Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Milestone2 válasza roland9408 (#10950) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Biztos van. De nem ismerem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10952) Pittyolo válasza roland9408 (#10950) üzenetére


Pittyolo
csendes tag

Nekemis problémám volt vele,két módszer is segíthet:
1. A telefonnal megformázod az SD-t,sajnos előtte mindenről kell biztonsági mentés,és utána mindent visszapakolni. Elég időigényes és idegesítő dolog,de segít elég sokat.
2. Azokba a mappákba,amelyekben nincsenek média fájlok (kép,zene,film),és nem szükséges,hogy a megjelenjen médiakezelőben (galéria/zenelejátszó/...) készítesz egy új file-t és elnevezed ".nomedia"-nak (elvégezhető pl Root Browser-re,értelemszerűen a "-jelek nélkül). Ebben már nem vagyok teljesen biztos,mert nem sokáig használtam gyári rendszert,de úgy rémlik,hogy ez sokat segített,mert így az adott mappákat a média-szkennelés átugorja.
Sok sikert! :)

(#10953) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

egy ilyen telót szeretnék venni!

Miért ajánlanátok,és miért nem?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#10954) Azharel válasza Rico45 (#10953) üzenetére


Azharel
aktív tag

Saját egyéni vélemény következik.
Amióta csak megvolt ez a telefon, egy szenvedés volt a használata. Piszok gyorsan lemerül, nagyon sokaknál szinte lehetetlen nyitni a bootloadert. Legjobb tudomásom szerint nem kap újabb szoftvert sem. Szerintem az lg f6-ban gondolkozz ha hasonló tudású és árfekvésű telefont keresel.

kb fél évet se húzott nálam, mire elegem lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#10955) Milestone2 válasza Rico45 (#10953) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mire akarod használni? (Hülye kérdésnek, hangzik, de nem az. Ha mindig elégedett vagy a gyártó által felkínált ROM-okkal, akkor a hibáival együtt is az utolsó hivatalos szoftverekkel már egy egészen működképes telefon. Ebben az esetben ajánlom. Ha egy kísérletező kedvű ROM-olgató emberke vagy. Esetleg nagyipari mennyiségben irodának akarod használni, mert okostelefon, akkor nem ajánlom, mert ahogy előttem is írták, nehéz feltörni, illetve elég gyenge lett az akksija, erőteljes használat mellett nem bír ki egy napot...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10956) Rico45 válasza Milestone2 (#10955) üzenetére


Rico45
őstag

Jelenleg egy Lg L3 E400-am van!

Net/fotó/videózás na meg ha kompatibilis akkor talán Bf4 Commander modra :-)

head1shot: Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#10957) roland9408 válasza Rico45 (#10953) üzenetére


roland9408
csendes tag

Én nekem semmi bajom a telefonnal már vagy féléve nyúzom.
Általában csak internetezésre használom (böngésző,e-mail,facebook,viber,skype,navigáció,...) mint egy átlag felhasználó. De próbáltam már ki rajta játékokat nem is egyet nekem mindegyik tökéletesen futott rajta (Real Racing 3,San Andreas, ..) Aksi idejével mondhatni én megvagyok elégedve,ha nem netezek akkor wifit kikapcsolom sok futó alkalmazást bezárom és így azért bírja.De hát mégis csak egy okostelefon, oda van szegezve a konnektorhoz..és azért sok vetélytársát hazatudja vágni aksi időbe is akár. Én gyári rommal használom, rootolva van sok felesleges alkalmazást töröltem.Igaz v20h-val voltak fagyások de frissítettem v20P-re és most semmi. Egész jó belakható telefon agyon mókolni úgyse akarom, egyenlőre az én igényeimet kielégíti persze ez is emberfüggő. Kinézetre szerintem helyén van 'elegáns' láttam már sok otromba kinézetű telefont de ez nem tartozik közéjük.Nem melegedik a telefon, kamerát igaz nem sokat használom nincs arról igazán rossz véleményem (aki fényképezni akar vegyen fényképezőgépet). Na jólvan nem dicsérem tovább..

