Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) Milestone2 válasza Pittyolo (#10150) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Drakula!

Ja nem, Gratula!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10152) prannk válasza Pittyolo (#10150) üzenetére


prannk
őstag

Igen... Most felismerte így usb hibaelhárítással nekem is. Ugyanúgy újraindul.. :D OMAP sikeresen telepítve. LG P2 sikeresen telepítve... akkor nekem mia jó k anyáért nem jön elő a fastboot?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10153) bubus66 válasza prannk (#10152) üzenetére


bubus66
nagyúr

Dobd el messze van a telenoft, a MÉH telepen a haver 5000 ropit kapott az L9-ért, mikor a 102 éves gáztüzhelyét leadta + az L9 és haza tért 13 000 Ft-al (ezért márt telefont adnak))):C :C

(#10150) Pittyolo

A leírásod és linkeléseid alapján kinyitottan (igaz prannk mesteré nem sikerült).

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10154) bubus66 válasza Pittyolo (#10150) üzenetére


bubus66
nagyúr

kinyitottam 2 a mai nap hol ott már közöm nincs az l9-hez csak normális telefonhoz az f6-hoz Milesntone2 és többiek nem nektek szántam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10155) Milestone2 válasza bubus66 (#10154) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:DD Nem is vettem magamra, ami az LG-nek szól...:DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10156) prannk válasza bubus66 (#10153) üzenetére


prannk
őstag

Majd szerdán megcsinálja nekem teamvieweren. Szűz Win7 várja :D most raktam újra. :C

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10157) imi0424


imi0424
senior tag

Sziasztok.
Megint elakadtam szerencsére azzal az offline kdz felrakással mert be brickelt a telóm :(
Amikor elindítom mindig azt irja az a progi, hogy device not found...
De mindent ugy csinálok ahogy irják :(

(#10158) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Hát elérkezett ez a pillanat is. Módosítanom kellett az aláírásomat készülékcsre miatt! :K Ausztriában 45 euróval eset az ára, így 345 euróért adták. Nem tudtam kihagyni...
Köszönöm a sok segítséget amit itt kaptam tőletek! Asszony örökölte az L9-et, neki biztosan jó lesz! :)

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10159) imi0424 válasza imi0424 (#10157) üzenetére


imi0424
senior tag

ma leírom részleteseben...
a telefonom csak az lg logóig jut, tovább nem, mert a recovery-t valahogy rosszul másolta fel egy google playes program...
software upgrade módba be tud menni.
de amikor beállítok mindent ahoz az offline kdz flasherhez, vagy azt irja hogy nem található készülék, vagy hibát észlel és leáll...
most hogyan lehetne megcsinálni ?

(#10160) Blue Eagle válasza imi0424 (#10159) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Az LGMobile Support Tool-val simán megtudod. A frissítési hibák kiküszöbölése címszó alatt.
Sokszor leírtam már...

(#10161) Milestone2 válasza imi0424 (#10159) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Imi, neked nyitott a bootloadered?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10162) Blue Eagle válasza Milestone2 (#10161) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Na, ezzel a kérdéssel szerintem megfogtad, mert bizony nagy a gyanúm nekem is, hogy zárt a bootloadere! Vagy nem típus megfelelő recovery ment fel ha netán mégis nyitva lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10163) Milestone2 válasza Blue Eagle (#10162) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenhová kiírtam, ahol csak bejegyzést hagyok, hogy zárt bootloaderrel SENKI SE PRÓBÁLJON recoveryt flesselni...de hiába!

Ettől még persze lehet más hiba is....nem tudom, míg nem válaszol. Bár emlékeim szerint Imi telefonján nyitott volt a BL.

Remélem Eagle, hogy az általad említett módszerrel helyre tudja állítani MINDENKI a telefonját, aki az utóbbi időben ilyen hibába belefutott.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10164) Blue Eagle válasza Milestone2 (#10163) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ez végül is nem az én módszerem hanem az LG-jé. Ha a teló bekapcsoláskor eljut az LG logoig, akkor nagy gond nincs, az LGMobile Support Tool megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#10165) bubus66 válasza Blue Eagle (#10162) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10162) Blue Eagle

Igen igazad van, és most látszik (amit sokszor) hiába pofáztunk, hogy nem minden jó az egyes típusokhoz amit a GooglePlayen találok, fölég nem recovery vagy kerenel vagy bármi más, itt az eredménye. Akkor tapsoljon örömében ha a gyári frissítő vissza tudja állítani.

