Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Blue Eagle válasza orrlyuk (#7899) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Melyik képerernyőzár fajtára gondolsz?

(#7902) kovicska válasza Blue Eagle (#7900) üzenetére


kovicska
aktív tag

Szia !
Ha jó értem, ezzel simán rootolhatom a 20h ?
Nem kell mást tennem csak letöltöm a LGPwn.apk-ot, feltelepítem, majd a marketről pedig a SuperSU progit és már készen is van ?

Üdv :R

Mortui Vivos Docent

(#7903) Milestone2 válasza kovicska (#7902) üzenetére


Milestone2
nagyúr

BL nyitás nélkül????

Azt nem hinném...!

Eagle-nek már nyitva van a BL, így ő ezeket meg tudja tenni.

Te zárt BL-lel nem hinném...de próbáld meg, hátha...

Ahogy bubus mondta nekem annak idején: legfeljebb téglázod a telefont...és akkor mi van...?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7904) kovicska válasza Milestone2 (#7903) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
A BL nekem nyitva van !
Bár nem én nyitottam ki, így vettem a trémobiltól.
Tehát akkor a fent leírtal rootolhatom ?
Üdv

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#7905) Milestone2 válasza kovicska (#7904) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a metódust én nem ismerem.

Beszélj Eagle!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7906) Manitou


Manitou
addikt

Találkozott már valaki az alábbi problémával ?

SMS írásnál ugye kiírja amikor írod, hogy mennyi karakter van még hátra 1 smsen belül. Nekem viszont azt csinálja, hogy kb 30 karakter beírása után átvált a szám hírtelen egy sokkal kisebb számra és így kb fele annyit tudok írni 1 smsen belül, és a következő sms-t is valami tök értelmetlen számként mutatja :F
Próbából elküldtem az sms-t és habár 1 smsnyi karakter sem volt mégis 2 sms-nyi árat számolt fel.

Másik érdekesség, hogy van egy ismerősöm akinek nem tudok küldeni sms-t. Azt írja ki , hogy üzenet küldése sikertelen, és egy felkiáltójel jelennik meg. Tőle tudok kapni, de én nem tudok küldeni, viszont ez a probléma eddig csak ennél az egy embernél állt fenn.

[ Szerkesztve ]

(#7907) BOBAKILL válasza aholy (#7879) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem most van szervizben, a héten kellene visszakapnom. Forró volt mint az állat, igaz nekem a GPS-től. Neked nincs véletlenül bekapcsolva? Nekem totál gallyra vágta, ki is kapcsolt a telefon. Ezt 3-szor eljátszotta, utána vittem szervizbe. Ha visszakapom megírom mi volt a probléma.

(#7908) kicsocsi válasza Manitou (#7906) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Mert ekezetes betukkel irsz.

Valaki, probalja mar ki hogy v20h alatt a hangerot ha veszi le, a kis ikon megjelenik ugye a kijelzon.. nektek folyamatosan mukodik? Mert nekem megall egyhelybe de a hangot leveszi.
Udv

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7909) Manitou válasza kicsocsi (#7908) üzenetére


Manitou
addikt

Ne szívassál már :Y :DDD És ez mióta van így ? :DDD

Első probléma kipipálva

De a második mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#7910) Blue Eagle válasza kovicska (#7904) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Persze, hogy rootolhatod! Menni is fog ha nyitva a :K bootloader.

...és ettől tuti nem lesz tégla! Biztosíthatlak.

[ Szerkesztve ]

(#7911) Blue Eagle válasza Manitou (#7906) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Pl. -á- betűt ne írj. Úgyis rájössz majd milyen ékezetes betűket alkalmazhatsz. Amelyik után sok karakter megfogy, azt ne alkalmazd.

(#7912) Blue Eagle válasza kicsocsi (#7908) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A hangerőnél a csúszkára gondolsz? Megy le folyamatosan teljesen balra nullára, ill. rezgésig. Ekkor megjelenik a rezgés ikon.