És hogy mi nem tetszik benne? hogy nem LG G2-öt vettem :DD

(#10958) sarkanyolo2 válasza Rico45 (#10953) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hali!

L9 tulaj vagyok és mindenképpen az F6-ot ajánlom. Több feature van benne, újabb szoft, jobb hardver. Ezek után szerintem nem is kérdés, ha az l9 tetszik, akkor az F6 még jobban fog!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10959) Rico45 válasza sarkanyolo2 (#10958) üzenetére


Rico45
őstag

Értem köszi!

Az a baj hogy a wodánál ez a készülék nincs még :-(
Még nézelődök egy kicsit.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#10960) sarkanyolo2 válasza Rico45 (#10959) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kérdezz rá, mikor fogják elkezdeni az értékesítését. Ha árulni fogják már nagyon itt lenne az ideje.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10961) bubus66 válasza Rico45 (#10959) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10959) Rico45

A Vodánál nem is lesz F6 (végre van esze a gyártónak, hogy egy szolgáltatónak nem szállít)csak a telenornál és a T-Mobile-nal van. De itt megjelent csak nekem gyanús, hogy ez nem D505-ös ha nem csak D500

(#10958) sarkanyolo2

Neked F6-od van hogy ilyen jól ismered?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10962) bubus66 válasza bubus66 (#10961) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rico45

5 MP, 2592 х 1944 pixel, autófókusz, LED vaku
Belső memória 4 GB tárolási, 1 GB RAM

Ezért mert a D505-ben (nekem az van) 8MP a kamera és 8 Gb a belsőtárhely igaz abból csak 4 Gb használható szabadon. Tehát megint a sarki GSM üzlet politikája jön elő.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10963) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#10961) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Már 3 ismerősömnek is ilyen van, korrekt telefon.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10964) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#10963) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annyira tudod azt hittem neked van F6 hát mit nem mondjak az LG rendesen eltalálta.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10965) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Új BEANStalk 4.4.2.285, akit érdekel + gapps

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10966) bucsupeti válasza Rico45 (#10953) üzenetére


bucsupeti
senior tag

+nagy kijelző
+szép külső
-irodai használat esetén gyenge aksi (kb 12-14 óra)
-fényképező
-gyártó nem foglalkozik a rommal
-nehéz, körülményes romolás

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10967) Milestone2 válasza bucsupeti (#10966) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"-gyártó nem foglalkozik a rommal"

Ezt miért mondod? v20P nem olyan öreg...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10968) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#10964) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Végre egy LG amit nem szidsz. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10969) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#10968) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg tehetem, hogy szidom, mert az L9 egy kőkorszaki a óz F6-hoz képest. Én nekem nem csak egy LG volt mint esetleg te neked kb ez a 10-dik LG-m és a Blacket sem szidtam csak az L9 de az meg is érdemelte.

bucsupeti

-fényképező erre azt szoktam mondani aki profi képet akar az vegyen magának fényképező gépet, a telefon kamerája nem arra való hogy profi képet készítsünk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10970) mrx1212


mrx1212
tag

Szerintetek melyik telefont vegyem?

LG Optimus F6 vagy Sony Xperia SP?

(#10971) prannk válasza mrx1212 (#10970) üzenetére


prannk
őstag

SP :K :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10972) mrx1212 válasza prannk (#10971) üzenetére


mrx1212
tag

Kösz és én is az Sp -re gondoltam nézegetem hardveresen sokkal jobb szerintem

(#10973) bubus66 válasza mrx1212 (#10970) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem meg az F6-tal jobban jársz olvas bele a F6 topicba Aki az F6 és az Sp közöt akart választani az mindenki az F6-ot választotta.. Mindenben 10 óraira veri az F6 a SP-t akksi időben biztos. Köze nincs Harveressen az SP.hez ahol az SP meg döccen ami sajnos nagyon sűrűn elő fordul ott az F36 vígan megy.

A RAM használata itt van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10974) bubus66


bubus66
nagyúr

Kaptatok hivatalos Kitkatot??

Mert a Fórum társ egyszer L9II ír utána meg L9 nem értem, de hát Ő biztos jobban tudja.

