Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) bubus66 válasza Milestone2 (#7950) üzenetére


bubus66
nagyúr

De az app-ok között van ilyen néven "LGEIMEbin.apk" a system/app mappában bent van de stockra nem települ.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7952) bubus66 válasza bubus66 (#7951) üzenetére


bubus66
nagyúr

Találtam olyan a LGIME appot ami települ a stock V20H-ra is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7953) kicsocsi


kicsocsi
csendes tag

Úgy érzem az enyém is alaplapos lett.
Felforrt, majd újraindult és az LG logonál megakadt.
Most hűl..de 40 fokban nem nagyon tud..
Vigyem még ma vissza?

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7954) bubus66 válasza kicsocsi (#7953) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen veszteni nem vesztesz vele semmit max beteszik a hütöbe

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7955) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Üdv ismét!

egyelőre úgy tűnik, a v20h-t nem tudom nyitni a toolkit-tel - a 3845#*760# menü "lock"-ot ír ki, a root sem megy, stb. (Érdekes, azelőtt nekem is kilépett a menü, most meg lock... mi folyik itt...)

menjek vissza v10a-ra, és root? vagy v20b, és toolkit? olyan bizonytalan vagyok... :F

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7956) kicsocsi válasza bubus66 (#7954) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Mégsem megyek a T-hez.
Bekapcsolt :))
Örülök neki, mert így legalább tűlélő vagyok :D

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7957) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Visszakaptam szervizből a telót. (túlmelegedés--> kikapcsolás miatt) Háááát.....szoftvert frissítettek rajta. :((( Hát köszi, azt én is meg tudom csinálni. Ja és mindez 2 hétbe telt nekik, és nem is szóltak hogy kész én mentem be. Seggfejek. (T-nél)

Na mindegy, most felrakom a v20H-t (mert ugye nem a legújabbat rakták fel), abban van minden reményem. Ha az sem segít akkor meg kell válnom tőle.
De reméljük a legjobbakat. :)

[ Szerkesztve ]

(#7958) Blue Eagle válasza BOBAKILL (#7957) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hát erre mit mondjon az ember!

(#7959) kicsocsi


kicsocsi
csendes tag

PACman rom-nál, nem tudja valaki,hogyha a képernyő aljról húzom fel pl. a Google Chrome-ba az oldalt akkor miért ad be egy ilyen kis félkört amiben a hardveres gombok találhatóak?
A képernyő jobb oldalán van egy kék kis csepp (kör) és csak van. Az mire jó? Annyit vettem észre, amikor a géphez csatlakoztatom akkor kiírja hogy USb-s csatl.., ha nyitott wi-fi van akkor is kiírja.. mint egy mini notification cucc.
Ezeket hogy tudom eltüntetni?

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7960) Azharel


Azharel
aktív tag

Nagyon bejön ez az új rom (v20h), a bootloader check nekem se megy.

(#7961) bubus66 válasza Azharel (#7960) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ha a fiókba van használat nélkül akkor meg van a 12 nap

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7962) passat77


passat77
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a recovery telepítési módozatról? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2095825
Amúgy gyári frissítésü v20h van fennt root-olva. Illetve azt is irják itt, hogy el lehet távolítani is? Vélemény??????
Előre is THX....

(#7963) Azharel válasza bubus66 (#7961) üzenetére


Azharel
aktív tag

A telefonáláson kívül ez alatt a 12 nap alatt semmire nem használtam. 2h 47m telefonáltam vele.

(#7964) orrlyuk válasza orrlyuk (#7955) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

üldöz a balsors, a KDZ sem akar dolgozni, pedig már kábelt is cseréltem. Biztos a driverek eszik egymást, vagy a 20H olyan, mint Fort Knox.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7965) bubus66 válasza passat77 (#7962) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehet ha tudsz csinálni ext particíót

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7966) orrlyuk válasza orrlyuk (#7964) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

sikerült elcsípnem, OMAP drivert kér. Menjen a XXXba... Ennyire nem lehet bonyolult. Marad a gyári, ebben a jó melegben eddig bírtam... Legalább nem lett tégla.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7967) prannk válasza orrlyuk (#7966) üzenetére


prannk
őstag

minek szarozól a kdz vel? Gyári frissítő felrakja 15 perc alatt.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#7968) orrlyuk válasza prannk (#7967) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

