Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Milestone2 válasza prannk (#10600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha meg nem tippem szerint nem csak a CM9 rakható fel.
Hanem miui is. De erről majd akkor. Ha nem sikerült nyitni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10602) H.Bencike válasza prannk (#10600) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Arra lennék kíváncsi hogy a fastboot meg u boot csere előtt tudta kinyitni mrx1212 a telefonját, vagy utána. Mert ha utána akkor ezeket biztosan cserélni kell a nyitáshoz. Már több helyen is olvastam hogy ezeket cseréli a v20x-es ROM-ok, ezért nem lesz nyitható a telefon.

LG G3

(#10603) Milestone2 válasza H.Bencike (#10602) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én v20a-n nyitottam egy éve, simán, gond nélkül a régi L9-Toolkittel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10604) Skarlos válasza H.Bencike (#10599) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Nekem sem sikerült, pedig próbáltam már mindenféle módszerrel.
A CM9 zárt bootloaderre egész jó, csak nagyon visszhangzik a másiknak telefonálás közben :D

(#10605) mrx1212 válasza H.Bencike (#10602) üzenetére


mrx1212
tag

Az előző telefonom amiben kifeküdt az alaplap azt nem bírtam sehogy sem nyitni! (Viszont úgy ahogy leírtam nem próbáltam!!!) Szerintem az is nyílt volna

Amit visszakaptam azon v20H volt. Visszaraktam v20c és úgy lett jó (feleségem segítségével mikor próbálkoztam akkor látta és ő mondta hogy ez nem így működik ahogy csinálom.Ő magyarázta el ezt a parancssoros futtatást .És a parancsot kiadva elsőre jó lett)

(#10606) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Milestone2 Már downgradeltem v10a-ra is és úgy sem nyílt ki.

Skarlos Néztem már azokat a ROM-okat én is, de nem találom elég biztonságosnak.

mrx1212 Úgy látszik mindenkié nyílik, csak az enyém nem :(((

LG G3

(#10607) H.Bencike válasza H.Bencike (#10606) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Kifutottam az időből.

Az nem lehet baj, hogy XP-ről akarom csinálni? Csináltam külön rendszergazda fiókot, meg egy rendes felhasználósat is de egyikben sem működik.
OMAP drivert meg nem bírom telepíteni.

LG G3

(#10608) sleen válasza Milestone2 (#10598) üzenetére


sleen
tag

Azt valaki elmondaná, hogy miért kell flashelni a supersu-t? Soha nem tettem, mégis minden ok.

(#10609) Milestone2 válasza H.Bencike (#10606) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én nem azt írtam, hogy ha visszamész v20a-ra nyílni fog.
Valaki azt írta, v20x-nél változtattak valamit és nem nyitható emiatt.
Csak ezt próbáltam megcáfolni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10610) prannk válasza mrx1212 (#10605) üzenetére


prannk
őstag

De ez előtt,hogyan jutottál el az Android mappáig? :D Mert megnyitod a cmd-ét és beiord,hogy adb devices attól még nem hozza elő a devicet. El kell menni az Android mappáig.
Szóval azt nem értem,hogy te máshogy mentél el a C:\Androidig? Mert az a parancs amit leírtál azzal kb 20 szor megpróbáltam.

Na mind1. Visszakapom,rányomom a v20c euo-xx et aztán megpróbálom. Ha nem nyilik cm9 :D rajtvan az sd én a backup.