Akkor most melyik?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10975) Azharel válasza bubus66 (#10974) üzenetére


Azharel
aktív tag

L9 II kapott kitkatot, sima L9 nem.

(#10976) bubus66 válasza Azharel (#10975) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezért kérdeztem tudom csak a fórum társ össze vissza írogat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10977) mrx1212 válasza bubus66 (#10973) üzenetére


mrx1212
tag

Hát nem tudom olvastam annyit és egy rakás videót is néztem nekem az Sp jobbnak tűnik szerintem szebb is és strpabíróbnak is látszik (Amúgy a feleségemnek lenne nem magamnak) de lehet hogy csak nekem tűnik úgy.

Amúgy ez nehéz választás!

[link]
[link]

(#10978) bubus66 válasza mrx1212 (#10977) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az lehet, hogy strapabíróbb de akadni is nagyon szeret nekem mindegy vegyél SP-t én csak elmondtam a topicba mit tapasztaltam Félt nem is tudják ilyen teszteteket nézegetsz ennek fele nem igaz.

F6 D500 és nem F6 D505

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10979) bubus66 válasza mrx1212 (#10977) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tehát a D505-től biztos, hogy nem jobb az SP

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10980) sarkanyolo2 válasza mrx1212 (#10970) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nehéz kérdés, pro kontra.

Sony jobb felbontás, MHL support (nekem jól jönne)
LG infra (távkapcsolónak), glonass támogatás

Gyakorlatilag ezeket emelném ki ami feature szintjén egy-egy kis pluszt jelent a telefonoknál, egyébként mindkettő jó a kategóriájában.

Az alapján dönts, hogy melyik külseje és GUI-ja tetszik.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10981) mrx1212 válasza bubus66 (#10978) üzenetére


mrx1212
tag

F6 D500 és nem F6 D505

Az vágom hogy nem egyforma de csak a kamerában különbözik és a memória méretében nem?

(#10982) mrx1212 válasza sarkanyolo2 (#10980) üzenetére


mrx1212
tag

Ez az amit nem tudok én sem igazából mivel nekem L9 van és lehet hogy F6-ot vennék

De mivel a feleségemnek kell így nem tudom?

Az F6 neki nagyon nem tetszik (Hátlap ,külalak stb)

Végül is neki lesz lehet hogy rábízom ahogy írtad döntsön ő melyik tetszik neki jobban.

(#10983) sarkanyolo2 válasza mrx1212 (#10982) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha nem tetszik neki, sőt az SP pont, hogy tetszik, akkor nem kérdés.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10984) bubus66 válasza mrx1212 (#10981) üzenetére


bubus66
nagyúr

De igen a memória méretében is mert a D500-as 4Gb a D505 meg 8GB.

A D505-nél a 4GB az on szabadon felhasználható, ugye a D500 meg jó ha 2GB lehet felhasználni legalább nekem ne akard megmagyarázni, hogy mi a különbség a D500 és a D505 között meg a D505 és az SP között. Volt szerencsém a kettőt letesztelni, hát feküdt az SP egypárszor.

(#10983) sarkanyolo2

Na most akkor mi van az F6-tal múltkor még úgy tudtad, hogy azt hittem neked az is az van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10985) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#10984) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A múltkor pontosan leírtam. Nekem 1 éve L9-em van, 3 haveromnak van F6-ja. Az új infó pedig, hogy egy ismerősömnek pedig SP-je van. Mindkettő jó telefon.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10986) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#10985) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó el vagy látva telefonnal. Csak azért kérdeztem mert olyan szépen nyilatkoztál az F6-ról hogy kezdtem azt hinni neked is olyan van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10987) mrx1212 válasza bubus66 (#10984) üzenetére


mrx1212
tag

Hát most ezt nem értem "ne akard megmagyarázni" ?

Látod, hogy csak kérdeztem nem?

"Azt vágom hogy nem egyforma de csak a kamerában különbözik és a memória méretében nem?"

Ok hagyjuk szépen kérdez az az ember valamit (gondolom azért szoktak az emberek kérdezni mert vagy nem tudják vagy nem biztosak benne)

na mindegy azért kösz

(#10988) bubus66 válasza mrx1212 (#10987) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hányszor írjam még, hogy a memóriában is különbözik nem igaz, hogy ilyen nehéz meg érteni a D500 4GB a D505 meg 8 GB akkor biztos ugyan akkor nem??