óh, mert downgradelni akartam, mert a toolkit nem akarta megcsinálni a BL-nyitást...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7969) bubus66 válasza orrlyuk (#7968) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az új toolkit sem akarja meg csinálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7970) orrlyuk válasza bubus66 (#7969) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

nem hát! vagy ez nem kérdés volt?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#7971) sarkanyolo2 válasza BOBAKILL (#7957) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem igazán szoktak szólni (attól függetlenül, hogy azt állítják, jelezni fognak), be kell menni, az a tuti.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7972) H.Bencike válasza BOBAKILL (#7957) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az első szerviz "eljárás" mindig szoftverfrissítésből áll. Hacsak nem hardveres hiba van, pl. nem megy a kijelző stb. stb. Legközelebb mond meg hogy szoftvert te frissítettél nem lett jó, ha meg csak azt tudják megcsinálni a szervizbe akkor el se küldjék.

LG G3

(#7973) kicsocsi


kicsocsi
csendes tag

Lehet rendelni az L9-re valahol ezt a fényes keretet,ami a kijelző körül van illetve a hátulján?
Kissé" megkopott..szeretném kicserélni.

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7974) csabamolnar


csabamolnar
csendes tag

Sziasztok

Miert nem lehet csatlakozni? (LG optimus L9)

Az lenne a gond hogy amikor bekapcsolom a wifit egyszeruen csak folyamatosan azt irja hogy bekapcsol es ez nem er veget sosem eddig nem volt ilyen gond siman be lehetett kapcsolni.Lehetseges hogy elromlott a wifi adovev?Probalkoztam mar telefon ujrainditassal is de ugyanaz folyamtosan az irjah hogy bekapcsol de semmi...:(

Koszi a segitseget !

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#7975) akcsy válasza csabamolnar (#7974) üzenetére


akcsy
tag

Hali! Milyen rendszer van rajta? Csak úgy hirtelen elszállt? Lehet egy FR-t kellene nyomni...

(#7976) Blue Eagle válasza kicsocsi (#7973) üzenetére


Blue Eagle
őstag

[link]
Ha erre gondolsz. Nekem is ilyen van

[ Szerkesztve ]

(#7977) sarkanyolo2 válasza Blue Eagle (#7976) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem az origi széleket védő kis műanyag "matricákra" gondol.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7978) Blue Eagle válasza sarkanyolo2 (#7977) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Vagy lehetséges, hogy arra a fémes hatású kettő kis rámára?

(#7979) kicsocsi válasza Blue Eagle (#7978) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Arra gondolok.

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7980) akcsy válasza kicsocsi (#7979) üzenetére


akcsy
tag

Háát szerintem nem lehet csak úgy külön kapni, meg eléggé egybe van ott az egész, hogy csak úgy le lehessen szedni...
Lehet hogy szemetek, de megpróbálnám visszavinni garanciába, mert gondolom nem a csiszolópapír miatt kopott le ennyire, és szakszerűen használtad a telefont...
Ha nem vannak dekorosok, szerintem meg tudnák oldani a króm matricát, vagy itt ott króm fóliákat is árulnak(igaz nagyobb tekercset) amivel pl. kocsikat, stb húznak fel, ide is jó lenne szerintem...
Nah de ez csak példa, lehet hülyeségeket mondok...

(#7981) akcsy


akcsy
tag

Bocsi hogy újat írok de lehet jobban felfigyeltek...
Az lenne a kérdésem, hogy én igazából az utóbbi napokban figyeltem fel rá, nem tudom nálatok is van-e ilyen... Ahol van az előlapi kamera mellette van még egy sötétebb rész kialakítva(nem vagyok telefonos, nem tudom a szaknevét) és nekem mostanában pirosan világít ott egy "égő" szerű, halványan, de folyamatosan... Ami sötétben nagyon zavaró...
Nálatok is világít, vagy ez egyéni probléma? És ezt miért csinálja?? Ha kikapcsolom, az sem ég, de ahogy vissza, az a égő is felvillan...

[ Szerkesztve ]

(#7982) sarkanyolo2 válasza kicsocsi (#7979) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az ilyen könnyen cserélhető lenne? (+ tuti jó árban van a funkciójához képest) Max eladásnál érheti meg kicserélni, ha megkapod a különbözetet...