(#7913) kicsocsi válasza Blue Eagle (#7912) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Ha megnyomom a hallkitast a csuszka nem mozog.
Barmelyik iranyba. A masik:a telefon egesz nap forr, igaz 44 fok van.. de ennyire eddig nem melegedett. 100% fenyero es Wifi kapcsolat allandoan max. 6-8 ora v20h-val.
Este megrobalom erthetobben leirni, de nem tudok geprol bejelentkezni..:@
A masodik problema (SMS) nekem meg sose fordult elo, pedig sok sms-t kuldok napi szinten.. arab orszagokba es magyar telefonszamokra szinten.

Lehetseges hogy lesz 4.3 android a telora?
QuickWindow (LG G2) varhato a telefonra.. vagy ne is nagyon akarjam?

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7914) Blue Eagle válasza kicsocsi (#7913) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Lehetséges, hogy nálad valami nagyon húzza a CPU-t. Milyen progikat telepítettél? Mik futnak a háttérben? ITT ez a kis progi. Ezzel nyomon követhető natív a CPU kihasználtság. Szerintem valami pörgeti.

(#7915) kovicska válasza Blue Eagle (#7910) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
Oké, ma megcsinálom. Ha esetleg később el kell tüntetni a rootot, elég csak gyári visszaállítást csinálni ?
Nagyon köszönöm
:R :R :R

Mortui Vivos Docent

(#7916) Blue Eagle válasza kovicska (#7915) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A SuperSU -ban van egy olyan, hogy root jog végleges eltávolítása, vagy hogyan írva. Tapp és ágyő root jog.

(#7917) kovicska válasza Blue Eagle (#7916) üzenetére


kovicska
aktív tag

Szia !
Nagyon köszönöm a segítséged !
:R :C

Mortui Vivos Docent

(#7918) bubus66 válasza Manitou (#7906) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7906) Manitou

Igen ez így van, használd a HandcetSMS-t mert az tud balra dőlő ékezettet. Vagy olyan keyboadort ami tud balra dőlő ékezetes karaktert

Azért mert a jobbra dőlő ékezett több karaktert visz el.

(#7915) kovicska

Igen a HR meg oldja a root gondot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7919) Blue Eagle válasza Milestone2 (#7905) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már említettem. Másképp én nem tudom kirootolni, csak ezzel.

(#7920) H.Bencike válasza Manitou (#7909) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Üzenetek--> Beállítások--> Karakterkódolás--> Alapértelmezett ABC
És nem is kell semmi handcent sms, meg ékezet nélküli írás. Így írhatsz ékezetet is.

LG G3

(#7921) kicsocsi válasza H.Bencike (#7920) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Köszi, ez nagyon jó. Tényleg működik. Nagyon szépen köszönöm, így nem kell rövidítenem az arab betűkkel.:P

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#7922) Blue Eagle válasza H.Bencike (#7920) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Tényleg... köszi én is, ezt nem is tudtam. Jába, aki tud az tud. :)

(#7923) bubus66 válasza H.Bencike (#7920) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az lehet én a swiftkeykeyboardv4.1.3.149 fizetős ( ha egyszer használnád akkor különbséget tudnál tenni? változatát használom a gyári billentyűzet el bújhat mellette , úgy a handcet sms mel lett a gyári sms küldő is.

Tudom ajánlani érdemes megvenni,

SwiftKey Keyboard

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7924) aholy válasza BOBAKILL (#7907) üzenetére


aholy
tag

úgy fest hogy egyellőre nem az a legnagyobb baja hogy melegszik, hanem az hogy egyik frissítő sem látja a telefont, se a gyári, se a kdz, se az offline kdz-s okosság. kicsit megfeszegettem a kábelt benne akkor látták egy pillanatra, de ennyi, nem tudott végig menni a frissítés :(

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#7925) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

(#7921) kicsocsi
(#7922) Blue Eagle

Ugyan.... Ezért van a fórum :)

LG G3

(#7926) H.Bencike válasza bubus66 (#7923) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Biztosan igazad van én sosem próbáltam ki ilyet, nekem jó a gyári is. Kinek ez, kinek az tetszik.

