Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Azharel


Azharel
aktív tag

ez fasza, 25%nál kék halál a winfosnak most meg sw/upgrade szöveg fogad... és most mit csináljak ?

(#7652) bubus66 válasza Azharel (#7651) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vedd ki az akkumulátort, majd tedd vissza és úgy próbáld még

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7653) aholy válasza bubus66 (#7652) üzenetére


aholy
tag

üdv!

küldtem egy privátot, ránéznél majd?? köszi!

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#7654) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Feltettem én is az új V20H romot. Egy új alkalmazás, a Google Book kapott helyet benne. Más észrevételem egyenlőre nincs. Hú de hétszentséges ez az új LGMobile Support Tool! Először amikor nekiáltam kiírta frissítés közben, hogy nem folytatódik a a dolog, az akksi gyenguszsága miatt. Legalábbis így hámoztam ki, mert asszem spanyolul írta.

(#7655) Azharel


Azharel
aktív tag

no megvan a hiba, windows 8.1 alatt ki kékhalálozik az lg app, win8 alatt minden gond nélkül megy. KDZ-vel helyre állítottam a telefont, egyszerűbb volt mint ahogy kinéz.

(#7656) bubus66 válasza aholy (#7653) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megvan és a kérésed teljesítve.

(#7654) Blue Eagle

Nem 100%-os de azért ( nem nagyképűségből) azért a levelezésem ért valamit, hogy elkezdtem szidni a 2004 frissitőt. Most már csak a bootloader nyitás kellene elérni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7657) kovicska


kovicska
aktív tag

Hali !
Én is feltettem tegnap este a 20h verziót, eddig nem látok semmi változást.
Ha esetleg rosszabb lenne mint a 20c, azt hogyan tudom vissza tenni ?
Üdv

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#7658) Blue Eagle válasza kovicska (#7657) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Csak nem rosszabb! Legalábbis szerintem nem. A KDZ Updaterrel. Vagy offline mod metódussal.

(#7659) bubus66 válasza kovicska (#7657) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7657) kovicska

Ezt nem értem, Ha esetleg rosszabb lenne mint a 20c,

Azt, hogy milyen váltózás van bent azt lehet, hogy csak használat közben veszed észre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7660) Long Man


Long Man
tag

Arról esetleg valami hír, hogy mit hagytak ki belőle? :F

"
6 HUN/HUNGARY 20C LGP760 574.86 MiB 188 Online
7 HUN/HUNGARY 20H LGP760 573.92 MiB 36 Online New
"

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#7661) kovicska válasza bubus66 (#7659) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
Elírtam,arra gondoltam ha rosszabb lenne a 20h, akkor hogyan tudom vissza tenni a 20c-t.
Eddig semmi különbséget nem vettem észre, ugyanazokat tudja.
Üdv

;)

Mortui Vivos Docent

(#7662) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Én is föltettem a v20h-t. :) Ha észreveszek bármi különbséget majd leírom..
Lg mobile support tool-al 11 perc 20 mp . Előtte a driver letöltéssel kicsit nehézkes volt, de végül nem volt gond.

(#7663) Blue Eagle válasza airmax_2.0 (#7662) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én úgy vettem észre, hogy kevesebb akksit eszik.

(#7664) planbmokus válasza Blue Eagle (#7663) üzenetére


planbmokus
senior tag

+1
Bekerült a "Google könyvek" is.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7665) Blue Eagle válasza planbmokus (#7664) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen tudom. Ezt a 7654. hsz ben írtam is.

(#7666) bubus66 válasza Blue Eagle (#7663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg nem melegszik annyira az akksi.

(#7660) Long Man

10 Db képet vettek ki belöle

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7667) Long Man válasza bubus66 (#7666) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm :R

Az létezhet, hogy ennyi az össz változás; -10 kép, +1 alk. "Google Book" ill. "akku használat jobb"?

(#7663) Blue Eagle
Ez a takarékosabb akku ez kb. mit jelent?

Próbáltam túrni a Net-et, de eddig semmi részletes "What's new"-t nem találtam a V20H-val kapcsolatban.

Root / Bootloader / App. SD-re áthelyezhetőség -ben semmi változás?

