Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Indian74 válasza bubus66 (#7698) üzenetére


Indian74
senior tag

Akárhogyan csinálom nem megy ha 2. lépést és úgy nyomom meg a hangerő fel gombot vagy ha a 3. lépésnél csinálom a megint csak a hangerő fel gomb akkor se csinál semmit.De kösz mindent.Ja egyszer nyomjam a hangerőt fel vagy röviden,vagy ameddig nem rezzen egyet a telefon??
Bocs csak ezek szerint nagyon bénázok,vagy az én telefonom különleges,már telefont rootoltam,bootloaderrel is volt dolgom,lehet hogy más fajta telefonnál de megoldottam,ennyire béna nem lehetek.

NAGYPAPA

(#7702) bubus66 válasza Indian74 (#7701) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tettem fel az oldalamra egy frissítő csomagot abban van az új ROOT-kit azzal próbáld meg. telepíteni kell neki az adb drivert stb stb azt hogy csináltál már ilyet nem azt jeleneti, hogy ezen is megfogod tudni csinálni. Mert minden telefonál más és más.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7703) Indian74 válasza bubus66 (#7702) üzenetére


Indian74
senior tag

Az új ROOT-kit feltettem,az előzőt letöröltem,az adb drivert felfrissítettem,.a 3. pontól megcsináltam,nem volt jó,a 4. pontól megcsináltam de úgyse,kezdek elkenődni :W :W :W ,de kösz mindent :R :R :R
Na ide szerettem volna írni,és bocs a sok zaklatásért.

NAGYPAPA

(#7704) Milestone2 válasza bubus66 (#7700) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól értelmezem a JELLY CREAM is kijött a v20H-ra épülő változatával (inineten is frissítettem, linkeltem)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7705) bubus66 válasza Milestone2 (#7704) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké renben meg lesem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7706) Blue Eagle válasza Indian74 (#7703) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én is így kezdem. Pont így ahogy Te. Sehogy nem akart összejönni. Aztán lassan, egyszer csak sikerült. Azért légyszi nézd azt meg, hogy valóban nem nyílt e ki a bootloader. Kapcsold ki a telót. Ha tökig kikapcsolt, akkor nyomd a hangerő fel gombot és e közben dugd be neki a PC-re csatlakoztatott USB kábelt. Ekkor a kijelzőn ez jelenik meg abban az esetben ha kinyílt a bootloader:

A lényeg a bal felső sarkon van, ha nincs ott semmi, zárva van.
Ha meggyőződtél a ténylásról, usb húzd ki, és nyomd kb 10 mp-ig a power gombot a készülék kikapcsolásához.

(#7707) bubus66 válasza Milestone2 (#7704) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vannak ezeknek fájl letöltő oldalaik 50 perc alatt jön le

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7708) Milestone2 válasza bubus66 (#7707) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Felraktam.
Tényleg már a v20H-ból építették...
Közel 700MB
És mint egy Windows úgy települ új felületen, nem a megszokott CWM-en...(persze onnan indul)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7709) bubus66 válasza Milestone2 (#7708) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért települ úgy mert külön szedte a modeleket gondoltam az aroma installerel települ az cwm csak a felülete más. Az aroma arra szolgál, hogy nem kell neki külön mind a három modelhez csinálni ROM-ot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7710) Milestone2 válasza bubus66 (#7709) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.
Magam sem mondhattam volna szebben.
Aroma felület.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7711) bubus66 válasza Milestone2 (#7710) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az most telepítem szerintem nagyon jó az aroma, így csak azt telepíted fel amit akarsz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7712) bubus66 válasza Milestone2 (#7710) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mennyi idő volt nálad az elindulásnál?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7713) Milestone2 válasza bubus66 (#7712) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem rövidebb mint máskor. kb 2-3 perc
JellyCreamnál már rájöttem, hogy ugye nem kell hozzá gapps, mert benne van ami kell, de ha ráflesseled meghülyül tőle.
Nem indul el, csak állandóan bootloop (indulóanimáció végtelenben)

Egy érdekesség, ebben az új JellyCreamben a Beállítások menüben van egy új mebnüpont, aminek semmi érrtelme nincsen, mert egy olyan gombra mutat ami nincs a készülékünkön (a lányom L5II-jén van...) a hangerő feletti plusz gombra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7714) bubus66 válasza Milestone2 (#7713) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen észrevettem, meg valami ECO mi tudom én mi van a status báron ezek a P768-ban vannak azt hiszem.