Milestone2 megnézted már a bootsrapot? Hogy esetleg egy nagyobb cm et is lehessen felrakni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10611) prannk


prannk
őstag

Akinek alaplapot cseréltek,mennyi idő múlva kaptátok vissza? :U :Y :))
Teljesen megvagyok halva,hogy nincs okostelefonom :D

Nokia 5xxx -el nyomom most :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10612) H.Bencike válasza Milestone2 (#10609) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

v20h-nál cseréletek valamit. Onnan hiába downgradel vissza az ember, nem fog nyílni ha már 1x telepítette.

iLOLyouHUN vette észre!
"A telefonomon v20h volt, amit cseréltem v20c-re (de akár mehettem volna egyből v20b-re is). Fastboot ment, csak nem akarta nyitni. A Downgrade simán ment, nem volt gond az offline flash, csak arra kellet figyelni, hogy nem S/W Upgrade módban kellett kezdeni a butítást, hanem a telefon bekapcsolt állapotában és magától átváltott SW módba. Amikor végzett, akkor a gombokkal Hard reset. Szépen eljutottam v20b -ig, itt viszont elakadtam és nem tudtam nyitni loadert. Az x-loader és uboot fastboot flasht, nem toltam rá a telefonra, mert elkerülte a figyelmemet, hogy a v20h frissítésem cserélte ezeket."

Próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, írtam neki 2 üzenetet is itt mobilarénán, 1x válaszolt aztán többször nem. Más elérhetősége nincs. Én már többször is kérdeztem itt a fórumon ezt hogyan kellene cserélni de nem kaptam választ. Találtam is a cseréhez flash progit le is futtattam, de nem ment végig beakadt, lehúztam a telefont nem lett semmi baja de ugyan úgy nem nyílt. Egyedül én meg kevés vagyok ehhez, ennyire nem értek azért az androidhoz.

LG G3

(#10613) siposj74


siposj74
csendes tag

Szevasztok! Most került hozzám egy ilyen masina, és nem akar szuperálni a wifi! Ebben tudnátok nekem segíteni, elég sürgős lenne, erről osztanék kint netet! Előre is Köszi!

siposj74

(#10614) sarkanyolo2 válasza siposj74 (#10613) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Próbálgasd:
1. Restart
2. Hard reset
3. Szoftverfrissítés?
4. Szervíz

Majd vágd földhöz.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10615) mrx1212 válasza prannk (#10611) üzenetére


mrx1212
tag

Engem pont azon a napon hívtak ami a papíron volt (javítási határidő)

(#10616) siposj74 válasza sarkanyolo2 (#10614) üzenetére


siposj74
csendes tag

Köszi! Az elején már túl vagyok! Maradt a földhöz vágás! :) Esetleg még valami más ötlet?

[ Szerkesztve ]

siposj74

(#10617) Milestone2 válasza siposj74 (#10616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

HA AZ ELSO HAROM PONTON TUL VAGY, ES NEM AKAROD SZERVIZBE VINNI, AKKOR MARAD A FOLHOZ VAGAS...

EGYEBKENT HA A SZOVTVERFRISSITES NEM OLDJA MEG, AKKOR HARDWER HIBA...OTTHON NEM JAVITHATOD MEG...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10618) mrx1212 válasza prannk (#10610) üzenetére


mrx1212
tag

Nekem látta úgy is a telót és újra is indult de ugye mivel nem jó helyen voltam nem is csinált semmit.

(#10619) bubus66 válasza prannk (#10610) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#10610) prannk

Már mondtam nem kell az adnroid mappa bent lévő fájlokat másold a felhasználói mappádba és úgy inítds el cmd.exe-vel vagy cd-vel nem tudom minek kell az android mappa.

(#10612) H.Bencike

A Cmd nem rendszer gazdai joggal kell elindítani mert akkor a system32 mappába tapogatsz vele és soha nem fog a felhasználói mappádba csinálni semmit sem.

Az android mappa tartalmát simámcsak be másolod a felhasználói mappádba. meghívod a cmd majd be írod, cmd.exe vagy cd és utána a többit az android mappa csak egy hiba lehetőség közötte. Ez 100-szor egyszerűbb és biztos, hogy működik. Az Xp meg plána semmilyen mappát nem kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10620) bubus66 válasza prannk (#10610) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bejelöltem mire gondolta

Minek android mappa

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10621) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Gyári romnál megoldható, hogy külső sd-re telepítsen?
Ez a módszer működik?