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#7668) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Nekem feltette még a Google Play Moviest is.
Úgy veszem észre mintha gyorsabban reagálna Qslide-ra.

(#7669) Blue Eagle válasza bubus66 (#7666) üzenetére


Blue Eagle
őstag

10 képet? Hm... ez nekem fel sem tünt. De honnét is, bubus? Nem jöttem rá. És valóban nem is melegszik annyira.

[ Szerkesztve ]

(#7670) Blue Eagle válasza zAPAtyin (#7668) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Google Play Movies? Hm?! Há olyat még a playen sem találok sehol!

(#7671) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

az aksival kapcsolatban nekem az új google maps lendített sokat. a régi rengeteget fogyasztotta az üzemidőt (szükségem van a lokációra ezér nem tiltom le!!!), de az új sokkal kevesebbszer ébreszti az alvó rendszert és kevesebb ideig is használja.

Én személy szerint az új maps-al többet nyertem, de a 20H-nál én is tapasztalom az üzemidő javulást!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#7672) bubus66 válasza Blue Eagle (#7669) üzenetére


bubus66
nagyúr

a framework-res.apk-ból csak tipp

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7673) kovicska


kovicska
aktív tag

Hali !
2 észrevétel a 20h val kapcsolatban.
1, Jobb lett az üzemidő.
2, Az ébresztés hangja sokkal halkabb lett, teljes hangerőn is eléggé halk, valaki tapasztalt ilyen hibát ?
Nekem ilyet fel sem tett : Google Book, ez mi ?
Nekem a melegedés az előzőnél sem volt jellemző. és ezzel sem.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#7674) karoly70


karoly70
csendes tag

Ha jobb let az üzemidö akkor érdemes frisiteni,az ICS-vel nálam jobb volt az üzemidö mint a JB-nel.Visza is akartam teni de végül megse probáltam mivel azt irtátok hogy nehézkes én meg nem értek hozzá,de ha ez a frisités javit rajta akkor megprobálom,hátha sikerül.

(#7675) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ha csak így telepíteném akkor is a teljes V20H "élményt" megkapnám? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#7676) Blue Eagle válasza sarkanyolo2 (#7675) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ez nálam soha nem működött. Ha volt is újabb szoftver, akkor is azt válaszolta, hogy a legfrissebbet használom.

43,98 MB??? Tartalom: Alkalmazások? -hm, ez jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#7677) droidforever válasza Blue Eagle (#7676) üzenetére


droidforever
tag

Mert,a gyári független készülékeknek ajánlja fel,általában a t-mobilos telok nem mert a t-mobile szarik ránk,ez van!!!

(#7678) Blue Eagle válasza droidforever (#7677) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Komolyan? Kollégám Samsung Note2-n akkor hogyhogy működik ez a funkció? Neki is tmobilos.

(#7679) H.Bencike válasza Blue Eagle (#7678) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

A válasz benne van a kérdésedben. A Samsung!

LG G3

(#7680) droidforever válasza H.Bencike (#7679) üzenetére


droidforever
tag

Ott a pont!!!:D

(#7681) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#7675) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintetek ezzel átáll V20H-ra és semmit nem fog törölni? Számok, programok stb....

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#7682) droidforever válasza Blue Eagle (#7678) üzenetére


droidforever
tag

Lehet hogy a t-mobile is megcsinalja fotan a frissitest csak lehetseges hogy hetek kerdese az egesz,ennyibol megeri fuggetlenul venni ott jon egybol a frissites!

(#7683) TomBoy1986 válasza sarkanyolo2 (#7675) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Igen meg, ugyanis én is így raktam fel. És factory reset után az üzemidő is teljesen rendben van nálam, a V10H szintjén van.

Ui.: Factory reset nélkül nem töröl semmit. V10H-ról lépkedtem fel és mindenem megmaradt. Factory reset előtt meg kivettem a saját SD-met. Amikor reset után belépett a telefon, akkor meg elkezdte felrakni a programjaimat, amik telepítve voltak előtte.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#7684) Blue Eagle válasza H.Bencike (#7679) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ennyire erősebb a hazai képviselete, támogatása a Samsungnak?