Holnap megpróbálok egy kikitartott változatot megnézni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7715) kicsocsi válasza bubus66 (#7714) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Csak nekem merül drasztikusan az RC-3? Mert eddig nem volt időm vele foglalkozni, most figyelem, 2 perc alatt 4 %....nem sok egy kicsit?

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7716) bubus66 válasza kicsocsi (#7715) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki beszélt az RC3-ról?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7717) Indian74 válasza Blue Eagle (#7706) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos először is kösz a segítségedet,kipróbáltam de sajnos nincs a kis felirat a sarokban,nincs nyitva a bootloader :R :R :R
Majd még próbálkozom,csak az otthoni laptop tönkrement,csak itt a munkahelyemen tudom csinálni,ahogy van rá időm,de nem adom fel,remélem sikerül.
:C :C :C

NAGYPAPA

(#7718) #59070464


#59070464
törölt tag

A készülék megjelenése óta lassan egy évvel később már elérhető rá gyárilag a Jelly Bean (T-Mobile-on)? Annak pontosan melyik verzióra?

(#7719) bubus66 válasza #59070464 (#7718) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs külön T-MOBILE. Csak V10xx-HUN-V20xx-HUN van

Lehet, hogy én néztem félre de nem találok TMO-t csak HUN-t.

OK 35 LGP760 AHUNBK 302KPGS068511 20130220 V20H_00 http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WDLSW/LGP760/AHUNBK/V20h_00/V20H_00.kdz http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WDLSW/LGP760/AHUNBK/V20h_00/V20H_00.kdz GLOBAL/GLOBAL N N EL GSM

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7720) kicsocsi válasza bubus66 (#7716) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Ne haragudj, hogy írtam.
Bocs.
Az én hibám... ;) ;)

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7721) bubus66 válasza kicsocsi (#7720) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak amit te írtál arról nem beszéltünk, hanem a V20H-HUN lett tárgyalva szerintem jobb az akksi ideje, amit te írtál akkor valószínű, hogy azzal gond van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7722) #59070464 válasza bubus66 (#7719) üzenetére


#59070464
törölt tag

Máshogy kérdezem. Egy most vásárolt T-Mobile függő L9-en már hivatalosan is elérhető a Jelly Bean (és annak verziója)? Azért kérdezem, mert nem ritkán előfordul, hogy egy független készülék megkapott egy frissítést, míg egy szolgáltató függő készülék már nem.

(#7723) eddie17 válasza #59070464 (#7722) üzenetére


eddie17
addikt

Már ugyan többször leírtam, de hivatalosan a frissen vásárolt T-s készülékeken már JB van. Nem kell aggódni.

(#7724) bubus66 válasza #59070464 (#7722) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nem ritkán elő fordul de itt semmi köze hozzá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7725) #59070464


#59070464
törölt tag

Köszönöm. :R

(#7726) bubus66 válasza #59070464 (#7725) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha meg véletlenül ICS-vel kapnád (mint én is ) azzal vettem a a PC Suite meg a gyári frissítő is felfogja ajánlani a frissítést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7727) #59070464 válasza bubus66 (#7726) üzenetére


#59070464
törölt tag

Gondolom "csak" 4.1.2 van.