Sőt a D500 amit olyan büszkén linkeltél az SP memóriától is különbözik, ugyan akkora mint a D505-é, igaz látom hiába magyarázom mert meg akadtál a fényképezőnél.

Egy szónak is száz a vége amit linkeltél annak az össze hasonlitásnak köze nincs az EU-ban kapható LG Optimus F6 D505-höz. De neked jó lesz az is mert nem Nem az MA-n kell összehasonlítani ahol rendesen le van írva és úgy tudom,mind a SXSP-ről és aLGD505-ről is készült leírás. Sok szerencsét.

F6 D505 ez a D505 és nem a D500

SXSP

Sok sikert az össze hasonlításhoz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10989) bubus66 válasza mrx1212 (#10987) üzenetére


bubus66
nagyúr

a memória méretében nem?" Ebből nen találom ki (igaz nincs kedvem meg időm se barkóbázni) de melyik kettőre gondoltál.

Hányszor írjam még, hogy a memóriában is különbözik nem igaz, hogy ilyen nehéz meg érteni a D500 4GB a D505 meg 8 GB akkor biztos ugyan akkor nem?? Ha Az SP re és a D505-re gondoltál akkor nem különbözik. De amit linkeltél az ott lévő F6 mind kettőtől különbözik.

Sőt a D500 amit olyan büszkén linkeltél az SP memóriától is különbözik, ugyan akkora mint a D505-é, igaz látom hiába magyarázom mert meg akadtál a fényképezőnél.

Egy szónak is száz a vége amit linkeltél annak az össze hasonlitásnak köze nincs az EU-ban kapható LG Optimus F6 D505-höz. De neked jó lesz az is mert nem Nem az MA-n kell összehasonlítani ahol rendesen le van írva és úgy tudom,mind a SXSP-ről és aLGD505-ről is készült leírás. Sok szerencsét.

F6 D505 ez a D505 és nem a D500

SXSP

Sok sikert az össze hasonlításhoz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10990) mrx1212 válasza bubus66 (#10989) üzenetére


mrx1212
tag

Hát az összehasonlítás alapján is jobbnak tűnik a SP

Benchmark LG Optimus F6
Quadrant Standard 4989 pont
Linpack for Android (single) 134,564 MF. / 0,62 s
Linpack for Android (multi) 261,499 MF. / 0,65 s
Smartbench 2012 Prod. 2586 pont
Smartbench 2012 Games 2841 pont
AnTuTu 4.x Benchmark 13718 pont
Geekbench 3 (single) 410 pont
Geekbench 3 (multi) 751 pont

Benchmark Sony Xperia SP
Quadrant Standard 7752 pont
Linpack for Android (single) 191,400 MF. / 0,44 s
Linpack for Android (multi) 353,599 MF. / 0,48 s
Smartbench 2012 Prod. 4767 pont
Smartbench 2012 Games 2912 pont
AnTuTu 3.x Benchmark 16406 pont
Geekbench 2 2059 pont

(#10991) prannk válasza bubus66 (#10989) üzenetére


prannk
őstag

SP a jobb. Hidd el :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10992) bubus66 válasza mrx1212 (#10990) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez csak írás próbáltad mind a kettőt egy ugyan azzal(kal) az alkalmazásokkal? (Nem nagyon hiszem hogy próbálhattad mart akkor nem a D500 linkelted volna) Mert számokat én is tudok írni vegyél csak SP biztos hogy egy 100 MB játék is megakasztja sok sikert hozzá. Ha te a számok alapján veszel telefon akkor gratulálok. :C Mert én nem számok meg statisztikák alapján szoktam venni telefont. Ha nem kiszoktam próbálni előtte. :K :K Ezer van hogy ha meg nem válik be akkor jön a sírás rívás legyen szerencséd és a számok tükrében vásárolj. Sok sikert kívánok hozzá.