(#7981) akcsy
Amikor rávetül a fény, akkor szoktam érzékelni ott valami vöröses fényt, sötétben, még nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7983) eddie17 válasza akcsy (#7981) üzenetére


eddie17
addikt

Az a közelség szenzor. Annak nem szabadna égnie. :) Amikor úgy esik rá a fény, akkor vörösesnek látszódik. De hogy a sötétben világítson... fura.

(#7984) akcsy


akcsy
tag

Igen igen, eddig én is csak akkor észleltem, ha fény világított rá, most meg mintha valami olyasmiként szolgálna, hogy sötétben megtaláljam a telefont...

(#7985) 5-htp


5-htp
tag

Olyat tapasztaltatok már,hogy néha főleg amikor netezek a kijelző változtatja a fényerejét,de csak fél másodperc az egész.Esik a fényerő,majd azonnal visszaáll.

(#7986) Blue Eagle válasza 5-htp (#7985) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem, soha.

(#7987) Blue Eagle válasza akcsy (#7984) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Annak nem szabadna szemmel látható fényt kibocsátania, miként a TV, stb. Távirányítok sem teszik.

(#7988) sleen válasza akcsy (#7984) üzenetére


sleen
tag

Olvastam már a problémáról érintőlegesen xda-n, valamelyik custom Rom-nál többen tapasztalták.
Mivel nekem nem volt ilyen gondom, így nem merültem bele, már nem is emlékszem melyik volt.
Szerintem nézz körül ott.

(#7989) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#7985) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szoftverfrissítés próba?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7990) 5-htp válasza sarkanyolo2 (#7989) üzenetére


5-htp
tag

Pont azóta csinálja,hogy szervizben volt.Akkor beadtam 4.0.4 -el amikor visszaadták már 4.1.2 volt rajta.

(#7991) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#7990) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

V20H?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7992) 5-htp válasza sarkanyolo2 (#7991) üzenetére


5-htp
tag

Én nem nagyon értek hozzá,megnéztem a szoftver adatokat:
Kernel verzió:3.0.31
Szoftver verzió: P76020c-EUR-xx

(#7993) 5-htp


5-htp
tag

Most ha csinálnék egy Factory Resetet akkor mire állna vissza?

(#7994) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#7993) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

V20C-re, szóval frissítheted. Jobb akkuidő jellemzi az új frissítést.(V20H)

(Az 5 percen belül írt hozzászólásoknál, van egy szerkesztés gomb, használd bátran, azok a hsz-ek 5 percig szerkeszthetők, bővíthetők.)

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7995) akcsy válasza 5-htp (#7985) üzenetére


akcsy
tag

Párszor már igen, a V20C alatt... És mivel nem az automatikus fényszabályzó, (mert most teszteltem a SGS Advance-nál az tényleg automatikus) Nem értem mi lehet, most a V20H alatt reménykedem, ez is javult, mert engem is zavart...

sleen
Az a baj, hogy én nem customozok, csak eredeti romot használom, nem is nyitogattam rajta semmit...

Viszont úgy néz ki helyreállt a problem, egy FR után, bár most a V20H van rajta, nyomtam egy újabb FR-t veszíteni nem fogok, remélem most már jó lesz :) Ha meg nem akkor szerviz... :C

(#7996) eddie17 válasza akcsy (#7995) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, nem képzelődsz, nekem is csinálta. Nem volt alkalmazás függő, és többször is észrevettem. 20C és 20H-nál is. :K

(#7997) sarkanyolo2 válasza akcsy (#7995) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

.

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#7998) csabamolnar válasza akcsy (#7975) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Hello

Jelly Bean 4.1.2 van utolso frissites 07.06-en volt.Mi az az FR?

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#7999) sarkanyolo2 válasza csabamolnar (#7998) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Factory Reset.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#8000) 5-htp válasza sarkanyolo2 (#7994) üzenetére


5-htp
tag

Akkor most V20C-n van és azt kellene frissíteni V20H-ra ha jól értem.Most már csak azt kérdezném még ,hogy ez a V20C és V20H mit takar és hogyan kell a frissítést elvégezni?Bocs a tudatlanságomért.Szoktam olvasgatni a fórumot de a felét sem értem amit leírtok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.