(#7728) Milestone2 válasza kicsocsi (#7715) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én NEM TUDOM, DE GOVERNOR BEÁLLÍTÁSTÓL NAGYON FÜGG A FOGYASZTÁSA!!! már az általad kérdezett RC3-nak.

tEGNAP ESTE FELTETTEM ÉN IS, HAGYTAM ALAP GOVERNORON TÁN ONDEMAND, VAGY PERFORMANCE ÉS MINT AZ ÁLLAT ÚGY ZABÁLT.

áTRAKTAm ÉJJEL HOTPLUGRA ÉS MOST DÉLELŐTT EGÉSZ TŰRHETŐ...

(BOCS A BILLENTYŰZETEM BESZART)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7729) Milestone2 válasza #59070464 (#7727) üzenetére


Milestone2
nagyúr

hivatalos ROM-ból nekünk még csak ez jutott...
customból természetesen van már 4.2.2...sokféle

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7730) #59070464 válasza Milestone2 (#7728) üzenetére


#59070464
törölt tag

99.9%, hogy performance volt.

(#7731) Milestone2 válasza #59070464 (#7730) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajnos, igazándiból kernel módosítás nélkül, nem érhetők el a teljesítményt megtartó, de akkukímélő beállítások: ondemand plus, scary, wrexy, dekadance, lagfree, nightmare, smoothass, skywalker, zenx, wheatley, zzmoove!!! sőt a legtöbb L9-re el sem érhető sajnos

Marad nekünk a közepes: hotplug, smartassv2, conservative, pegasusQ ezek, meg nem sokat törődnek az akkuidővel, csak egy kicsit...

Az legujabbakat sanjose, hyper meg még nem nagyon ismerem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7732) bubus66 válasza #59070464 (#7727) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a 4.1.2 van rajta

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7733) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kijött ma az új SlimBeam 4.2.2 - 20130731 és hozzá a Gapps Aroma installer

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7734) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Valaki megnézné a v20h-ban hogy tényleg halk az ébresztő hangja? Nem szól olyan hangosan mint a csengőhang?

LG G3

(#7735) Anubis_9 válasza H.Bencike (#7734) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én két napja szól V20H alatt az ébresztés reggelente. "Alarm 5" van beállítva. Nem tűnt fel, hogy halkabb lenne. :D

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#7736) Blue Eagle válasza H.Bencike (#7734) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nekem sem tűnt fel, hogy vesztett volna a hangerejéből.

(#7737) Wolf-15


Wolf-15
tag

Valaki használ rendszeresen GPS navigációt?

Megtenné, hogy beszámol a tapasztalatairól.

[ Szerkesztve ]

(#7738) TomBoy1986 válasza H.Bencike (#7734) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nem halkabb V20H-val nekem sem, mint V10H-val.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#7739) Gzolo válasza Wolf-15 (#7737) üzenetére


Gzolo
senior tag

Szia!

Görögországban vagyok a nyáron és itt használtam már többször is a 3 betűset, általában 1-2 percen belül megvan a jel, amit utána atomstabilan tart és minden rendben volt, sose tévedtem el, mindig eljutottam a célhoz.

Navigon is rajtavan, ugyanúgy hiba nélkül teljesített eddig.

Más: T-mobile szervízből alaplapcsere után függetlenül visszakapott telóban gyönyörűen működik a görög sim, Eur-verziós szoftfer felajánlotta az OTA frissítést, így 8 hónap után még mindig meg tud lepni és tudom szeretni a telót :DDD

(#7740) Anubis_9 válasza Wolf-15 (#7737) üzenetére


Anubis_9
őstag

Igen, pár perc alatt megvan a jel és ha már megvan, akkor nem szakadt eddig meg sosem. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#7741) Milestone2


Milestone2
nagyúr

SlimBeam 4.2.2 - 20130731 és hozzá a Gapps Aroma installer

Tapasztalat:
A rendszer másképp néz ki, a külső SD-t nem external_SD-nek "hívja", hanem sdcard0-nak.

Kerestem a Play-on egy jó nagy játékot.
A legelső amire ráleltem Ironman3 - 840MB

Telepítettem, a belső memóriából 26MB-ot fogyasztott le. Az SD-re telepítette a többi közel 820MB-ot.