(#10991) prannk

Neked meg még jó telefon nem volt a kezedbe kikel próbálni és akkor kell nyilatkozni róla

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10993) bubus66 válasza mrx1212 (#10990) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az L9 vettem úgy hogy nem próbáltam ki 3 napig is volt meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10994) mrx1212


mrx1212
tag

Nem próbáltam egyiket sem!

Csak annyira érveltél azzal hogy nem jót linkeltem most viszont ugyanazon az oldalról linkeltem be a teszteket hát és ott az a SP tűnik jobbnak a pontok alapján.

Nekem igazából most már csak az nem tetszik hogy miért kell ilyen stílusban válaszolni!!!!!!!

"((#10991) prannk

Neked meg még jó telefon nem volt a kezedbe kikel próbálni és akkor kell nyilatkozni róla)"

(#10995) prannk válasza mrx1212 (#10994) üzenetére


prannk
őstag

Hogyne lett volna. Osztálytársamnak SP je van.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10996) mrx1212 válasza prannk (#10995) üzenetére


mrx1212
tag

Ezt nem én írtam!

bubus66 írta neked!

(#10991) prannk

Neked meg még jó telefon nem volt a kezedbe kikel próbálni és akkor kell nyilatkozni róla

(#10997) bubus66 válasza mrx1212 (#10994) üzenetére


bubus66
nagyúr

Látom a számok érdekelnek akkor vegyél SP sok sikert hozzá én, kipróbáltam és nem a számok és leírások alapján döntöttem, igaz a játék korból kinőttem (de azzal próbáltam ki) és még is az F6 mellett döntöttem amikor a 100 mg játéknál meg akadt az SP akkor mit varjunk egy egy nagyobb programtól vagy játéktól.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10998) Immigrants


Immigrants
csendes tag

Sziasztok! Régebben szenvedtem recovery menu felrakással ,ami végre sikerült is, így kipróbáltam már több KitKat romot L9-re, viszont nem tudom, hogy a következő hibák nálatok is jelentkeznek-e (Mokee-t és CM11 utolsó verziót próbáltam). Első dolog a sport app trackelési funkciója lenne, ami nem működik egyik romon se. Gyárin tökéletes volt, otthon, Wi-Fi + GPS segítségével megtalálta helyet, majd futás közben pontosan rajzolta és mérte az utat, na a 4.4.2 egyiket sem tudja. A másik az, hogy Mokee romja, ahogy Milestone2 írja ART-n működik hibátlanul, ennek ellenére nekem ART-s újraindítás után fel sem áll a rendszer, csak dalvikkal működik (ami működik). MIUI v5-öt próbáltam volna ki, csak sajnos recovery (6.0.4.x) hibát írt rá ki. Érdemes lenne tovább szenvedni velük, vagy visszarakjam a gyárit? Mennyire feltűnően stabilabb MIUI, mint a 4.4.2-es romok? Előre is köszi!

(#10999) Milestone2 válasza Immigrants (#10998) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A MIUI 4.2.2 nyilván kiforrottabb, ebből adódóan stabilabb.
A MIUI heti frissítést kap. Mindent javítanak azonnal a sárgák.
Viszont nem telepíthető csak TWRP-vel, meg CWM 6.0.3.1-vel.

Én nem használok extra funkciókat (WiFi hotspot, meg ilyenek)
Ha a trackelésedhez kell a GPS, akkor azért nem jó neked a 4.4.2, mert még egyikben sem tökéletes a GPS.
Én kiszedtem a MIUI-ból a GPS confog fájlokat és azzokkal használok mindent, a legtöbb ROM-on sokat javítanak ezek a beállítás fájlok. De soha nem lett olyan tökéletes mint a STCK-ban meg a MIUI-ban.

Szóval megér neked egy próbát a MIUI (a legfrissebb ott van a blogomban), aztán ha az sem jön be neked, akkor marad a rootolt GYÁRI.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11000) Immigrants válasza Milestone2 (#10999) üzenetére


Immigrants
csendes tag

Értem, köszi. Még annyi kérdésem lenne, hogy visszafelé CWM-et hogy lehet felrakni? Egyszerűen csak 6.0.3.1 telepítővel, vagy van valami trükkje?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.