(#7685) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Srácok. :R

Temetési ügyek intézése miatt nincs időm rá, de ha valaki megtenné, hogy egy tiszta de rootolt v20H BACKUP-ot feltöltene valahová, mert megnézném én is szívesen, de időm az nincs rá,... :R

Köszi, ha valaki megteszi. PÜ-ben megköszönném a linket, persze mehet nyilvánosan is, hátha másnak is kell :R

Milestone2

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7686) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#7681) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7681) sarkanyolo2

Nem fogsz törölni, ugyan úgy mint a KDZ updater sem meg gyári frissítő sem de nagyon ajánlatos a factory reset különben meg minek frissíteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7687) H.Bencike válasza Blue Eagle (#7684) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Minden jel arra utal :D

LG G3

(#7688) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Köszi mendenkinek -már ha bubuson kívül gondolkodott bárki is a kérdésen- de felkerült már a netre, letöltöm onnan, ne fáradjon senki a BACKUP elkészítésével...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7689) bubus66 válasza Milestone2 (#7685) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megcsinálom, ha kész jelentkezem. Én meg csinálom neked a magyart megint a radoszlav félét

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7690) Milestone2 válasza bubus66 (#7689) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne fáradj tényleg. Ebből már én is megcsinálom. :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7691) bubus66 válasza Milestone2 (#7690) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van kész mit akarsz a lengyel ROM-al

Rooted_CWM_BACKUP_P760_V20H_bubus66.ZIP

Hangsúlyozóm,ez CWM-BŐL telepíthető!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7692) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek.
Egy fontos kérdés hogyan lehet,root-olni a telefonom ha V20h szoftverem van??Sajnos sehogy se sikerül ,a leírtak alapján,előre is megköszönném segítségeteket,ja T-Mobil függő a telefonom,és zárt a bootloader.

Üdv

NAGYPAPA

(#7693) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Nekem ezeket tette fel a 20H...

[ Szerkesztve ]

(#7694) bubus66 válasza Indian74 (#7692) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7692) Indian74

Akkor ki kell nyitni a bootloadert a leírtak alapján. Valamint a Téma összefoglalóba le van írva az utolsó root-olható verzió (bootloader nyitás nélkül) a V10E volt.

itt megtalálod a legújabb Programot hozzá

(#7693) zAPAtyin

Ezek bent volta az előző verziókba is csak nem tudom miért nem települt, nekem ment a kukába

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7695) Indian74 válasza bubus66 (#7694) üzenetére


Indian74
senior tag

Próbáltam leírtak alapján de nem megy 3. opciótól nem sikerül,a botloader zárva marad,kaphatnék kis segítséget,köszönöm.
:R :R :R

NAGYPAPA

(#7696) bubus66 válasza Indian74 (#7695) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt leírtam, hogy hol találod meg a pontos leírás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7697) Indian74 válasza bubus66 (#7696) üzenetére


Indian74
senior tag

OOO bocs és köszönöm szépen segítségedet,de meg van a probléma "Unlock the bootloader"(a telefon újraindul egy speciális módban, ekkor nyomd meg a hangerő fel gombot),na ez nekem ne megy akármikor nyomom,ha hossza ha röviden ha nyomva tartom akkor se megy bele ebbe a speciális menübe,na ez hogy lehet???( Egy speciális szerviz-menüt látsz ) na ez se jelenik meg,hogy lehet ez??
És még egyszer köszönöm szépen segítségedet.
Üdv
:R :R :R :R :R

NAGYPAPA

(#7698) bubus66 válasza Indian74 (#7697) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is fogsz látni semmit sem csináld mindjárt a recovery telepítéssel, és akkor a hangerő gomb megnyomása után el kezdi telepíteni

ITT A SPECIÁLIS MENÜ

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7699) Milestone2 válasza bubus66 (#7691) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm.

A lengyel rom -mint minden EU- tartalmazza a magyar nyelvet is!!!

Megnézem majd a tiédet is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7700) bubus66 válasza Milestone2 (#7699) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én tudom, hogy tartalmaz de minek a lengyel, ha van magyar is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.