Milestone2

Mindenhová kiírtam, ahol csak bejegyzést hagyok, hogy zárt bootloaderrel SENKI SE PRÓBÁLJON recoveryt flesselni...de hiába!
Látod ha talál valamit telepit esztelenül, mit hogy kérdezne vagy olvasna azt már nem, én meg csinálom neki, ha szerviz nem foglakozik vele.

Azt ird ki mindenki flahsjen csak utána nem kell sírni rini

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10166) prannk válasza bubus66 (#10154) üzenetére


prannk
őstag

Most se sikerült.. :( :( :( :W

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10167) bubus66 válasza prannk (#10166) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor kukázd a telefont csak szóljál melyikbe dobod be. :K

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10168) Azharel válasza prannk (#10166) üzenetére


Azharel
aktív tag

Amint teheted szabadulj meg a telefontól, én is azt tettem és szerintem sokan mások is...

(#10169) imi0424 válasza Milestone2 (#10163) üzenetére


imi0424
senior tag

Azért brickelt be a telefonom, mert 4.4 re rárajtam a gyári rendszerhez való moddolt recot :(

(#10170) prannk


prannk
őstag

asszem most szart be a teló. rakom rá a v10a-t és 30% kidobja hogy elenörizzem a csatlakozást.. és mindig ezt írja. aksi ki. be egbyől sw upgrade.. most gyárival akarom vissza rakni a v20h-t erre azt írja legfrisseb verzió van a telon.. naaa :F :F :F :F

frissítési hiba keresésével most ugynézkiki visszanyomja.. itt fejeztem be a bootloaderrel a szórakozást :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10171) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Annak van valami alapja, hogy csak a gyári töltőkkel szabadna tölteni a telefont? Ismerősöm a Sony telefonját LG töltővel töltötte és forró volt a telefon, valamint 2%-ot töltött 1 óra alatt. Valamint azt is hallottam, hogy a töltőkben is van elektronika. Vagy tölthetem az LG telefonom nyugodtan Sony töltővel?

(#10172) prannk válasza Zsocó (#10171) üzenetére


prannk
őstag

én mér töltöttem vele és normálisan töltötte... :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10173) mrx1212


mrx1212
tag

Üdv mindenkinek

Tanácsot kérnék tőletek hogy jelenleg szerintetek melyik a legjobb custom rom? (stabil) (Olyan érdekelne ami SD-re telepít)

Egyenlőre még zárt bootloaderem van viszont van rootolva van a telóm és persze már v20h vagyok olvasgattam hogy nem lesz olyan egyszerű mutatvány a bootloader nyitásom!

Mint ahogy látom "prannk" -nak sem megy olyan egyszerűen

De szerintem jövő héten belevágok hátha sikerül.

(#10174) Blue Eagle válasza Zsocó (#10171) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Töltöttem már én is az L9 t Samsung töltővel gond nélkül.
Két paramétere van a töltőknek kimenet szempontjából: a kimenő feszültség (5-5,1V), és a kimenő áram (kb. 0,5-1A). Az utóbbi szabja meg a teljesítményt, és a töltés sebességét, mivel az 5V feszültség állandó.

(#10175) bubus66 válasza Zsocó (#10171) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10171) Zsocó

Ha vennéd a fáradtságot és elolvastad volna a Téma Összefoglalót akkor megtaláltad volna rá a választ.

Mindenhol le írják, hogy csak a saját töltőjével lehet tölteni. Ha gond van vele akkor simán bukja a garanciát. Még mielőtt vitába bocsátkoznánk a szervizbe megtudják állapítani, hogy nem hozzá való töltő volt használva, ilyenkor szokott lenni a piros vonal a garancia jegyen.

Vagy tölthetem az LG telefonom nyugodtan Sony töltővel? Ezt a hatalmas baromságok ki mondta? A védelem a túltöltés ellen van. Hogy ne kelljen keresned tessék itt van érdemes elolvasni mielőtt hülyeséget csinálsz.

Bővebb információt itt/ vagy itt olvashatsz, az akkumulátorokról.