(#10622) Milestone2 válasza zAPAtyin (#10621) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom.
DIRECTORY BIND modszer mukodott egyeseknek.
Ezt amit linkeltel, legfeljebb Te probalod ki.
Aztan megosztod az eredmenyt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10623) Skarlos válasza zAPAtyin (#10621) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Lehet, hogy működik, de én inkább ezt ajánlom. Én is ezt használom, boot után felcseréli a külső és belső tárhelyet :)

(#10624) bubus66 válasza Skarlos (#10623) üzenetére


bubus66
nagyúr

Írd már meg hogy boot után hogyan cseréli fel? Mért én értem csak szerintem sokan nem viszont ez minden telepítés után meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10625) mrx1212


mrx1212
tag

Akinek még sem nyílik azért azt nézze meg hogy ez van-e telepítve :

OMAP4430 Fastboot USB device

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44578108&postcount=34

(#10626) bubus66 válasza mrx1212 (#10625) üzenetére


bubus66
nagyúr

legközelebb légyszíves így csináld a linket

[L:http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44578108&postcount=34][link][/L]

Katt és az oldalra visz

OMAP4430 Fastboot USB device

Win7 Win8, 8.1 nem működik csak XP ezt is oda kellene írni legalább is a 32 bit nem szereti vagy is nem lehet használni teszteltük. Viszont nem csinál semmit sem ugyan úgy nem tudta a haverom kinyitni nekem kellett a boxal.
Tehát sok értelme nincs, vagy lehet, hogy user hiba volt vagy nem értünk hozzá.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10627) prannk válasza mrx1212 (#10625) üzenetére


prannk
őstag

Próbálnám,ha lenne telefonom :D

Már 1 hete okostelefon nélkül. :C

[ Módosította: mukibuci ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10628) mrx1212


mrx1212
tag

Ja és ma sikerült kipróbálnom a telefonom egy Telenor-os kártyával.

Az eredmény : független alaplappal jött vissza a telefonom :DD

(Utólag ha belegondolok végül is megérte szétcseszni a telefonom!!!!)

[ Szerkesztve ]

(#10629) prannk válasza mrx1212 (#10628) üzenetére


prannk
őstag

ohhh :Y :U Remélem én is ilyen szerencsés leszek :))

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10630) Skarlos válasza bubus66 (#10624) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Persze, hogy meg kell csinálni minden boot után, de amikor az ember először lefuttatja a script managerben, szépen beállítja neki hogy automatikusan induljon root jogokkal, és akkor meg is van oldva a probléma

(#10631) sarkanyolo2 válasza mrx1212 (#10628) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Utólag én is örültem, hogy 3 hét után tönkrement, mivel nyertem egy független alaplapot. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#10632) bubus66 válasza Skarlos (#10630) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez egy kielégítő válasz igaz felét sem értem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10633) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Az offline frissítést csinálom v20c-ről v20h-ra. Minden oké egészen addig, hogy Ezután felugrik egy Select country and language nevű ablak. Válaszd ki a Different Country és állítsd Hungarian-ra a nyelvet. Kattints az OK gombra. De ez az ablak nem ugrik fel és nem tudok továbblépni.

Kérnék egy kis segítséget :)

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#10634) bubus66 válasza kertsa (#10633) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V20C-ről V20H-ra nem lehet alkalmazni az OFFline frissítés. Mivel a h a nagyobb a F6-hoz leírtak a Logoutomba megtalálod azzal meglehet csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10635) kertsa válasza bubus66 (#10634) üzenetére


kertsa
senior tag

Az sem működik... win8.1 van a gépen. Szintén nem ugrik fel az nyelvválasztó ablak.

(#10636) kertsa válasza bubus66 (#10634) üzenetére


kertsa
senior tag

az offline módba történő host fálj módosítását elfelejtettem visszaállítani alapra... így már jó lesz... köszi :)

(#10637) kertsa


kertsa
senior tag

Siker :)

Annyi a gondom, hogy a bal alsó sarokból szeretném kiszedni a biztonsági üzemmód feliratot és a kijelző tetejéről a google + szolgáltatást.

