagyok,hogy bootolja e backuppal.. Mert amikor install to zip akkor telepítés közben kidobja hibát.MAgyarán fel se rakja,csak félig. Azért kivi vok mi történik a backuppal.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10791) prannk válasza Milestone2 (#10789) üzenetére


prannk
őstag

Skarlos??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10792) Milestone2 válasza prannk (#10791) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Skarlosnak (azt hiszem neki) egy MIUI backupot adtam és security errorral végződött. Visszaállt gyárira.

---------------

De még mindig nem tudom, mit akartál felflesselni és milyen ROM-ra? A gyárira? Arra egyelőre csak azt a CM9-et lehet Artas RECO-ból....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10793) aholy válasza Milestone2 (#10786) üzenetére


aholy
tag

először is köszi!

1. nem bízok az asztali gépemben

2. mostanában 2 asztalin is próbltam, egyiken sem ment se előre se hátra(upgrade, downgrade, xp van mindkettőn)

3. a laposon csak.win 8 megy normlisan, de azzal meg a programok nem akarnak valahogy összeférni

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#10794) Milestone2 válasza aholy (#10793) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te tudod. Akkor próbáld ebből a backup-ból, de szerintem ott is lehet szívás, mindenesetre, ha successfully (sikeresen) felment, akkor Factory Reset (biztosnág kedvéért FR előtt SD kártya ki!) és akkor elméletben jól kell működnie, legalább is többen megköszönték az XDA-ról, hogy jól megy nekik és a root sem veszett el az FR után...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10795) Milestone2 válasza passat77 (#10762) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt telepítsd: MIUI.apk

Ez a Xiaomi/MIUI legujabb szolgaltatasa, programja azoknak, akik ki szeretnek probalni a MIUI-t, de nincs hivatalos ROM a keszulekukhoz (mint nekunk az L9-hez) illetve stock ROM-ot hasznalnak es nem akarnak ROMolni. Annyival több, mint egy szimpla Launcher, hogy Xiaom/MIUI account is létrehozhato, mint a MIUI-nal. Ugyanugy témázható, szétalakithato...

Rendesen be tudtam lépni a MIUI accountomba stock v20p alatt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10796) Milestone2


Milestone2
nagyúr

MINDEN ROM-on telepíthető!
És mint minden MIJÁU, töménytelen témázható.


Előre szólok. Akkugyilkos.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10797) prannk


prannk
őstag

Polloos-ka vmit csinált a [ROM][P76*][BL Lock/Unlock] CyanogenMod 9 topikba.

Probably I will upload today the v3 with changes in UI and some bug correction.

Currently these are the changes:

-Added on/off on the bottom bar on the status bar, as JB or higher.
-Added QuickSettings, like 4.2.2
-Added a bootanimation made ​​by @ AlexBass
-Centered clock on lookscreen
-Fixed the bug that the icons were not displayed in the status bar until it was notified.
-Added a wallpaper made ​​by @ AlexBass
-Probably add more before uploading it today ...: D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10798) Milestone2 válasza prannk (#10797) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.
A nap folyamán feltölti majd az új
V3-asas verziót javításokkal.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10799) prannk válasza Milestone2 (#10798) üzenetére


prannk
őstag

Inkább írni kéne neki,hogy csinálja meg a 10.2 est. :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10800) Milestone2 válasza prannk (#10799) üzenetére


Milestone2
nagyúr

konzultáltam vele sok mindenről...10.2....MIJÁU....de ezt fejleszti egyenlore...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.