Nem szabad tehát lítiumos akkumulátort semmi mással tölteni, CSAK A SAJÁT töltőjével. Akkor sem, ha a használni kívánt töltő látszólag alkalmas lenne erre, azaz például megfelelő feszültséget és áramerősséget ad le és a csatlakozója is illeszkedik a tölteni kívánt eszközhöz.

(#10172) prannk

Azért nem tudod kinyitni a bootloadert,különben ha tölti ha nem akkor sem ajánlott, mert bár mi gond lehet belőle. Ne ad fel idő kérdése és sikerülni fog csak kitartás.

(#10173) mrx1212

Persze sikerülni fog csak ki tartás ídő kérdése lehet, hogy 1 óra lehet hogy fél év. ha kell segítünk ha tudunk.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10176) Zsocó válasza bubus66 (#10175) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Jó, jó csak elég régiek ezek a cikkek. Ennyi erővel akkor PC-ről sem tölthetem? Úgy tudom magában a telefonban van az elektronika. A töltő csak 5V-ot ad le egy meghatározott maximum árammal.

(#10177) bucsupeti válasza bubus66 (#10175) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nincs teljesen igazad. ha pl pc usb portra teszed akkor is feltöltődik és az nem a saját töltője.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10178) bubus66 válasza Zsocó (#10176) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó akkor töltsd csak másikéval, mert régi a cikk azért még ugyan ügy kell tölteni a telefont.

(#10177) bucsupeti

Igen neked midig igazad van veled nem is merek vitába szállni bocsánat, hogy mertem szólni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10179) bubus66 válasza bucsupeti (#10177) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja inkább töltöm a laptopról vagy számítógépről mint mondjuk egy másik telefon töltőjével.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10180) odipapa válasza Zsocó (#10176) üzenetére


odipapa
senior tag

Van itthon vagy négy féle teló, meg fényképezőgép stb. mindig azzal töltöm az adott cuccost amelyik közelebb van. Egyiknek sem lett még semmi baja, pedig már évek óta ezzel a módszerrel "dolgozom". :DD
Megkövezés ON.

(#10181) Zsocó válasza odipapa (#10180) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Ha a töltőkben nincs elektronika a töltés szabályozására, akkor ugyan mindegy, mert szerintem a telefonban van, csak ebben nem vagyok biztos, azért kérdeztem.

(#10182) bucsupeti válasza Zsocó (#10181) üzenetére


bucsupeti
senior tag

igazad lehet, én is ezt gondólom, de én is azt mondom amit bubus. használd a saját töltőjét vagy az usb portot.
az autós töltők esete egy külön kérdés. én egy 2A-s fejet használtam több mint egy évig minden nap és az akku nem lett jobb vagy rosszabb. azt gondolom hogy olyan töltő a veszélyes amiben van valami beépített okosság.
A Lítium aksiknál ilyenről én nem hallottam. A NiMH aksiknál az őskorban volt a töltőkben olyan vezérlés hogy átváltott csepptöltésre ha már feltöltődött. Erre szükség is volt, de Li aksiknál ez nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10183) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#10174) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bocsánat! Félreérthető voltam. Ezek a töltők amit a telefonunkhoz kapunk, egyszerű, sima tápegységek. Igazából nem is a klasszikus értelembe vett akku töltők, mint pl. autó akkutöltő, hiszen azok jobb esetben automatikusan végzik a töltést vagy szabályozható a töltőáramuk, stb.
A mi esetünkben a telefon és laptop "töltő adapter" semmi mást nem tud csak szűrt, stabil egyenfeszültséget adni, a megfelelő terhelés mellett, túláram védelemmel ellátva.
A töltést szabályzó automatika a telefon készülékben van, ill laptopok esetében magában az akkuban.

Ennyi, ilyen pofon egyszerű az egész, csak néhányan misztikáznak.

Laptopról, PC-ről is megoldható a töltés, csak ugyebár az lassabb. Ez azért van, mert az USB2 kimenet max 500 mA-t tud szolgáltatni. Nem arra van kitalálva, hogy merülőforralót vagy villrezsót dugjunk rá.
A nagyobb trhelésre ott van az USB3 port. Ez esetleg tudja a nagyobb ampert, feltéve ha az eszköz támogatja, ill erre megfelelő kábelt használunk, amit a periféria felismer.