Ezt hogyan tudom megtenni?

(#10638) prannk válasza kertsa (#10637) üzenetére


prannk
őstag

Indítsd újra telefont. Alkalmazásokba tiltsd le a google keresőt.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10639) bubus66 válasza kertsa (#10635) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azt meg én felejtettem el hogy az F6-nál nem kell a host fájlt módosítani csak azt nem értem, hogy felfelé miért ezzel csináltad?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10640) kertsa válasza bubus66 (#10639) üzenetére


kertsa
senior tag

Nem tudom, hogy miért... offline akartam, mert az gyorsabb... lett volna, ha egyből sikerül :)

(#10641) bubus66 válasza kertsa (#10640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja azért mondtam, hogy a F6-hoz írtal csináld

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10642) prannk


prannk
őstag

Ha sikerül nyitni bootloadert érdemes utána frissíteni v20h ra?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10643) Milestone2 válasza prannk (#10642) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyitás után, ha már frissíteni akarsz, akkor v20o! Ismersz annyira, utálom a gyárit, de az o jó lett!
Ráadásul abbol van backup is...ugyanis ha nyitod a BL-t, majd rootolsz, felraksz cwm-et, majd utána kdz-vel frissítesz, a root meg a cwm felülíródik. Ha meg backupból felteszed a v20o-t root is, cwm is megmarad...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10644) prannk válasza Milestone2 (#10643) üzenetére


prannk
őstag

Ha nyilik utána felnyomom az O-t aztán utána cwm+root így is jó nem? Hát már kész lehetne a telóm.. :K :))

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#10645) Milestone2 válasza prannk (#10644) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy felesleges lépéssel több.
De úgy is lehet.
Szerintem mikor visszakapod, BL nyitás, cwm, cwm-ből meg már azt telepítesz, amit akarsz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10646) Long Man válasza Milestone2 (#10643) üzenetére


Long Man
tag

Szia Milestone, :)

Miben más a v20o a v20h-hoz képest?

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#10647) Milestone2 válasza Long Man (#10646) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Viccesen tudok csak válaszolni:
Minden más gyári ROM pár órát töltött el a telefonomon.
A v20o több napot. És most is itt csücsül egy backup az SD-n ( erre sem volt máskor gyárinál példa... )
Szakmaibban: stabilitásban, akkuidőben. GPS stabilitásban és jeltalálásban.
Igaz, ezt is módosított, Amnik Tomato v2 kernellel használom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10648) Long Man válasza Milestone2 (#10647) üzenetére


Long Man
tag

Köszi :R

Lenne még egy kíváncsiságom :B

Írtad, hogy stabilabb, jobb akkuidőben ill. jeltalálásban.
Valahol korábban olvastam, hogy a telefon oda-vissza ugrál GSM/WCDMA(3G) között, ha nincs bekapcsolva a "Csak 2G hálózat" és ez az akksit is eszi. Nálam is ezt csinálja, ha engedem neki, bár többnyire "Csak 2G hálózat"-ra van állítva.

v20o-nál vagy custom ROM-oknál tapasztaltál hasonló(ka)t? :F

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#10649) Milestone2 válasza Long Man (#10648) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No ebben nem tudok állást foglalni.
Nálam egész nap 3G + WiFi bekapcsolva.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10650) dafuq


dafuq
csendes tag

Sziasztok.
Elég kemény dióba vágtam a fejszém ezzel az LG-vel. Samsungról tértem át erre, és a rootolás még ment, de a bootloader nyitást nem igazán értem.
Mit is jelent ez pontosan és hogyan tudnám (kezdőként) megcsinálni ezt? Tegnap már próbálkoztam az aksi berakásos fastboot-tal de nem hozott sikert.
V20o-ra stb hogy tudok frissíteni és ez mivel jár?

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.