Mit csináltak SLIM-ék, hogy mindenféle app2SD, link2sd program nélkül ez így telepedett? Nem kellett bemennem az Alkalmazások menübe és Áthelyezés SD-re gombra klikkelnem.

Vagy véletlen, pont egy olyan appot töltöttem le, ami amúgy is így telepedett volna? Mondjatok olyan programot, amivel kipróbáljam, ami nagy helyet foglal a belső SD-n, hogy azzal is megnézzem.

Előtte:

Utána:

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7742) Milestone2


Milestone2
nagyúr

mateo1111 barátunk megőrült -vagy csak sok szabadideje van- bár ahogy nézem inkább fontos javításokat és overclockingot épített bele, de ma kijött a legfrisebb SlimBeam 4.2.2 - 20130801

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7743) H.Bencike válasza TomBoy1986 (#7738) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#7735) Anubis_9
(#7736) Blue Eagle
(#7738) TomBoy1986

Köszönöm a válaszokat! akkor lehet hogy megfontolom a frissítést!

LG G3

(#7744) optimuslg válasza Milestone2 (#7742) üzenetére


optimuslg
tag

Ha kijön a 4.3-as akkor énis kipróbálom ezt a slim romot.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#7745) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7741) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ez igen! A belső SD-t minek nevezi? Küldtem privit!

(#7746) Milestone2 válasza Blue Eagle (#7745) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na szóval Eagle mester és mindenki!

Max Payne és Need for speed telepítés előtt:

(harmadik program amit küldtél nekem lefagy, nem tölt le adatbázist, hibára hivatkozva, gondolom nem kóser főzet...)

May Payne (ez 1.3GB adatot töltött le) és NFS (ez nekem 600MB adatot töltött le) után:

ebből mindenki vonjon le olyan következtetést, amit akar... ;]

Bubus te pedig nézz már bele a telepítőbe, mit találtak ki...? Ahogy nézem az sdcard0-át, ami régen a beldő SD volt megnevezésileg, azt likvidálták, most a külső SD-t látja sdcard0-nak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7747) bubus66 válasza Milestone2 (#7746) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van a zip-ben egy extras mappa abban van EXT4 valószínű, azzal és a kernelben azt amit küldtem múltkor meg fordította.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7748) Milestone2 válasza bubus66 (#7747) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát mindenesetre, most ez a ROM a külső SD-re telepít.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7749) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Az SD-re telepítésért cserébe viszont egy hőerőmű!!! Eddig is melegedett.

Na de ezzel a ROMM-al télen fűteni lehet majd!!!

Szóval GAME fanatikusoknak jó lehet, a külső SD-re telepíthetőség miatt.

Nekem nem hiányzik...ilyen áron

----

Más. A tegnap kijött Polish Blood ROM: lehet stabil ahogy a fejlesztő Mike Gapinsky mondja, de az azért bosszantó, hogy össz-vissz egy governor válasthat; az INTERACTIVE.
No ez nem akkubarát governor. Úghyogy hiába építette be Mike, hogy 1200MHz-en is tud futni a CPU, az úgy fog zabálni INTERACTIVE módban, hát hsa még a GPU-t is átállítjuk 300-ról 384-re...

Szóval nem igazán értem...Mike eddig jó dolgokkal jött elő...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7750) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7749) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ez a V20H ami most kijött, igen jó! Akkor is ha a wifi állandóan be van kapcsolva, és nyektetve is van (igaz, nem ész nélkül), simán két napig bírja nálam. Szóval készenlétben, bekapcsolt wifivel olyan vízszintes a vonal mint állat, alig van lejtése. A V20C ilyet nem tudott.

Játéknál minden telefon melegszik mint barom. Mármint ilyen Need for Speed kaliberűtől. Szerintem. Még a "nagy" Samsung is.
Ezen a V20H még nem próbáltam az igaz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.