LG G3

(#7927) BOBAKILL válasza aholy (#7924) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akkor gondolom kontakt hibás az usb csatlakozó. Vidd szervizbe mindenképp!
És a melegedést is mondd el.

(#7928) sleen válasza Milestone2 (#7749) üzenetére


sleen
tag

Üdv!

Elég régi hozzászólásodra reagálnék.

Unofficial cm10.1-et használok, előtte Mike barátunk aosp rom-ja volt fenn.
Kegyetlen karcolnak. 1200 MHz-re húzva állandóan bekapcsolt Wi-fi, 3G, GPS, NFC, emelt órajelű GPU, folyamatos szinkronizálás mellett másfél napot megy a kütyü.
A hivatalos cm10.1 kompromisszumokkal alig bírta az egy napot.
SD-re telepít és 350 - 500 MB szabad memória áll rendelkezésre folyamatosan. Antutu: 9000 pont

Azt hiszem jó úton haladnak a fejlesztések. Csak ajánlani tudom ezeket a romokat. 1350 MHz-en valóban melegszik, 1200 MHz-en semmi különös. Nagyon simán fut, semmi akadás nincs.

Kezdem megszeretni a telefont így fél év után...

Bubus

Ami a billentyűzetet illeti, bár magam is megvásároltam a swiftkey-t és sokáig használtam is, a gyári androidot jobban szeretem. Nem annyira erőszakosan akarja felülírni a mondataimat, mint ez a bolti. Idegesített.

[ Szerkesztve ]

(#7929) Milestone2 válasza sleen (#7928) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Húúú, az a hozzászólás már rég volt. :DDD
Azóta kijött vagy 5-10 új unofficial ROM... ;]
A legutóbbi unofficial SLIM, PACMan, CM mindhárom byMateo1111 már egyáltalán nem melegszenek.
Köszönhetően az újonnan beépített governoroknak, a I/O SIO-nak, és annak, hogy be lehet állítani azonnal menjen deepsleepbe ha kilövöm a képernyőt.
De a stock v20H-t is simán tudom 1,2-ig húzni forrósodás nélkül.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7930) bubus66 válasza sleen (#7928) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem V20H-val van 368 MB szabad hely.

#7929) Milestone2
Áruld már el nekem mi értelme van a húzásnak?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7931) Milestone2 válasza bubus66 (#7930) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szeretek húzni...aki nem akar, nem húz, de aki akar, az tudjon...

Érthetőbben: az android egyik fő előnye volt a kezdetekkor a szabadság, hogy szabadon személyre szabhass mindent. Ez is beletartozik. Tudtommal a processzorgyártók, direkt, alább állítják a CPU órajelét. Én meg visszaállítom. Nyilván nem az élettartam rovására, de kb ez a 20% az, amire a processzor valójában tervezve lett. Én így gondolom.

Aki akarja, tuningoljon.
Aki meg nem akar, az ne...

Más.

Nekem billentyűzetből eddig legjobban a Draguban található jött be.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7932) Milestone2


Milestone2
nagyúr

OFF! Jajj, de szép lett ez a G2, bár megfogadtam nem veszek többé LG-t...OFF

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7933) angyall válasza Milestone2 (#7932) üzenetére


angyall
tag

Jó kis teló ez, csak ez a kijelző alján lévő ikonsáv, hogy mennyire idegesítő...
Így egy 5,2"-os telóból a nettó kijelző kb. 5"-ra csökken. Ez persze bőven elég, de pl. egy 4"-osnál már dühítő... szerintem! :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#7934) sleen válasza angyall (#7933) üzenetére


sleen
tag

Speciel én használom ezt a sávot L9-en, egyébként softkey a neve. Az érintőgombok világítását meg letiltottam.
Nekem így elfogadhatóbb a mérete, videót pedig úgyis full screen-ben nyomja.

Szerintem hasznos.