[ Szerkesztve ]

(#10184) prannk


prannk
őstag

Elkértem haverom laptopját 64 es win7. USB 3 vagy 2 es portot próbálkozzak a bootloaderel?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10185) bubus66 válasza prannk (#10184) üzenetére


bubus66
nagyúr

2-sen próbálkozz vele meg szerintem jó lenne ha 32-sel próbálkoznál

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10186) tormakrisz


tormakrisz
csendes tag

Sziasztok nem érdekell valakit egy ilyen nyitott rajta a Bootloader
LG P760

(#10187) Azharel válasza tormakrisz (#10186) üzenetére


Azharel
aktív tag

és ha nyitott a bootloader akkor miért reklámozod 1 év garanciával ?

(#10188) Milestone2 válasza Azharel (#10187) üzenetére


Milestone2
nagyúr

+1

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10189) bubus66 válasza tormakrisz (#10186) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10186) tormakrisz

Nincs Rá GARANCIA!

Eladóvá vált 1 éves készülékem Garancia már nincs (mert a bootloader nyitva van).Meg van a doboza töltője papirjai és adok hozzá egy gumi tokot.
Tökéletesen teszi a dolgát.
Egy alaplap csere volt benne. TMOBILE függő.

Ez lenne a reális

Soha nem volt buherálva tökéletesen teszi a dolgát.

Miért nem volt buherálva? Dehogy nem volt, a bootloader nyitás buherálás. Lehetőleg ne verjük át a leendő vevőket.

Nem kötekedésnek szántam de ez az igazság. Nem üzlet rontó akarok lenni de sajnos leírásod az nem jó.

Egy alaplap csere volt benne

Nem lett független a telefon?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10190) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ráadásul az alaplap csere is buherálás, csak nem felhasználó általi buherálás... Magánvéleményem szerint egy alaplapcsere elég sok mindent megmozgat a telefonban, ami később még visszaüthet...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10191) tormakrisz válasza bubus66 (#10189) üzenetére


tormakrisz
csendes tag

Nem én nyitottam ki különösen nem mozgat az ilyen buherálás hanem igy kaptam visza szervízből a készüléket csak olvasgattam ezt a fórumot és meg néztem hogy az én telefonom hogy bootloader ügyileg hogy van ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#10192) bubus66 válasza Milestone2 (#10190) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10190) Milestone2
+1 :K

(#10191) tormakrisz
Akkor új garanciajegyet kellett kapnod, mivel az IMEI-is változott ugye?? Ha azt nem kaptál, meg nem változott az IMEI akkor viszont egy buhereált alaplapot tettek bele.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10193) tormakrisz válasza bubus66 (#10192) üzenetére


tormakrisz
csendes tag

minden papírja ujj amit kaptam mert a régit mindet visza kérték. még furcsálottam is de igy már értem :)

(#10194) bubus66 válasza tormakrisz (#10193) üzenetére


bubus66
nagyúr

Újra indult a két év garancia vagy csak folytatólagos?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10195) tormakrisz válasza bubus66 (#10194) üzenetére


tormakrisz
csendes tag

Szerintem csak folytatlagos

(#10196) prannk


prannk
őstag

Vki tudna adni egy MTP drivert?? Mert nem tudom csatlakoztatni xp hez a telefont... Letöröltem a drivert felraktam a legújabb és hardver telepítés során probléma lépett fel... kézi drivert?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10197) bubus66 válasza tormakrisz (#10195) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10195) tormakrisz

Nézd meg a garancia jegyen, és megtudod, hogy milyen.

(#10196) prannk
Ne a legujabbat rakd fel az XP-hez

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10198) Milestone2


Milestone2
nagyúr

v20O szoftver, cwm-ből telepíthető zip: ( akit érdekel )

https://mega.co.nz/#F!xJkURTiT!sEpID895-GUPzv-soe1BkA

Forrás: XDA

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10199) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Javítom magam: azt most már látom, hogy ez nem cwm-ből flesselhető fájl a v20O-ról, hanem CWM Backup.
Az is elég érdekesen felrakva a Megára...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10200) bubus66 válasza Milestone2 (#10199) üzenetére


bubus66
nagyúr

Felteszem én rendesen majd. Igen ebből jó pár user nem tudta volna, hogy hova kell be másolni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.