(#7935) bubus66 válasza Milestone2 (#7932) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem billentyűzetből eddig legjobban a Draguban található jött be

Az azt hiszem a LG Optimus G-nek a billentyűzte

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7936) Milestone2 válasza bubus66 (#7935) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a billentyűzetet megtalálom szerinted kiszedve valahol a neten, vagy ki lehet bányászni a telepítőből, vagy a telepített rendszerből vagy a backupjából?

Láttad kijött a Dragu3.1?
Nem új ROM, csak update a 3.0-hoz.
Frissítettem mindkét rendszerben. ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7937) Milestone2 válasza bubus66 (#7935) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez az lehet? CWM flash? Vagy belülről kell telepíteni a zip-et?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7938) bubus66 válasza Milestone2 (#7937) üzenetére


bubus66
nagyúr

CWM-ből kell telepíteni. De ezt nagyon kicsinek találom kiszedtem a ROM-ból és megnézem fel megy CWM-ből

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7939) Milestone2 válasza bubus66 (#7938) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Telepítettem. CWM-ből
Beállításokban átállítottam alapértelmezetté.
Egyfolytában feldobja az LG billentyűzet sajnos leállt feliratot.
A nagyobbik baj, hogy a régi sem állítható vissza. Az is folyamatosan leáll.
Szerinted ez miért van?
Még jó hogy van backup mentésem errről a SLIM-ről...
Még jó hogy úgy is fel akartam rakni a Dragu3.1-et...

Elküldöd nekem (linkeled) a jót? Mert ez szar...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7940) bubus66 válasza Milestone2 (#7937) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs bent ungarise nyelv Ha érdekel van Xperia billentyűztem csak CWM-ből telepíthető.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7941) Milestone2 válasza bubus66 (#7940) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ami a Dragu-ban van?

Emlékeim szerint voltak benne ékezetek...

Nekem az kellene ami a Draguban van, az tetszett benne, hogy felül ott a számsor, nem kell, külön előhozni a numerikusokat...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7942) bubus66 válasza Milestone2 (#7941) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem amit linkeletél a Draguba van de az csak másolással megy és akkor is van hogy meg áll

De nem a Dragueba van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7943) Milestone2 válasza bubus66 (#7942) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most megint nem értelek.

Amit én linkeltem, az szar, azt hagyjuk.

A draguból kiszedett ezek szerint nem működik rendesen?

Akkor nem kell...

Marad minden az eredeti.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7944) bubus66 válasza Milestone2 (#7943) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem a Dragoba van hanem a SlimBeamban az nem működik rendesen

Itt az XperiaKeyboard - XperiaT (JB) by Ghostfreak NB.zip (26.2 MB)

Próbáld ki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7945) Milestone2 válasza bubus66 (#7944) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi.

Ez is CWM-es zip?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7946) TomBoy1986 válasza odipapa (#7884) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Köszönöm mindenkinek, kipróbálom őket.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#7947) Milestone2 válasza bubus66 (#7944) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi.

Ez fenn van gond nélkül. Simán feltelepedett. Gond nélkül átállítható.

Azért a Draguban lévő jobban kellene. Valahogy az áll legjobban a kezemre...

Megnéztem a Dragu3.0 zip-et, nem találtam meg benne.

Persze gondolom nem ilyen egyszerű kiszedni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#7948) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Srácok, az LG AnswerME füledhez teszed a telefont és felveszi a hívást funkció üzemel az L9-ünkben?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#7949) bubus66 válasza Milestone2 (#7945) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen mint már írtam is az CWM-ből tudod telepíteni

Hogyan kerested a zip-ben :B ;]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7950) Milestone2 válasza bubus66 (#7949) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na jó, de mit.

Ott a Dragurom3.zip vagy a Dragurom2.zip. Maga a telepítő.

Az egészet nem akarom telepíteni.

Csak a billentyűzetet belőle.

Ki tudod szedni nekem, ki lehet szedni?

Kinyitottam a zip-et, de gondolom a billentyűzet nem az app-ok között van.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.